Lady Sovereign

Lady Sovereign

Zpěvák/Zpěvačka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-2 z celkových 2, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Názory k článku: Čistá krása jižní Anglie - Bournemouth:: wFCNkIcqiZtHwcMHna

2. 11. 2015 11:35 zobrazit článek
We were at school together Kerry is keen to put a fresh focus on a relationship severely strained by U.S. drone strikes which Pakistan says breach its sovereignty, and the raid by U.S. special forces which killed Osama bin Laden in a Pakistani town in 2011.

Ladislava Gažiová v Desetiminutovce Jarmily Balážové

27. 7. 2011 2:19 zobrazit článek
Od mala tíhne k umění, nakonec se mu i věnuje. Mladá výtvarnice oceněná v roce 2008 Cenou kritiky a o rok dříve prestižní cenou evropskou - The Sovereign European Art Prize. Narodila se ve Spišské Nové vsi. Vysokou školu Uměleckoprůmyslovou ale už vystudovala v Praze, kde žije i pracuje. Kromě své autorské tvorby a výstav také spolupracuje s některými občanskými sdruženími, zejména našim, tedy sdružením ROMEA. Jezdí na přednášky s dětmi a učí je kreslit a dělí se o zkušenosti, jak se vypořádat se svojí identitou. Ta v její tvorbě sehrávala významnou roli. Dnes si Jarmila Balážová do studia Desetiminutovky pozvala Ladislavu Gažiovou. SLEDUJTE ROMEA TV - www.romeatv.cz

 Články 1-2 z celkových 2, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.