Bořek Šípek

Bořek Šípek

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 299, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Ceny Thálie získali Ladislav Županič a Stanislav Zindulka

26. 3. 2016 22:16 zobrazit článek
Na jevišti Národního divadla v Praze se v sobotu večer předávaly prestižní herecké Ceny Thálie za rok 2015. Trofej v podobě skleněné divadelní masky z autorské dílny Bořka Šípka si odneslo celkem patnáct umělců. Byli mezi nimi například operní pěvec Dalibor Jedlička, který získal cenu za celoživotní mistrovství v opeře, Ladislav Županič který tu samou cenu získala v kategorii muzikál-opereta nebo Stanislav Zindulka za celoživotní činoherní mistrovství.

Czech Grand Design vyhrála Rochová: Připadám si jako DiCaprio. Za Šípka děkoval Artur, průsvitná Geislerová

20. 3. 2016 17:37 zobrazit článek
Ze sobotního předávání cen Czech Grand Design vyšla jako vítězka módní návrhářka Liběna Rochová (64), která získala hlavní cenu Grand designérka roku 2015. Během slavnostního večera, na který dorazila také řada celebrit, proběhla i vzpomínka na nedávno zesnulého Bořka Šípka (†66), který byl oceněn in memoriam.

Kroměříž bude mít Lavičku Václava Havla

19. 3. 2016 9:13 zobrazit článek
Budování Laviček Václava Havla je celosvětovým projektem, který inicioval velvyslanec ČR v USA Petr Gandalovič spolu s architektem a designérem Bořkem Šípkem. Toto dílo se poprvé objevilo v říjnu 2013 v Georgetownské univerzitě ve Washingtonu.

Pohřeb Bořka Šípka: Machálková si najala bodyguarda od Karla Gotta!

23. 2. 2016 6:54 zobrazit článek
Leona Machálková (48) se chtěla se svým zesnulým životním partnerem Bořkem Šípkem (†66) rozloučit v pokoji! A proto si najala na pohřeb světově proslulého architekta ochranku.

I cynik uroní slzu... Malý Artur Šípek přebíral cenu za svého mrtvého tátu

16. 3. 2016 18:34 zobrazit článek
Světoznámý architekt a designér Bořek Šípek, který nedávno podlehl zákeřné nemoci, získal in memoriam prestižní mezinárodní ocenění. Přebíral jej za něho syn Artur.

Mezinárodní cenu Trebbia převezme spisovatel Páral, oceněn bude i architekt Šípek

13. 3. 2016 7:43 zobrazit článek
Mezi osmi laureáty mezinárodní ceny Trebbia je letos vedle české spisovatele Vladimíra Párala také například světoznámý venezuelský malíř Carlos Cruz-Diez. Ocenění in memoriam obdrží i zesnulý architekt a designér Bořek Šípek. Součástí slavnostního 15. ročníku předávání cen ve Španělském sále Pražského hradu bude i benefiční dražba obrazů od známých osobností.

Záhadný pohřeb Bořka Šípka: Barevné pruhy na rakvi, skleněná kniha a útěk zdrcené Havlové

20. 2. 2016 15:38 zobrazit článek
Během svého života byl originální a nápaditý, přestně takový byl i jeho pohřeb. Na rakvi Bořka Šípka (†66), která byla obklopena jeho vázami, totiž byly namalované tři barevné pruhy. K tomu hosté na přání rodiny ryli své kondolence diamantem do skleněné knihy. A co víc se na pohřbu slavného architekta odehrálo?

ONLINE: Na pohřbu Bořka Šípka je zákaz kondolencí! Vzkazy jen diamantem

20. 2. 2016 12:01 zobrazit článek
Přátelé a příbuzní architekta Bořka Šípka (†66), který minulou sobotu podlehl rakovině, se s ním dnes hodinu před polednem rozloučili. Jeho rodina smutečním hostům zakázala osobní kondolence. Pokud chtějí smuteční hosté kondolovat, mají tak učinit diamantem do skleněné kondolenční knihy!

Svět Bořka Šípka začínal klikou u dveří a končil celým domem

20. 2. 2016 2:28 zobrazit článek
Odchodem Bořka Šípka dostává umělecká scéna trhlinu, která se jen stěží zacelí. Šípek byl originál, který zasáhl do nejrůznějších oborů a inspiroval okolí. Dokázal svého druhu zázrak: jeho dílo je schopné měnit všední dny ve svátek.

Pohřeb Bořka Šípka (†66): Proč se nemohlo kondolovat!

20. 2. 2016 14:22 zobrazit článek
S architektem Bořkem Šípkem (†66), který minulou sobotu podlehl zákeřné nemoci, se dnes v 11 hodin v krematoriu v pražském Motole konalo poslední rozloučení. Kondolovat se ale nemohlo...

Dnes pohřeb Bořka Šípka (+66): Jeho tajné snímky plné celebrit!

20. 2. 2016 6:45 zobrazit článek
Z toho se člověku hrnou slzy do očí. Na tajně pořízených snímcích je Bořek Šípek (†66) ještě čilý a plný humoru. Ani stopa po rakovině slinivky, která ho letos 13. února zabila. Blbnul jako malý kluk. Rozhodl se například, že spustí dolů státní vlajku na Pražském hradě.

Sledovali jsme ONLINE: Zákaz kondolencí na pohřbu Bořka Šípka! Vzkazy jen diamantem

20. 2. 2016 13:53 zobrazit článek
Přátelé a příbuzní architekta Bořka Šípka (†66), který minulou sobotu podlehl rakovině, se s ním dnes hodinu před polednem rozloučili. Jeho rodina smutečním hostům zakázala osobní kondolence. Pokud chtěli smuteční hosté kondolovat, museli tak učinit diamantem do skleněné kondolenční knihy! Zvláštností na pohřbu slavného architekta ale bylo víc...

Mezinárodní cenu Trebbia převezme spisovatel Páral, oceněn bude i architekt Šípek

13. 3. 2016 6:19 zobrazit článek
Mezi osmi laureáty mezinárodní ceny Trebbia je letos vedle české spisovatele Vladimíra Párala také například světoznámý venezuelský malíř Carlos Cruz-Diez. Ocenění in memoriam obdrží i zesnulý architekt a designér Bořek Šípek. Součástí slavnostního 15. ročníku předávání cen ve Španělském sále Pražského hradu bude i benefiční dražba obrazů od známých osobností.

Liberecký kraj: Knihovna slaví výročí. Instalovala Lavičku Václava Havla, který ji před patnácti lety otevřel

9. 3. 2016 13:30 zobrazit článek
Už i v Liberci mohou lidé usednout na Lavičku Václava Havla, jejímž autorem je světoznámý sklářský výtvarník Bořek Šípek. Od 8. března stojí před Krajskou vědeckou knihovnou v Liberci. Ta ji symbolicky „dostala“ k 15. výročí otevření, kterého se před lety zúčastnil právě tehdejší prezident Václav Havel. Projekt „Lavička Václava Havla“ podpořila řada dobrovolných dárců, firem a partnerem je i Liberecký kraj.

Cenu Trebbia dostali spisovatel Vladimír Páral a designér Bořek Šípek

14. 3. 2016 4:47 zobrazit článek
Nadační fond Trebbia odměnil na Pražském hradě české i světové umělce a mecenáše za jejich přínos kultuře. Už po patnácté rozdal Mezinárodní ceny Trebbia. Za tvůrčí činnost dostal cenu in memoriam i český architekt a designér Bořek Šípek. Za celoživotní dílo si sošku anděla, který chrání vejce, odnesl za dlouhého potlesku český spisovatel Vladimír Páral.

Pyšný Artur Šípek: Převzal cenu za zesnulého tátu Bořka, pak šel tajně pro pivo!

14. 3. 2016 14:25 zobrazit článek
Na den přesně měsíc po smrti Bořka Šípka (†66) jeho nejmladší syn Artur (13) stanul před Španělským sálem na Pražském hradě a za svého zesnulého otce převzal Mezinárodní cenu Trebbia. Byl na něj náležitě pyšný.

Cenu Trebbia získali spisovatel Vladimír Páral a designér Bořek Šípek

14. 3. 2016 16:08 zobrazit článek
Ve Španělském sále Pražského hradu se v neděli večer předávaly již po patnácté ceny Trebbia.

Mezinárodní cenu Trebbia převezme Páral, in memoriam bude oceněn i Šípek

13. 3. 2016 10:18 zobrazit článek
Mezi osmi laureáty mezinárodní ceny Trebbia je letos vedle českého spisovatele Vladimíra Párala také například světoznámý venezuelský malíř Carlos Cruz-Diez. Ocenění in memoriam obdrží i zesnulý architekt a designér Bořek Šípek. Součástí slavnostního 15. ročníku předávání cen ve Španělském sále Pražského hradu bude i benefiční dražba obrazů od známých osobností.

Havlová o Šípkovi: Nechtěla jsem Václava dávat do mrazáku, volala jsem Bořka

23. 2. 2016 11:55 zobrazit článek
Světoznámý architekt Bořek Šípek (†66) byl rodinným přítelem Václava (†75) a Dagmar Havlových (62). A tak, když bývalý prezident zemřel, byl to právě on, kdo jako první stál po boku smutkem zhroucené Dagmar.

Otazníky kolem ostatků Bořka Šípka (†66) : Kam zmizela urna? Stopy vedou k ex-partnerce!

22. 2. 2016 13:31 zobrazit článek
Proč nebyl známý architekt dosud pohřben? A kde se skrývá urna s jeho popelem? Všechny stopy vedou k jeho někdejší přítelkyni ...

Pohřeb Bořka Šípka (†66): Tajemství bodyguarda Machálkové... Koho také chránil?

22. 2. 2016 6:44 zobrazit článek
Chtěla se s bývalým životním partnerem Bořkem Šípkem (†66) rozloučit v klidu! A proto si Leona Machálková (48) najala na architektův pohřeb ochranku.

Uplynulých sedm dní očima Ivana Lampera

21. 2. 2016 13:13 zobrazit článek
[image id="200044309"] Silné sněžení zasáhlo sever republiky. Následná vlna teplého počasí probudila kočičky a sněženky. Zemřel Bořek Šípek. Můžeme se dostat na nepatrný zlomek sekundy po vzniku vesmíru, vysvětlil v televizi DVTV ředitel Astronomického ústavu AV ČR Vladimír Karas občanům, proč

Pohřeb Bořka Šípka! Leoně Machálkové se vepsala smrt do tváře... Kdo se ještě přišel poklonit?

21. 2. 2016 8:04 zobrazit článek
Nejsmutnější den v životě! Ten zažili v sobotu nejen Leona Machálková (48) a její syn Artur (13), když se loučili s Bořkem Šípkem (†66), ale i Dagmar Havlová (62). Rakovina slinivky je připravila o osudového muže, tátu a přítele, po kterém zůstane velká rána v srdci.

Za Bořkem Šípkem

21. 2. 2016 13:13 zobrazit článek
Zemřel designér z velkého světa

Pohřeb Bořka Šípka (†66): Tajemství jeho barevné rakve rozluštěno! Kdo to vymyslel a kdo pruhy maloval?

21. 2. 2016 11:53 zobrazit článek
Synové splnili jeho poslední přání! Těžce nemocný Bořek Šípek (†66) byl na smrt připravený a měl i jasnou představu o poslední cestě. Za žádnou cenu nechtěl klasickou rakev.

Do designové Síně slávy vstoupí in memoriam Bořek Šípek

16. 3. 2016 19:39 zobrazit článek
Do Síně slávy českého designu bude za své celoživotní dílo uveden in memoriam architekt a designér Bořek Šípek. Ocenění udělované v rámci cen Czech Grand Design dostane 19. března ve Stavovském divadle při vyhlašování vítězů letošního ročníku.

Liběna Rochová je Grand designérkou roku, zaujala módní kolekcí Partitury

20. 3. 2016 0:09 zobrazit článek
V Praze se udělovaly výroční ceny Czech Grand Design. Hlavní cenu a titul Grand designérka roku 2015 získala módní návrhářka Liběna Rochová. Cenu za produktový design si odnáší studio Olgoj Chorchoj. Oceněn byl in memoriam také architekt a designér Bořek Šípek, který vstoupil do Síně slávy.

Bořek Šípek (†66) uveden do síně slávy!

21. 3. 2016 6:33 zobrazit článek
Po své smrti sbírá jedno ocenění za druhým.

Machálková vrací úder: Co řekla o hádkách nad umírajícím Šípkem a proč přivedla právníky!

28. 5. 2016 11:11 zobrazit článek
Velmi tvrdý boj se rozhořel mezi exmanželkou zesnulého architekta Bořka Šípka (†66) Leonou Machálkovou (49) a architektovým synem Milanem. Ten se v nedávném rozhovoru pozastavil nad tím, že ve chvílích, kdy jeho táta umíral, měla do nemocnice nakráčet Leona Machálková s právníky a místo důstojného rozloučení se tam o cosi na chodbě hádat

Šokující svědectví syna Bořka Šípka: Hádali se nad ním, když umíral! Ani si nevšimli, že zemřel

27. 5. 2016 19:05 zobrazit článek
Světoznámý architekt a designér Bořek Šípek (†66) zemřel v únoru na rakovinu slinivky. Nyní světlo světa spatřilo svědectví jeho syna Milana Šípka (31), který zavzpomínal na chvíli, kdy jeho tatínek vydechl naposled.

 Články 1-30 z celkových 299, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.