Jan Kačer

Jan Kačer

Herec/Herečka   (Rodinná Pouta)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 164, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Uhrančivé oči Petra Čepka

21. 12. 2015 0:58 zobrazit článek
Dokument k nedožitým 75 letům herce, jehož tvorba a život byly těsně provázány. Vzpomínají bratr Karel, přátelé a kolegové Nina Divíšková, Jan Kačer, Martin Huba, Zdeněk Braunschläger a Libor Sedláček. Úslyšíte unikátní amatérské záznamy inscenací z archivu Činoherního klubu.

RECENZE: Rozjímavý Opuštěný vesmír objeví, že po smrti je otazník

19. 12. 2015 11:24 zobrazit článek
V dokumentu Petera Hledíka Opuštěný vesmír, který zítra vstupuje do kin, hovoří nositelé známých jmen: Jan Kačer, Jiří Grygar, Karol Sidon, Michal Viewegh. Ale postačí to, aby zlákali diváky na rozjímání o smrti, umírání a možné posmrtné existenci?

Nová hvězda Ordinace Jan Kačer (79) má poslední přání...

4. 3. 2016 14:54 zobrazit článek
Žijí spolu 60 let. Přestože jsou oba herci, nikdy manželé Nina Divíšková (79) a Jan Kačer (79) nehráli partnery na plátně ani v televizi! Dnes je to jejich největším přáním. Představitel MUDr. Karla Seiferta, majitele kamenické nemocnice z Ordinace v růžové zahradě, se ale bojí, že to před smrtí nestihne...

Jan Kačer v Činoherním klubu vlastní penzion, kde oddává Nela Boudová

17. 2. 2016 18:53 zobrazit článek
Jan Kačer na jevišti, Ladislav Smoček jako režisér. Na první pohled to vypadá, že se pražský Činoherní klub vrátil v čase, aby připomněl své legendární období. Oba zdejší bardi se zde však sešli, aby společně na páteční premiéru nazkoušeli úplně nový kus nazvaný Svatba pozdního léta. Další články k tématu:

Herec Jan Kačer (79) o životě: Líbí se mi ženský a mám sladkej život!

16. 2. 2016 16:49 zobrazit článek
Herec Jan Kačer (79) působil v Činoherním klubu naposledy před čtyřiceti lety. Teď se ale vrátil tam, kde strávil důležitou část života. A to rovnou s dílem, které sám napsal. Na tiskovce k nové hře Svatba pozdního léta se o sobě překvapivě rozpovídal.

Kačer vyvedl manželku! Stále ji miluje...

23. 12. 2016 6:04 zobrazit článek
Po delší době se ve společnosti objevil Jan Kačer (80) s manželkou Ninou Divíškovou (80). Režisér doprovodil svou milovanou ženu na premiéru filmu Manžel na hodinu, ve kterém má herečka malou roli.

Lidé v katedrále sv. Víta se modlili za oběti totality

17. 11. 2016 21:22 zobrazit článek
Praha - Ekumenická modlitba za oběti totalitních režimů v chrámu sv. Víta na Pražském hradě byla jednou z akcí, kterými končí čtvrteční oslavy výročí 17. listopadu 1939 a 1989. Vedl ji pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka a zúčastnili se jí také zástupci Ekumenické rady církví sdružující přes deset křesťanských církví v Česku působících. K přítomným, kteří zcela zaplnili lavice v katedrále, promluvil také s připomínkou 17. listopadu 1989 herec Jan Kačer. Patří k nejvýraznějším tvářím sametové revoluce.

Osmdesátník Jan Kačer: život plný divadla

3. 10. 2016 13:27 zobrazit článek
„Budem hrát zas – a pořád víc,“ zpívá v závěru Shakespearovy posmutnělé komedie Večer tříkrálový na jevišti pražského Divadla pod Palmovkou šašek Feste. V podání Jana Kačera, který v pondělí slaví osmdesáté narozeniny, to zní jako vyznání.

Návraty Jana Kačera. Dokument k 80. narozeninám jedné z největších současných osobností

3. 10. 2016 2:17 zobrazit článek
Určující momenty umělcova života a jeho návraty k lidem (které miluje) a věcem (v nichž vidí smysl). Dobře ví, že nevstoupí dvakrát do stejné řeky, ale přesto se vrací. Věren vizi a cílům, které si kdysi vytyčil, vždycky volí tu těžší cestu.

OBRAZEM: Herečka s podmanivým hlasem Nina Divíšková slaví 80. narozeniny

12. 7. 2016 1:58 zobrazit článek
Celých 35 let strávila Nina Divíšková v pražském Činoherním klubu. A když odešla, čekaly na ni ty nejlepší role. Manželka herce a režiséra Jana Kačera spolupracuje s různými divadelními scénami a její filmografie je poměrně bohatá. Herečka s podmanivým hlasem 12. července oslaví osmdesátiny. Další články k tématu:

Bartoška se vrátí na prkna Kalichu

11. 7. 2016 11:39 zobrazit článek
Herec Jiří Bartoška se 26. září po více než roční pauze vrátí k roli nebožtíka spisovatele Jankulovského v komedii Moje hra, kterou v pražském Divadle Kalich v lednu 2012 uvedl režisér Jan Kačer.

Jiří Bartoška k návratu do divadla: Rakev? Netrpím klaustrofobií

8. 7. 2016 16:05 zobrazit článek
Jiří Bartoška se vrací ke své divadelní roli čerstvého nebožtíka spisovatele Jankulovského v andělské komedii Petera Abrahama Moje hra v režii Jana Kačera. Informovalo o tom v tiskové zprávě Divadlo Kalich.

Utajená bolest Jana Kačera: Táta se zabil, aby nás zachránil!

5. 6. 2016 15:31 zobrazit článek
Herec Jan Kačer (79) to neměl v životě zrovna jednoduché, ačkoli by se mohlo zdát, že ano. Jenže když byl ještě malý kluk, tak přišel o otce

Kačer (79) z Ordinace: Převoz do nemocnice! Rychlý zákrok...

18. 3. 2016 5:52 zobrazit článek
Šourání nehrál! To, co si diváci mysleli, že na televizní obrazovce jen předstírá, byla bohužel pravda. Jana Kačera (79) alias MUDr. Karla Seiferta, majitele kamenické nemocnice v seriálové Ordinaci, dohnaly problémy s chůzí až do skutečného špitálu!

OBRAZEM: Herečka s podmanivým hlasem Nina Divíšková slaví 80. narozeniny

12. 7. 2016 1:26 zobrazit článek
Celých 35 let strávila Nina Divíšková v pražském Činoherním klubu. A když odešla, čekaly na ni ty nejlepší role. Manželka herce a režiséra Jana Kačera spolupracuje s různými divadelními scénami a její filmografie je poměrně bohatá. Herečka s podmanivým hlasem 12. července oslaví osmdesátiny. Další články k tématu:

OBRAZEM: Herečka s podmanivým hlasem Nina Divíšková slaví 80. narozeniny

12. 7. 2016 0:53 zobrazit článek
Celých 35 let strávila Nina Divíšková v pražském Činoherním klubu. A když odešla, čekaly na ni ty nejlepší role. Manželka herce a režiséra Jana Kačera spolupracuje s různými divadelními scénami a její filmografie je poměrně bohatá. Herečka s podmanivým hlasem 12. července oslaví osmdesátiny. Další články k tématu:

Šok Jana Kačera (80): Na půdě našel provaz po oběšeném tátovi!

3. 10. 2016 21:03 zobrazit článek
Legenda pražského Činoherního klubu, režisér a herec známý z filmů Smrt si říká Engelchen, Údolí včel či Konec agenta W4C a seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Rodinná pouta Jan Kačer slaví osmdesáté narozeniny! Jeho život přitom začal tragédií!

Osmdesátník Jan Kačer hraje na Palmovce i v Činoherním klubu

30. 9. 2016 14:25 zobrazit článek
Praha - I v pozdním věku se lze domoci ztřeštěné události, tvrdí nadcházející osmdesátník Jan Kačer. Kromě toho, že letos debutoval jako autor v pražském Činoherním klubu, kam se...

Nejmladší syn Jana Krause se změnil k nepoznání. Z nehezkého kačera vyrostl pohledný mladý muž!

23. 9. 2016 8:58 zobrazit článek
Moc lidí nevěřilo tomu, že nejmladší syn Jana Krause a Ivany Chýlkové bude někdy takovým sympaťákem. Ovšem proměnil se a nyní může směle dělat garde své mamince na společenských akcích.

Puška, granát, kulomet. Prezident se s tím před náměstím nepáral. Nakonec se vyjádřil i k sexuálnímu životu mládeže

14. 9. 2016 22:57 zobrazit článek
REPORTÁŽ První den své návštěvy Pardubického kraje zakončil prezident Miloš Zeman v Holicích, kde se také poklonil památce T. G. Masaryka u příležitosti výročí jeho úmrtí. Prezident před lidmi nepřímo naznačil, že by od něho letos mohl dostat státní vyznamenání herec Jan Kačer. Z úst hlavy státu ovšem padla i slova o zvýšení sexuální aktivity mezi mladými.

Slavia popřála Janu Kačerovi k osmdesátinám

6. 11. 2016 18:01 zobrazit článek
Redakce - PRAHA - Slavia při sobotním vršovickém derby popřála slavnému herci a režisérovi Janu Kačerovi k osmdesátým narozeninám.

Divíšková (80) je jako věchýtek: Manželka Jana Kačera byla na večírku k nepoznání!

22. 12. 2016 12:01 zobrazit článek
O největší rozruch se na premiéře komedie Manžel na hodinu postaral herec a režisér Jan Kačer (80), který přivedl svou manželku, herečku Ninu Divíškovou (80). Vždy nonšalantní dáma, která si ve filmu ještě střihla malou roličku, byla takřka k nepoznání!

Konto Bariéry draží díla od Borna či Brázdy. Dělat dobré skutky umělce naučil Jan Kačer

25. 11. 2016 4:44 zobrazit článek
Uspořádat dobročinnou aukci vůbec není jednoduché. Když se roku 1993 poprvé zvedala dražební čísla ve prospěch Konta Bariéry, byl to čin přímo průkopnický. Nikoho nenapadlo, že by bylo dobré předem zajistit nějaké ochotné kupce.

Herec a režisér Jan Kačer a trochu jiný pohled na roztržku Zemana a Sobotky

2. 2. 2016 0:18 zobrazit článek
ROZHOVOR "Lidi v podstatě nechtějí bezchybnýho panáka, který nemá žádné mouchy," tvrdí k osobě prezidenta Mioše Zemana v rozhovoru ParlamentníchListů.cz herec a režisér Jan Kačer. Herec soudí, že mediální útok, který se na Zemana řítí ze všech stran, je neseriózní a mnohdy i sprostý. "Třeba to, co o něm píše Rejžek v Lidovkách, je už daleko za hranicí sprostoty," říká k tomu Kačer.

FOTO Sedláčková zbila v derby nebohou Slovenku. "Kačer" proháněl německý talent

24. 1. 2016 22:51 zobrazit článek
V noci na neděli se v německém Halle konal další boxerský galavečer pod hlavičkou stáje SES Boxing. A v hlavních rolích byli opět čeští bojovníci, konkrétně Lucie Sedláčková a také Jan Holec.

Být sám je těžké, a tak se vypravte do společnosti. Hoteliér Jan Kačer vás zve na Svatbu pozdního léta

20. 2. 2016 2:59 zobrazit článek
Inscenace s názvem Svatba pozdního léta je komorním příběhem lidí z českého uměleckého prostředí, jejichž mládí spadalo do období druhé poloviny 60. let 20. století. Po víc než čtyřiceti letech se při jejím nastudování na jevišti Činoherního klubu setkali režisér Ladislav Smoček a herec Jan Kačer, představitel jedné z hlavních rolí, ale především autor hry uvedené v premiéře 19. února.

Kačerova Svatba pozdního léta v Činoherním klubu

18. 2. 2016 15:27 zobrazit článek
Inscenace hry Svatba pozdního léta bude mít v pátek 19. února světovou premiéru v pražském Činoherním klubu. Jejím autorem je režisér a herec Jan Kačer, spoluzakladatel Činoherního klubu a režisér mnoha zdejších, dnes už legendárních inscenací, který si ve své hře také sám zahraje.

Jan Kačer v Činoherním klubu vlastní penzion, kde oddává Nela Boudová

17. 2. 2016 20:32 zobrazit článek
Jan Kačer na jevišti, Ladislav Smoček jako režisér. Na první pohled to vypadá, že se pražský Činoherní klub vrátil v čase, aby připomněl své legendární období. Oba zdejší bardi se zde však sešli, aby společně na páteční premiéru nazkoušeli úplně nový kus nazvaný Svatba pozdního léta. Další články k tématu:

RECENZE: Rozjímavý Opuštěný vesmír objeví, že po smrti je otazník

19. 12. 2015 11:18 zobrazit článek
V dokumentu Petera Hledíka Opuštěný vesmír, který zítra vstupuje do kin, hovoří nositelé známých jmen: Jan Kačer, Jiří Grygar, Karol Sidon, Michal Viewegh. Ale postačí to, aby zlákali diváky na rozjímání o smrti, umírání a možné posmrtné existenci?

Radek Banga vs. Ortel i Jan Kačer o Zemanovi. Výběr rozhovorů Daniely Drtinové

24. 12. 2016 12:55 zobrazit článek
Radek Banga o tom, proč pískal na skupinu Ortel; Jan Kačer o svém vyznamenání a následných reakcích; psychiatr Radkin Honzák o tom, proč se musí mít člověk rád; bojovnice proti čínskému režimu Anastasia Lin; profesor Tomáš Radil o nenávisti v české společnosti.

 Články 1-30 z celkových 164, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.