Jan Kačer

Jan Kačer

Herec/Herečka   (Rodinná Pouta)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 189, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Pražské metro - stanice Vyšehrad (Jan Pražák)

23. 8. 2013 21:48 zobrazit článek
Stanice je součástí vůbec nejstaršího úseku trasy C, který vedl z Florence na Kačerov, a který byl otevřený 9. května 1974. Z centra přijíždějí vlaky útrobami Nuselského mostu, na jehož jižním konci se tato stanice nachází. Dále pak pokračují tunelem do sousední stanice Pražského povstání.

Přenos adventního koncertu rozzlobil diváky. Nechtějí nové moderátory

3. 12. 2013 15:57 zobrazit článek
Po odvysílání prvního letošního adventního koncertu se na web i Facebook České televize snesly rozhořčené reakce. Diváci se zlobí, že moderátory Martu Kubišovou, Jana Kačera a Táňu Fischerovou nahradili Jan Potměšil a Ester Janečková. Další články k tématu:

Fischerová, Kačer, Změlík, Kratochvíl-se u soudu zaručili za Ratha! (Karel Štrobl)

3. 10. 2013 18:02 zobrazit článek
To není filmová komedie či thriler. To je skutečnost. Bývalá poslankyně dolní komory Parlamentu ČR Táňa Fischerová, herec a režisér Jan Kačer, desetibojař Robert Změlík a starosta Hostivic Jaroslav Kratochvíl se u soudu zaručili za obžalovaného, doposud ve vazbě drženého Davida Ratha.

Šafránková, Abrhám, Tříska. Herecká elita točí s Magnuskem seriál

24. 6. 2014 10:43 zobrazit článek
TV Barrandov oznámila, že vedle seriálové podoby filmů Bastardi připravuje i jiný seriál Tomáše Magnuska Stopy života. Role v něm přijaly legendy jako Josef Abrhám, Jan Tříska, Nina Divíšková, Ladislav Frej, Jan Kačer či Libuše Šafránková. Další články k tématu:

Abrhámova snaha na nic: Sprosťák Landovský se zase zmatlal a blábolil!

28. 1. 2014 5:24 zobrazit článek
Jako hezké gesto od přátel lze vnímat celou anabázi, kdy se pod režisérským vedením Josefa Abrháma (36) mladšího spojili Jan Kačer (77), Josef Abrhám (74) s Libuší Šafránkovou (60) a Vladimírem Pucholtem (71) snažili vytáhnout ze žumpy alkoholického nihilismu kdysi nadaného herce Pavla Landovského (77). Ten o víkendu opět potvrdil, že v jeho případě je každá snaha marná.

PRÁVO: Vidíte, že na Ratha nic nemají...

20. 11. 2013 0:08 zobrazit článek
To je věta, která zaznívá i z úst vzdělaných lidí, i když mu hrozí trest až do výše dvanácti let za manipulace s veřejnými zakázkami a přijímání úplatků. A tuto větu zaslechneme v nějaké modifikaci dokonce od lidí, kteří jindy veřejně bojují proti korupci, jako jsou režisér Jan Kačer či herečka Táňa Fischerová.

Karel Hvížďala: Vidíte, že na Ratha nic nemají, jinak by ho nepustili z vazby

19. 11. 2013 17:27 zobrazit článek
To je věta, která zaznívá i z úst vzdělaných lidí, i když mu hrozí trest až do výše dvanácti let za manipulace s veřejnými zakázkami a přijímání úplatků. A tuto větu zaslechneme v nějaké modifikaci dokonce od lidí, kteří jindy veřejně bojují proti korupci jako jsou režisér Jan Kačer či herečka Táňa Fischerová.

Soud přijal Rathův slib, že neuteče. Záruky osobností neuznal

15. 11. 2013 12:14 zobrazit článek
Vrchní soud v Praze (VS) přijal od exposlance Davida Ratha obžalovaného z korupce při pondělním propuštění z vazby písemný slib a nařídil mu odevzdat cestovní doklady. Rath se také musí přihlásit probačnímu úředníkovi. Soud naopak nepřijal záruky některých osobností, mezi nimiž byl například herec Jan Kačer a někdejší olympionik Robert Změlík. Uvedl to řekl Rathův advokát Adam Černý, který dostal rozhodnutí soudu dnes ráno do datové schránky.

Rathův útěk: Zůstane doma v Hostivici, nebo zmizí za Koženým na Bahamy?

12. 11. 2013 17:12 zobrazit článek
Zaručily se za něj i známé osobnosti - Táňa Fischerová, herec Jan Kačer, či bývalý olympionik a desetibojař Robert Změlík. Věří, že David Rath po propuštění z vazby na svobodu nikam neuteče. na tohle si přitom nyní můžete i vsadit. Kde stráví Rath Vánoce? Bookmakeři vypsali kurzy na Hostivice, ale i Koženého Bahamy, Krejčířův JAR, či "Napoleonovu" Svatou Helenu.

Lídr Sobotka konstatoval ke kauze Ratha, že jeho vazba byla velmi dlouhá

11. 11. 2013 17:33 zobrazit článek
Zástupci sociální demokracie propuštění svého exposlance a exhejtmana Davida Ratha nechtějí příliš komentovat. Podle šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky to politikům nepřísluší, uvedl ale, že Rathova vazba trvala již velmi dlouho. Propuštění Ratha uvítal herec a režisér Jan Kačer, který se dříve za chování politika zaručil.

Sobotka i Zeman: Rathova vazba byla dlouhá

11. 11. 2013 21:25 zobrazit článek
Zástupci sociální demokracie propuštění svého exposlance a exhejtmana Davida Ratha nechtějí příliš komentovat. Podle šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky to politikům nepřísluší, uvedl ale, že Rathova vazba trvala již velmi dlouho. Propuštění Ratha uvítal někdejší premiér za sociální demokracii a současný šéf strany LEV 21 Jiří Paroubek, který se chce s bývalým politikem brzy sejít, a také herec a režisér Jan Kačer, jenž se dříve za Ratha zaručil.

RECENZE: Dva dokumenty DK a Hoteliér nabízejí krajní výprodej soukromí

4. 11. 2013 18:36 zobrazit článek
Ve snímku Hoteliér sleduje Josef Abrhám mladší své slavné rodiče a jejich neméně známé kolegy Jana Kačera s Vladimírem Pucholtem, jak zkoušejí vytáhnout z marasmu Pavla Landovského. A v koláži nazvané DK, posmrtném portrétu architekta Davida Kopeckého, otvírá rodinné archivy přímo vdova po něm Bára Kopecká. Další články k tématu:

RECENZE: Dva dokumenty DK a Hoteliér nabízejí krajní výprodej soukromí

4. 11. 2013 18:11 zobrazit článek
Ve snímku Hoteliér sleduje Josef Abrhám mladší své slavné rodiče a jejich neméně známé kolegy Jana Kačera s Vladimírem Pucholtem, jak zkoušejí vytáhnout z marasmu Pavla Landovského. A v koláži nazvané DK, posmrtném portrétu architekta Davida Kopeckého, otvírá rodinné archivy přímo vdova po něm Bára Kopecká. Další články k tématu:

Do kin jde dokument Hoteliér

24. 10. 2013 9:22 zobrazit článek
Snímek popisuje snahu Jana Kačera o „vzkříšení" Pavla Landovského, jímž mělo být nové nastudování jeho hry Hodinový hoteliér. Speciální projekce se kromě režiséra zúčastnili také aktéři filmu – Josef Abrhám st., Pavel Landovský a Jan Kačer.

Nový slovenský veľvyslanec v Maďarsku odovzdal poverovacie listiny

17. 10. 2013 19:57 zobrazit článek
Bratislava/Budapešť 17. októbra (TASR) - Nový slovenský veľvyslanec v Budapešti Rastislav Káčer odovzdal v stredu 16. októbra poverovacie listiny maďarskému prezidentovi Jánosovi Áderovi. TASR o tom informovala Vladimíra Briestenská zo Slovenskej atlantickej komisie (SAC), v ktorej bude ambasádor.....

Nový slovenský veľvyslanec v Maďarsku odovzdal poverovacie listiny

17. 10. 2013 17:39 zobrazit článek
Nový slovenský veľvyslanec v Budapešti Rastislav Káčer odovzdal v stredu 16. októbra poverovacie listiny maďarskému prezidentovi Jánosovi Áderovi. ...

AUDIO: Jan Kačer načetl Bernlefovo dílo o vyhasínání mozku

14. 10. 2013 13:14 zobrazit článek
Kniha Vyhasínání mozku Martina Kleina nizozemského spisovatele J. Bernlefa je svědectvím člověka, kterému ve stáří vlivem Alzheimerovy choroby postupně "zhasíná" mozek. Do podob audioknihy převedl toto dílo herec Jan Kačer. iDNES.cz přináší ukázky. Další články k tématu:

Zamítnuté Rathovo propuštění? Strašně to bolí, svěřuje se režisér Kačer

4. 10. 2013 11:16 zobrazit článek
Opět se zaručil za Davida Ratha a opět zbytečně. Režisér Jan Kačer v rozhovoru pro server Lidovky.cz tvrdí, že rozhodnutí soudu ponechat expolitika ve vazbě ho bolí. Zároveň se podivil, proč mohla Rathova spoluobžalovaná Kateřina Pancová na svobodu, ale on ne. Další články k tématu:

Šmírování a kačer Donald. Nečas prozradil, co jako premiér chystal na Ištvana a mírně se zastal Zemana

18. 12. 2013 9:44 zobrazit článek
Amnestie byla politickým průšvihem, ale nedalo se dělat nic jiného, prohlásil bývalý premiér a předseda ODS Petr Nečas . V rozhovoru pro deník Právo dále mluví o své ženě Janě, svém postoji k občanské demokracii i o tom, jak se mu žije mimo politiku. Nepřímo se také zastal prezidenta Miloše Zemana.

Ostravské stopy: Veronika Žilková miluje drsnou povahu Ostravy

15. 6. 2014 15:08 zobrazit článek
"Všechno propil a na zbytek spadla bomba," vzpomíná herečka Veronika Žilková na ostravské působení svého dědečka. Do Ostravy se mohla později sama vrátit, režisér Jan Kačer jí zde v roce 1985 nabízel angažmá. Další články k tématu:

Z mého bloku o kulturní politice ústeckého zastupitelstva. (Karel Lízal)

5. 2. 2014 1:37 zobrazit článek
Zřejmě zvítězilo nad rozumem politické pletichaření zastupitelů, kteří tak dali najevo, že Činoherní studio město nepotřebuje. Seznam bezvýznamných kulturních pracovníků o něčem vypovídá. Jan Grossman, Evald Schorm, Jan Kačer a Ivan Rajmont? Ty nikdo nezná.

Nejsem nějaký zvíře, který dělá jen divadlo

19. 9. 2014 17:40 zobrazit článek
„Já jsem byl venkovskej kluk, a všechno, co na venkově bylo dosažitelný, tak mně bylo blízký, všechno jsem pak zužitkoval,“ říká režisér a herec Jan Kačer.

Takový normální nesoudný den. (Jan Knápek)

6. 8. 2014 19:08 zobrazit článek
Seděla na zemi svého dětského pokojíčku a snažila se složit puzzle s kačerem Donaldem. Šlo jí to rychle, složila ho před tím už nejméně tisíckrát. Průvan, který v pokoji byl, si pohrával s jejími jemnými vlásky. „Takhle ne, to takhle to patčí...“ říkala si v duchu a její myšlenky plynuly stále dál s každým dalším složeným puzzlíkem. Do andílka jí zbývalo jen to, aby jí narostla křidýlka.

Umění v bance

29. 7. 2014 19:16 zobrazit článek
LBBW BANK Klienti privátního bankovnictví LBBW Bank CZ přijali v rámci pravidelných společenských akcí banky pozvání na vernisáž obrazů a grafik Lucie Koumarové Novotné, jejíž kouzelné krajinomalby a grafiky jsou zastoupeny v soukromých sbírkách nejen v České republice. Podvečerní setkání v prostorách banky na Václavském náměstí v Praze 1 zpříjemnil hostům přednes lyrické poezie v podání herce a režiséra Jana Kačera. Zleva na snímku Jan Kačer, umělkyně Lucie Koumarová Novotná a ředitel privátního bankovnictví LBBW Bank CZ Tomáš Zahálka.

Šafránková, Abrhám, Tříska. Herecká elita točí s Magnuskem seriál

24. 6. 2014 11:56 zobrazit článek
TV Barrandov oznámila, že vedle seriálové podoby filmů Bastardi připravuje i jiný seriál Tomáše Magnuska Stopy života. Role v něm přijaly legendy jako Josef Abrhám, Jan Tříska, Nina Divíšková, Ladislav Frej, Jan Kačer či Libuše Šafránková. Další články k tématu:

Jan Kačer hostem Telefonotéky

25. 9. 2013 12:32 zobrazit článek
Na neděli 29. září přijal pozvání Markéty Vejvodové do pořadu Telefonotéka známý režisér a herec Jan Kačer.

V bytě Jana Kačera a Niny Divíškové chybějí obrazy, jsou v Pardubicích

24. 9. 2013 19:20 zobrazit článek
Prostor pro jednoho kurátora je název výstavního cyklu Východočeské galerie v Pardubicích v Domě U Jonáše. Jeho šestý díl započal úterním otevřením výstavy pod vedením režiséra Jana Kačera.

Jan Kačer hostem Telefonotéky - přijďte na živé vysílání do Studia 2

23. 9. 2013 13:09 zobrazit článek
Na neděli 29. září přijal pozvání Markéty Vejvodové do pořadu Telefonotéka známý režisér a herec Jan Kačer.

Přenos adventního koncertu rozzlobil diváky. Nechtějí nové moderátory

3. 12. 2013 15:42 zobrazit článek
Po odvysílání prvního letošního adventního koncertu se na web i Facebook České televize snesly rozhořčené reakce. Diváci se zlobí, že moderátory Martu Kubišovou, Jana Kačera a Táňu Fischerovou nahradili Jan Potměšil a Ester Janečková. Další články k tématu:

Kačer na soudu s Rathem

18. 8. 2013 16:38 zobrazit článek
Režisér a herec Jan Kačer se jako „veřejnost zastupující sám sebe“ zúčastnil začátku soudního procesu s bývalým středočeským hejtmanem Davidem Rathem. Své zážitky a postřehy popsal v reportáži pro Literární noviny.

 Články 1-30 z celkových 189, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!