Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3494, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Josef Rychtář: Exekuční dražba domu! Darinu čeká peklo?!

22. 9. 2017 12:15 zobrazit článek
Prakticky neprodejný je podíl Josefa Rychtáře (59) ve vile v Říčanech, který jde do dražby kvůli dluhu 150 000 Kč. Podle toho, co tvrdí jeho exmanželka Darina Nová (59), kdo ho koupí, získá jen část z každé místnosti a ne jeden obyvatelný prostor. A to se týká i domku, který vdovec po Ivetě Bartošové (†48) obývá.

Smrt u Štaidlů: Dopis na rozloučenou!

8. 5. 2017 16:01 zobrazit článek
V sobotu to byly přesně tři roky, kdy Iveta Bartošová (†48) spáchala sebevraždu, a hned na druhý den v neděli našla policie pod balkonem domu Ladislava Štaidla (72) tělo jiného sebevraha.

Sebevražda v domě, kde žila Bartošová (†48): Našli dopis na rozloučenou!

3. 5. 2017 12:00 zobrazit článek
Prokletý víkend! V sobotu uplynuly tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové (†48). A v neděli policie našla pod balkonem domu Ladislava Štaidla (72), kde kdysi bydlela i zpěvačka, tělo jiného sebevraha.

Sebevražda v domě Štaidla! Tři roky a jeden den od smrti Ivety Bartošové (†48)

2. 5. 2017 6:45 zobrazit článek
To snad ne! Přesně tři roky a jeden den od chvíle, kdy se zabila Iveta Bartošová (†48), došlo k sebevraždě v domě otce jejího syna Artura (20) Ladislava Štaidla (72). Ten se k tragédii vyjádřil Blesku.

V Uhříněvsi srazil vlak ženu (†44): V místě, kde před lety zemřela Bartošová

5. 7. 2017 19:04 zobrazit článek
V pražské Uhříněvsi zasahují po šestnácté hodině hasiči u srážky ženy s vlakem na kolejích. Trať byla zastavena, avšak vlaky už jezdí podle jízdního řádu. Nehoda by se podle prvních informací měla stát v místě, kde zemřela před několika lety zpěvačka Iveta Bartošová. Zranění osoby by měla být neslučitelná se životem. Na místě je už i koroner.

Vdovec po Bartošové (†48) chtěl vyzrát na dluhy osobním bankrotem! Soud se mu vysmál

17. 10. 2017 18:00 zobrazit článek
Statisíce dluží nejen zdravotní pojišťovně či za splácení půjčky, ale třeba také soudnímu exekutorovi na pokutě za urážky rozvodové soudkyně. Na účtu má prý jen asi dva a půl tisíce a měsíční příjem činí deset tisíc korun. Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) kvůli tomu musel vyhlásit bankrot a bylo zahájeno insolvenční řízení!

Rychtář (59), vdovec po Bartošové (+48): Dluhy, exekuce a tak OSOBNÍ BANKROT!

17. 10. 2017 7:06 zobrazit článek
Strach ho donutil k zoufalému kroku. Aby vdovec po Ivetě Bartošové (†48) nepřišel kvůli exekutorům a dražbě jeho podílu ve vile Helenka o střechu nad hlavou, pět dní před elektronickou dražbou vyhlásil osobní bankrot. Ale vyhráno Josef Rychtář (59) ještě nemá!

Tři roky od smrti Ivety Bartošové (†48)! Maminka Svatava: Konečně se na ni můžu podívat

30. 4. 2017 6:57 zobrazit článek
Přežít vlastní dítě je pro každého rodiče velice bolestné. Jsou to už tři roky, co zpěvačka Iveta Bartošová (†48) ukončila svůj život skokem pod vlak. Její maminka Svatava (78) má stále v srdci velký šrám, říká ale, že už se konečně dokáže alespoň podívat na Ivetinu fotografii nebo si pustit její cédéčko.

Žena spáchala sebevraždu skokem pod vlak: Ve stejný den jako Bartošová

29. 4. 2017 12:22 zobrazit článek
Na přejezdu mezi stanicemi Okříšky a Krahulov na Třebíčsku srazil v sobotu časně ráno osobní vlak ženu. Zraněním podlehla, zřejmě šlo o sebevraždu. Ve stejný den před třemi lety ukončila svůj život skokem pod vlak zpěvačka Iveta Bartošová.

Rychtář si připomněl tři roky od smrti Bartošové (†48): K pomníku Ivety přišel s novou ženou

29. 4. 2017 15:59 zobrazit článek
Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí její smrti přišel zapálit svíčku ke kolejím, kde vyhasl její život. Doprovázela ho jeho nová přítelkyně Iva.

Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Po smrti na kolejích vydělala miliony!

29. 4. 2017 12:22 zobrazit článek
Už jsou to tři roky, co dobrovolně ukončila svůj život skokem pod kola vlaku! Díky písním, deskám a pořadům, které po ní zůstaly, ale zpěvačka Iveta Bartošová (†48) i po smrti vydělává. A ne málo!

Producent Janeček (72): Komu svěřil dědictví po Bartošové?

20. 5. 2017 6:32 zobrazit článek
Je jejím kmotrem, objevitelem, producentem, a teď jí navíc věnoval své »rodinné stříbro«! Producent František Janeček (72) bere vážně své slovo, že dceři expremiéra Stanislava Grosse (†45) Natálce (14) pomůže v začátcích její kariéry. Poskytl jí totiž jeden ze svých největších hitů, který proslavila Iveta Bartošová (†48)!

Nová láska Rychtáře: Podstrčila Pepovi svůj telefon přímo před Ivetou!

17. 3. 2017 10:07 zobrazit článek
Exmanžel Ivety Bartošové (†48) Josef Rychtář (58) našel novou lásku. Jako by Josefa s novou ženou Ivou svedla dohromady sama Iveta.

Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové promluvila hospodyně Golda! Jaké bylo jejich tajemství?

29. 4. 2017 9:47 zobrazit článek
Jsou tomu tři roky, kdy na vlakové trati v Uhříněvsi vyhasl život Ivety Bartošové (+48). Zpěvačka dobrovolně ukončila své životní trápení. Bojovala se závislostí na alkoholu, lécích a výběru špatných partnerů. Redakce eXtra.cz oslovila její bývalou hospodyni Goldu Dvořákovou, která na Ivetu zavzpomínala a svěřila nám jejich společné tajemství.

Agáta nakreslila obraz, ze kterého mrazí! Podobný vytvořila zpěvačka Iveta Bartošová. Volá snad modelka o pomoc?

21. 3. 2017 21:01 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (31) v tuto chvíli prožívá snad nejhorší období ve svém životě. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství a její manžel Jakub Prachař (33) požádal o rozvod. Ona ve svém smutku namalovala obraz, ze kterého mrazí. Podobný totiž před smrtí nakreslila i zpěvačka Iveta Bartošová. Fanoušci o Agátu mají velký strach!

Zpěvák Martin France o svém ranním rituálu!

19. 3. 2017 9:02 zobrazit článek
Kdysi tančil Martin France (47) s Ivetou Bartošovou, Jiřím Kornem či Helenou Vondráčkovou ve skupině Schock, pak hrál dvanáct let v různých pražských muzikálech – od Jesus Christ Superstar až po Vlasy. Tehdy měl dlouhé kudrnaté „háro“ a byl zkrátka k nepřehlédnutí. Později se dal na sólovou pěveckou kariéru a dnes je z něj nejen zpěvák, ale i producent. Má vlastní agenturu, pořádá různé charitativní akce po celé republice a na říjen chystá velký koncert v Lucerně – Slovenští muži vrací úder.

Vdovec po Bartošové Josef Rychtář: Velké stěhování přítelkyně Ivy!

19. 3. 2017 7:08 zobrazit článek
Akce kulový blesk! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) ví, jak na věc. Jakmile prodavačka vietnamského textilu Iva potřebovala pomoci se stěhováním, přispěchal jí Josef Rychtář (58) okamžitě na pomoc.

Rychtář o své nové ženě: Pomáhá jí jako Bartošové (†48)!

17. 3. 2017 7:57 zobrazit článek
Bezvýznamné setkání před lety se proměnilo v lásku. Takový je až osudový příběh nového vztahu vdovce po Ivetě Bartošové (†48). Za to, že se Josef Rychtář (58) setkal po letech s ženou z benzinky a opět v něm ožil cit, mohla vizitka, která se objevila v pravou chvíli.

Nová Rychtářova žena poprvé promluvila: O pití, Ivetě i o agresivitě!

17. 3. 2017 13:22 zobrazit článek
Osudové setkání! Tak o vdovci po Ivetě Bartošové (†48) mluví jeho nová partnerka Iva. I když se potkali ještě za života zpěvačky, našli si k sobě s Josefem Rychtářem (58) cestu až nyní.

Tři roky po smrti Bartošové (†48): Zpověď maminky Svatavy! Můj život po Ivetce...

29. 4. 2017 7:24 zobrazit článek
Čas kruté rány osudu alespoň trochu zhojil, přesto je téma smrti Ivety Bartošové (†48) pro její maminku Svatavu (78) stále velmi bolavé. Ale nyní se alespoň dokáže na dceru podívat v televizi a poslechnout si její cedéčko. Dříve to nedokázala.

Tři roky od sebevraždy Bartošové (†48): Drsné okamžiky, které předcházely její smrti!

29. 4. 2017 6:02 zobrazit článek
Jsou to tři roky, co se zpěvačka Iveta Bartošová (†48) rozhodla skoncovat se životem. Krátce před polednem 29. dubna se vydala ke kolejím blízko svého domu v Uhříněvsi a skočila pod vlak. Než se ale zabila, prožila si neskutečné, a možná i nedobrovolné dobrodružství. Připomeňte si nejzásadnější momenty sklonku jejího života!

Do exmilence Gregorové se pustil Rychtář: Koptíku, dej si na mě pozor!

12. 10. 2017 15:15 zobrazit článek
Chování Ondřeje Koptíka (34) po rozchodu s o mnoho let starší partnerkou Hanou Gregorovou (65) udivuje už snad celé Česko. Nyní ovšem přišel zásah z nečekané strany. Koptíkovi totiž poslal drsný vzkaz vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59), který ho nazval zrůdou a varoval ho, aby se mu raději nepletl do cesty!

Rychtářova Darina se soudí s vlastním synem! Soudce přišel s lišáckou radou

3. 10. 2017 12:18 zobrazit článek
A je to opět tady. Rodina vdovce po Ivetě Bartošové (†48) Josefa Rychtáře (59) a jeho exmanželky Dariny Nové (59) se soudí. Tentokrát jde o vystěhování Rychtářova a Darinina syna Jana z vily Helenka, kde Jan doposud s mámou žije. Ovšem protože v drsném sporu svých rodičů se postavil na stranu otce Josefa, máma ho zavrhla a pod svojí střechou ho nechce.

V Uhříněvsi srazil vlak ženu (†44): V místech, kde před lety zemřela Bartošová

5. 7. 2017 16:52 zobrazit článek
V pražské Uhříněvsi zasahují po šestnácté hodině hasiči u srážky ženy vlakem na kolejích. Trať byla zastavena a zatím není jisté, kdy vlaky opět vyjedou podle jízdního řádu. Nehoda by se podle prvních informací měla stát přibližně v místě, kde zemřela před několika lety Iveta Bartošová. Zranění osoby by měla být neslučitelná se životem. Na místě je už i koroner.

Natálka nechce být Iveta: Nové LÉTO pro Grossovou dostalo španělský šmrnc!

10. 6. 2017 6:52 zobrazit článek
Přestože patřila k jejím oblíbeným zpěvačkám a měly se rády, v nové verzi hitu Léto Natálka Grossová (14) nechtěla napodobovat Ivetu Bartošovou (†48). A z její verze slavného songu jsou všichni paf!

Vdovec Rychtář (59): Za Ivetou s novou ženou!

30. 4. 2017 6:03 zobrazit článek
Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí její smrti přišel zapálit svíčku ke kolejím, kde skončil její život. Doprovázela ho nová přítelkyně Iva. Jenže...

Černý den pro Rychtáře i jeho syna: Oba se musí hned pakovat!

18. 10. 2017 12:00 zobrazit článek
Černý den pro muže z Rychtářovy rodiny, naopak pro Darinu Novou (59) hned dvojí vítězství. Tak vypadal výsledek dvou zdlouhavých sporů ohledně vily Helenky v Říčanech. O svůj podíl v ní přišel vdovec po Ivětě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59). Jeho syn Jan (31) odtamtud navíc také poputuje.

Velké vítězství exmanželky Dariny (59): SYN I RYCHTÁŘ SE MUSEJÍ VYSTĚHOVAT!

18. 10. 2017 6:04 zobrazit článek
Po letitých sporech s exmanželem Josefem Rychtářem (59) konečně Darina Nová (59) dosáhla svého. A v jeden den slaví hned dvojí vítězství. Jednak se jí podařilo soudně vystěhovat »zlobivého« syna Jana Rychtáře (31) z vily v Říčanech. A pak přišel o střechu nad hlavou také vdovec po Ivetě Bartošové (†48). Exekutoři vydražili jeho podíl.

Mrtvola u Štaidlů: Nejdřív výstřel, pak funebráci!

2. 5. 2017 15:07 zobrazit článek
Tři roky a jeden den uplynuly od sebevraždy Ivety Bartošové (†48), když se v domě Ladislava Štaidla (72) ozval výstřel. Jaká tragédie se odehrála, zjistil deník Blesk.

Vdovec Rychtář (59): Za Ivetou s novou ženou!

2. 5. 2017 15:07 zobrazit článek
Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí její smrti přišel zapálit svíčku ke kolejím, kde skončil její život. Doprovázela ho nová přítelkyně Iva. Jenže...

 Články 1-30 z celkových 3494, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.