Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 103, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Macaulay Culkin reagoval na zprávy o své smrti hraním mrtvého

10. 11. 2014 17:09 zobrazit článek
V pátek se internetem začala šířit poplašná zpráva, že představitel Kevina z filmů Sám doma Macaulay Culkin (34) je mrtev. Ten na to reagoval s humorem. Na svém koncertě dělal mrtvolu. Další články k tématu:

RECENZE: Zac Efron ve vzduchoprázdnu. (Ne)zadaní pláčou na špatném hrobě

25. 3. 2014 18:01 zobrazit článek
Podobně jako Macaulay Culkin, když už se nebál Sám doma, nebo Daniel Radcliffe, když vyrostl z bot Harryho Pottera, vlaje ve vzduchoprázdnu Zac Efron, dívčí idol ságy Muzikál ze střední. Další články k tématu:

RECENZE: Zac Efron ve vzduchoprázdnu. (Ne)zadaní pláčou na špatném hrobě

25. 3. 2014 17:43 zobrazit článek
Podobně jako Macaulay Culkin, když už se nebál Sám doma, nebo Daniel Radcliffe, když vyrostl z bot Harryho Pottera, vlaje ve vzduchoprázdnu Zac Efron, dívčí idol ságy Muzikál ze střední. Další články k tématu:

Macaulay Culkin ze Sám doma tragicky zahynul! Už zase...

11. 11. 2014 11:38 zobrazit článek
Že ho to furt baví.

Macaulay Culkin zůstal sám doma, Primaveru rozsvítil Reznor a Veloso

1. 6. 2014 14:00 zobrazit článek
Poslední den barcelonského festivalu Primavera Sound se opět vrátil k normálu, a to ve všech směrech. Počasí se umoudřilo a pódia nabídla přepestrou nabídku hudby, která hýbe alternativním světem. A také několik klasiků stále při síle. Další články k tématu:

Sám doma a bez drog? Macaulay Culkin vypadá po letech, že žije

15. 5. 2014 17:39 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin (33) se neproslavil jen díky své roli ve filmu Sám doma, ale také svým nespoutaným dospíváním. Roztomilý klučík se změnil v trosku závislou na drogách. Jak to ale nyní vypadá, vše se obrací k lepšímu!

Macaulay Culkin má tričko Goslinga, co má tričko s Culkinem

14. 5. 2014 11:55 zobrazit článek
Inception!

Macaulay Culkin: Ožení sa skôr ako Mila Kunis!

28. 3. 2014 18:09 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin sa chce poponáhľať. Určite chce predísť pred oltár skôr ako Mila Kunis s Ashtonom Kutcherom.

Kevin ze Sám doma v muzice neprorazí. Diváci ho vypískali

29. 5. 2014 16:22 zobrazit článek
Herce Macaulay Culkina vyhnali návštěvníci britského klubu Zoo z pódia. Vzduchem létaly i plechovky od piva.

Sám doma a potichu! Herce Culkina vyhnali létajícími lahvemi z pódia

28. 5. 2014 14:37 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin (33), který se proslavil rolí Kevina v sérii filmů Sám doma, zažil pekelný debakl. Při koncertu jeho kapely ho drsně vypískali z pódia. Vzduchem dokonce létaly i nebezpečné předměty!

Internet zaplavili šokujúce správy: Kevin zo Sám doma mŕtvy!

10. 11. 2014 17:23 zobrazit článek
LOS ANGELES - Po internete sa cez víkend šírila informácia, že 34-ročný Macaulay Culkin zomrel vo svojom byte na Manhattane. Americký herec a spevák sa k týmto správam vyjadril sériou fotografií na Instagrame a sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Spolu so spoluhráčmi z kapely The Pizza Underground zverejnil viacero vtipných fotografií, ktoré dokazujú, že je nažive.

Hvězda kultovního snímku Sám doma plánuje filmový comeback! Co můžeme od anorektického závisláka na drogách čekat?

30. 1. 2014 12:08 zobrazit článek
Jako dítě se proslavil hlavní rolí v "kultovním vánočním snímku Sám doma":http://www.extra.cz/8-veci-ktere-jste-nevedeli-o-kultovnim-vanocnim-filmu-sam-doma. V pubertě se ale "Macaulay Culkin":http://www.extra.cz/tema/macaulay-culkin (33) uchýlil k drogám a jeho život šel z kopce. Teď plánuje opět svůj herecký comeback.

Rodinná tragédia Kevina zo Sám doma: Otec umiera, on naňho kašle!

25. 1. 2014 0:23 zobrazit článek
OREGON – Nedá sa nijako obmäkčiť! O Macaulaym Culkinovi (33) je známe, že už v útlom detstve si vďaka rozprávkovým honorárom zabezpečil finančné zázemie na celý život. To sa však neskôr stalo zdrojom nezhôd medzi nádejným hercom a chamtivým otcom Kitom Culkinom (69). Ten tesne pred sedemdesiatkou dostal mŕtvicu, ktorá ho vo vážnom stave pripútala na nemocničné lôžko. Vlastný syn však o ňom nechce ani počuť.

Co teď dělá Macaulay Culkin? Zpívá s nejhorší kapelou v USA. Koukněte se na video!

21. 1. 2014 16:26 zobrazit článek
Bývalý herec Macaulay Culkin (33), kterého problémy s drogami vyhnaly ze světa filmu a změnily ho k nepoznání, teď zpívá a bubnuje s kapelou The Pizza Underground. A není to pěkný pohled...

VIDEO Co dnes dělá Kevin ze Sám doma? Zpívá v zapadlém baru

18. 1. 2014 16:26 zobrazit článek
Macaulay Culkin pověsil herectví na hřebík a začal se věnovat hudbě. V newyorských klubech koncertuje se skupinou Pizza Underground.

Komédia Sám doma bola Kevinovi ušitá na mieru: Prachy a jazva na celý život!

25. 12. 2013 11:54 zobrazit článek
LOS ANGELES – Úspech mu bol takpovediac predurčený! Hoci sa Macaulay Culkin (33) zo sveta kinematografie už dávnejšie nadobro vytratil, v pamäti miliónov divákov navždy utkvel ako vynaliezavý Kevin v komédii Sám doma. Tá mu vyniesla také zisky, že nádejný herec nemusí do konca života ani pohnúť prstom. Koľko vlastne zarobil a čo všetko zaujímavé sa udialo pri nakrúcaní?

"Rozkošný" Kevin z filmu Sám doma opäť šokuje: Čo vyviedol tentokrát?

18. 12. 2013 16:54 zobrazit článek
BRATISLAVA – Herec Macaulay Culkin (33) rezonuje v mysliach ľudí predovšetkým ako roztomilý Kevin z filmovej série Kevin Sám doma a narkoman, ktorý sa kvôli drogovej závislosti ocitol takmer na pokraji smrti. Portfólio jeho voľnočasových aktivít je ale v súčasnosti o čosi „zdravšie“. I keď, ako sami uvidíte, rovnako nebezpečné. Pre vaše uši určite.

Sladký chlapeček ze Sám doma vyrostl a je z něj zarostlá mánička

18. 12. 2013 13:43 zobrazit článek
Americký herec Macaulay Culkin (32) se od natáčení filmu Sám doma, kdy mu bylo devět let, hodně změnil. Z blonďatého andílka vyrostl zarostlý rocker.

Skrachovaný Kevin zo Sám doma rozbieha novú kariéru: Totálny trapas!

11. 12. 2013 22:31 zobrazit článek
PARÍŽ – Pokúša sa postaviť na vlastné nohy! Odkedy sa Macaulay Culkin (33) stratil z dohľadu kamier, prechádzal si búrlivým obdobím v znamení drog, ktoré ho takmer pripravili o život. Dnes je však z najhoršieho vonku a plní si umelecké ambície. Pokúša sa preraziť s hudbou, čudným textom a falošným spevom.

Macaulay Culkin místo šňupání koksu zpívá o pizze. Chcete to vůbec slyšet?

11. 12. 2013 12:00 zobrazit článek
Macaulay Culkin (33), kterého si jistě pamatujete jako roztomilého Kevina z amerického filmu Sám doma, neunesl svou rychle nabytou slávu a stal se po dlouhou dobu svého života závislým na drogách. Jak to tak ale vypadá, v posledních měsících se známý anorektik dává dohromady a dokonce začíná něco dělat - před nedávnem se stal členem folkové kapely!

Macaulay Culkin reagoval na zprávy o své smrti hraním mrtvého

10. 11. 2014 15:54 zobrazit článek
V pátek se internetem začala šířit poplašná zpráva, že představitel Kevina z filmů Sám doma Macaulay Culkin (34) je mrtev. Ten na to reagoval s humorem. Na svém koncertě dělal mrtvolu. Další články k tématu:

Macaulay Culkin si udělal ze své smrti srandu na internetu, nechal se vyfotit bez známek života

10. 11. 2014 21:01 zobrazit článek
Když se na něj poslední dobou podíváte, občas máte pocit, že to má opravdu za pět minut dvanáct a čeká ho to každou chvíli. "Macaulay Culkin (34)":http://www.extra.cz/tema/macaulay-culkin, nejslavnější kluk, "co byl kdy Sám doma":http://www.extra.cz/8-veci-ktere-jste-nevedeli-o-kultovnim-vanocnim-filmu-sam-doma, trochu nezvládl své dospívání a podle toho teď taky vypadá.

'Mŕtvy' Macaulay Culkin odkazuje: Sme na turné, hlupáci!

10. 11. 2014 16:08 zobrazit článek
Americký herec a spevák Macaulay Culkin sa sériou fotografií vyjadril k víkendovým falošným správam o jeho smrti.

Internet v šoku: Hvězda Sám doma Macaulay Culkin je prý mrtvý!

9. 11. 2014 20:23 zobrazit článek
Herec "Macaulay Culkin":http://www.extra.cz/tema/macaulay-culkin (34) je prý mrtvý. Zpráva o tom, že jeho tělo našli v domě na Manhattanu bez známek života, se včera šířila internetem rychlostí blesku.

Hvězda Sám doma Macaulay Culkin je mrtvý, šíří se internetem

8. 11. 2014 20:11 zobrazit článek
Hvězda série Sám doma Macaulay Culkin je mrtvý. Tato zpráva se začala rychlostí blesku šířit informaci. Fanoušky tohoto herce však můžeme uklidnit. Je to pouze falešná zpráva! Macaulay se tak stal terčem tohoto "útoku" už poněkolikáté.

Macaulay Culkin zůstal sám doma, Primaveru rozsvítil Reznor a Veloso

1. 6. 2014 14:38 zobrazit článek
Poslední den barcelonského festivalu Primavera Sound se opět vrátil k normálu, a to ve všech směrech. Počasí se umoudřilo a pódia nabídla přepestrou nabídku hudby, která hýbe alternativním světem. A také několik klasiků stále při síle. Další články k tématu:

4 slavní dětští hrdinové českého filmu. Co dnes dělají vaši malí oblíbenci?

21. 1. 2015 21:20 zobrazit článek
Připomeňte si "oblíbené dětské hrdiny":http://www.extra.cz/6-byvalych-detskych-hvezd-ktere-uz-ze-svych-roli-nadobro-vyrostly, se kterými jste se po tom, co odrostli, na filmovém plátně nesetkali. "Co vůbec dnes dělají":http://www.extra.cz/internet-v-soku-hvezda-sam-doma-macaulay-culkin-je-pry-mrtvy? A jak vypadají? Vypátrali jsme to.

Hviezdy zo Sám doma brutálne zostarli: Vrásky, kilá navyše a šediny!

25. 12. 2014 12:11 zobrazit článek
NEW YORK – Zmenení na nepoznanie! Keď vznikala kultová komédia Sám doma, ktorú v týchto dňoch môžete sledovať na Jojke, mal jej hlavný predstaviteľ Macaulay Culkin (34) desať rokov. Malý Kevin život hviezdy a slávu nezvládal, dostal sa dokonca na úplné dno. Zo sladkého chlapčeka je preto dnes vyžitý tridsiatnik. Pochopiteľne však nie jediný, na kom sa pribúdajúce roky podpísali. Ako dnes vyzerajú herci účinkujúci v tomto filme?

10 ukázek zničující závislosti! Tyto lidské trosky na drogách čeká už asi jen smrt!

28. 11. 2014 18:08 zobrazit článek
Tyto šokující snímky ukazují, jak drogy dokážou udělat z lidí naprosté trosky a živoucí mrtvoly. Je jedno, jestli berou heroin, kokain, nebo pervitin. "Smrt si je téměř vždy najde.":http://www.extra.cz/internet-v-soku-hvezda-sam-doma-macaulay-culkin-je-pry-mrtvy

Světem letěla fáma: Kevin byl Sám doma a... Mrtvý!

12. 11. 2014 7:55 zobrazit článek
Mraky lidí vyděsila poplašná zpráva, kterou po internetu vypustil do světa neznámý vtipálek. Napsal, že americký herec Macaulay Culkin (34) alias Kevin z kultovní série Sám doma, byl nalezen mrtev ve svém bytě v New Yorku. U bouřliváka, o němž se léta tvrdí, že lítá v chlastu a drogách, by to snad ani nepřekvapilo...

 Články 1-30 z celkových 103, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |