Ester Janečková

Ester Janečková

Moderátor/Moderátorka   (Duety - když hvězdy zpívají)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 159, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Účastník SuperStar spáchal sebevraždu! Co se stalo a proč to udělal?

1. 6. 2014 14:19 zobrazit článek
Před několika dny si vzal život hudebník Lukáš Bečka (†28). Jeho tělo podle portálu tvnoviny.sk našli v rekreační oblasti v Zlatnické dolině u Skalice, několik málo kilometrů od domu, kde žil. Lukáš se "oběsil na laně":http://www.extra.cz/matka-filipa-14-synovce-ester-janeckove-poprve-o-smrti-sveho-syna-popsala-chvili-kdy-nasla-sve-dite-viset-na-zahrade, které uvázal na větev stromu.

Smutná Janečková ukázala šaty, v nichž točila poslední Poštu pro tebe

17. 4. 2014 14:42 zobrazit článek
Moderátorka Ester Janečková (41) nezapře, že ji konec pořadu Pošta pro tebe velmi mrzí. Důkazem je výběr oblečení na večírek, na který vyrazila. Neměla čas ani náladu výrazněji řešit, co si na sebe bere, intuitivně navíc sáhla po šatech, v nichž točila poslední epizodu. Vlastní styl hodnotila před kamerou iDNES.cz. Další články k tématu:

Smutná Janečková ukázala šaty, v nichž točila poslední Poštu pro tebe

17. 4. 2014 12:55 zobrazit článek
Moderátorka Ester Janečková (41) nezapře, že ji konec pořadu Pošta pro tebe velmi mrzí. Důkazem je výběr oblečení na večírek, na který vyrazila. Neměla čas ani náladu výrazněji řešit, co si na sebe bere, intuitivně navíc sáhla po šatech, v nichž točila poslední epizodu. Vlastní styl hodnotila před kamerou iDNES.cz. Další články k tématu:

MÓDNÍ POLICIE: Vyskočilová jako teenager, Šoralová by se měla přezout

16. 4. 2014 17:12 zobrazit článek
Módní policistka pořadu Fashion Time televize Óčko tentokrát pokutovala tanečnici a moderátorku Anife Vyskočilovou, moderátorku Ester Janečkovou a zpěvačku Luciu Šoralovou. Všechny dopadly relativně dobře. Další články k tématu:

MÓDNÍ POLICIE: Vyskočilová jako teenager, Šoralová by se měla přezout

16. 4. 2014 15:34 zobrazit článek
Módní policistka pořadu Fashion Time televize Óčko tentokrát pokutovala tanečnici a moderátorku Anife Vyskočilovou, moderátorku Ester Janečkovou a zpěvačku Luciu Šoralovou. Všechny dopadly relativně dobře. Další články k tématu:

Smutná Ester Janečková kvůli konci Pošty pro tebe: Existenční problémy!

16. 4. 2014 6:52 zobrazit článek
Informace o tom, že Česká televize zvažuje zrušení pořadu Pošta pro tebe, logicky několikanásobnou matku Ester Janečkovou (41) nepotěšila. Oblíbená moderátorka připustila, že i z finanční stránky to pro ni může zničující

Pošta pre teba končí: Nahradí ju »Modré z neba«!

15. 4. 2014 17:18 zobrazit článek
PRAHA – Blíži sa koniec! Českú verziu obľúbeného programu Pošta pre teba po šiestich rokoch sťahujú z vysielania verejnoprávnej televízie. Prezradila to v jednom z rozhovorov moderátorka relácie Ester Janečková (41), ktorá si už pomaly začína baliť kufre. Začiatkom budúceho roka by ju totiž na obrazovke mal vystriedať herec Pavel Kríž s novinkou Kúsok neba, ktorá má byť obdobou dnes už neexistujúceho formátu Modré z neba.

Podraz na Janečkovou! O konci Pošty pro tebe se dověděla z Blesku

15. 4. 2014 15:08 zobrazit článek
Devět let moderovala jeden z divácky nejsledovanějších pořadů a pak jim nestojí ani za to, aby jí do očí řekli, že končí! Ester Janečková (41) tvrdí, že se o konci show Pošta pro tebe dozvěděla z Blesku.

Výrobna na dojáky Pošta pro tebe končí: Tohle je asi její nejlepší video, bláznivý psychopat dělá scény své bývalé dívce

15. 4. 2014 23:42 zobrazit článek
Moderátorku "Ester Janečkovou":http://www.extra.cz/tema/ester-janeckova (41) prý čekají poslední natáčecí dny s pořadem "Pošta pro tebe":http://www.extra.cz/tema/posta-pro-tebe. Deníku Blesk se Janečková svěřila, že Česká televize plánuje dotočit na podzim posledních pár epizod a konec.

Po smrti homosexuálního synovce teď přijde o práci! Janečkové zrušili Poštu pro tebe!

14. 4. 2014 15:18 zobrazit článek
Oblíbenému pořadu Pošta pro tebe brzy zazvoní umíráček! Moderátorka Ester Janečková (41) tak nejspíš skončí na sbalených kufrech před Českou televizí, která už za ni má náhradu: herce Pavla Kříže (52).

Zlomená Ester Janečková (41): Letí na dlažbu, televize už má někoho jiného!

14. 4. 2014 15:43 zobrazit článek
Jedna rána za druhou postihuje moderátorku Pošty pro tebe Ester janečkovou. Není to tak dávno, co se za tragických okolností musela vyrovnat se sebevraždou homosexuálního synovce Filipa (†14), již se pomalu musí smiřovat s drsným faktem, že přijde o práci.

Zpověď mámy homosexuálního synovce Ester Janečkové: Filípka (†14) jsem našla viset na zahradě...

2. 4. 2014 23:09 zobrazit článek
Musela to být rána, která ji srazila na kolena. Umřelo jí dítě. Navíc dobrovolně. Nyní se matka Filipa (†14) rozhodla promluvit nejen o důvodu jeho sebevraždy, ale o jeho nenaplněném životě jako takovém.

Matka synovce Ester Janečkové promluvila: Proč se můj syn oběsil

2. 4. 2014 23:09 zobrazit článek
Nejhorší, co se může přihodit v životě rodiče, je přežít vlastní dítě. Bolestí ze ztráty syna prochází i sestra Ester Janečková. Druhého února našla svého Filiípka (†14) oběšeného na zahradě před domem. Dobrovolně si vzal život, protože ho okolí nepřijalo jako homosexuála. Až nyní jeho matka dokázala o bolestné ztrátě promluvit. Podívejte se na celé znění jejího dopisu.

Smrt homosexuálního synovce Janečkové: Filipovi (†14) se smáli učitelé!

7. 3. 2014 16:22 zobrazit článek
Sebevražda synovce moderátorky Ester Janečkové Filipa (†14), který se zabil kvůli homofobní a netolerantní společnosti, rozpoutala vlnu vzájemného obviňování, kdo za jeho smrt nese zodpovědnost! Církev, homofobní farář, společnost? Nyní byl prst namířen na školu a učitele!

Kdo zabil Filipa, synovce Ester Janečkové: Je opravdu v katolické církvi teplo?

6. 3. 2014 15:17 zobrazit článek
Reportérka Reflexu Adéla Knapová se vydala do malé východočeské vesnice Střezetice prozkoumat, jak to vlastně bylo se sebevraždou místního čtrnáctieletého kluka, věřícího Filipa.

Znechucení rodiče synovce Janečkové Filipa (†14): Kvůli homofobnímu knězi už nechodí do kostela!

1. 3. 2014 14:01 zobrazit článek
Následky, které nesou homofobní výkřiky katolického kněze na pohřbu homosexuálního synovce moderátorky Ester Janečkové (41) Filipa (†14), jsou větší než se zdají být. Moderátorka prozradila, že kněz znechutil rodiče mladého chlapce natolik, že kvůli němu přestali chodit do kostela.

Ester Janečková se těžce vyrovnává se smrtí synovce Filipa (†14): Očernila další faráře!

1. 3. 2014 6:34 zobrazit článek
Od sebevraždy synovce Filipa (†14) hledá Ester Janečková (41) odpovědi na otázku proč? Poté, co na Filipově pohřbu z jeho smrti obvinila místního faráře, nenechala nit suchou ani dalších kněžích...

Útok na církev se obrátil proti Ester Janečkové: Strach z budoucnosti!

1. 3. 2014 18:48 zobrazit článek
Stovky hnusných dopisů! Reakce na ostré výroky, které Ester Janečková (41) po sebevraždě synovce Filipa (†14) adresovala homofobním církevním hodnostářům, na sebe nenechaly dlouho čekat.

Sebevražda synovce Janečkové: Proč nestihli Filipa (†14) zachránit?

28. 2. 2014 12:53 zobrazit článek
Stačil jeden úspěch a všechno mohlo být jinak. Čtrnáctiletý synovec moderátorky Ester Janečkové Filip měl před svou smrtí velké plány. Chtěl se jednou provždy odstěhovat z malé vesnice, kde se setkal s pohrdáním společnosti, a žít v Praze u své tety Ester. Štěstí mu ale nepřálo...

Pozná čtrnáctiletý puberťák že je gay na doživotí? (Ivo Přeček)

28. 2. 2014 16:47 zobrazit článek
Určitě ne! Ale velkou roli v tom hraje i výchova v rodině a jeho nejbližším okolí. Paní Ester Janečková viní ze smrti svého synovce netolerantní společnost a místního faráře, který se do homosexuálů navezl i při smutečním obřadu. Homofobie katolické církve je prý spojena s celibátem, hodně mladých věřících kluků pak uteče ke kněžství, protože prý necítí potřebu najít si ženu a založit s ní rodinu. Proto jsou pak potom zatvrzelí a frustrovaní...

Po samovražde (†14) fiasko na pohrebe: Šokovaná česká moderátorka útočí na cirkev!

27. 2. 2014 9:16 zobrazit článek
PRAHA – Má na nich ťažké srdce! Ester Janečková (41), moderátorka českej Pošty pre teba, prišla začiatkom februára o svojho milovaného synovca. Len štrnásťročný mladík Filip spáchal samovraždu. Dôvodom boli psychické problémy spôsobené homosexuálnou orientáciou. Táto téma rezonovala aj na samotnom pohrebe. Poslednú rozlúčku poznačila nepríjemná verbálna roztržka s predstaviteľom cirkvi.

Janečková o smrti synovce Filipa (†14): Zabil ho tento kněz!

27. 2. 2014 13:20 zobrazit článek
Necelý měsíc od sebevraždy synovce Filipa (†14) má Ester Janečková (41) jasno v tom, kdo stojí za jeho posledním zoufalým rozhodnutím sáhnout si na život. Podle ní za to může farář, který chlapci vštěpoval, že jeho homosexualita je hřích!

Blesk navštívil vesnici, kde měl kněz štvát kvůli homosexualitě Filipa (†14): Lidi věří faráři! Janečková to prý přehnala

27. 2. 2014 5:17 zobrazit článek
Našla viníka! Moderátorka Pošty pro tebe Ester Janečková (41) nařkla kněze, že může za sebevraždu synovce Filipa (†14), který si vzal život kvůli diskriminaci homosexuálů. Jenže lidé ve Střezeticích na Hradecku brojí proti známé tváři z televize. Nelíbí se jim, že očernila faráře.

Moderátorka Ester Janečková: Mezi faráři jsou gayové, kteří se bojí to přiznat!

27. 2. 2014 15:15 zobrazit článek
Poté co moderátorka Ester Janečková (41) označila na pohřbu svého synovce Filipa (†14) homofobního kněze za viníka chlapcovy sebevraždy, pustila se i do ostatních farářů, kteří homosexualitu odsuzují. Podle ní jsou mezi faráři gayové, kteří si to bojí přiznat.

Vesnický farář prý štval proti chlapcově orientaci: Gayové by se měli chovat "normálně"!

26. 2. 2014 17:43 zobrazit článek
Ester Janečková (41) se stále nemůže vzpamatovat ze sebevraždy svého homosexuálního synovce Filipa (†14). Moderátorka (Pošta pro tebe) v otevřeném rozhovoru obvinila homofobního faráře z útoku na chlapcovu orientaci. Zároveň odkryla šokující detaily z pohřbu, kde se měla odehrát ostrá výměna mezi knězem a truchlící rodinou. K citlivé kauze se postavil i další duchovní - Tomáš Halík.

Ester Janečková: Proč se můj synovec oběsil?

26. 2. 2014 22:02 zobrazit článek
Na únor 2014 nikdy nezapomene. V neděli druhého se oběsil synovec Filip - nebylo mu ještě patnáct. V dopise na rozloučenou napsal, že rodina má o důvodech jeho smrti promluvit veřejně. Ač se moderátorce Ester Janečkové nehovoří lehce, v rozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES Filipovo přání plní. Další články k tématu:

Ester Janečková: Proč se můj synovec oběsil?

26. 2. 2014 21:22 zobrazit článek
Na únor 2014 nikdy nezapomene. V neděli druhého se oběsil synovec Filip - nebylo mu ještě patnáct. V dopise na rozloučenou napsal, že rodina má o důvodech jeho smrti promluvit veřejně. Ač se moderátorce Ester Janečkové nehovoří lehce, v rozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES Filipovo přání plní. Další články k tématu:

Ester Janečková obvinila kněze z homofobie: To vy jste mi zabil synovce!

26. 2. 2014 11:09 zobrazit článek
Za smrt Filípka, který se zabil kvůli své homosexualitě, může podle Ester Janečkové společnost - ta není totiž tak tolerantní, jak se zdá. A konkrétně církevní společnost. Janečková obvinila z homofobie kněze, který se Filipova pohřbu účastnil.

Ester Janečková obvinila kněze z homofobie: To vy jste mi zabil synovce!

26. 2. 2014 0:17 zobrazit článek
Za smrt Filípka, který se zabil kvůli své homosexualitě, může podle Ester Janečkové společnost - ta není totiž tak tolerantní, jak se zdá. A konkrétně církevní společnost. Janečková obvinila z homofobie kněze, který se Filipova pohřbu účastnil.

Ester Janečková odhalila skandál z pohřbu jejího synovce: Homofobní kněz zaútočil na Filipovu (†14) orientaci, pak přišlo peklo!

26. 2. 2014 13:54 zobrazit článek
Moderátorka "Ester Janečková":http://www.extra.cz/tema/ester-janeckova (41), která v půlce února pohřbila spolu s rodinou milovaného synovce Filipa (†14), teď odkryla zákulisí smutečního obřadu. Pohřbu se zúčastnil homofobní kněz, který nechutně zaútočil na pozůstalé.

 Články 1-30 z celkových 159, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!