Karel Gott

Karel Gott

Zpěvák/Zpěvačka   (Pop Megastar)

Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni. V mládí se toužil stát malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Během učňovských let se věnoval své druhé velké lásce – hudbě a zpěvu. Aby se stal zpěvákem, šel na konzervatoř. V 5..

celý text o "Karel Gott"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3821, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Karel Gott: Rekonstrukce Bertramky ho „vyhnala“ do luxusu! Byt za 21 milionů!

20. 5. 2017 6:01 zobrazit článek
Karel Gott (77) se rozhodl pro rekonstrukci vily na Bertramce a po dobu úprav se s rodinou uchýlil do luxusního bytu za 21 milionů. Klimatizace ve všech místnostech je zde samozřejmostí a překrásný výhled na Prahu už je jen třešnička na dortu

Slavík zkontroloval Bertramku a zmizel z Česka!

20. 5. 2017 6:32 zobrazit článek
Nezastaví se! Sotva Karel Gott (77) dořešil stěhování své rodiny do pronajatého bytu, zkontroloval, jak probíhá rekonstrukce střechy a půdních prostor na Bertramce, a pláchl z Česka. Odjel sám, bez manželky Ivany (41) a jakéhokoliv doprovodu. Kam má Mistr namířeno?

Exkluzivní foto: Gottův azyl za 21 milionů!

19. 5. 2017 9:01 zobrazit článek
Nesnesl by malé prostory a život někde na sídlišti! Proto také Karel Gott (77) pro sebe a svoji rodinu pronajal po dobu rekonstrukce luxusní vily na Bertramce byt s výhledem na Prahu na Proseku. Deník Aha! zjistil, jak to v azylu Gottových vypadá.

Odhalení: Koho Gott plánuje nastěhovat do nových pokojů v podkroví!

20. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Když vy přistavíte, tak my to poženeme vo štok! Nesmrtelná hláška z komedie Slunce, seno a pár facek teď náramně pasuje i na vilu Karla Gotta (77) na Bertramce.

Oprava vily na Bertramce pokračuje: Kam se Gottovi přestěhovali?

18. 5. 2017 7:06 zobrazit článek
Všude kolem lešení, žádná střecha! Tak to teď vypadá u vily na Bertramce, která je v rekonstrukci. Karel Gott (77) se tedy i s rodinou musel dočasně přestěhovat. Útočištěm se jim stal pronajatý byt na Proseku!

Překvapení finále Tváře: Zazpíval i Karel Gott! A přijde na...

18. 5. 2017 18:04 zobrazit článek
Fanoušci přiměli Martu Kubišovou (74) vystoupit v Lucerně! Zpěvačka se loučí stylově na turné nazvané Marta naposledy. A pozvala dokonce Karla Gotta (77), který se stal velkým překvapením finále Tváře. Střihl si duet s Martinem Dejdarem a odměnou mu byl několikaminutový potlesk.

Karel Gott se plácl přes kapsu: Jen lešení stálo statisíce!

13. 5. 2017 6:29 zobrazit článek
Po 41 letech, co na Bertramce bydlí, se rozhodl pro velkou rekonstrukci střechy a půdních prostor slavné vily! Tohle vše nejspíš vyjde Karla Gotta (77) minimálně na milion korun. A další šestimístnou částku spolkne pronájem lešení, do kterého spadá i zastřešení stavby.

Manévry na Bertramce: Gott se potají odstěhoval!

12. 5. 2017 9:01 zobrazit článek
Takové manévry legendární vila Karla Gotta (77) na Bertramce ještě nikdy nezažila! Dům, jenž zpěvák během svého loňského boje s rakovinou přepsal i s přilehlými pozemky na manželku Ivanu (41), dostane novou střechu. Na půdě možná vzniknou nové obytné prostory. Slavík se kvůli rekonstrukci ze svého hnízda potichu vytratil. I s celou svou rodinou.

Finálový večer třetí řady Tváře: Možná přijde i Karel Gott!

14. 5. 2017 9:38 zobrazit článek
To tu ještě nebylo! Poprvé v historii Tváře se na jevišti objeví božský Karel Gott (77)! A žádné masky nebudou potřeba – ve finále vystoupí sám za sebe. Tušili jste, že Slavík tuhle soutěž přímo hltá?!

Domky ve Zlaté uličce: Takto vypadají uvnitř. Žila tu stráž, řemeslníci i věštkyně

13. 5. 2017 6:38 zobrazit článek
Žil tu Franz Kafka, scházeli se tu Seifert s Nezvalem a Karel Gott tu natočil videoklip. Řeč je o Zlaté uličce, která letos slaví 420 let. Tu si můžete v sobotu 13. května od 10 do 17 hodin prohlédnout zcela zdarma, Hrad totiž zahajuje sezonu a hlavní návštěvnické objekty otevře bezplatně.

Karel Gott se plácl přes kapsu!

13. 5. 2017 10:16 zobrazit článek
Po 41 letech, co na Bertramce bydlí, se rozhodl pro velkou rekonstrukci střechy a půdních prostor slavné vily! Tohle vše nejspíš vyjde Karla Gotta (77) minimálně na milion korun. A další šestimístnou částku spolkne pronájem lešení, do kterého spadá i zastřešení stavby.

První Gottovo vyjádření k rekonstrukci rodinné vily: Velké plány s Ivančinou Bertramkou!

17. 5. 2017 6:04 zobrazit článek
Vila na Bertramce, kterou Karel Gott (77) před více než rokem přepsal na manželku Ivanu, potřebuje rekonstrukci jako sůl! Zpěvák prozradil, že oprava střechy a půdních prostor je teprve začátek. Na řadu pak přijdou další neodkladné záležitosti.

Šok! Vítězkou Tváře se stala Vilhelmová! Potlesk jí ale ukradl Gott

15. 5. 2017 6:01 zobrazit článek
Obrovskou popularita. Tu získala jako bonus k vítězství ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas Tatiana Vilhelmová (38). Největší hvězdou finálového večera ale nebyla, potlesk jí totiž ukradl Karel Gott (77)!

Ringo se obul i do Gotta: Slova o troubovi!

15. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
František Ringo Čech nevydržel mlčet. Tvrdě se obul do muzikálu Čas růží, který je postaven na hitech Karla Gotta a sám Mistr ho dokonce Sagvanovi Tofimu schválil. Co tedy herec, malíř a expolitik o muzikálu řekl?

Uniklo ze zákulisí Tváře: Vystoupení Karla Gotta předcházely manévry a zákazy!

17. 5. 2017 15:49 zobrazit článek
Ve finále oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas vystoupil Karel Gott (77). Jeho vystoupení provázely zákazy, manévry a velké pozdvižení. Účinkující dokonce měli zakázáno chodit na jeho zkoušky!

Manévry okolo vystoupení Gotta ve finále Tváře: Tajné zkoušky a zákazy!

16. 5. 2017 9:01 zobrazit článek
Zákazy, manévry a velké pozdvižení provázely vystoupení Karla Gotta (77) ve velkém finále třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. „Já jsem se chtěl koukat na všechny jeho zkoušky, byť jsme do toho sálu neměli chodit. Ale já se stejně koukal, jak tam zpívá,“ prozradil Milan Peroutka (27), který skončil na druhém místě.

Vilhelmová si prvenství v Tváři neužila: Všichni ví, že pravým vítězem je Karel Gott!

15. 5. 2017 18:03 zobrazit článek
Mohl to být obyčejný finálový večer. Ale nebyl. Na pódiu se totiž objevil Mistr. A ten ovládl celou show Tvoje tvář má známý hlas. Karel Gott se v posledních měsících musel vypořádávat s únavou a následky své nemoci. Když ale nastoupil na pódium bylo jasné, že je STÁLE MLÁD!

Gott se toho nebojí: Nasadil helmu, a děly se věci!

18. 5. 2017 6:22 zobrazit článek
Vše pod kontrolou chce mít Karel Gott (77). I rekonstrukci střechy ve své vile na Bertramce. Proto ve středu odpoledne přijel na obhlídku. S helmou na hlavě a úsměvem od ucha k uchu se nechal speciálním výtahem vyvézt až na střechu!

Gottova slavná vila k nepoznání: Paní domu přestavuje Bertramku

11. 5. 2017 12:18 zobrazit článek
Totální přestavba? Alespoň tak to vypadá u Karla Gotta (77) doma ve vile na Bertramce. Už z dálky je vidět, že se děje něco zásadního. Kolem slavné vily je postavené lešení přesahující stavbu minimálně o jedno patro! Vypadá to, že legendární dům úplně změní svoji podobu...

EXKLUZIVNĚ: Pravda o Gottově vile! Víme, proč za Mistrem a Ivankou museli přijet zedníci!

11. 5. 2017 16:40 zobrazit článek
Někdy v životě se stane, že někomu teče do bot, jinému do baráku. A legendárního zpěváka Karla Gotta se týká druhý případ. Redakce eXtra.cz vyrazila na Bertramku, aby zjistila, proč umělec se svou ženou opustili svůj domov.

Gott dal sbohem Bertramce! I s dětmi ho vyhnala rekonstrukce

11. 5. 2017 18:05 zobrazit článek
Tak to je šok! Karel Gott (77) opustil své legendární sídlo na pražské Bertramce, které před rokem přepsal na manželku Ivanu, a s celou rodinou se odstěhoval neznámo kam!

Bertramka je vzhůru nohama: Gottovi přišli o střechu nad hlavou!

17. 5. 2017 16:53 zobrazit článek
Na vile, ve které žije Karel Gott (77) s rodinou, se dějí velké opravy. Kolem domu je vystavěné velké lešení, díky kterému se může vyměnit střecha. Práce řemeslníků by měla být pod kontrolou a to ví i sám Mistr. Proto se rozhodl, že jejich práci zhodnotí na vlastní oči.

Tak přece! Gottovy holky se dočkaly

22. 5. 2017 15:18 zobrazit článek
Karel Gott (77) se rozhodl pro rekonstrukci střechy a podkroví domu na Bertramce. Tuto práci ale nechtěl svěřit jen tak někomu. Podle Blesku mu firmu nakonec sehnala jeho manželka Ivana (41).

Karel Gott zmizel z Česka: Rovnou do náruče blonďaté múzy

22. 5. 2017 10:36 zobrazit článek
Zmizel z Česka a zbořil berlínský Veledrom! Karel Gott (77) tam v sobotu v přímém televizním přenosu zazpíval svůj velký hit Die Biene Maja (Včelka Mája). Ve stejné show vystoupila i jeho německá múza Helene Fischer (32), se kterou si pak popovídal v zákulisí.

Gott v Německu: Nezapomenutelné setkání!

22. 5. 2017 7:38 zobrazit článek
Na tohle jen tak nezapomene! Karel Gott (77) se během sobotní show na berlínském Veledromu setkal se svojí múzou Helene Fischer (32). Nejpopulárnější německá zpěvačka tam všechny, včetně Slavíka, dráždila v minišatech.

Gottovi opravuje střechu vily firma specializující se na záchodky! Našla ji Ivana

21. 5. 2017 6:03 zobrazit článek
Rekonstrukci střechy a podkroví domu na Bertramce nechtěl Karel Gott (77) svěřit jen tak někomu. Podle informací Blesku našla stavební firmu jeho žena Ivana (41). Sama s ní už měla zkušenosti z minulosti.

Gott před velkou výzvou: Budu přemýšlet!

21. 5. 2017 13:12 zobrazit článek
Během půl hodiny vyprodal koncert v pražském Divadle Hybernia! Na tisíce jeho fanoušků se ale nedostalo, a tak Karel Gott (77) přemýšlí nad tím, jak jim vyjít vstříct.

Zlatý slavík, zpěvák anticharty Gott

21. 5. 2017 6:30 zobrazit článek
Národem opěvovaný, náš zlatý Kája Gottů, nevinně vzhlížející starší muž, kterým se naše vlast může chlubiti i v zahraničí a měli bychom mu býti vděčný za to, co pro nás udělal. Tak se osoba Karla Gotta prezentuje ve všech médiích a lidé žasnou jak dokáže ve svém věku dělat to, co dělá a někteří se dokonce […]

Velké překvapení na závěr Tváře: Karel Gott válel, jako by mu bylo 20 let!

15. 5. 2017 0:02 zobrazit článek

Překvapení finále Tváře: Zazpíval i Karel Gott! A přijde na...

15. 5. 2017 7:33 zobrazit článek
Fanoušci přiměli Martu Kubišovou (74) vystoupit v Lucerně! Zpěvačka se loučí stylově na turné nazvané Marta naposledy. A pozvala dokonce Karla Gotta (77), který se stal velkým překvapením finále Tváře. Střihl si duet s Martinem Dejdarem a odměnou mu byl několikaminutový potlesk.

 Články 1-30 z celkových 3821, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Helena Vondráčková