Agáta Hanychová

Agáta Hanychová

Herec/Herečka, Model/Modelka   (Miss ČREvropa 2)

Agáta Prachařová, rodným jménem Agáta Hanychová je česká modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka a herečka. V roce 2005 se stala II. vicemiss České republiky. Je dcerou herečky Veroniky Žilkové a reklamního režiséra Jiřího Hanycha. Vystudovala Střední odbornou školu umění a managementu – ŠUM Praha (obory fotografie, produkce, reži..

celý text o "Agáta Hanychová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1256, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Agáta a Jakub: Smiřovačka s dopomocí! Kamarád je prásknul

25. 5. 2017 15:40 zobrazit článek
Nad manželstvím Jakuba a Agáty Prachařových se stahovala těžká mračna. V jejich vztahu nebylo všechno úplně v pořádku a mluvilo se o tom, že zatímco Jakub natáčel na Slovensku, měla mu Agáta být nevěrná. Teď se ale zdá, že je všechno jinak, podle nejnovějších informací manželé pracují na tom, aby obnovili důvěru jeden k druhému.

Jakub Prachař pod taktovkou Agáty! I přes obvinění z nevěry ji poslouchá na slovo!

26. 5. 2017 18:33 zobrazit článek
Vypadá to, že manželská krize Prachařových se tak trochu uklidňuje. Jaký recept svému manželství Agáta Prachařová naordinovala?

Agáta Prachařová v 5. měsíci: Kolegyně zastínila rostoucím bříškem!

2. 6. 2017 6:52 zobrazit článek
Poslední dobou Agáta Prachařová (32) září štěstím. A dokonce si troufla s pár kily navíc a rostoucím bříškem na přehlídkové molo. Mezi hubenými kolegyněmi jí to i tak slušelo.

Dana Batulková konečně promluvila o vztazích v rodině: Žilkové tvrdě vrátila úder!

30. 5. 2017 19:49 zobrazit článek
Před časem českými médii hýbala kauza údajné nevěry modelky Agáty Prachařové (31), která dokonce otěhotněla a spekulovalo se o tom, zda je to dítě jejího manžela Jakuba Prachaře (33). Od rodin obou hlavních aktérů padala na veřejnost mnohdy velmi ošklivá slovíčka. Maminka oblíbeného herce Dana Batulková (59) promluvila ale až teď...

Po ostudě v Karlových Varech zpět na místě činu! Těhotná Agáta Prachařová slibuje, že pít raději nebude

4. 7. 2017 12:31 zobrazit článek
Když se v minulosti objevila na karlovarském filmovém festivalu Agáta Prachařová, všichni tušili, že se bude jednat o pořádný průšvih. A tak se i několikrát stalo! Naštěstí teď už nic nehrozí, a tak je v klidu i prezident festivalu Jiří Bartoška. Agáta totiž kvůli těhotenství nesmí pít alkohol.

Agáta otevřeně: Kašlu na to!

5. 6. 2017 12:47 zobrazit článek
Agáta Prachařová utěšeně kyne, těší se na svou holčičku, kterou má přivést na svět už za nedlouho a netají se tím, že navštěvuje psychologa. Konzultace s odborníkem považuje za své nejlepší rozhodnutí. K čemu tedy těhotná modelka, která byla podezřelá nevěry, dospěla?

Chodím k psychologovi a nestydím se za to, přiznala Agáta Prachařová

2. 6. 2017 10:40 zobrazit článek
Modelka a moderátorka Agáta Prachařová (32) září štěstím. Za pár dnů se stane dvojnásobnou maminkou a dočká se vytoužené holčičky. Ani v těhotenství nepolevuje a krátce před porodem stihla předvádět prádlo na přehlídce. Dokonce se vrátila ke své profesi, kterou vystudovala. Další články k tématu:

Věk nehraje žádnou roli. Těhotná Agáta si se svou mladší sestrou Kordulkou rozumí

16. 6. 2017 12:45 zobrazit článek
Někdy ani velký věkový rozdíl není překážkou k tomu, aby sourozenci k sobě nalezli cestu. Taková Agáta Prachařová totiž se svou sestrou Kordulou, která by mohla být klidně její dcerou, je toho jasným ...

Těhotná Agáta Prachařová se necítí dobře: Z párty musela prchat!

16. 6. 2017 18:29 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (32) je sice těhotná, ale ve společnosti je jí pořád plno. Břicho jí zkrátka nebrání v tom, aby vyrazila mezi lidi. V létě a ve vedrech už jí ale není nejlíp. Co jí pomáhá od depek z letního těhotenství?

Agáta a Jakub: Nevídaná proměna!

7. 7. 2017 12:52 zobrazit článek
Královna večírků Agáta Prachařová (32) a pařmen Jakub Prachař(32) vyrazili do Varů. Místo večírků strávili společné chvíle na projekcích a kolonádě.

Tetování českých celebrit: Agáta zfalšovala podpis rodičů! Kvůli první kérce

5. 7. 2017 12:03 zobrazit článek
Průšvihářka už od dětství! Agáta Prachařová (32) odhalila v exkluzivním fotoprojektu Blesk tv MAGAZÍNU svá tetování. Prozradila, že k první kérce si pomohla podvodem!

Odvážná Agáta Prachařová pořád na to má! Takhle přehlídku vyšperkovalo její těhotenské bříško

1. 6. 2017 13:13 zobrazit článek
Bývalá rebelka číslo jedna u nás, Agáta Prachařová, vyrazila na přehlídku plavek. A v hledišti jste ji rozhodně najít nemohli!

Syn Agáty Prachařové Kryšpín: Zahraje si ve filmu s nevlastním tátou!

24. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Jde ve stopách své babičky Veroniky Žilkové (55) a nevlastního otce Jakuba Prachaře (33)? Syn Agáty Prachařové (31) Kryšpín (5) totiž dostal svoji první filmovou roli!

Batulková vrací úder: Žilková bude koukat!

31. 5. 2017 12:29 zobrazit článek
Před několika týdny se hodně mluvilo o manželské krizi mezi Jakubem Prachařem (33) a Agátou Prachařovou (32). K celé situaci se vyjadřovala i matka Agáty Veronika Žilková (55), která se i párkrát obula do tchýně své dcery. Dana Batulková (59) se však na toto téma nijak nevyjadřovala. Nyní však promluvila

Horko svléklo Žilkovou i s babičkou! Holky mají dohromady 150 let, zubí se Agáta

30. 5. 2017 15:48 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) se pochlubila fotkou své maminky Veroniky Žilkové (55) a babičky. Obě zapózovaly u bazénu jen v plavkách a nutno říct, že vypadají naprosto skvěle.

Módní přehlídka v čele s Agátou Prachařovou

1. 6. 2017 16:02 zobrazit článek
České krásky ukázaly dokonale připravená těla na letošní sezónu na módní přehídce Fashion Island Show. Vybraly byste si plavky? (38 slov)

O 8 kilo těžší Agáta předváděla plavky pro těhotné. Poprvé mám zadek, radovala se

1. 6. 2017 12:04 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) si druhé těhotenství neskutečně užívá. Svůj rostoucí pupek odhaluje, kde se dá. Dokonce si troufla na předvádění plavek pro těhotné. Ale svůj zvětšený zadek raději schovala pod sukni.

Agáta Prachařová předváděla s těhotenským bříškem plavky

1. 6. 2017 18:25 zobrazit článek
Holčička, nebo kluk? Těhotná Agáta Prachařová září štěstím a dokonce si troufla se svým rostoucím bříškem absolvovat módní přehlídku Fashion Island Show. Podívejte se, jak jí to slušelo.

Jakub Prachař nedá ve Varech těhotné ženě vydechnout! Agáta zvládla maratón

4. 7. 2017 19:53 zobrazit článek
Zatímco v minulých letech jezdila Agáta Prachařová (32) na festival pařit, tak letos ještě v baru nebyla. A není to jenom tím, že je těhotná. Její manžel Jakub Prachař (32) jí připravil takový program, že je ráda, když se nadechne.

Těhotná Agáta o Prachařovi: Kuba je poprvé ve Varech bez kocovin!

6. 7. 2017 10:43 zobrazit článek
Manželé Agáta (32) a Jakub (32) Prachařovi se netají tím, že tohle je jejich první návštěva festivalu, kdy se ráno probouzejí bez kocovin. Kuba se svou těhotnou ženou drží basu a téměř se alkoholu nedotkne.

Agáta letos ve Varech opravdu seká dobrotu. Pozdravila se i s další slavnou maminkou

5. 7. 2017 15:49 zobrazit článek
Až pokročilé těhotenství dokázalo Agátu Prachařovou zastavit od věčné rebelie a pověstných ostudných skandálů, které provázely její účast na filmovém festivalu v Karlových Varech. Letos opravdu seká dobrotu, ale je to spíše proto, že se kvůli velkému bříšku už sotva valí. Rázem je z ní slušná mamina, která si ráda pokecá s ostatními maminkami.

Syn Prachařové slavil narozeniny. Jeden táta ani nezavolal, druhý mu dal šokující dárek!

7. 8. 2017 15:03 zobrazit článek
Volají si jednou za měsíc, ale na své narozeniny se telefonátu od táty nedočkal! Syn Agáty Prachařové (32) Kryšpím v neděli oslavil 6. narozeniny se svou rodinou a spolužáky. Už dávno ví, že má táty dva - vlastního Mirka Dopitu a nevlastního Jakuba Prachaře.

Veronika Žilková (55): ROZCHODOVÉ DRAMA V RODINĚ!

26. 7. 2017 6:02 zobrazit článek
Sotva Agáta (32) a Jakub (33) Prachařovi překonali manželskou krizi, máma Veronika Žilková (55) řeší milostné drama dalšího potomka. „Ano, rozešli jsme se,“ potvrdil deníku Aha! Agátin bratr Vincent Navrátil (20), že jeho vztah s herečkou Sabinou Rojkovou (20) je už minulostí.

Cítím se jako hroch, přiznala těhotná Agáta Prachařová

7. 7. 2017 12:38 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (32) přijela do Karlových Varů tentokrát jen jako doprovod manžela Jakuba Prachaře (33). Bouřlivé večírky, kvůli kterým měla dokonce zákaz vstupu na festival, jsou už minulostí. Coby nastávající maminku ji letos v baru nepotkáte, protože chodí hlavně do kina a restaurací. Další články k tématu:

Cítím se jako hroch, přiznala těhotná Agáta Prachařová

7. 7. 2017 10:34 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (32) přijela do Karlových Varů tentokrát jen jako doprovod manžela Jakuba Prachaře (33). Bouřlivé večírky, kvůli kterým měla dokonce zákaz vstupu na festival, jsou už minulostí. Coby nastávající maminku ji letos v baru nepotkáte, protože chodí hlavně do kina a restaurací. Další články k tématu:

Agáta Prachařová exkluzivně pro eXtra.cz prozradila, kolik kilogramů během těhotenství přibrala!

16. 6. 2017 13:26 zobrazit článek
Agáta Prachařová je v pátém měsíci těhotenství a i když se nedávno stresovala kvůli tomu, že se jí málem rozpadlo manželství s Jakubem Prachařem kvůli odhalené nevěře, teď si vše vynahrazuje. Netrápí se dokonce ani tím, že s každým dnem se její postava zakulacuje. Přiznala nám, že přibrala parádních sedm kilogramů.

Agáta přestřelila, Troška ji sejmul!

15. 6. 2017 15:49 zobrazit článek
Že je Zdeněk Troška homosexuál, se ví už dávno. Sám režisér to netají a nevidí v tom žádnou senzaci. Jenže Agátu Prachařovou to zaujalo, z oblíbeného režiséra si nepěkně zesměšnila.

Nejhanbatější fotky Agáty Prachařové všech dob! Pojďme si zavzpomínat na největší rebelku showbyznysu!

11. 6. 2017 18:02 zobrazit článek
Největší pařmenka a rebelka všech dob? No to už opravdu dávno ne. Ale i přesto nejhanbatější fotky Agáty Prachařové jsou stále na povrchu zemském! Pojďme si je společně připomenout...

Agáta a Jakub Prachařovi před porodem: Jméno máme vybraný!

21. 6. 2017 16:31 zobrazit článek
Manželská krize je zažehnána a páreček se těší na svého prvního potomka! Modelka Agáta Prachařová (32) se po dlouhé době objevila s manželem Jakubem (32) ve společnosti. A překvapivě byli oba vysmátí.

Těhotná Agáta Prachařová přiznala problémy: Neužívám si to!

21. 6. 2017 21:51 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) se už velmi těší na svého druhého potomka. Po synovi Kryšpínovi se už brzy dočká holčičky. Těhotenství si ale vůbec neužívá

 Články 1-30 z celkových 1256, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.