Lucie Borhyová

Lucie Borhyová

Celebrita   (Televizní noviny na NověTV NovaBailando)

Lucie Borhyová je česká moderátorka, v roce 1998 začala pracovat jako moderátorka Televizních novin, jejím partnerem při moderování je Reynolds Koranteng a od roku 2005 moderuje i magazín Víkend. V roce 2007 se zúčastnila televizní soutěže Bailando, kde soutěžila s Petrem Pikem pro jeho postiženého synovce Daniela. V roce 2008 začala moderovat..

celý text o "Lucie Borhyová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1021, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Má tělo bohyně! Lucka Borhyová ukázala své dokonalé tvary jen v šatičkách

15. 8. 2017 10:21 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (39) je rozhodně televizním skvostem. A je si toho sama dobře vědoma. Pochlubila se snímkem v šatech, které zvýrazňují její vnady a zakrývají jen horní část těla, naopak odkrývají nohy skoro až k rozkroku.

Borhyová, jak ji neznáte!

15. 8. 2017 9:00 zobrazit článek
Dokonalá kopie! V tu se proměnila Lucie Borhyová (39) kvůli dceři Lindě (3). Protože její holčička miluje pohádku Ledové království, nosí stejný účes jako princezna Elsa.

Hauptvogel hazarduje se zdravím! A Prima ho v tom podporuje!

15. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Není televize jako televize! Zatímco na Nově mají moderátorské hvězdy jako Lucie Borhyová (39) a Rey Koranteng (42) zakázaný i společný let letadlem, Tomáš Hauptvogel (43) má dva roky po nehodě na motorce požehnání od Primy dokonce i na rally!

To se Hrdličkovi nepovedlo: Dceru vzal na fotbal a dostal "céres"

11. 5. 2017 16:44 zobrazit článek
Michal Hrdlička (28) vzal svou tříletou dceru Lindu, kterou má se svou expartnerkou, moderátorkou Lucií Borhyovou (39), na fotbalový zápas. Malá princezna tátovi sice fandila, ale to, co mu o poločase řekla, ho pořádně zaskočilo

Trapas Andrey Verešové: Kopíruje Borhyovou!

17. 8. 2017 6:49 zobrazit článek
První může být vždy jen jedna. A to je v případě originální sexy fotky na vodní hladině Lucie Borhyová (39). Modelka Andrea Verešová (37) ji jen snaživě kopíruje.

Překvapivý počin Lucie Borhyové: Děti, nebo kariéra?!

15. 3. 2017 6:47 zobrazit článek
Jen moderování Televizních novin Lucii Borhyové (38) nestačí. Hvězda Novy se rozhodla rozšířit své aktivity i mimo televizi. Vrhla se na hodně překvapivý obor – bude radit ženám a učit je zvládat práci i děti!

Lucie Borhyová: Tajné záběry z focení sexy kalendáře!

9. 3. 2017 13:50 zobrazit článek
Až na přelomu února a března vznikal kalendář moderátorské hvězdy televize Nova Lucie Borhyové (38) pro rok 2017. Zamilovaná Lucka na něm září jako sluníčko!

Lucie Borhyová konečně odhalila tajemného milence! Tenhle muž jí dělá tak šťastnou...

3. 5. 2017 15:04 zobrazit článek
Konečně! Krásná moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (39) odhalila velké tabu! Svého milence, do kterého se před několika týdny zamilovala a tráví s ním veškerý volný čas. A o koho že jde?

Září jako šťastná kometa! Lucie Borhyová na dovolené ukázala prvotřídní stehna

12. 7. 2017 16:04 zobrazit článek
Vyrazila si na dovolenou a vypadá skvěle! Lucie Borhyová ve Španělsku jen září. A pochlubila se několika snímky, z nichž je patrné, že i její dvě děti si dopřávají krásy pyrenejského poloostrova. Podle všeho je doprovází Lucky přítel Michal Smečka.

Tajemství moderátorky Borhyové: V porodnici si prožila peklo

5. 6. 2017 6:47 zobrazit článek
Velkou bolest jak psychickou, tak i fyzickou si prožila Lucie Borhyová (39) po porodu syna Lucase (8). Tajně zde prolévala potoky slz nejen kvůli bolesti. Díky svým zkušenostem se teď stane poradkyní prvorodiček.

Lucie Borhyová má novou práci: V nemocnici!

4. 6. 2017 6:55 zobrazit článek
Psychické i fyzické peklo! Taková slova vystihují to, co prožívala Lucie Borhyová (39) po porodu syna Lucase (8). Roky tajila slzy, které tajně v porodnici nejen kvůli bolesti prolila. I proto z ní teď bude poradkyně prvorodiček.

Zamilovaná Borhyová: Ukázala poprvé nového milence! Na 1. máje se líbali pod třešní

3. 5. 2017 6:03 zobrazit článek
První máj je lásky čas! Na prvního máje by měla každá dívka dostat polibek pod rozkvetlou třešní. Sladkého polibku od nového milence se dočkala i moderátorka Lucie Borhyová (39)!

Borhyová přiznala chlapa: Všechno o jejich lásce!

3. 5. 2017 6:00 zobrazit článek
Zamilované objetí, něžné doteky a šťastný úsměv! Lucie Borhyová (39) se poprvé ukázala na společné fotce s Michalem Smečkou (28). S mužem, se kterým se tajně stýká už 8 měsíců a jejichž vztah přešel z pracovního v důvěrný.

Hauptvogel hazarduje se zdravím! A Prima ho v tom podporuje!

12. 5. 2017 9:01 zobrazit článek
Není televize jako televize! Zatímco na Nově mají moderátorské hvězdy jako Lucie Borhyová (39) a Rey Koranteng (42) zakázaný i společný let letadlem, Tomáš Hauptvogel (43) má dva roky po nehodě na motorce požehnání od Primy dokonce i na rally!

Kolik bere Lucie Borhyová?

17. 1. 2017 18:03 zobrazit článek
Zajímá vás, kolik měsíčně bere Lucie Borhyová? Budete koukat.

Nezadaná Borhyová se už má ke komu přitulit!

12. 3. 2017 15:00 zobrazit článek
Přestože není stále oficiálně zadaná, nedostatkem lásky Lucie Borhyová (38) netrpí. Vděčí za to expartnerovi Michalu Hrdličkovi (28).

Krásná Lucie Borhyová touží po miminku! Máme fotku, která ji prozradila!

18. 3. 2017 9:52 zobrazit článek
Je dvojnásobnou maminkou, ale vypadá to, že by další dítě uvítala. Krásná Lucie Borhyová (38) se předvedla v roli, která jí zkrátka a jednoznačně sluší! A navíc, mluví se o tom, že blonďatá moderátorka je zadaná, tak mít společného potomka s tajným partnerem se hodně nabízí...

PRAVDA O JEJÍM TĚLE! Lucie Borhyová, prsa nejsou všechno! Je potřeba zamakat také na bříšku!

9. 3. 2017 13:09 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (38) je bezesporu nejkrásnější ženou na TV Nova. Diváci ji milují a každý den z obrazovky rozdává úsměvy na všechny strany. Na svojí postavě si dává záležet, jenže jednu část těla tak trochu zanedbala. Přestože je to pořád kost, musí zamakat na svém bříšku. Gravitace nic neodpouští! Od rozchodu s Hrdličkou Lucie nabrala snad 7 kg navíc.

Dokonalá podívaná! Krásná Lucie Borhyová ze sebe sundala oblečení a odhalila skoro nahé tělo!

10. 3. 2017 12:42 zobrazit článek
Moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (38) je krásná žena, o které sní tisíce mužů. A o svém půvabu teď přesvědčila všechny, když odhalila své dokonalé křivky. Zajímavostí na všem je skutečnost, že po jejím těle je obrovská poptávka. Přesněji po fotce jejího nahého těla bez plavek. Alespoň to vyplývá z veřejně dostupné statistiky klíčových slov na internetu.

DOCELA DOBRÝ PLAT! Víme, kolik bere Lucie Borhyová na Nově!

16. 1. 2017 12:00 zobrazit článek
Lucie Borhyová a Ray Koranteng jsou největší hvězdy na Nově. Žádná jiná televize v Česku nemá ve svém středu tak výrazné osobnosti. Na Primě se sice hodně snaží Karel Voříšek nebo Roman Šeberle, ale proti Borhyové hrají oba pánové druhé housle. A kolik že to Lucie bere?

Jak se z obyčejné Borhyové stane super krásná Borhyová? Snímek, který odhalí pravdu o jejím vzhledu!

27. 2. 2017 7:02 zobrazit článek
Mluví se o ní jako o nestárnoucí královně televizního zpravodajství. Lucie Borhyová je totiž s věkem čím dál krásnější... Na televizní obrazovce tedy určitě, jak tomu je v soukromí, to ví jen muž, o kterém se mluví jako o jejím novém vyvoleném, jehož stále skrývá. Údajně jde o mladého Michala Smečku. Jenže jak to krásná Lucie dělá, že její vzhled působí dokonale?

Tajemství krásy Borhyové: Jak se dělá Bo(r)hyně!

27. 2. 2017 18:01 zobrazit článek
Jako hvězda s perfektními vlasy a make-upem se nenarodila ani Lucie Borhyová (38). Tajemství její krásy je přitom velice jednoduché – armáda pomocníků.

Dojatá Lucie Borhyová: Představila děti novému příteli?

8. 5. 2017 15:03 zobrazit článek
Zprávařka Lucie Borhyová září štěstím. Na svátek zamilovaných ukázala fotku, na které sedí pod rozkvetlou třešní. A není sama. Objímal ji fešák Michal Smečka (28) a došlo i na pusu. Teď přidala Lucie další fotku spokojené rodiny.

Podívaná pro fajnšmekry! Lucie Borhyová ukázala, jak si tvaruje nejhezčí PRSA NA NOVĚ

3. 4. 2017 19:55 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (38) se v poslední době vydala na toulky po českých památkách. Na snímcích, kterými se občas pochlubí na svém oficiálním profilu, rozdává úsměvy na všechny strany. Je evidentně šťastná. A spekuluje se o tom, že má nového muže. K tomuto tématu by mohlo napovědět více, že začala trávit čas cvičením a dokonale formuje postavu... Nejen!

Musí být strašně moc zamilovaná! Lucie Borhyová prožila hodně pohádkový víkend

27. 3. 2017 21:24 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (38) září v posledních týdnech štěstím. A ani poslední víkend tomu nebylo jinak. Pochlubila se snímkem z výletu a už to začíná být hodně podezřelé. Buď totiž Lucka prožívá školní časy a objíždí všechny hrady v republice, nebo se chystá do nějaké vědomostní soutěže, kde památky ČR jsou hlavním okruhem otázek, nebo pravděpodobněji se chce cítit jako princezna po boku nového muže...

Lucie Borhyová umí provokovat! Pohled na roztažená stehna v mužích probudí hříšné touhy

11. 6. 2017 9:38 zobrazit článek
Lucie Borhyová je rozhodně skvostem nejsledovanější tuzemské stanice. Teď odhalila svá výstavní stehna, z nich mnoho jejích fanoušků nebude mít rozhodně klidné spaní...

Expřítel Borhyové Babický promluvil: Po rozchodu jsme spolu s Lucií ještě rok žili

18. 7. 2017 6:54 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (39) chodila s golfistou Alanem Babickým (50) devět let. A i když si všichni mysleli, že se ti dva určitě vezmou, vztah se jim rozpadl. Vše ale proběhlo v klidu a oba spolu navíc dál bydleli...

Lucie Borhyová na výletě s dětmi a „manažerem“! Vypadají jako dokonalá rodinka

17. 7. 2017 15:29 zobrazit článek
I když Lucie Borhyová (39) tvrdí, že Michal Smečka (28) je jen její manažer, rozhodně to tak nevypadá. Fotografové je přistihli na výletě na Konopišti a vypadali jako dokonalá rodinka. Michal se o Lindu (3) a Lucase (8) staral jako o vlastní.

EXMILENEC BORHYOVÉ PROMLUVIL: Tabu jejich rozchodu

17. 7. 2017 6:04 zobrazit článek
Devět let tvořila Lucie Borhyová (39) pár s Alanem Babickým (50) a nikdo v jejich okolí nepochyboval o tom, že ti dva spolu stanou před oltářem. V tichosti se však dokázali rozejít, a nejen to!

Nepíše se o mně pozitivně. Pro Káju jsem štít jako Mourinho, říká přítel Plíškové Hrdlička

17. 7. 2017 6:27 zobrazit článek
Michal Hrdlička se v posledních letech dostal do záře mediálních reflektorů kvůli svému vztahu s moderátorkou Televizních novin na Nově Lucií Borhyovou a následnému rozchodu. Teď se do ní dostává opět. Tentokrát jako přítel a manažer Karolíny Plíškové, která se v pondělí stala historicky první českou světovou jedničkou. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 1021, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.