Johnny Depp

Johnny Depp

Herec/Herečka   (Piráti z Karibiku – Na konci světaVanessa-Depp)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 797, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Johnnyho Deppa čaká ďalší súd, ide o milióny

15. 1. 2017 18:04 zobrazit článek
Americký herec Johnny Depp zažaloval spoločnosť The Management Group (TMG), ktorá v minulosti spravovala jeho financie.

Johnny Depp utrácí 750 tisíc korun měsíčně jen za víno

3. 2. 2017 21:01 zobrazit článek
Trpké a kruté problém celebrit 21. století

Piráti z Karibiku jsou dokonalý film pro "nikoho". Bude z toho zase miliarda?

20. 3. 2017 10:55 zobrazit článek
Johnny Depp, Orlando Bloom a Geoffrey Rush se opět vypraví do Karibiku. Přidá se k nim i Javier Bardem.

Johnny Depp vás pošle do hajzlu

9. 5. 2017 18:00 zobrazit článek
Johnny Depp je oficiálně superhvězda, ale všichni víme – a on taky – že pokud nevypadá jako Jack Sparrow, je to s jeho star power všelijaké. Osamělý jezdec propadl, rádoby komedie Mortdecai taky a Čar...

Johnny Depp sa predstaví v komédii Richard Says Goodbye

8. 5. 2017 22:47 zobrazit článek
Americký herec Johnny Depp sa predstaví v komediálnej dráme Richard Says Goodbye režiséra Waynea Robertsa. Príbeh sa zameriava na profesora Richarda, ktorému diagnostikujú chorobu a jeho život sa ...

Johnny Depp má důkazy proti bývalým manažerům svých financí

2. 5. 2017 12:44 zobrazit článek
Johnny Depp podal další žalobu proti společnosti The Management Group, která mu spravovala několik let finance. Hvězda Pirátů z Karibiku požaduje pětadvacet milionů dolarů za zpronevěru a zanedbávání povinností. Poprvé také o tomto sporu hollywoodský herec otevřeně promluvil a prohlásil, že když byl tedy na vině on, jak firma tvrdí v protižalobě, měla s ním tedy dávno rozvázat spolupráci.

Filmové novinky - Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

12. 3. 2017 18:04 zobrazit článek
Další pokračování Pirátů z Karibiku se blíží. V pátém pokračování Pirátů z Karibiku se vrátí Johnny Depp jako kapitán Jack Sparrow a také Geoffrey Rush jako kapitán Barbossa. Javier...

Trailer nových Pirátů z Karibiku je tu. Johny Depp a Orlando Bloom jsou zpět v Salazarově pomstě

7. 3. 2017 6:42 zobrazit článek
Oblíbení hrdinové Jack Sparrow (Johnny Depp) a Will Turner (Orlando Bloom) se vracejí v pátém pokračování úspěšné série Pirátů z Karibiku, tentokrát pod názvem Salazarova pomsta. Jejich novým nepřítelem je pirát Salazar (Javier Bardem). Ten dokázal uprchnout ze zakletého Bermudského trojúhelníku a nyní se snaží zničit všechny piráty na moři. Jedinou nadějí je získat Poseidonův trojzubec, mocný artefakt, který majiteli umožňuje úplnou kontrolu nad moři. Nový díl Pirátů z Karibiku dorazí do českých kin 25. května 2017.

Johnny Depp stále dluží exmanželce miliony. Ta už je slíbila jinde

20. 12. 2016 18:02 zobrazit článek
Johnny Depp stále nezaplatil bývalé manželce Amber Heard sedm milionů dolarů, které jí dluží po rozvodu. Ona přitom celou částku věnovala charitativním nadacím, největší část na boj s domácím násilím. V přepočtu 167 milionů dolarů ale z herce nemůže dostat, a tak teď na něj u soudu podala stížnost.

Depp nechce vyplatit Heardové peníze po rozvodu, kvůli otevřeném dopisu

14. 12. 2016 13:33 zobrazit článek
Herec Johnny Depp (53) měl své manželce herečce Amber Heardové (30) zaplatit po rozvodu částku v přepočtu 173 milionů korun. Heardová chtěla veškeré peníze věnovat na charitu. Nyní ale zřejmě nedostane nic, protože se Depp naštval kvůli otevřeném dopisu o domácím násilí, který Heardová zveřejnila. Další články k tématu:

Depp nechce vyplatit Heardové peníze po rozvodu, kvůli otevřeném dopisu

14. 12. 2016 12:04 zobrazit článek
Herec Johnny Depp (53) měl své manželce herečce Amber Heardové (30) zaplatit po rozvodu částku v přepočtu 173 milionů korun. Heardová chtěla veškeré peníze věnovat na charitu. Nyní ale zřejmě nedostane nic, protože se Depp naštval kvůli otevřeném dopisu o domácím násilí, který Heardová zveřejnila. Další články k tématu:

Lady Gaga je psychicky nemocná / Louis Tomlinson oplakává maminku

12. 12. 2016 15:02 zobrazit článek
Lady Gaga prý trpí mentální chorobou, s níž musí bojovat každý den a Louis Tomlinson z 1D prožil asi nejsmutnější víkend ve svém životě... + Lenny Kravitz byl v Praze + Johnny Depp si hraje na rockera

Johnny Depp a Amber Heard rozvedeni: On dostane domy a 42 aut, ona 2 psy!

15. 1. 2017 7:38 zobrazit článek
Zdánlivě donekonečna se táhnoucí rozvod Johnnyho Deppa (53) a Amber Heard (30) je završen. Slavný hollywoodský pár se po 8 měsících dohodl na podmínkách odloučení a majetkovém vypořádání.

Dětští pacienti v nemocnici: Bože, je tady Johnny Depp!

12. 12. 2016 7:51 zobrazit článek
Johnny Depp (53) nemá v poslední době zrovna na růžích ustláno. Deptají ho za jeho drsné chování k exmanželce i za to, že je nejpředraženějším hollywoodským hercem. Možná i proto, aby si zlepšil image, zamířil na dětské oddělení londýnské nemocnice Great Ormond Street.

Johnny Depp je nejpřeplácenějším hercem současnosti. Už podruhé

11. 12. 2016 12:59 zobrazit článek
Do některých herců se vyplatí investovat, protože film pak v kinech vydělá astronomické sumy. To však rozhodně není případ Johnnyho Deppa (53). Stal se totiž už podruhé za sebou nejpřeplácenější hvězdou v Hollywoodu. Za každý dolar, který mu producenti vyplatili, vydělal jen 2,80 nazpět. Další články k tématu:

Ellie a Niall zase spolu! / Johnny Depp je nejpřeplácenější hvězda!

14. 12. 2016 13:52 zobrazit článek
+ Lady Gaga se usmířila s Madonnou + Vrcholí turné Anety Langerové!

Johnny Depp stále neplatí! Amber Heard žiada súd, urýchlite to!

16. 12. 2016 16:57 zobrazit článek
Americká herečka Amber Heard opäť rieši problém so svojím bývalým partnerom a manželom Johnnym Deppom.

Johnny Depp je v krachu a miliónových dlhoch! Ako sa to mohlo stať?

4. 2. 2017 0:48 zobrazit článek
Pred pár dňami sa objavili správy, že Johnny Depp je na pokraji krachu. Ako sa to môže stať takej hviezde ako on?

Johnny Depp utrácí 750 tisíc korun měsíčně jen za víno

4. 2. 2017 0:28 zobrazit článek
Trpké a kruté problémy celebrit 21. století

Johnny Depp žaluje své bývalé manažery o 25 milionů dolarů

17. 1. 2017 12:45 zobrazit článek
Johnny Depp v posledních dvou letech nebývale zaměstnává soudy. Den poté, co soudy uzavřely rozvodové tahanice s bývalou manželkou Amber Heard, zažaloval své bývalé manažery. Chce po nich pětadvacet milionů dolarů.

Štědrovečerní filmový tip – The Rum Diary/Rumový deník (2011)

21. 12. 2016 21:00 zobrazit článek
Příběh, odehrávající se v šedesátých letech ve slunném Portoriku vypráví o životě extrovertního novináře Paula Kempa (Johnny Depp), který...

Johnny Depp neumí své role, čtou mu je do vysílačky, tvrdí právník

2. 5. 2017 18:02 zobrazit článek
Poté, co herec Johnny Depp zažaloval své bývalé manažery, dostávají se na veřejnost bizarnosti nejrůznějšího druhu. Během soudu vyplynulo i to, že Depp se prý neučí své role a platí si člověka, který mu napovídá do miniaturního sluchátka.

Johnny Depp má důkazy proti bývalým manažerům svých financí

3. 5. 2017 12:52 zobrazit článek
Johnny Depp podal další žalobu proti společnosti The Management Group, která mu spravovala několik let finance. Hvězda Pirátů z Karibiku požaduje pětadvacet milionů dolarů za zpronevěru a zanedbávání povinností. Poprvé také o tomto sporu hollywoodský herec otevřeně promluvil a prohlásil, že když byl tedy na vině on, jak firma tvrdí v protižalobě, měla s ním tedy dávno rozvázat spolupráci.

Jak šel čas s Johnnym Deppem aneb jak se mladík, kterému drogy nebyly cizí, změnil v jednoho z nejvíce sexy mužů planety

20. 5. 2017 21:30 zobrazit článek
Johnny Depp, rocková hvězda a jeden z nejlepších herců Hollywoodu. Začínal na drogách a pak se z něj pomalu začínala stávat legenda. Jeho postavy jsou bezkonkurenční a stejně tak Johnnyho charakter. A i když jeho pověst občas trpí nějakými skandály, zatím ho nepotkalo nic, co by slavného herce dostalo na kolena.

Výrazné šperky, to je styl Johnnyho Deppa

19. 5. 2017 18:01 zobrazit článek
Herec Johnny Depp byl na hollywoodské premiéře „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“ smutný a vyděšený. Ale jinak mu to slušelo, co říkáte? (52 slov)

Johnny Depp je na dně: Lituji, že jsem se stal hercem, tenhle business vás zničí!

16. 5. 2017 9:01 zobrazit článek
Zatímco my už netrpělivě čekáme na páté pokračování Pirátů z Karibiku, kapitán Jack Sparrow to v soukromém životě nemá vůbec jednoduché. V posledním roce ho stíhal jeden skandál za druhým. Nedávno dokonce přiznal, že lituje, že se kdy stal hercem.

Johnny Depp si zahraje podivínského tvůrce antiviru Johna McAfeeho

16. 5. 2017 4:30 zobrazit článek
Hollywoodský herec Johnny Depp se zhostí role technologického magnáta Johna McAfeeho v černé komedii s názvem King of the Jungle (Král džungle). Námět se zakládá na článku magazínu Wired, který popisuje, jak tvůrce programu McAfee Antivirus opustil civilizaci a přestěhoval se do džungle v Belize ve Střední Americe. Film má sledovat cestu novináře, jenž se vydá udělat s podivínským multimilionářem interview. Pozná tak jeho nestandardní způsob života: držení zbraní, drogové obchody s mafií a opléračky s policií kvůli vraždě souseda. Snímek bude točit režisérské duo Glenn Ficarra a John Requa (Bláznivá, zatracená láska). Termín premiéry zatím neznáme.

Johnny Depp nezaháľa. Chystá ďalší film, čaká ho život v džungli

16. 5. 2017 10:01 zobrazit článek
Americký herec Johnny Depp sa predstaví v čiernej komédii King of the Jungle o tvorcovi antivírusového softvéru Johnovi McAfeem.

Divoch Depp v nečakanej filmovej úlohe: Bude skúšať neresti života

10. 5. 2017 9:25 zobrazit článek
Americký herec Johnny Depp sa predstaví v komediálnej dráme Richard Says Goodbye režiséra Waynea Robertsa.

Johnny Depp sa predstaví v komédii Richard Says Goodbye

9. 5. 2017 1:07 zobrazit článek
BRATISLAVA 8. mája (WebNoviny.sk) - Americký herec Johnny Depp sa predstaví v komediálnej dráme Richard Says Goodbye režiséra Waynea Robertsa. Príbeh sa zameriava na profesora Richarda, ktorému diagnostikujú chorobu a jeho život sa prevráti naruby. Rozhodne sa preto žiť svoj život naplno a smelo......

 Články 1-30 z celkových 797, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Tom Hollander Geoffrey Rush Jonathan Pryce Bill Nighy Keith Richards Vanessa Paradis Orlando Bloom Keira Knightley