Roman Zach

Roman Zach

Herec/Herečka   (Ordinace v Růžové Zahradě)

Narodil se v roce 1973. Prosadil se v televizním seriálu Redakce, kde hrál sympatického fotoreportéra, který má zálibu v ženách. Před tím hrál jednu z hlavních rolí v seriálu České televize Hop nebo trop. Je svobodný, žije s přítelkyní a synem Prokopem.

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 795, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Bydlet jako... ekolog

6. 10. 2017 1:48 zobrazit článek
Ekologické bydlení na 28 m2. Roman Zach a Jana Stryková v čele designérského týmu, který zařídí garsonku pro mladého muže. Bydlet jako... ekolog připravili: P. Blahotová, J. Strýčková, T. Polcarová,

Manželé Juklovi zachovávají ve Dvoře Králové staletou rodinnou tradici foukaného vánočního skla

15. 10. 2017 12:01 zobrazit článek
První listí začalo padat teprve před pár dny a na vánoce pomýšlí zatím asi málokdo z nás. Přesto se najdou i ti, kteří je skloňovali snad ve všech pádech ještě v horkých letních dnech. Jsou to například manželé Romana a Martin Juklovi, kteří zachovávají ve Dvoře Králové témeř staletou, rodinnou tradici foukaného vánočního skla.

Jelen nepřežil srážku s autem na Vsetínsku

8. 10. 2017 16:11 zobrazit článek
Značně poničené auto a mrtvý jelen. To je bilance srážky, k níž došlo v neděli ráno na silnici I/57 u Lidečka na Vsetínsku. Právo o tom informoval mluvčí Hasičského záchranného boru Zlínského kraje Roman Žemlička.

Unikátní nože z dílny carského zlatníka měly skončit v peci, zachránil je voják

30. 9. 2017 10:58 zobrazit článek
Služby ruského dvorního zlatníka Petera Carla Fabergého, který vytvořil vejce pro Romanovce, si začátkem 20. století mohl dovolit zaplatit jen málokdo. Velká část jeho stříbrných jídelních servisů ale nakonec skončila v pecích, kde byla po bolševické revoluci přetavena v peníze. Po sto letech se ale v Polsku objevily dva Febergého nože z unikátního stříbrného jídelního servisu.

Bydlet jako... v továrně

29. 9. 2017 1:10 zobrazit článek
Kov, beton a nadhled, základní ingredience industriálního stylu. Jana Stryková a Roman Zach řídí v pořadu Bydlet jako... v továrně přerod skladiště v industriální pracovnu. Pokud je vám blízký

Bydlet jako... venkovanka

22. 9. 2017 12:19 zobrazit článek
Tradiční bydlení s nostalgickou vůní starých časů. Roman Zach a Jana Stryková v čele designérského týmu pořadu Bydlet jako... venkovanka, který zařídí kuchyň ve venkovském stylu. Pořad Bydlet jako...

Záchrana ještě není jistá. Debutant Jebavý s Pavláskem ve čtyřhře podlehli Nizozemcům

16. 9. 2017 16:16 zobrazit článek
Robin Haase a Matwe Middelkoop zdolali ve čtyřhře český pár ve složení Roman Jebavý a Adam Pavlásek po setech 4:6, 6:4, 7:6 a 6:4.

Zachrání nová vlna hororů kinematografii?

16. 9. 2017 12:57 zobrazit článek
Zachrání nová vlna hororů kinematografii? Tak se ptá titulek článku od Anny Smith pro deník The Guardian, který si všímá toho, že v roce rozpačitých a neuspokojivých tržeb v kinosálech jsou to právě strašidelné filmy, které lámou rekordy. Filmová adaptace románu To od Stephena Kinga dokonce zažila

Na Kroměřížsku se srazila dvě auta, šest zraněných

16. 7. 2017 0:03 zobrazit článek
Šest osob utrpělo zranění v sobotu odpoledne při srážce dvou osobních aut značky Ford a Fiat na křižovatce v Těšánkách, místní části Zdounek na Kroměřížsku. Právo o tom informoval mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Roman Žemlička.

Z Paříže do Paříže: Recenze

1. 6. 2017 19:01 zobrazit článek
Druhá světová válka bude pro filmaře vždycky vděčné prostředí. A nejenom pro ty, kteří chtějí zachytit její hrůzy, viděli jsme i komedie, romantiku nebo horory. A došlo i na rodinné příběhy. Z Paříže ...

Hana Whitton: Větrná hůrka rodiny Brontëových

15. 10. 2017 9:01 zobrazit článek
Strhující román zachycuje příběh výjimečně umělecky založených sourozenců Brontëových, známých spisovatelek Emily (1818–1848), Charlotty (1816–1855) a Anny (1820–1849) i jejich nadaného, ale nezdárného bratra Branwella. Autorka na základě podrobného studia nedávno odhalených pramenů i osobních návštěv míst, kde pobývali a jež inspirovala jejich tvorbu a poznamenala jejich život, zejména severoanglického Haworthu, volně rozvíjí dramatické líčení mnohdy neuvěřitelných osudů výjimečné rodiny.

Bydlet jako... v baroku

13. 10. 2017 3:04 zobrazit článek
Baroko v punkovém kabátu. Roman Zach a Jana Stryková v čele designerského týmu, který zařídí pokoj pro rebelku Terezu ve stylu Vivienne Westwood. Pořad Bydlet jako... v baroku připravili: P. Blahotová

Islámský stát zajal dva ruské žoldáky, Moskva od nich dává ruce pryč

5. 10. 2017 15:52 zobrazit článek
Jsou naživu? A co pro jejich záchranu dělá ruská vláda? Takové otázky si kladou ruská média v článcích o Grigorijovi Curkanuovi a Romanovi Zabolotném. Dvou Rusech, kteří v Sýrii padli do zajetí Islámského státu.

Islámský stát zajal dva ruské žoldáky, Moskva od nich dává ruce pryč

5. 10. 2017 15:41 zobrazit článek
Jsou naživu? A co pro jejich záchranu dělá ruská vláda? Takové otázky si kladou ruská média v článcích o Grigorijovi Curkanuovi a Romanovi Zabolotném. Dvou Rusech, kteří v Sýrii padli do zajetí Islámského státu.

Větrná hůrka rodiny Brontëových [Hana Whitton / Mladá fronta]

2. 10. 2017 18:02 zobrazit článek
Strhující román zachycuje příběh výjimečně umělecky založených sourozenců Brontëových, známých spisovatelek Emily (1818–1848), Charlotte(1816–1855) a Anny (1820–1849) i jejich nadaného, ale nezdárného bratra Branwella.

Nejstarší varhany v Krkonoších najdete ve Vrchlabí. Jejich historie a osud by vydaly na román

1. 10. 2017 13:08 zobrazit článek
S ředitelem vrchlabské ZUŠ Karla Halíře a varhaníkem Radkem Hanušem se redaktorka Romana Pacáková sešla v klášterním kostele sv. Augustina, aby si poslechla jeden vzácný prastarý nástroj. Jeho historie a osudy by vydaly na román. Shodou různých náhod se ho podařilo znovu najít, zachránit, zrestaurovat a vrátit do Vrchlabí.

Bydlet jako... knihomol

10. 11. 2017 4:37 zobrazit článek
Kam s knihami v moderním obývacím pokoji? Designérský tým pod vedením Jany Strykové a Romana Zacha řídí proměnu obývacího pokoje pro rodinu vášnivých čtenářů. Pořad Bydlet jako... knihomol připravili:

Lyžařská bunda, vel. S/M, zn. SAM - 350

6. 11. 2017 18:01 zobrazit článek
Prodávám tuto nošenou, ale stále zachovalou lyžařskou bundu pro quot;lyžařky s duší romantika quot;. Velikost je značená S, ale střih je volný, já mám M a sedí mi také. Poštovné: 80Kč ...

Bydlet jako... v Alpách

27. 10. 2017 1:21 zobrazit článek
Iluze alpského stylu pod Žižkovskou věží. Roman Zach a Jana Stryková v čele designerského týmu, který zařídí ložnici a terasu v podkroví pražského činžáku. Pořad Bydlet jako... v Alpách připravili:

Malou Dagmar i dospělou Marcelu zachránil před rakovinou gama nůž

27. 10. 2017 16:16 zobrazit článek
Jak paní Marcele, tak tehdy tříleté Dagmaře zachránil gama nůž život. V Česku už zvládl za 25 let používání více než osmnáct a půl tisíce zákroků. „Není to žádný nůž, chirurgův nástroj do ruky, ale dvacet tun těžký ozařovač, který má kolem dvou set zdrojů záření,“ vysvětluje Roman Liščák, primář pražské Nemocnice Na Homolce. Další články k tématu:

Ze Šlapanic kráčí Zachrla do finále na druhém konci světa

25. 10. 2017 16:01 zobrazit článek
Je elitním střelcem druhé nejvyšší české soutěže v pětkovém basketbale a zároveň hlavní oporou týmu ze sedmitisícových Šlapanic. Ovšem o nastávajícím víkendu se na tohle nikdo ptát nebude. Třicetiletého křídelníka Romana Zachrlu čeká na druhém konci světa, v devět tisíc kilometrů vzdáleném Pekingu, zatím největší turnaj kariéry. Ovšem ve hře 3x3. Další články k tématu:

Vychází nová kniha o záchranné misi vedoucí do pekla jménem Osvětim

25. 10. 2017 13:34 zobrazit článek
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme strhující román Jediný muž. Román o muži, který musí vstoupit do pekla, z kterého chce každý ven - do koncentračního tábora Osvětim...

Bydlet jako... cestovatel

20. 10. 2017 4:41 zobrazit článek
Romantické bydlení pro milovníky cest a dobrodružství. Roman Zach a Jana Stryková v čele designerského týmu, který zařídí vstupní prostory rodinného domu paní Ivety. Připravily P. Blahotová

Fantastické podvodní světy fotografky Lucie Drlíkové. Pod hladinou fotí módu i portréty

3. 12. 2017 12:00 zobrazit článek
Vzpomínáte na podvodní svět, který vytvořil Jules Verne v románu 20 tisíc mil pod mořem? Fotografka Lucie Drlíková umí zachytit podobnou a atmosféru.

Bydlet jako... Velký Gatsby

17. 11. 2017 1:57 zobrazit článek
Art deco, moderní a luxusní nástupce secese. S designerským týmem vedeným Janou Strykovou a Romanem Zachem se ocitnete v pořadu Bydlet jako... Velký Gatsby v ložnici jako vystřižené z dob Velkého

Zamilovaný pár ukradl v Benátkách gondolu, policisté je museli zachránit

14. 11. 2017 7:27 zobrazit článek
Pár Francouzů v Benátkách v noci na pondělí ukradl gondolu, aby se vydal na romantickou večerní plavbu. Plavidlo však turisté neuměli ovládat. Vše tak skončilo záchrannou akcí a nakonec i trestním oznámením pro krádež s přitěžujícími okolnostmi, napsala agentura ANSA.

Ukradli v Benátkách gondolu, museli je zachraňovat

14. 11. 2017 6:58 zobrazit článek
Pár Francouzů v Benátkách v noci na pondělí ukradl gondolu, aby se vydal na romantickou večerní plavbu. Plavidlo však turisté neuměli ovládat. Vše tak skončilo záchrannou akcí a nakonec i trestním oznámením pro krádež s přitěžujícími okolnostmi.

Instituce jsou zkorumpované, městy otřásá násilí. Zachrání nás umění, věří indický novinář Badhwar

10. 11. 2017 10:00 zobrazit článek
Hostem Festivalu spisovatelů Praha bude indický romanopisec a novinář Inderjit Badhwar. Je autorem investigativních reportáží o válce s Tamilskými tygry, nepokojích v Kašmíru či korupci v Indii. "Byli jsme zvyklí psát perem a pak text podepsat a poslat telegraficky z pošty," vzpomíná na své začátky.

Přehrada v údolí Oslavy nebude, skalní ostroh ozdobila socha Madony

8. 10. 2017 12:28 zobrazit článek
Více než 35 000 podpisů na petiční archy za záchranu jedinečného údolí řeky Oslavy na pomezí Vysočiny a jižní Moravy posbíral během několika měsíců folkový muzikant Roman Horký. K jeho úsilí se postupně přidalo několik dalších lidí a nakonec se podařilo něco vcelku neuvěřitelného. Spolu s politiky ve Sněmovně, kam petice směřovala se podařilo zastavit výstavbu přehrady.

Jihlava hledá kouče: Favoritem je Csaplár, jedná i s Pivarníkem

31. 5. 2017 21:41 zobrazit článek
Josef Jinoch přivedl fotbalovou Jihlavu k záchraně v lize, na pozici trenéra ale pokračovat nebude a údajně má v klubu úplně skončit. Vysočinu tak čekají zásadní změny, ta nejdůležitější na postu trenéra. Podle zdrojů Sportu na seznamu stojí hodně vysoko jméno Josefa Csaplára (54), jenž se vrátil z Arábie, klub ale zároveň jedná i s Romanem Pivarníkem.

 Články 1-30 z celkových 795, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.