Bořek Šípek

Bořek Šípek

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 256, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Architekt Šípek navrhne v Číně obří komplex téměř za pět miliard

23. 6. 2014 2:08 zobrazit článek
Český architekt a designér Bořek Šípek bude navrhovat podobu obřího nákupního a zábavního komplexu, který má do roku 2016 vzniknout v jihočínském městě Fo-šan nedaleko Kantonu. Čínský developer, který projekt v ceně zhruba 4,7 miliard korun chystá, českého tvůrce oslovil bez výběrového řízení. Další články k tématu:

Bulvár přináší velký trapas: Na Václava Havla vybrali jen pár korun

20. 6. 2014 13:09 zobrazit článek
Organizátoři sbírky na „Havlovo místo" od architekta Bořka Šípka, které má být umístěno v Karlových Varech, na sebe ušili z ostudy kabát. Místo potřebných statisíců se jim zatím podařilo vybrat několik desítek korun. Deník Blesk proto celou iniciativu hodnotí spíše jako velký trapas.

VIDEO: Praha má lavičku Václava Havla. Dvě židle vyzývají k dialogu

1. 5. 2014 18:08 zobrazit článek
Na pražském Maltézském náměstí byla ve čtvrtek odhalena lavička Václava Havla. Místo má sloužit k odpočinku i vzpomínce na bývalého českého prezidenta. Prvními, kdo do dvou židlí usedli, byla Havlova druhá žena Dagmar a autor podoby lavičky Bořek Šípek. Další články k tématu:

V Praze byla odhalena lavička Václava Havla, má sloužit k setkávání a dialogu

1. 5. 2014 17:11 zobrazit článek
Na pražském Maltézském náměstí byla dnes slavnostně odhalena lavička Václava Havla. Navrhl ji Bořek Šípek a má sloužit k setkávání a dialogu v duchu myšlenek prvního českého prezidenta. Knihovna Václava Havla, která lavičku zřídila, chce vytvořit celosvětovou síť takových míst.

V Praze vznikla lavička Václava Havla: Usedněte na ni a hovořte spolu, vyzývají lidé z jeho Knihovny

1. 5. 2014 14:27 zobrazit článek
Architekt Bořek Šípek navrhl Lavičku Václava Havla. Ta od 1. května stojí na Maltézském náměstí v Praze. Má jít o prostor určený k dialogu. Ke společným rozmluvám totiž velmi často vyzýval právě první český prezident. Symbolicky byla lavička odhalena u příležitosti desátého výročí vstupu Česka do EU. Havel byl velkým příznivcem vstupu do EU. Zprávu přinesl Český rozhlas.

Havlova lavička bude v Praze od května. Má stát na Maltézském náměstí

17. 4. 2014 10:09 zobrazit článek
Symbolické pamětní místo, které má připomínat snahu Václava Havla o demokratický dialog, už stojí ve Washingtonu, Dublinu a v Barceloně. Nyní bude takzvaná Lavička Václava Havla konečně umístěna i v Praze. Záštitu nad projektem, který vymyslel architekt Bořek Šípek, převzal pražský primátor Tomáš Hudeček.

Do Čech jsem se vrátil kvůli Havlovi, říká architekt Bořek Šípek

9. 3. 2014 11:16 zobrazit článek
Architekt Bořek Šípek je vášnivým cestovatelem. Nejvíce si oblíbil Čínu, kam se rád vrací. Díky práci se už podíval do všech koutů země. Navštívil Ameriku, Afriku, Senegal, téměř všechny země Evropy, Thajsko i Japonsko. Jistý čas v zahraničí i žil. Ale okolnosti ho znovu zavedly zpět do Prahy. Další články k tématu:

V Barceloně odhalili památník Václavu Havlovi

16. 2. 2014 10:18 zobrazit článek
Barcelona/Praha – Památník bývalému českému a československému prezidentu Václavu Havlovi odhalili dnes v centru Barcelony. Pamětní místo tvoří dvě křesla a stolek, jehož centrem prorůstá strom. Autorem památníku je architekt Bořek Šípek, který spolu s českým velvyslancem ve Spojených státech Petrem Gandalovičem stojí za myšlenkou budování podobných pamětních míst věnovaných Václavu Havlovi v rámci celosvětového projektu. Informovala o tom dnes na webu pražská Knihovna Václava Havla.

Barcelona vzpomínala na Václava Havla, v centru města vznikl pamatník

15. 2. 2014 21:20 zobrazit článek
Další Havel's Place neboli Havlovo místo, netradiční památník připomínající odkaz českého exprezidenta, bylo slavnostně odhaleno v Barceloně. Dvojice křesel se stolkem od Havlova dvorního architekta Bořka Šípka má sloužit kolemjdoucím k diskuzi a setkávání v centru katalánské metropole. Další články k tématu:

Souboj nevěst zná semifinalistky! Vyhraje tým pod vedením Leové nebo Marešové?

14. 2. 2014 11:34 zobrazit článek
Souboj nevěst již má své semifinalistky! Budoucí novomanželky měly v minulých měsících možnost přihlásit se do originální ušité jim na míru a přinést tak do manželství pohádkové věno. Adeptky měly za úkol prokázat důvtip, šikovnost a také kouzlo osobnosti, díky nímž se pro své partnery zanedlouho stanou doslova supermanželkami. Jejich výkony okem profesionálů hodnotili Vlastimil Harapes, Jaroslav Brabec, Bořek Šípek, Vlasta Horváth či plastický chirurg kliniky Esthé Ondřej Měšťák, něžné pohlaví zastoupily Kateřina Mátlová, Monika Marešová a Monika Leová.

Souboj nevěst zná semifinalistky!

13. 2. 2014 21:57 zobrazit článek
Praha - Souboj nevěst již má své semifinalistky! Budoucí novomanželky měly v minulých měsících možnost přihlásit se do originální ušité jim na míru a při-nést tak do manželství pohádkové věno. Adeptky měly za úkol prokázat důvtip, šikovnost a také kouzlo osobnosti, díky nímž se pro své partnery zanedlouho stanou doslova supermanželkami. Jejich výkony okem profesionálů hodnotili Vlastimil Harapes, Jaroslav Brabec, Bořek Šípek, Vlasta Horváth či plastický chirurg kliniky Esthé Ondřej Měšťák, něžné pohlaví zastoupily Kateřina Mátlová, Monika Marešová a Monika Leová.

Slavní opilci vyvádějí: Co strašného provedli Donutil, Absolonová nebo Šípek??

21. 12. 2013 14:53 zobrazit článek
Alkohol jim nepatří do ruky. Jakmile se napijí, dělají šílené věci. Monika Absolonová (37) kupuje letenky přes půlku zeměkoule, u pánů Miroslava Donutila (62) a Bořka Šípka (64) alkohol zase extrémně zvyšuje zájem o druhé pohlaví, že to až hraničí se sexuálním harašením!

Koupelna od Evy Jiřičné i Bořka Šípka

2. 12. 2013 16:21 zobrazit článek
Na letošním Designbloku mohli milovníci moderního designu poprvé, ale ne naposledy, obdivovat koupelnu od světoznámé architektky Evy Jiřičné, která návrh zpracovala pro novou luxusní kolekci značky Elite Bath...

Liberecká univerzita jako jediná v Česku vyučuje obor umění gastronomie

17. 11. 2013 16:55 zobrazit článek
Že se dá i v Česku gastronomie spojit s uměním a designem, chtějí dokázat první studenti aristologie v Česku. Neobvyklý obor začali na zkoušku vyučovat na Technické univerzitě v Liberci ve dvou ateliérech. Vede je známý designér, architekt a taky gurmet Bořek Šípek spolu s děkanem liberecké Fakulty umění a architektury Zdeňkem Fránkem.

Šípek po rozchodu s Machálkovou: Útěk z Česka! Bez ohledu na syna...

18. 2. 2014 13:22 zobrazit článek
Jednou nohou za hranicemi a s kufrem v plné pohotovosti. Tak vypadá život architekta Bořka Šípka (64). Po odchodu od zpěvačky Leony Machálkové (46) a jejich syna Artura (11) štěstí už nenašel a je připraven najít ho v cizině.

Křesla a stolek prorostlý lípou. Havel bude mít v Praze nový památník

17. 2. 2014 20:12 zobrazit článek
Zesnulý československý a český prezident Václav Havel bude mít v Praze nový památník. Bude z dílny jeho "dvorního" architekta Bořka Šípka a tvořit by ho měla dvě křesla a zahradní stolek prorostlý lípou. Stát by měl na Kampě. Další články k tématu:

OBRAZEM: Palác Ehrlich byl slavnostně otevřen

15. 10. 2013 23:17 zobrazit článek
Plzeň - Luxusní bytový dům Palác Ehrlich stojící v historickém jádru Plzně byl v úterý slavnostně otevřen. Události se zúčastnil věhlasný architekt Bořek Šípek, zazpívala Leona Machálková, přišli se podívat i fotbalisté mistrovské Viktorie. Někteří z nich se stali majiteli bytů a zanedlouho se nastěhují.

V Barceloně odhalili památník Václavu Havlovi

16. 2. 2014 11:09 zobrazit článek
Památník bývalému českému a československému prezidentu Václavu Havlovi odhalili dnes v centru Barcelony. Pamětní místo tvoří dvě křesla a stolek, jehož centrem prorůstá strom. Autorem památníku je architekt Bořek Šípek, který spolu s českým velvyslancem ve Spojených státech Petrem Gandalovičem stojí za myšlenkou budování podobných pamětních míst věnovaných Václavu Havlovi v rámci celosvětového projektu. Informovala o tom dnes pražská Knihovna Václava Havla.

To místo je úžasné, říká o plzeňském paláci Ehrlich jeho autor Šípek

16. 10. 2013 14:11 zobrazit článek
K výtvorům světoznámého umělce Bořka Šípka v oboru architektury je teď možné oficiálně řadit i luxusní bytový dům - palác Ehrlich, který slavnostně otevřeli v úterý v Plzni. Stojí proti západočeskému muzeu, s výhledem na františkánský kostel a plzeňskou věž. Další články k tématu:

Barcelona vzpomínala na Václava Havla, v centru města vznikl pamatník

15. 2. 2014 19:39 zobrazit článek
Další Havel's Place neboli Havlovo místo, netradiční památník připomínající odkaz českého exprezidenta, bylo slavnostně odhaleno v Barceloně. Dvojice křesel se stolkem od Havlova dvorního architekta Bořka Šípka má sloužit kolemjdoucím k diskuzi a setkávání v centru katalánské metropole. Další články k tématu:

Dvě křesla a stolek, Havel má v Barceloně památník

15. 2. 2014 23:25 zobrazit článek
Autorem památníku je architekt Bořek Šípek

Do Čech jsem se vrátil kvůli Havlovi, říká architekt Bořek Šípek

9. 3. 2014 10:41 zobrazit článek
Architekt Bořek Šípek je vášnivým cestovatelem. Nejvíce si oblíbil Čínu, kam se rád vrací. Díky práci se už podíval do všech koutů země. Navštívil Ameriku, Afriku, Senegal, téměř všechny země Evropy, Thajsko i Japonsko. Jistý čas v zahraničí i žil. Ale okolnosti ho znovu zavedly zpět do Prahy. Další články k tématu:

Václav Havel má v Praze ode dneška svou lavičku

1. 5. 2014 18:08 zobrazit článek
Praha má ode dneška pamětní místo, které připomíná osobnost prezidenta a dramatika Václava Havla. Netradiční památník má podobu lavičky a je dílem Havlova dvorního architekta Bořka Šípka.

VIDEO: Praha má lavičku Václava Havla. Dvě židle vyzývají k dialogu

1. 5. 2014 16:13 zobrazit článek
Na pražském Maltézském náměstí byla ve čtvrtek odhalena lavička Václava Havla. Místo má sloužit k odpočinku i vzpomínce na bývalého českého prezidenta. Prvními, kdo do dvou židlí usedli, byla Havlova druhá žena Dagmar a autor podoby lavičky Bořek Šípek. Další články k tématu:

V Praze byla odhalena lavička Václava Havla, má sloužit k setkávání a dialogu

1. 5. 2014 15:33 zobrazit článek
Na pražském Maltézském náměstí byla dnes slavnostně odhalena lavička Václava Havla. Navrhl ji Bořek Šípek a má sloužit k setkávání a dialogu v duchu myšlenek prvního českého prezidenta. Knihovna Václava Havla, která lavičku zřídila, chce vytvořit celosvětovou síť takových míst.

VIDEO: Praha má lavičku Václava Havla. Dvě židle vyzývají k dialogu

1. 5. 2014 15:20 zobrazit článek
Na pražském Maltézském náměstí byla ve čtvrtek odhalena lavička Václava Havla. Místo má sloužit k odpočinku i vzpomínce na bývalého českého prezidenta. Prvními, kdo do dvou židlí usedli, byla Havlova druhá žena Dagmar a autor podoby lavičky Bořek Šípek. Další články k tématu:

V Praze bude Lavička Václava Havla, má upozorňovat na nutnost dialogu

1. 5. 2014 13:49 zobrazit článek
Na pražském Maltézském náměstí bude ode dneška lavička Václava Havla. Navrhl ji Bořek Šípek a má sloužit k setkávání a dialogu v duchu myšlenek prvního českého prezidenta. Knihovna Václava Havla, která lavičku zřídila, chce vytvořit celosvětovou síť takových míst.

Fiasko sbírky pro Václava Havla: Ve Varech vybrali jen 11 korun!

20. 6. 2014 14:38 zobrazit článek
Zatím to vypadá spíše na trapas. Organizátorům sbírky na »Havlovo místo« od architekta Bořka Šípka v Karlových Varech se totiž dosud vybralo jen pár drobných. Potřebují statisíce, nemají ještě ani stovku.

Leona Machálková prozradila: Proč nikdy neměla druhé dítě?

25. 5. 2014 8:19 zobrazit článek
Velmi nerada poskytuje rozhovory. Když už, tak pouze o práci. Jen zřídka Leona Machálková (47) mluví o soukromém životě. A už vůbec ne o synu Arturovi (11), kterého má se světově proslulým architektem Bořkem Šípkem (64). Pro deník Aha! ale udělala výjimku.

Lavička Václava Havla... (Josef Havránek)

2. 5. 2014 10:27 zobrazit článek
Zpráva, že v Praze, na Maltézském náměstí instalovali jakousi lavičku Václava Havla od architekta Bořka Šípka u mne vyvolala ironický úsměv

 Články 1-30 z celkových 256, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!