Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 106, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Macaulay Culkin ze Sám doma tragicky zahynul! Už zase...

11. 11. 2014 11:38 zobrazit článek
Že ho to furt baví.

Internet v šoku: Hvězda Sám doma Macaulay Culkin je prý mrtvý!

9. 11. 2014 20:23 zobrazit článek
Herec "Macaulay Culkin":http://www.extra.cz/tema/macaulay-culkin (34) je prý mrtvý. Zpráva o tom, že jeho tělo našli v domě na Manhattanu bez známek života, se včera šířila internetem rychlostí blesku.

Hvězda Sám doma Macaulay Culkin je mrtvý, šíří se internetem

8. 11. 2014 20:11 zobrazit článek
Hvězda série Sám doma Macaulay Culkin je mrtvý. Tato zpráva se začala rychlostí blesku šířit informaci. Fanoušky tohoto herce však můžeme uklidnit. Je to pouze falešná zpráva! Macaulay se tak stal terčem tohoto "útoku" už poněkolikáté.

Macaulay Culkin zůstal sám doma, Primaveru rozsvítil Reznor a Veloso

1. 6. 2014 14:38 zobrazit článek
Poslední den barcelonského festivalu Primavera Sound se opět vrátil k normálu, a to ve všech směrech. Počasí se umoudřilo a pódia nabídla přepestrou nabídku hudby, která hýbe alternativním světem. A také několik klasiků stále při síle. Další články k tématu:

Macaulay Culkin zůstal sám doma, Primaveru rozsvítil Reznor a Veloso

1. 6. 2014 14:00 zobrazit článek
Poslední den barcelonského festivalu Primavera Sound se opět vrátil k normálu, a to ve všech směrech. Počasí se umoudřilo a pódia nabídla přepestrou nabídku hudby, která hýbe alternativním světem. A také několik klasiků stále při síle. Další články k tématu:

Macaulay Culkin má tričko Goslinga, co má tričko s Culkinem

14. 5. 2014 11:55 zobrazit článek
Inception!

Macaulay Culkin: Ožení sa skôr ako Mila Kunis!

28. 3. 2014 18:09 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin sa chce poponáhľať. Určite chce predísť pred oltár skôr ako Mila Kunis s Ashtonom Kutcherom.

Hviezdy zo Sám doma brutálne zostarli: Vrásky, kilá navyše a šediny!

25. 12. 2014 12:11 zobrazit článek
NEW YORK – Zmenení na nepoznanie! Keď vznikala kultová komédia Sám doma, ktorú v týchto dňoch môžete sledovať na Jojke, mal jej hlavný predstaviteľ Macaulay Culkin (34) desať rokov. Malý Kevin život hviezdy a slávu nezvládal, dostal sa dokonca na úplné dno. Zo sladkého chlapčeka je preto dnes vyžitý tridsiatnik. Pochopiteľne však nie jediný, na kom sa pribúdajúce roky podpísali. Ako dnes vyzerajú herci účinkujúci v tomto filme?

10 ukázek zničující závislosti! Tyto lidské trosky na drogách čeká už asi jen smrt!

28. 11. 2014 18:08 zobrazit článek
Tyto šokující snímky ukazují, jak drogy dokážou udělat z lidí naprosté trosky a živoucí mrtvoly. Je jedno, jestli berou heroin, kokain, nebo pervitin. "Smrt si je téměř vždy najde.":http://www.extra.cz/internet-v-soku-hvezda-sam-doma-macaulay-culkin-je-pry-mrtvy

Světem letěla fáma: Kevin byl Sám doma a... Mrtvý!

12. 11. 2014 7:55 zobrazit článek
Mraky lidí vyděsila poplašná zpráva, kterou po internetu vypustil do světa neznámý vtipálek. Napsal, že americký herec Macaulay Culkin (34) alias Kevin z kultovní série Sám doma, byl nalezen mrtev ve svém bytě v New Yorku. U bouřliváka, o němž se léta tvrdí, že lítá v chlastu a drogách, by to snad ani nepřekvapilo...

Hvězda Sám doma slaví 35. narozeniny! Jak šel s Culkinem čas až na dno?

26. 8. 2015 16:23 zobrazit článek
Hvězda Sám doma Macaulay Culkin slaví 35. narozeniny! Z malého, roztomilého a milovaného klučiny, který natočil ještě několik málo snímků, nakonec nevyrostla žádná celebrita, jak se očekávalo. Místo toho přišly na řadu skandály s drogami a alkoholem. Jak šel čas s dětskou hvězdou, která v dospělosti zhasla?

Hvězda kultovního snímku Sám doma plánuje filmový comeback! Co můžeme od anorektického závisláka na drogách čekat?

30. 1. 2014 12:08 zobrazit článek
Jako dítě se proslavil hlavní rolí v "kultovním vánočním snímku Sám doma":http://www.extra.cz/8-veci-ktere-jste-nevedeli-o-kultovnim-vanocnim-filmu-sam-doma. V pubertě se ale "Macaulay Culkin":http://www.extra.cz/tema/macaulay-culkin (33) uchýlil k drogám a jeho život šel z kopce. Teď plánuje opět svůj herecký comeback.

Rodinná tragédia Kevina zo Sám doma: Otec umiera, on naňho kašle!

25. 1. 2014 0:23 zobrazit článek
OREGON – Nedá sa nijako obmäkčiť! O Macaulaym Culkinovi (33) je známe, že už v útlom detstve si vďaka rozprávkovým honorárom zabezpečil finančné zázemie na celý život. To sa však neskôr stalo zdrojom nezhôd medzi nádejným hercom a chamtivým otcom Kitom Culkinom (69). Ten tesne pred sedemdesiatkou dostal mŕtvicu, ktorá ho vo vážnom stave pripútala na nemocničné lôžko. Vlastný syn však o ňom nechce ani počuť.

Co teď dělá Macaulay Culkin? Zpívá s nejhorší kapelou v USA. Koukněte se na video!

21. 1. 2014 16:26 zobrazit článek
Bývalý herec Macaulay Culkin (33), kterého problémy s drogami vyhnaly ze světa filmu a změnily ho k nepoznání, teď zpívá a bubnuje s kapelou The Pizza Underground. A není to pěkný pohled...

VIDEO Co dnes dělá Kevin ze Sám doma? Zpívá v zapadlém baru

18. 1. 2014 16:26 zobrazit článek
Macaulay Culkin pověsil herectví na hřebík a začal se věnovat hudbě. V newyorských klubech koncertuje se skupinou Pizza Underground.

Macaulay Culkin reagoval na zprávy o své smrti hraním mrtvého

10. 11. 2014 17:09 zobrazit článek
V pátek se internetem začala šířit poplašná zpráva, že představitel Kevina z filmů Sám doma Macaulay Culkin (34) je mrtev. Ten na to reagoval s humorem. Na svém koncertě dělal mrtvolu. Další články k tématu:

'Mŕtvy' Macaulay Culkin odkazuje: Sme na turné, hlupáci!

10. 11. 2014 16:08 zobrazit článek
Americký herec a spevák Macaulay Culkin sa sériou fotografií vyjadril k víkendovým falošným správam o jeho smrti.

Macaulay Culkin reagoval na zprávy o své smrti hraním mrtvého

10. 11. 2014 15:54 zobrazit článek
V pátek se internetem začala šířit poplašná zpráva, že představitel Kevina z filmů Sám doma Macaulay Culkin (34) je mrtev. Ten na to reagoval s humorem. Na svém koncertě dělal mrtvolu. Další články k tématu:

Macaulay Culkin si udělal ze své smrti srandu na internetu, nechal se vyfotit bez známek života

10. 11. 2014 21:01 zobrazit článek
Když se na něj poslední dobou podíváte, občas máte pocit, že to má opravdu za pět minut dvanáct a čeká ho to každou chvíli. "Macaulay Culkin (34)":http://www.extra.cz/tema/macaulay-culkin, nejslavnější kluk, "co byl kdy Sám doma":http://www.extra.cz/8-veci-ktere-jste-nevedeli-o-kultovnim-vanocnim-filmu-sam-doma, trochu nezvládl své dospívání a podle toho teď taky vypadá.

Komédia Sám doma bola Kevinovi ušitá na mieru: Prachy a jazva na celý život!

25. 12. 2013 11:54 zobrazit článek
LOS ANGELES – Úspech mu bol takpovediac predurčený! Hoci sa Macaulay Culkin (33) zo sveta kinematografie už dávnejšie nadobro vytratil, v pamäti miliónov divákov navždy utkvel ako vynaliezavý Kevin v komédii Sám doma. Tá mu vyniesla také zisky, že nádejný herec nemusí do konca života ani pohnúť prstom. Koľko vlastne zarobil a čo všetko zaujímavé sa udialo pri nakrúcaní?

"Rozkošný" Kevin z filmu Sám doma opäť šokuje: Čo vyviedol tentokrát?

18. 12. 2013 16:54 zobrazit článek
BRATISLAVA – Herec Macaulay Culkin (33) rezonuje v mysliach ľudí predovšetkým ako roztomilý Kevin z filmovej série Kevin Sám doma a narkoman, ktorý sa kvôli drogovej závislosti ocitol takmer na pokraji smrti. Portfólio jeho voľnočasových aktivít je ale v súčasnosti o čosi „zdravšie“. I keď, ako sami uvidíte, rovnako nebezpečné. Pre vaše uši určite.

4 slavní dětští hrdinové českého filmu. Co dnes dělají vaši malí oblíbenci?

21. 1. 2015 21:20 zobrazit článek
Připomeňte si "oblíbené dětské hrdiny":http://www.extra.cz/6-byvalych-detskych-hvezd-ktere-uz-ze-svych-roli-nadobro-vyrostly, se kterými jste se po tom, co odrostli, na filmovém plátně nesetkali. "Co vůbec dnes dělají":http://www.extra.cz/internet-v-soku-hvezda-sam-doma-macaulay-culkin-je-pry-mrtvy? A jak vypadají? Vypátrali jsme to.

JE Z NĚJ NETVOR: Kevin ze Sám doma vypadá na 50! Propadlé tváře a nechutný porost

26. 8. 2015 20:19 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin dnes slaví 35. narozeniny. Z dříve vitálního herce se však v průběhu let stala vyžilá troska. Co stojí za jeho šílenou proměnou?

Padlá dětská hvězda Macaulay Culkin slaví 35. narozeniny. Dožije se ještě těch 36.?

26. 8. 2015 21:24 zobrazit článek
Byl hvězdou první velikosti. Měl vše, na co si jen vzpomněl. Jenže to neunesl. Macaulay Culkin se začal utápět v drogách a alkoholu. Dnes slaví 35. narozeniny, ale sami můžete posoudit, že vypadá spíš jako unavený padesátník.

Internet zaplavili šokujúce správy: Kevin zo Sám doma mŕtvy!

10. 11. 2014 17:23 zobrazit článek
LOS ANGELES - Po internete sa cez víkend šírila informácia, že 34-ročný Macaulay Culkin zomrel vo svojom byte na Manhattane. Americký herec a spevák sa k týmto správam vyjadril sériou fotografií na Instagrame a sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Spolu so spoluhráčmi z kapely The Pizza Underground zverejnil viacero vtipných fotografií, ktoré dokazujú, že je nažive.

RECENZE: Zac Efron ve vzduchoprázdnu. (Ne)zadaní pláčou na špatném hrobě

25. 3. 2014 18:01 zobrazit článek
Podobně jako Macaulay Culkin, když už se nebál Sám doma, nebo Daniel Radcliffe, když vyrostl z bot Harryho Pottera, vlaje ve vzduchoprázdnu Zac Efron, dívčí idol ságy Muzikál ze střední. Další články k tématu:

RECENZE: Zac Efron ve vzduchoprázdnu. (Ne)zadaní pláčou na špatném hrobě

25. 3. 2014 17:43 zobrazit článek
Podobně jako Macaulay Culkin, když už se nebál Sám doma, nebo Daniel Radcliffe, když vyrostl z bot Harryho Pottera, vlaje ve vzduchoprázdnu Zac Efron, dívčí idol ságy Muzikál ze střední. Další články k tématu:

Kevin ze Sám doma v muzice neprorazí. Diváci ho vypískali

29. 5. 2014 16:22 zobrazit článek
Herce Macaulay Culkina vyhnali návštěvníci britského klubu Zoo z pódia. Vzduchem létaly i plechovky od piva.

Sám doma a potichu! Herce Culkina vyhnali létajícími lahvemi z pódia

28. 5. 2014 14:37 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin (33), který se proslavil rolí Kevina v sérii filmů Sám doma, zažil pekelný debakl. Při koncertu jeho kapely ho drsně vypískali z pódia. Vzduchem dokonce létaly i nebezpečné předměty!

Sám doma a bez drog? Macaulay Culkin vypadá po letech, že žije

15. 5. 2014 17:39 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin (33) se neproslavil jen díky své roli ve filmu Sám doma, ale také svým nespoutaným dospíváním. Roztomilý klučík se změnil v trosku závislou na drogách. Jak to ale nyní vypadá, vše se obrací k lepšímu!

 Články 1-30 z celkových 106, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |