Johnny Depp

Johnny Depp

Herec/Herečka   (Piráti z Karibiku – Na konci světaVanessa-Depp)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 827, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Secret World dostane seriál, financovať ho bude Johnny Depp

15. 8. 2017 16:43 zobrazit článek
Producentská spoločnosť Infinitum Nihil, ktorej zakladateľom je legendárny herec Johnny Depp, sa postará o seriálové spracovanie hernej IP Secret World. S touto informáciou dnes prišiel Funcom, ktorý je autorom pôvodnej MMO z roku 2012 a radostne dodáva, že jeho samotná idea sa dostane do televíznej podoby hodnej kvalít predlohy. Celé to bude postavené na príbehu o tajných ...

Johnny Depp v náznacích mluvil o zabití Donalda Trumpa

23. 6. 2017 10:18 zobrazit článek
Americký prezident Donald Trump má mezi umělci řadu odpůrců, málokterý to však dal veřejně najevo tak kontroverzním způsobem, jako herec Johnny Depp během čtvrtečního vystoupení na festivalu v britském Glastonbury. Hollywoodská hvězda stovkám diváků řekla, že je možná na čase , aby opět nějaký herec zavraždil prezidenta .

Johnny Depp v náznacích mluvil o zabití prezidenta Donalda Trumpa

23. 6. 2017 10:42 zobrazit článek
Prezident USA Donald Trump (71) má mezi umělci řadu odpůrců. Málokterý to však dal veřejně najevo tak kontroverzním způsobem, jako herec Johnny Depp (54) během vystoupení na festivalu v britském Glastonbury. Stovkám diváků řekl, že je „možná na čase“, aby opět nějaký „herec zavraždil prezidenta“. Další články k tématu:

Hercule Poirot se vrací. Do kin míří nová Vražda v Orient expresu s Deppem, Dafoem či Penélope Cruzovou

5. 6. 2017 13:46 zobrazit článek
V listopadu začnou také česká kina promítat nový film shakespearského herce a režiséra Kennetha Branagha nazvaný Vražda v Orient expresu. Jde o adaptaci již nejméně třikrát zfilmovaného románu Agathy Christieové z 30. let minulého století s detektivem Herculem Poirotem. Ve filmu účinkují Johnny Depp, hvězda nové trilogie Hvězdných válek Daisy Ridleyová, Michelle Pfeifferová, Willem Dafoe či Penélope Cruzová. Jednu z rolí ztvárnil také tanečník Sergej Polunin, samotného Poirota hraje režisér Branagh. Vražda v Orient expresu do českých kin vstoupí 9. listopadu.

Hercule Poirot versus Johnny Depp. Nová Vražda v Orient expressu se představuje v první ukázce

5. 6. 2017 16:04 zobrazit článek
Francouzský přízvuk zůstal, knír se prodloužil a zšedl. Jeden z nejslavnějších detektivů všech dob Hercule Poirot bude opět vyšetřovat Vraždu v Orient expressu. Slavný příběh z pera Agathy Christie zfilmuje dvorní shakespearovský režisér Kenneth Branagh, který se zároveň ujal hlavní role. Podívejte se na mrazivou ukázku.

Milovaný i zatracovaný Johnny Depp

2. 6. 2017 12:03 zobrazit článek
Když letos už po jedenácté ve své kariéře přebíral v americkém Los Angeles cenu diváků za nejoblíbenější filmovou postavu, americký herec Johnny Depp poděkoval fanouškům slovy: „Přišel jsem jen z jediného důvodu, a to kvůli vám. Stáli jste při mně v dobách dobrých i zlých, věřili jste mi a nikdy jste mě neopustili. Díky vám mohu tvořit dál.“

Johnny Depp je chorobně žárlivý manžel, odhaluje žaloba

1. 6. 2017 12:32 zobrazit článek
Herec Johnny Depp je manželem nejen surovým, který se nestydí sáhnout hrubě na ženu, ale také mužem chorobně žárlivým. Odhaluje to žaloba hollywoodských producentů proti jeho bývalé manželce Amber Heard. Na té chtějí za porušení pracovní smlouvy vymoci u soudu odškodné. Jednatřicetiletá herečka prý nedostála svým závazkům proto, že jí to tehdejší manžel Johnny zatrhl.

Johnny Depp vymyslel svojho piráta v saune

30. 5. 2017 19:18 zobrazit článek
Fanúšikovia pirátskej série si v najnovšej časti pripomenú, prečo prepadli filmovej mánii.

Johnny Depp hovoril v náznakoch o zavraždení Donalda Trumpa

23. 6. 2017 12:46 zobrazit článek
Americký prezident Donald Trump má medzi umelcami mnohých odporcov, máloktorý to však dal verejne najavo tak kontroverzným spôsobom, ako herec Johnny Depp.

Johnny Depp na Glastonbury promluvil o Trumpovi. ‚Kdy naposledy zavraždil herec prezidenta?‘

23. 6. 2017 12:11 zobrazit článek
Johnny Depp během čtvrtečního vystoupení na festivalu v britském Glastonbury řekl stovkám diváků, že je „možná na čase“, aby opět nějaký „herec zavraždil prezidenta“.

Za rozvodem Deppa s Heardovou stojí i hercova chorobná žárlivost

28. 5. 2017 18:02 zobrazit článek
Johnny Depp (53) zakazoval své tehdy ještě manželce Amber Heardové (31), aby se v připravovaném snímku odhalila a souhlasila s erotickými scénami. Producent Christopher Hanley sdělil, že byl Depp velmi nepříjemný a neoblomný a chtěl, aby s ním Heardová ukončila spolupráci na snímku London Fields. Další články k tématu:

Za rozvodem Deppa s Heardovou stojí i hercova chorobná žárlivost

28. 5. 2017 18:00 zobrazit článek
Johnny Depp (53) zakazoval své tehdy ještě manželce Amber Heardové (31), aby se v připravovaném snímku odhalila a souhlasila s erotickými scénami. Producent Christopher Hanley sdělil, že byl Depp velmi nepříjemný a neoblomný a chtěl, aby s ním Heardová ukončila spolupráci na snímku London Fields. Další články k tématu:

Piráti z Karibiku jsou překvapivě dobrá letní zábava. Johnny Depp je ve formě, tvrdí kritik Kamil Fila

26. 5. 2017 10:24 zobrazit článek
O pátý díl Pirátů z Karibiku, který ve čtvrtek vstoupil do českých kin, nikdo nežádal. Ale je tady a překvapivě je dobrý. Na filmu je vidět, že byl jedním z nejdražších v dějinách kinematografie, tvrdí kritik Kamil Fila. Nejvíc se blíží druhému dílu, který byl našlapaný akcí. Není v něm důležitý příběh, není důležité, za jakým magickým artefaktem se hrdinové vydávají či jak fungují kletby. Ale je to obrovská podívaná, říká.

10 zajímavostí o filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta! Žádný spoilery!

26. 5. 2017 0:22 zobrazit článek
Piráti připluli do kin a na filmová plátna se v roli ikonického dobrodruha a antihrdiny Jacka Sparrowa vrátil Johnny Depp. Přečti si deset zajímavostí o téhle filmové novince! Další články k tématu:

Filmové premiéry: Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta a Polina

25. 5. 2017 7:13 zobrazit článek
Tento týden mají premiéru jen dva filmy. Johnny Depp se vrací v ikonické roli Jacka Sparrowa v pokračování Pirátů z Karibiku s podtitulem Salazarova pomsta. A Juliette Binocheová hraje slavnou choreografku v tanečním snímku Polina

Recenze: Nový díl Pirátů z Karibiku za 350 milionů dolarů je výpravná podívaná, dokonale využívá 3D

25. 5. 2017 0:42 zobrazit článek
Nový díl Pirátů z Karibiku je podívaná do kina, která dokonale využívá 3D formátu. Také v novém filmu Johnny Depp alias Jack Sparrow stokrát unikne jisté smrti, aniž by si to nejspíš ve svém rumovém stavu uvědomoval. Snímek oslní neuvěřitelnou výpravou.

Johnny Depp nemusí vymýšľať nič nové, démonickým lovcom je Javier Bardem

25. 5. 2017 21:00 zobrazit článek
Noví Piráti z Karibiku koketujú s antickými bájami.

Johnny Depp po rozchodu s manželkou opět randí

24. 5. 2017 15:02 zobrazit článek
Je tomu přesně rok, co žil bulvár skandálním rozchodem Johnnyho Deppa a Amber Heard. Ta totiž hollywoodského herce obvinila, že ji v manželství trvajícím pouhých patnáct měsíců týral a bil. Hvězda Pirátů z Karibiku čelila tomuto nařčení a vyhrožovala soudy. Za půl roku nato ale už byli manželé dohodnuti na rozvodu. A rok poté Johnny přátelům přiznal, že má novou lásku.

Herec Armie Hammer natrel kolegu Deppa. Čo o ňom prezradil?

30. 5. 2017 9:24 zobrazit článek
Americký herec Armie Hammer vyhlásil, že jeho kolega Johnny Depp žije na úplne inej planéte.

Cestování podle filmových trháků 2017: Vydejte se po stopách Jacka Sparrowa nebo krále Artuše!

21. 6. 2017 18:04 zobrazit článek
Byli jste už letos v kině? Vsadíme se, že vaše kulturní srdce zaujala některá z nákladných novinek. Filmové trháky v čele s novým King Kongem, pirátem Jackem Sparrowem či bájnou Mumií ovládly česká kina a slibují, že se budete třást strachy i bavit. Nás ale zajímala jiná věc: Kde se filmy natáčely? Tady je několik tipů na dovolenou v hollywoodském stylu. Zasněte se a zažijte relax tam, kde ještě před pár měsíci snídal třeba Johnny Depp nebo Jude Law

KVÍZ: Johny Depp slaví narozeniny. Znáte jeho nejslavnější role?

9. 6. 2017 18:02 zobrazit článek
Všichni televizní diváci ho znají jako kapitána Jacka Sparrowa, střihorukého Edwarda nebo majitele neobvyklé čokoládovny. Hollywoodský herec Johnny Depp slaví 9. června své 53. narozeniny.

Jak šel ČAS S JOHNNY DEPPEM: Z drzého SEXY FLOUTKA se stal VYŽILÝ POŽITKÁŘ

9. 6. 2017 6:46 zobrazit článek
Kdo je Johnny Depp? Většina lidí ho zná jako hereckou star z kasovního trháku Piráti z Karibiku. Johnny byl ale už dávno předtím hvězdou v bizarních filmech Tima Burtona a herectví se v nich pořádně užíval. Asi stejně jako mládí, kdy přičichnul k drogám a alkoholu. Jak ale dopadl a vypadá dnes? Podívejte se do galerie, kde najdete jeho snímky od devíti let po současnost.

Johnny Depp slaví narozeniny a není na tom vůbec dobře: Sláva ho úplně vysála. Poznáte ho vůbec?

8. 6. 2017 22:16 zobrazit článek
Herec Johnny Depp zítra oslaví své čtyřiapadesáté narozeniny. Podívejte se, jak šel čas s filmovým Jackem Sparrowem. Prožil raketový vzestup, ale pak přišly i pády, které ho hodně ovlivnily a zasáhly. V poslední době se necítí zrovna ve své kůži a taky to podle toho tak vypadá.

Johnny Depp mluvil o zabití Trumpa. Je na čase, aby nějaký herec zase zavraždil prezidenta, řekl

23. 6. 2017 10:44 zobrazit článek
Depp ještě uznal, že jeho prohlášení jistě vyvolá řadu reakcí, což "bude hrozné".

Johnny Depp koupil dceři kanape Kardashianových za 160 tisíc

31. 7. 2017 16:55 zobrazit článek
Herec Johnny Depp si sice i v rámci Hollywoodu vydělává tolik, co málokdo jiný, jenže zároveň dolar v kapse neudrží. Čtyřiapadesátiletá hvězda se soudí se svými bývalými manažery, že ho přivedli k bankrotu, zatímco oni tvrdí, že chorobně rozhazuje. A je fakt, že umí nakupovat zbytečnosti a rozmazluje jimi své potomky. Jednou dokonce od rodiny Kim Kardashian koupil dceři Lily-Rose kanape, které v přepočtu vyšlo na 160 tisíc korun.

Johnny Depp v náznacích mluvil o zabití prezidenta Donalda Trumpa

23. 6. 2017 12:07 zobrazit článek
Prezident USA Donald Trump (71) má mezi umělci řadu odpůrců. Málokterý to však dal veřejně najevo tak kontroverzním způsobem, jako herec Johnny Depp (54) během vystoupení na festivalu v britském Glastonbury. Stovkám diváků řekl, že je „možná na čase“, aby opět nějaký „herec zavraždil prezidenta“. Další články k tématu:

VIDEO: Marilyn Manson a Johnny Depp jsou v klipu k "Say10" jako Kain a Ábel

11. 10. 2017 9:22 zobrazit článek
Marilyn Manson teprve minulý pátek vydal své desáté studiové album "Heaven Upside Down", ale už nyní servíruje další videoklip k singlu "Say10". Ten se poprvé objevil již koncem ...

Nahé ženy a Johnny Depp spolu s nimi? Kto ich spojil vo videu?

11. 10. 2017 16:59 zobrazit článek
Americká kapela Marilyn Manson zverejnila videoklip k piesni SAY10.

Nová DVD: Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta, Wonder Woman, LEGO® Batman film

26. 9. 2017 9:42 zobrazit článek
Johnny Depp se vrací v ikonické roli Jacka Sparrowa v pokračování Pirátů z Karibiku s podtitulem Salazarova pomsta. Výpravný i dobrodružný je film Wonder Woman. Vychází i LEGO® Batman film a hraná adaptace kreslené pohádky Kráska a zvíře.

Filmové novinky - Vražda v Orient Expresu

26. 9. 2017 13:02 zobrazit článek
Kenneth Branagh a Johnny Depp ve filmovém zpracování příběhu Agathy Christie. Příběh třinácti cestujících podezřelých z vraždy a zároveň uvízlých v luxusní vlakové soupravě Orient...

 Články 1-30 z celkových 827, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Orlando Bloom Keira Knightley Tom Hollander Geoffrey Rush Jonathan Pryce Bill Nighy Keith Richards Vanessa Paradis