Agáta Hanychová

Agáta Hanychová

Herec/Herečka, Model/Modelka   (Miss ČREvropa 2)

Agáta Prachařová, rodným jménem Agáta Hanychová je česká modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka a herečka. V roce 2005 se stala II. vicemiss České republiky. Je dcerou herečky Veroniky Žilkové a reklamního režiséra Jiřího Hanycha. Vystudovala Střední odbornou školu umění a managementu – ŠUM Praha (obory fotografie, produkce, reži..

celý text o "Agáta Hanychová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1211, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

3 TATÍNKOVÉ PRO AGÁTU: Čí je dítě, které Prachař nechce vychovávat? Fotbalista Lavi ztrácí dech, favoritem je Dereck Hard!

26. 3. 2017 19:23 zobrazit článek
Agáta Prachařová čeká dítě. Byla by ráda, kdyby ho čekala s manželem Jakubem Prachařem, ale ve skutečnosti je to trochu složitější. Prachař chystá rozvod a Agátu chce opustit. Nevěří, že miminko je jeho. Kdo další je ve hře?

Manželské problémy Agáty a Jakuba Prachařových: Rvačka o dům!?

25. 3. 2017 6:00 zobrazit článek
Pokud se Agáta (31) a Jakub (33) Prachařovi rozvedou, komu zůstane jejich zbrusu nová dvoupatrová vila? Budovali ji spolu, a nemovitost tedy náleží oběma! Pokud to tedy nemají právně ošetřeno jinak...

Agáta Hanychová NA PERVITINU! Tvrdé drogy byly i v nemocnici. Tyhle fotky šokují!

25. 3. 2017 16:55 zobrazit článek
Tvrdé drogy jsou zlo. A mezi ty nejodpornější patří pervitin. Zkušenosti s tímto peklem má také Agáta. Veronika Žilková popsala, jak bojovala o život své dcery.

Agáta v krizi vytáhla rádoby sexy fotku: Děsivě to za ni schytala!

24. 3. 2017 0:02 zobrazit článek
Vztah Agáty Prachařové (31) a jejího manžela Jakuba Prachaře (33) prochází krizí. Na sociální síti se nicméně pochlubila fotkou, na které se snažila působit sexy. Fanoušky tím ale spíš pořádně vyděsila

Jakube Prachaři, tohle si přečti! Máme psychologický rozbor Agátina chování! Je jako kometa - krásná a přelétavá...

27. 3. 2017 21:24 zobrazit článek
Její nevěry otřásly jejím manželstvím! Agáta Prachařová je ve čtvrtém měsíci těhotenství a doposud je záhadou, kdo je otcem nenarozeného dítěte. Manžel Jakub Prachař nejspíš pochybuje o tom, že by dítě bylo jeho, alespoň z jeho víkendových "oslav" tak lze usuzovat. Není běžné počůrávat si auto, zkrátka je evidentní, že je na dně. eXtra.cz oslovilo předního českého psychologa Jeronýma Klimeše, co že se mezi oběma partnery nejspíše děje, a budete se hodně divit!

Prachař na prach kvůli Agátě: V rauši se vymočil na vlastní auto!

26. 3. 2017 6:58 zobrazit článek
Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. A Jakubu Prachařovi (33) krach jeho manželství zjevně vůbec volný není. Zpil se tak, že se sotva udržel na nohou. A ještě dělal ostudu, když močil na ulici. Navíc na vlastní auto!

Drsný vzkaz Žilkové pro Batulkovou! Agátin problém už řeší i Martin Stropnický

24. 3. 2017 13:14 zobrazit článek
Krize manželství Agáty a Jakuba Prachařových zatím podle všeho ke konci nespěje. Těhotná Agáta se uchýlila k mamince. Dobře ví, že u ní najde útěchu vždycky. Pro Veroniku Žilkovou je nejdůležitější hlavně její dcera a nenarozené vnouče. Do situace už se vložil i ministr obrany

Konec manažera ve Vyšehradě? Jakub Prachař prý ze seriálu odchází

3. 4. 2017 13:00 zobrazit článek
No tohle? Manžel modelky Agáty Prachařové (31) údajně končí v seriálu Vyšehrad. Oblíbenou postavu manažera Julia Lavického už tedy neuvidíme. Jakub Prachař (33) se totiž prý rozhodl ukončit spolupráci s Jakubem Štáfkem (28) z osobních důvodů.

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Jakub Štáfek promluvil o kamarádství s Prachařem a o konci seriálu Vyšehrad

3. 4. 2017 16:53 zobrazit článek
Měl řádit s kamarádovou manželkou Agátou Prachařovou (31) a teď je kvůli tomu ohrožen seriál Vyšehrad. Oblíbený manažer Julia Lavického Jakub Prachař (33) odmítl na úspěšném projektu dále spolupracovat. Důvodem jsou právě zmiňované pletky jeho manželky s hercem Jakubem Štáfkem, který se exkluzivně vyjádřil pro eXtra.cz.

Rozvod nebude?! Agáta Prachařová se chlubí zadkem manžela!

3. 4. 2017 18:55 zobrazit článek
Vypadá to, že manželé Prachařovi zahnali krizi. Agáta (32) se na sociální síti pochlubila snímkem, na němž je její syn Kryšpín a manžel Jakub (32) zezadu u nich doma. Je otázkou času, kdy se objeví ruku v ruce a s úsměvem na rtu...

Agáta Prachařová pro eXtra.cz prozradila, jak moc miluje Prachaře! Z jejích slov uroníte slzu! JENŽE...

23. 3. 2017 13:39 zobrazit článek
Manželství Agáty Prachařové (31) a Jakuba Prachaře (36) prošlo těžkou zatěžkávací zkouškou. Stačilo už jen málo a oba manželé se brzy mohli potkat u soudu, kde by neřešili opravdu nic příjemného. Teď Agáta pro eXtra.cz promluvila, jaká je aktuálně u nich doma situace... A i když je vše momentálně v růžových barvách, hrozí další manželský průšvih!

Vyšehrad v ohrožení! Lavického opouští sexy krásky! Monika prý přišla Štáfkovi na ŽHAVOU BOKOVKU! Co na to Agáta?

22. 3. 2017 15:03 zobrazit článek
Jakub Štáfek (Julius Lavický) dostal kopačky od krásné Moniky Timkové. Vše nasvědčuje tomu, že v tom může mít prsty i Agáta Hanychová. Co nyní bude se seriálem Vyšehrad? Timková, Štáfek, Prachař i Agáta v tom mají svůj podíl. Přežije Lavický tuhle patálii?

Prachař se sbalil a odjel od Agáty! Víme, kdo mu dělal doprovod!

21. 3. 2017 18:47 zobrazit článek
Vztah Agáty Prachařové (31) a jejího manžela prochází krizí. I když se zdálo, že údajné nevěry jsou zapomenuty, v neděli se objevila informace o tom, že se Agáta bude se svým manželem rozvádět. Místo toho, aby se snažili krizi zažehnat, Jakub (33) si sbalil věci a odjel. A my víme, kdo mu dělal společnost.

Pevnost Boyard všechno změnila: Jakub Prachař objímal Leichtovou a Agáta se pobavila se Štáfkem!

22. 3. 2017 15:03 zobrazit článek
Agáta Prachařová jela na Pevnost Boyard s Jakubem Štáfkem. Její manžel Jakub Prachař jel na legendární pevnost s Kristýnou Leichtovou. Proboha proč?

MILOSTNÝ ŽIVOT AGÁTY PRACHAŘOVÉ: Modelka je pořádná divoška! Kdo prošel její postelí?

21. 3. 2017 16:50 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (31) prožívá zřejmě nejhorší období v životě. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství a její manžel Jakub Prachař (33) podal žádost o rozvod. Dříve byl velmi tolerantní k záletům své manželky, ale jak se zdá, i tomu došla trpělivost. Kdo vlastně prošel Agátinou postelí a s kým byla Agáta Jakubovi nevěrná?

Těhotná Prachařová: Vystavila bříško a rostoucí prsa ve svatebních šatech!

4. 4. 2017 21:02 zobrazit článek
Doma prožívají manželskou krizi, a Agáta Prachařová (31) se vystavuje ve svatebních šatech. Pod nimi se jí pěkně kulatí těhotenské bříško a zvětšená prsa sotva nacpala do korzetu. Proč je znova nevěstou?

EXKLUZIVNĚ: Co dělala po kolapsu, kdy se o ni starali psychologové? Agáta Prachařová šokuje! Tohle nikdo nečekal!

22. 3. 2017 10:59 zobrazit článek
Agáta Prachařová se rozhodla, že opět promluví pro web eXtra.cz. Co dělala po kolapsu? Jak zahání smutek?

Opuštěná Prachařová: Útočiště našla u svého lékaře!

21. 3. 2017 9:04 zobrazit článek
Všechno zůstalo na ní. Agátu Prachařovou (31) opustil manžel Jakub Prachař (33) a nechal na ní celý chod domácnosti. Modelka má přitom obavy, aby nepřišla o dítě, které čeká. Hned v pondělí spěchala k lékaři.

Agáta nakreslila obraz, ze kterého mrazí! Podobný vytvořila zpěvačka Iveta Bartošová. Volá snad modelka o pomoc?

21. 3. 2017 21:01 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (31) v tuto chvíli prožívá snad nejhorší období ve svém životě. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství a její manžel Jakub Prachař (33) požádal o rozvod. Ona ve svém smutku namalovala obraz, ze kterého mrazí. Podobný totiž před smrtí nakreslila i zpěvačka Iveta Bartošová. Fanoušci o Agátu mají velký strach!

Těhotná Prachařová: Vystresovaná modelka se rozjela za svým porodníkem

21. 3. 2017 7:38 zobrazit článek
Má za sebou nejenom krušný víkend, ale také nepříjemné týdny. Modelka Agáta Prachařová (31) se bude rozvádět s manželem Jakubem Prachařem (33). Ten podal žádost o rozvod, i když je modelka ve třetím měsíci těhotenství. Jelikož stres na modelku padá ze všech stran, nic nechce ponechat náhodě. V pondělí proto utíkala ke svému gynekologovi na kontrolu a při tom poprvé ukázala bříško.

Těhotná a opuštěná Agáta Prachařová: Utekla k mámě Žilkové a skončila u psychologa!

22. 3. 2017 6:16 zobrazit článek
Soužití s Jakubem Prachařem (33), který se s ní hodlá rozvést, začalo těhotné Agátě Prachařové (31) zdravotně škodit. V pondělí byla u gynekologa, včera dokonce vyhledala pomoc psychologa!

PLOD JE V OHROŽENÍ! Agáta Prachařová (31) je na tom podle lékařů děsivě! Infuze, hospitalizace a strach!

22. 3. 2017 7:40 zobrazit článek
Těhotná modelka a moderátorka Agáta Prachařová (31) na tom po rozchodu s Jakubem Prachařem (33) není vůbec dobře. Lékaři jsou zděšeni jejím současným stavem. Aguš dokonce musela vyhledat pomoc psychologa! Je zralá na infuze a hospitalizaci.

Neposlušná Agáta! Sotva urovnala vztahy s manželem Prachařem, už vystavuje svá prsa!

23. 3. 2017 13:39 zobrazit článek
Je snad nepoučitelná, nebo prostě jen ráda provokuje? Agáta Prachařová (31) jen tak tak zažehnala manželskou krizi s Jakubem Prachařem (36) a už je tady další náběh na pořádný průšvih. Modelka totiž vystavila několik snímků na svém Instagramu, o kterých se dá říct, že by mohly plnit účel, jak na svá prsa nalákat další nadržené kocourky...

Nezodpovědná Agáta si musí uvědomit, že je těhotná! Opět zrušila domluvenou akci! Kdo ji musel nahradit?

1. 4. 2017 16:52 zobrazit článek
Opět nepřekvapila. Agáta Prachařová je ve čtvrtém měsíci rizikového těhotenství a ruší akce jako na běžícím pásu. Přitom ve čtvrtek se měla objevit na jedné prezentaci oblečení, kde se na ni všichni těšili. Jenže modelka, která zažívá manželskou krizi, opět nedorazila.

Tajný Agátin kluk Dereck Hard promluvil pro eXtra.cz: DÍTĚ CHCI! Povím vám, jak to tedy spolu máme!

30. 3. 2017 15:02 zobrazit článek
Manželská krize Agáty Prachařové rozpoutala pořádný kolotoč. Modelka je údajně ve čtvrtém měsíci rizikového těhotenství, její manžel Jakub se o víkendu zpil pod obraz a močil na své auto a otazník visí kolem toho, kdo je otcem Agátina nenarozeného dítěte. Redakce eXtra.cz promluvila s fotografem Dereckem Hardem, s nímž měla mít modelka milostné pletky. Jak se k celé věci staví?

Víte, s kým čeká Agáta Prachařová dítě? ONA SAMA TO NEVÍ!

29. 3. 2017 16:36 zobrazit článek
Všichni se pořád Agáty ptají, s kým čeká miminko. Ona by ho ráda čekala s Jakubem Prachařem. Život by byl jednodušší. Jenže nyní promluvila velmi dobrá kamarádka. A ta celou kauzu ještě více zamotala.

Agáta Hanychová není jediná, která propadla TVRDÝM DROGÁM! Slavná hvězda Ulice se prala se závislostí na KOKAINU!

28. 3. 2017 13:22 zobrazit článek
Nedávno jsme vás informovali o tom, že Agáta Hanychová v mládí propadla drogám. Jenomže Agáta rozhodně není jediná, která se potýkala se závislostí na drogách. Podívejte se, jaké další české hvězdy braly tvrdé drogy!

Agáta Hanychová a Michal Penk propadli tvrdým drogám! Kdo další si nebezpečně ujel?

28. 3. 2017 13:22 zobrazit článek

Žilková prozradila termín porodu Agáty: Když dítě odvrhnou, vezmu si ho já!

23. 3. 2017 12:02 zobrazit článek
Agáta Prachařová (31), která při svém rizikovém těhotenství prochází vážnou manželskou krizí hrozící rozvodem s manželem Jakubem Prachařem (33), už zná termín porodu! A její máma Veronika Žilková (55) má jasno! Když otec dítěte od rodiny odejde, herečka se miminka ujme!

Rozvodová krize Agáty a Jakuba Prachařových: Zasahovat musel ministr Stropnický!

24. 3. 2017 7:13 zobrazit článek
Rozbouřené emoce v manželství Agáty Prachařové (31) a Jakuba Prachaře (33) zasáhly všechny členy obou hereckých klanů! Mimo nezůstal ani manžel Agátiny mámy Veroniky Žilkové (55), ministr obrany Martin Stropnický (60)!

 Články 1-30 z celkových 1211, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.