Agáta Hanychová

Agáta Hanychová

Herec/Herečka, Model/Modelka   (Miss ČREvropa 2)

Agáta Prachařová, rodným jménem Agáta Hanychová je česká modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka a herečka. V roce 2005 se stala II. vicemiss České republiky. Je dcerou herečky Veroniky Žilkové a reklamního režiséra Jiřího Hanycha. Vystudovala Střední odbornou školu umění a managementu – ŠUM Praha (obory fotografie, produkce, reži..

celý text o "Agáta Hanychová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1225, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Agáta Prachařová láká svého muže na sexy roztrhané plavky! Opravdu to na Jakuba Prachaře zabere?

20. 5. 2017 13:51 zobrazit článek
Agáta Prachařová se už moc těší na svojí malou holčičku až přijde na tento svět. Nicméně mateřství tato modelka vnímá docela jinak než ostatní ženy. Jak?

Víte, s kým čeká Agáta Prachařová dítě? ONA SAMA TO NEVÍ!

29. 3. 2017 16:36 zobrazit článek
Všichni se pořád Agáty ptají, s kým čeká miminko. Ona by ho ráda čekala s Jakubem Prachařem. Život by byl jednodušší. Jenže nyní promluvila velmi dobrá kamarádka. A ta celou kauzu ještě více zamotala.

Agáta se rafla s Jakubem: Kvůli dceři!

4. 5. 2017 15:02 zobrazit článek
Agáta Prachařová už se nemůže dočkat, až přivede na svět své druhé dítě. Modelka přiznala, že bude mít holčičku, i to že v její domácnosti už bývá kvůli miminku pořádné dusno.

Rozvod nebude?! Agáta Prachařová se chlubí zadkem manžela!

3. 4. 2017 18:55 zobrazit článek
Vypadá to, že manželé Prachařovi zahnali krizi. Agáta (32) se na sociální síti pochlubila snímkem, na němž je její syn Kryšpín a manžel Jakub (32) zezadu u nich doma. Je otázkou času, kdy se objeví ruku v ruce a s úsměvem na rtu...

Manželské problémy Agáty a Jakuba Prachařových: Rvačka o dům!?

25. 3. 2017 6:00 zobrazit článek
Pokud se Agáta (31) a Jakub (33) Prachařovi rozvedou, komu zůstane jejich zbrusu nová dvoupatrová vila? Budovali ji spolu, a nemovitost tedy náleží oběma! Pokud to tedy nemají právně ošetřeno jinak...

Agáta Hanychová NA PERVITINU! Tvrdé drogy byly i v nemocnici. Tyhle fotky šokují!

25. 3. 2017 16:55 zobrazit článek
Tvrdé drogy jsou zlo. A mezi ty nejodpornější patří pervitin. Zkušenosti s tímto peklem má také Agáta. Veronika Žilková popsala, jak bojovala o život své dcery.

Agáta Hanychová není jediná, která propadla TVRDÝM DROGÁM! Slavná hvězda Ulice se prala se závislostí na KOKAINU!

28. 3. 2017 13:22 zobrazit článek
Nedávno jsme vás informovali o tom, že Agáta Hanychová v mládí propadla drogám. Jenomže Agáta rozhodně není jediná, která se potýkala se závislostí na drogách. Podívejte se, jaké další české hvězdy braly tvrdé drogy!

Agáta Hanychová a Michal Penk propadli tvrdým drogám! Kdo další si nebezpečně ujel?

28. 3. 2017 13:22 zobrazit článek

Jakube Prachaři, tohle si přečti! Máme psychologický rozbor Agátina chování! Je jako kometa - krásná a přelétavá...

27. 3. 2017 21:24 zobrazit článek
Její nevěry otřásly jejím manželstvím! Agáta Prachařová je ve čtvrtém měsíci těhotenství a doposud je záhadou, kdo je otcem nenarozeného dítěte. Manžel Jakub Prachař nejspíš pochybuje o tom, že by dítě bylo jeho, alespoň z jeho víkendových "oslav" tak lze usuzovat. Není běžné počůrávat si auto, zkrátka je evidentní, že je na dně. eXtra.cz oslovilo předního českého psychologa Jeronýma Klimeše, co že se mezi oběma partnery nejspíše děje, a budete se hodně divit!

Agáta Prachařová prozradila, jaké jméno dá svému miminku! Neměla by si to raději ještě promyslet?

4. 5. 2017 12:13 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) se velmi těší na svého druhého potomka. Spekuluje se, že otcem miminka by mohl být Agátin manžel Jakub Prachař. Jak se bude děťátko jmenovat?

Prachařová jako těhotná lesní žínka! Už se ví, kdo je otcem jejího dítěte

16. 5. 2017 6:27 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (32) vyrazila na víkendový fashion market v boho stylu s úmyslem nakoupit si volné šaty, protože i když je teprve v pátém měsíci těhotenství, už se dost zvětšila.

Agáta Prachařová vystrčila nahý pupek! Po dlouhé době akt

16. 5. 2017 21:13 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (32) se neustále chlubí svým rostoucím bříškem. Na posledním snímku u bazénu ho vystrčila nahé. Na pátý měsíc těhotenství má skutečně velké břicho.

VIDEO: The Tap Tap do klipu pozvali Fanánka, Wabiho i Agátu Prachařovou

15. 5. 2017 12:01 zobrazit článek
Kapela The Tap Tap představuje nový singl. Stala se jím titulní píseň z desky Noha na kolejích a do klipu si soubor sdružující handicapované studenty s profesionálními muzikanty pozval i dva hudebníky, které v textu zmiňuje – Wabiho Daňka a Lou Fanánka Hagena. Na iDNES.cz jej uvádíme v premiéře. Další články k tématu:

První foto Agáty s Prachařem po manželské krizi: Šťastná láska vypadá jinak!

9. 5. 2017 6:48 zobrazit článek
V jednu chvíli to vypadalo, že rozvod těhotné Agáty (32) a Jakuba (33) Prachařových je na spadnutí kvůli modelčině nevěře. Manželskou krizi ale ustáli, ani teď to ale nevypadá na velké usmíření. Chodí metr od sebe, nekomunikují spolu a po jiskření mezi nimi nejsou ani stopy.

Fotbalový Vyšehrad pokračuje bez Jakuba Prachaře! Kdo bude dělat Lavimu manažera?

6. 5. 2017 13:57 zobrazit článek
Bude to zase velká jízda! Ale už bez Jakuba Prachaře. Bylo jasné, že po akci s Agátou Prachařovou se obsazení populárního Vyšehradu bude muset změnit. Kdo bude dělat Lavimu v nových dílech manažera?

Po manželské krizi má plán! Po čem touží Agáta Prachařová tentokrát?

6. 5. 2017 18:03 zobrazit článek
Bývalá modelka Agáta Hanychová je podruhé těhotná a aktuálně roste na váze každým dnem. Poté, co překonala krizi s manželem Jakubem, si už ale v hlavě tvoří plány, jak se rychle dostat do formy. Chce být zase krásná, jestli pro manžela, to ví ale Agáta nejlépe sama...

3 TATÍNKOVÉ PRO AGÁTU: Čí je dítě, které Prachař nechce vychovávat? Fotbalista Lavi ztrácí dech, favoritem je Dereck Hard!

26. 3. 2017 19:23 zobrazit článek
Agáta Prachařová čeká dítě. Byla by ráda, kdyby ho čekala s manželem Jakubem Prachařem, ale ve skutečnosti je to trochu složitější. Prachař chystá rozvod a Agátu chce opustit. Nevěří, že miminko je jeho. Kdo další je ve hře?

Máma Žilkové slavila 93 a okřála: Našla si mladšího přítele, ale nechce to uspěchat!

22. 5. 2017 13:55 zobrazit článek
Maminka herečky Veroniky Žilkové (55) Olga o víkendu slavila své blížící se 93. narozeniny, připadající na středu, společně s dcerou a vnučkami Agátou Prachařovou (32) a Kordulkou Stropnickou (12)! A pocit, který si z toho všechny generace „Žilkových“ odnesly, je, že láska kvete v každém věku. Babička má totiž ctitele!

Nezodpovědná Agáta si musí uvědomit, že je těhotná! Opět zrušila domluvenou akci! Kdo ji musel nahradit?

1. 4. 2017 16:52 zobrazit článek
Opět nepřekvapila. Agáta Prachařová je ve čtvrtém měsíci rizikového těhotenství a ruší akce jako na běžícím pásu. Přitom ve čtvrtek se měla objevit na jedné prezentaci oblečení, kde se na ni všichni těšili. Jenže modelka, která zažívá manželskou krizi, opět nedorazila.

Tajný Agátin kluk Dereck Hard promluvil pro eXtra.cz: DÍTĚ CHCI! Povím vám, jak to tedy spolu máme!

30. 3. 2017 15:02 zobrazit článek
Manželská krize Agáty Prachařové rozpoutala pořádný kolotoč. Modelka je údajně ve čtvrtém měsíci rizikového těhotenství, její manžel Jakub se o víkendu zpil pod obraz a močil na své auto a otazník visí kolem toho, kdo je otcem Agátina nenarozeného dítěte. Redakce eXtra.cz promluvila s fotografem Dereckem Hardem, s nímž měla mít modelka milostné pletky. Jak se k celé věci staví?

Agáta v krizi vytáhla rádoby sexy fotku: Děsivě to za ni schytala!

24. 3. 2017 0:02 zobrazit článek
Vztah Agáty Prachařové (31) a jejího manžela Jakuba Prachaře (33) prochází krizí. Na sociální síti se nicméně pochlubila fotkou, na které se snažila působit sexy. Fanoušky tím ale spíš pořádně vyděsila

Rozvodová krize Agáty a Jakuba Prachařových: Zasahovat musel ministr Stropnický!

24. 3. 2017 7:13 zobrazit článek
Rozbouřené emoce v manželství Agáty Prachařové (31) a Jakuba Prachaře (33) zasáhly všechny členy obou hereckých klanů! Mimo nezůstal ani manžel Agátiny mámy Veroniky Žilkové (55), ministr obrany Martin Stropnický (60)!

Prachařová vymyslela jméno pro holčičku: Po Kryšpínovi nečekejte nic obyčejného!

10. 5. 2017 12:04 zobrazit článek
Těhotná Agáta Prachařová (32) sice čeká dceru s manželem Jakubem Prachařem (33), o jejím jméně ale rozhoduje zcela sama. Navrhla jméno, které je stejně netradiční, jako dostal její prvorozený syn Kryšpín.

VIDEO: The Tap Tap do klipu pozvali Fanánka, Wabiho i Agátu Prachařovou

15. 5. 2017 12:42 zobrazit článek
Kapela The Tap Tap představuje nový singl. Stala se jím titulní píseň z desky Noha na kolejích a do klipu si soubor sdružující handicapované studenty s profesionálními muzikanty pozval i dva hudebníky, které v textu zmiňuje – Wabiho Daňka a Lou Fanánka Hagena. Na iDNES.cz jej uvádíme v premiéře. Další články k tématu:

Těhotná Prachařová už dva týdny ví, co to bude! A to je prý ve 4. měsíci

3. 5. 2017 15:05 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (32) je ve 4. měsíci těhotenství, ale už delší dobu ví, jakého pohlaví její druhé dítě bude. Dokonce už začala shánět výbavičku, která by se pro miminko hodila.

Mašlíková a Prachařová: Souboj těhulek!

24. 4. 2017 15:10 zobrazit článek
To jsou paradoxy! Přestože je Hanka Mašlíková (34) už v šestém měsíci těhotenství, pořád má menší bříško než Agáta Prachařová (31), která je jen ve čtvrtém.

Těhotná Prachařová: Vystavila bříško a rostoucí prsa ve svatebních šatech!

4. 4. 2017 21:02 zobrazit článek
Doma prožívají manželskou krizi, a Agáta Prachařová (31) se vystavuje ve svatebních šatech. Pod nimi se jí pěkně kulatí těhotenské bříško a zvětšená prsa sotva nacpala do korzetu. Proč je znova nevěstou?

Konec manažera ve Vyšehradě? Jakub Prachař prý ze seriálu odchází

3. 4. 2017 13:00 zobrazit článek
No tohle? Manžel modelky Agáty Prachařové (31) údajně končí v seriálu Vyšehrad. Oblíbenou postavu manažera Julia Lavického už tedy neuvidíme. Jakub Prachař (33) se totiž prý rozhodl ukončit spolupráci s Jakubem Štáfkem (28) z osobních důvodů.

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Jakub Štáfek promluvil o kamarádství s Prachařem a o konci seriálu Vyšehrad

3. 4. 2017 16:53 zobrazit článek
Měl řádit s kamarádovou manželkou Agátou Prachařovou (31) a teď je kvůli tomu ohrožen seriál Vyšehrad. Oblíbený manažer Julia Lavického Jakub Prachař (33) odmítl na úspěšném projektu dále spolupracovat. Důvodem jsou právě zmiňované pletky jeho manželky s hercem Jakubem Štáfkem, který se exkluzivně vyjádřil pro eXtra.cz.

Prachař na prach kvůli Agátě: V rauši se vymočil na vlastní auto!

26. 3. 2017 6:58 zobrazit článek
Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. A Jakubu Prachařovi (33) krach jeho manželství zjevně vůbec volný není. Zpil se tak, že se sotva udržel na nohou. A ještě dělal ostudu, když močil na ulici. Navíc na vlastní auto!

 Články 1-30 z celkových 1225, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.