Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Herec/Herečka

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 110, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

FOTO: Macaulay Culkin přestal brát drogy a zase točí. Konečně vypadá jako člověk!

18. 3. 2016 12:22 zobrazit článek
Macaulay Culkin (35) býval nejslavnějším a nejbohatším dětským hercem světa, poté nejzkrachovalejším hercem světa a dnes? Posuďte sami!

Kevin ze Sám doma se vrací. Culkin se objeví v bizarní verzi Aladina

24. 5. 2016 8:01 zobrazit článek
Představitel dětského hrdiny z filmů Sám doma Macaulay Culkin se nově objevil ve filmovém remaku příběhu o Aladdinovi, který režíroval jeho kamarád a zpěvák Adam Green. Kromě něj si ve filmu zahrála Zoe Kravitzová nebo Devendra Banhart. Další články k tématu:

Poprvé byl „Sám doma“ před čtvrtstoletím: Jak se změnil Macaulay Culkin a hvězdy vánočního filmového hitu?

30. 11. 2015 23:32 zobrazit článek
Už tomu bude pětadvacet let, co poprvé na televizních obrazovkách zazářil Macaulay Culkin v roli Kevina McCallistera ve vánočním trháku Sám doma, který se dočkal několika dalších pokračování. Jak vypadají hvězdy filmu dnes?

JE Z NĚJ NETVOR: Kevin ze Sám doma vypadá na 50! Propadlé tváře a nechutný porost

26. 8. 2015 20:19 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin dnes slaví 35. narozeniny. Z dříve vitálního herce se však v průběhu let stala vyžilá troska. Co stojí za jeho šílenou proměnou?

Kevin z komédie Sám doma opäť zamilovaný! Do tejto herečky

6. 10. 2017 0:25 zobrazit článek
Niekdajšia detská hviezda, herec Macaulay Culkin (37), prežil v pomerne mladom veku naozaj turbulentný život.

Klip-tip

30. 4. 2017 15:03 zobrazit článek
Muž v paruce a kabátu otců zakladatelů USA spolkne viagru, nasadí si brýle pro virtuální realitu a začne vidět věci. Spatří Macaulaye Culkina převlečeného za Kurta Cobaina a přibitého na kříži, ale také Billa Clintona hrajícího k tomu sólo na saxofon. Klip Total Entertainment Forever písničkáře

Kunisová o expříteli Culkinovi: Nemohli jste s ním jít ani po ulici

20. 7. 2016 17:07 zobrazit článek
Herečka Mila Kunisová (32) zavzpomínala na časy, kdy jejím partnerem byla dětská hvězda Macaulay Culkin (35). Chodili spolu deset let, ale na manželství prý nebyli připraveni. Další články k tématu:

Jakub Vágner se mění v Macaulaye Culkina: Eliško, nenechávej ho SAMOTNÉHO DOMA!

27. 6. 2016 16:10 zobrazit článek
Předávkoval se Jakub Vágner před juniorským mistrovstvím světa v lovu kaprů rybím tukem? Nebo nervozitou 3 dny nespal? Či ho snad Eliška Bučková nechala bez dozoru a on byl až moc dlouho sám doma?! Podrobnosti zjišťujeme, ale jedno víme s jistotou. Slavný rybář vypadal během soutěže jako vyšinutá dětská hvězda Macaulay Culkin.

Kevin zo Sám doma sa zbláznil: Kvôli tým sku*veným Vianociam má nočné mory!

19. 12. 2015 13:50 zobrazit článek
LOS ANGELES - Z chutného šibala obyčajná troska! Ani vy si neviete predstaviť Vianoce bez skvelej komédie Sám doma? Kládli ste si niekedy otázku, ako by asi vyzeral život Kevina McCallistera v dospelosti? Jeho predstaviteľ - Macaulay Culkin (35) si pre všetkých priaznivcov pripravil prekvapenie. V týchto dňoch sa objavilo na internete video, ktoré akoby znázorňovalo život lapaja po 25 rokoch.

Z Kevina ze Sám doma vyrostl psychopat. Macaulay Culkin se vrací ke své slavné dětské roli

18. 12. 2015 11:29 zobrazit článek
Z Kevina z komedie Sám doma vyrostl pořádný psychopat a šílenec. Alespoň ve scénce muzikanta a herce Jacka Dishela, který napsal internetový seriál :DRYVRS parodující zážitky z cestování alternativními taxi službami jako Uber nebo Lyft. V pilotní epizodě si zahrál Macaulay Culkin, který se Dishelovi v autě rozpovídá v narážce na Sám doma o traumatech z dětství, kdy ho v opuštěném domě pronásledovali dva psychopati. „Byl jsem ještě dítě. Pořád mám o tom noční můry,“ vzpomíná Culkin. Video zaznamenalo na YouTube dva dny od zveřejnění přes tři miliony zhlédnutí.

Culkin si po 25 letech zahrál dospělého Kevina. Je pořádně mimo

18. 12. 2015 18:15 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin (35) si po letech zahrál postavu, která ho proslavila po celém světě. V novém internetovém seriálu svého známého Jacka Dishela ukázal, jak po letech vypadá Kevin z filmu Sám doma. Další články k tématu:

Culkin si po 25 letech zahrál dospělého Kevina. Je pořádně mimo

18. 12. 2015 18:08 zobrazit článek
Herec Macaulay Culkin (35) si po letech zahrál postavu, která ho proslavila po celém světě. V novém internetovém seriálu svého známého Jacka Dishela ukázal, jak po letech vypadá Kevin z filmu Sám doma. Další články k tématu:

Blog o filmech - Macaulay Culkin zase točí

18. 12. 2015 14:11 zobrazit článek
Na youtube se objevilo video, ve kterém hlavní roli hraje Macaulay Culkin. Jedná se o pilotní díl seriálu na youtube, který je parodií na zažítky z cestování taxi službami jako...

Ztroskotaná dětská hvězda Macaulay Culkin natočil pokračování Sám doma. Vypadá jak umaštěná fetka

18. 12. 2015 22:27 zobrazit článek
K vánočním svátkům neodmyslitelně patří i filmový trhák Sám doma. Bohužel, život samotného aktéra už nebyl tak veselý jak v televizi. Propadl drogám a alkoholu. Teď na sebe upozornil natočením videa, které má být takové jakoby pokračování jeho největšího úspěchu.

Kevin ze Sám doma znovu před kamerou: Výsledek? Lidská troska k pláči!

18. 12. 2015 19:37 zobrazit článek
Kevin ze Sám doma zase hraje. Dostal se před kameru v krátkém videu, které natočil pro internetovou televizi :DRYVRS. Příběhy parodují cestování alternativními taxislužbami. A Macaulay Culkin si svoji roli náležitě užil...

Macaulay Culkin - Kevin ze Sám doma - se vrátil ke své životní roli v minipsychothrilleru: Musíte vidět

18. 12. 2015 18:14 zobrazit článek
Je to příběh vpravdě vánoční. Umaštěný 35-letý Macaulay Culkin má těžkou neurózu. S nezápalenou cigaretou se v autě rozpomíná na otřesný zážitek z dětství: rodiče ho o vánocích zapomenou v domě, načež se začnou dít věci. Culkin se k roli Kevina vrátil v prvním díle webového seriálu Dryvers (Řydiči) režiséra Jacka Dishela z kreativní dílny The Moldy Peaches (Plesnivé broskve). Episoda se jmenuje Jen já sám v domě, má něco přes pět minut a je to lahůdka, na kterou se musíte podívat.

Kevin ze Sám doma se vrací. Culkin se objeví v bizarní verzi Aladina

24. 5. 2016 8:57 zobrazit článek
Představitel dětského hrdiny z filmů Sám doma Macaulay Culkin se nově objevil ve filmovém remaku příběhu o Aladdinovi, který režíroval jeho kamarád a zpěvák Adam Green. Kromě něj si ve filmu zahrála Zoe Kravitzová nebo Devendra Banhart. Další články k tématu:

Kunisová o expříteli Culkinovi: Nemohli jste s ním jít ani po ulici

20. 7. 2016 16:24 zobrazit článek
Herečka Mila Kunisová (32) zavzpomínala na časy, kdy jejím partnerem byla dětská hvězda Macaulay Culkin (35). Chodili spolu deset let, ale na manželství prý nebyli připraveni. Další články k tématu:

Jako malý jezdil Kevin ze Sám doma k Jacksonovi na ranč, teď mu jeho dcera lakuje nehty!

19. 12. 2016 18:04 zobrazit článek
Americký herec Macaulay Culkin (36) známý ze série Sám doma a dcera popového krále Michaela Jacksona Paris (18) se dost sblížili. A to natolik, že mu Paris s pečlivostí lakuje nehty na nohou. Prý se tím živí...

Jak nyní vypadá Kevin ze Sám doma? Kvůli chlastu a drogám je z něj naprostá troska!

19. 11. 2016 12:54 zobrazit článek
Představitel Kevina z filmu Sám doma Macaulay Culkin neměl jednoduché dospívání. Nejdříve se z něj stala velká hvězda, ale pak nezvládl dospívání a spadl až na samotné dno.

Mila Kunis o bývalom Culkinovi: Nemohli ste s ním ani kráčať po ulici!

24. 7. 2016 0:31 zobrazit článek
Herečka Mila Kunis ešte pred manželstvom s Ashtonom Kutcherom tvorila pár s hereckým kolegom Macaulayom Culkinom.

Padlá dětská hvězda Macaulay Culkin slaví 35. narozeniny. Dožije se ještě těch 36.?

26. 8. 2015 21:24 zobrazit článek
Byl hvězdou první velikosti. Měl vše, na co si jen vzpomněl. Jenže to neunesl. Macaulay Culkin se začal utápět v drogách a alkoholu. Dnes slaví 35. narozeniny, ale sami můžete posoudit, že vypadá spíš jako unavený padesátník.

Hvězda Sám doma slaví 35. narozeniny! Jak šel s Culkinem čas až na dno?

26. 8. 2015 16:23 zobrazit článek
Hvězda Sám doma Macaulay Culkin slaví 35. narozeniny! Z malého, roztomilého a milovaného klučiny, který natočil ještě několik málo snímků, nakonec nevyrostla žádná celebrita, jak se očekávalo. Místo toho přišly na řadu skandály s drogami a alkoholem. Jak šel čas s dětskou hvězdou, která v dospělosti zhasla?

4 slavní dětští hrdinové českého filmu. Co dnes dělají vaši malí oblíbenci?

21. 1. 2015 21:20 zobrazit článek
Připomeňte si "oblíbené dětské hrdiny":http://www.extra.cz/6-byvalych-detskych-hvezd-ktere-uz-ze-svych-roli-nadobro-vyrostly, se kterými jste se po tom, co odrostli, na filmovém plátně nesetkali. "Co vůbec dnes dělají":http://www.extra.cz/internet-v-soku-hvezda-sam-doma-macaulay-culkin-je-pry-mrtvy? A jak vypadají? Vypátrali jsme to.

Hviezdy zo Sám doma brutálne zostarli: Vrásky, kilá navyše a šediny!

25. 12. 2014 12:11 zobrazit článek
NEW YORK – Zmenení na nepoznanie! Keď vznikala kultová komédia Sám doma, ktorú v týchto dňoch môžete sledovať na Jojke, mal jej hlavný predstaviteľ Macaulay Culkin (34) desať rokov. Malý Kevin život hviezdy a slávu nezvládal, dostal sa dokonca na úplné dno. Zo sladkého chlapčeka je preto dnes vyžitý tridsiatnik. Pochopiteľne však nie jediný, na kom sa pribúdajúce roky podpísali. Ako dnes vyzerajú herci účinkujúci v tomto filme?

10 ukázek zničující závislosti! Tyto lidské trosky na drogách čeká už asi jen smrt!

28. 11. 2014 18:08 zobrazit článek
Tyto šokující snímky ukazují, jak drogy dokážou udělat z lidí naprosté trosky a živoucí mrtvoly. Je jedno, jestli berou heroin, kokain, nebo pervitin. "Smrt si je téměř vždy najde.":http://www.extra.cz/internet-v-soku-hvezda-sam-doma-macaulay-culkin-je-pry-mrtvy

Světem letěla fáma: Kevin byl Sám doma a... Mrtvý!

12. 11. 2014 7:55 zobrazit článek
Mraky lidí vyděsila poplašná zpráva, kterou po internetu vypustil do světa neznámý vtipálek. Napsal, že americký herec Macaulay Culkin (34) alias Kevin z kultovní série Sám doma, byl nalezen mrtev ve svém bytě v New Yorku. U bouřliváka, o němž se léta tvrdí, že lítá v chlastu a drogách, by to snad ani nepřekvapilo...

Macaulay Culkin ze Sám doma tragicky zahynul! Už zase...

11. 11. 2014 11:38 zobrazit článek
Že ho to furt baví.

Internet zaplavili šokujúce správy: Kevin zo Sám doma mŕtvy!

10. 11. 2014 17:23 zobrazit článek
LOS ANGELES - Po internete sa cez víkend šírila informácia, že 34-ročný Macaulay Culkin zomrel vo svojom byte na Manhattane. Americký herec a spevák sa k týmto správam vyjadril sériou fotografií na Instagrame a sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Spolu so spoluhráčmi z kapely The Pizza Underground zverejnil viacero vtipných fotografií, ktoré dokazujú, že je nažive.

Kevin z kultového Sám doma už nie je troska: Takto zmenil svoj život!

29. 12. 2015 19:02 zobrazit článek
HOLLYWOOD - Pozreli ste si aj tieto Vianoce kultový film Sám doma? Určite si spomínate na roztomilého blond drobca, ktorý zostal počas sviatkov bez rodiny a musel sa o seba postarať, hoci mal len osem rokov. Jeho predstaviteľ Macaulay Culkin to však zďaleka nezvládol tak dobre. Médiami viackrát zarezonovala informácia o jeho závislostiach na rôznych návykových látkach. Jeho fanúšikovia ale tento rok zrejme dostanú neočakávaný darček, pretože to vyzerá, že Macaulay sa rozhodol pre zmenu.

 Články 1-30 z celkových 110, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.