Roman Zach

Roman Zach

Herec/Herečka   (Ordinace v Růžové Zahradě)

Narodil se v roce 1973. Prosadil se v televizním seriálu Redakce, kde hrál sympatického fotoreportéra, který má zálibu v ženách. Před tím hrál jednu z hlavních rolí v seriálu České televize Hop nebo trop. Je svobodný, žije s přítelkyní a synem Prokopem.

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 756, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

RECENZE: Dopisy na rozloučenou zachraňují hrdiny, příběh i autorku

26. 2. 2017 12:40 zobrazit článek
Jak napsat poslední dopis rodině a přátelům před smrtí? Odpověď hledá román Všichni jsme utkáni z hvězd. Další články k tématu:

Romantická procházka lesem? Pozor na fotopasti, jsou jich tisíce

13. 3. 2017 6:02 zobrazit článek
Nepozorované procházky lesem, třeba kvůli houbaření nebo romantice, se pomalu stávají minulostí. Čím dál častěji se milovníkům přírody může stát, že je zachytí fotopast. Zařízení velikosti přenosného rádia aktivované pohybem nebo třeba změnou teploty zaznamená vše v zorném poli svého čidla.

Roman Zach: Tanec je svým způsobem hraní, sdělujete s partnerem nějaký příběh

23. 12. 2016 12:50 zobrazit článek
„Když dělám jednu věc, pokaždé se rozhlížím, do čeho bych se pustil jiného,“ říká třiačtyřicetiletý herec a skladatel Roman Zach. „Baví mě herectví, ale potřebuju k tomu dělat muziku. Mám rád město, ale nedovedu si život představit bez venkova. Jsem-li upnutý na jednu věc, ztrácím u ní vášeň a lehkost, kterou získávám zpátky v jiném žánru, kam si odskakuju.“

Plodková, Zach a Piškula: StarDance je ničí! Padají únavou a bolestmi

4. 12. 2016 0:04 zobrazit článek
Padají únavou a bolestí, snaží se z posledních sil. Tak se cítí Jana Plodková (35), Zdeněk Piškula (18) nebo Roman Zach (43). StarDance jim dává tak zabrat, že při trénincích končí často polomrtví na zemi a chtějí prý umřít.

ŠOK! Hvězda StarDance Roman Zach tajil vážnou nemoc!

4. 12. 2016 19:58 zobrazit článek
Hvězda StarDance, herec Roman Zach (43) skončil těsně před finále. A následně přiznal vážnou nemoc. Celou dobu tajil, že trpí ADHD, a tak riskoval v soutěži svoje zdraví!

Ve StarDance skončil Zach, nepomohl mu ani plný počet bodů

4. 12. 2016 1:35 zobrazit článek
S taneční soutěží StarDance se tentokrát rozloučila dvojice Roman Zach a Andrea Třeštiková. Ačkoli od porotců získali za jeden ze svých tanců plný počet bodů, tedy čtyřikrát desítky, fanoušci je do dalšího kola prostřednictvím svých hlasů skrze sms zprávy neposlali. Další články k tématu:

Vědci by dokázali vypěstovat brambory na Marsu, zachrání tím životy na Zemi

20. 3. 2017 18:03 zobrazit článek
Jedním z mistrovských kousků marťanského robinsona Marka Watneye bylo bezesporu vypěstování brambor na půdě rudé planety. Románový bestseller Marťan od Andyho Weira i jeho oscarová filmová adaptace se sice dopustily z vědeckého hlediska mnoha vážných omylů, některé epizody považované za dílo fantazie, jsou však reálné.

Bílá holubice z Córdoby [Dina Rubina / Columbus]

15. 12. 2016 16:21 zobrazit článek
Kdo je hlavní hrdina románu Bílá holubice Córdoby, oficiálně historik umění Zachar Kordobin? Geniální padělatel, zamilovaný do výtvarného kumštu. Falzifikátor s duší skutečného umělce.

Rozvlněné airglow 2./3. prosince 2016 překvapilo slovenského fotografa

13. 12. 2016 9:04 zobrazit článek
Na počátku prosince, v noci z pátka na sobotu 2./3. prosince 2016, se nad územím slovenska podařilo fotografu Romanu Vaňúrovi zachytit na střední Evropu vskutku vzácně intenzivní záření vzduchu, tzv. airglow. Snímky byly podrobeny analýze a srovnány s dužicovými daty ze sondy Suomi-NPP, které potvrdily, že to, co snímky ukazují, je opravdu zmíněné atmosférické záření.

Digitální zrady vzdělanců

24. 2. 2017 3:21 zobrazit článek
Nastává doba digitálního barbarství, kdy krutost moderní civilizace stupňují nebývalé technologické možnosti jak kontrolovat společnost. Tento stav kdysi popisoval Anthony Burgess v románu Mechanický pomeranč: původní násilí, nesmyslné a bezúčelné jako sama lidská existence nebo civilizace, je vyvráceno a podmaněno „vyšším principem“ lékařské vědy ve službách státní moci. Postpravda je jiný název pro barbarství skrývající se v civilizaci. Jeho růst ruku v ruce s technickou vyspělostí zachytil i Jame ...

Šebrle v záchvatu paniky: Myslel jsem, že mě klepne!

20. 3. 2017 21:56 zobrazit článek
Bývalý sportovec Roman Šebrle (42) je sice na stresové situace zvyklý, když však začínal moderovat zprávy, prožil si okamžiky, které ho dokázaly pořádně rozhodit.

Romantická ložnice ve venkovském stylu. Nadchne tě!

23. 3. 2017 9:48 zobrazit článek
Máš chuť se občas místo ranního vstávání zachumlat do stejných péřových duchen, ve kterých jsi usínala u babičky na chalupě? V ložnici zařízené ve venkovském stylu můžeš!

Poslední Vršovec - díl první 1892 - Nabídněte

22. 3. 2017 12:48 zobrazit článek
Nabízím k prodeji zachovalý hystorický román Poslední Vršovec od Josefa Svátka z roku 1892 - díl první. Kniha má všechny strany ve vázané vazbě. Vazba je již místy volnější ale stránky nevypadávají. Je to rodinné dědictví ale bohužel já tolik neoce ...

Ondřej Sokol prozradil, v čem je mistr světa!

19. 3. 2017 15:24 zobrazit článek
Známe jej jako moderátora populární show Tvoje tvář má známý hlas, anebo jako herce z divadla, filmů a seriálů. Ne každý už ale ví, že Ondřej Sokol (45) je také zkušeným režisérem. A že kromě činoher režíruje i muzikály! Tím posledním je Funny Girl v divadle Studio DVA, který tu nazkoušel s Monikou Absolonovou a Romanem Zachem. Jak se známý moderátor a herec cítí v kůži režiséra a jak zvládá neskutečný zápřah? To přímo záhy po premiéře prozradil v rozhovoru pro Nedělní Aha!.

Šebrle v záchvatu paniky: Myslel jsem, že mě klepne!

18. 3. 2017 13:59 zobrazit článek
Bývalý sportovec Roman Šebrle (42) je sice na stresové situace zvyklý, když však začínal moderovat zprávy, prožil si okamžiky, které ho dokázaly pořádně rozhodit.

Ministerstvo odmítlo zaplatit letecké záchrance. Musíme trvat i na minutě, tvrdí náměstek

15. 3. 2017 16:54 zobrazit článek
Ministerstvo zdravotnictví odmítá proplácet zásahy leteckých záchranářů mimo pracovní dobu. Podle náměstka Romana Prymuly není možno uhradit služby, které jsou mimo smlouvu. Problémy mohou přetrvávat i letos, ale prý se hledá řešení. Resort tak například neproplatil let ke sraženému dítěti v bezvědomí. V první řadě jde přece o pacienta, je přesvědčen poslanec KSČM a bývalý ředitel liberecké záchranné služby Stanislav Mackovík. Nedovede si prý představit, že by hasiči nebo policisté nevyjeli k případu, protože někdo stanoví provozní dobu.

Trenér Pulpit ve Vítkovicích skončil, k týmu se vrací West

21. 12. 2016 13:14 zobrazit článek
Trenér Martin Pulpit končí u druholigových fotbalistů MFK Vítkovice. S vedením klubu se nedohodl na další spolupráci. Místo něj se vrací Roman West, jehož šéfové klubu po 11. kole odvolali. „Věříme, že mužstvo pod Romanem Westem herně zabere a že se o záchranu v soutěži ještě popere,“ uvedl nový předseda představenstva MFK Vítkovice Pavel Filipčík

Trenér Pulpit ve Vítkovicích skončil, k týmu se vrací West

21. 12. 2016 12:09 zobrazit článek
Trenér Martin Pulpit končí u druholigových fotbalistů MFK Vítkovice. S vedením klubu se nedohodl na další spolupráci. Místo něj se vrací Roman West, jehož šéfové klubu po 11. kole odvolali. „Věříme, že mužstvo pod Romanem Westem herně zabere a že se o záchranu v soutěži ještě popere,“ uvedl nový předseda představenstva MFK Vítkovice Pavel Filipčík

Útok v Londýně: Andreu (29) vytáhli z Temže! Romantický výlet se proměnil v noční můru

23. 3. 2017 15:39 zobrazit článek
Středeční útok v Londýně, kdy prozatím bezejmenný muž najel autem do lidí na mostě a poté si chtěl probít cestu do areálu parlamentu. má prozatím 4 oběti, včetně samotného útočníka, a 40 zraněných lidí. Jednou z nich je i architektka Andrea, která je zachycená na kamerách, jak po projetí vraždícího auta padá do ledové vody řeky Temže.

Tajemství tanečníka a herce Romana Zacha: Vážná nemoc! Ve StarDance riskuje zdraví...

4. 12. 2016 18:00 zobrazit článek
Hazard se zdravím. I to byl pro Romana Zacha (43) StarDance, který skončil těsně před branami finále. Přiznal, že trpí poruchou pozornosti s hyperaktivitou, známou pod názvem ADHD. Právě tato diagnóza je nebezpečná v kombinaci s fyzickým a psychickým vypětím.

Nepomohlo mu ani perfektní hodnocení: Z nudného StarDance vypadl Roman Zach!

4. 12. 2016 1:38 zobrazit článek
O postup do finále bojovali 3 muži a Jana Plodková. Zdeněk Piškula a Ondřej Bank si u diváků vybojovali hlasy, ale deváté kolo se stalo osudné herci Romanu Zachovi.

Roman Zach končí ve StarDance: Diváci poslali zarostlého herce domů

4. 12. 2016 0:04 zobrazit článek
Roman Zach (43) je z kola venku! Diváci poslali herce v devátém kole domů. Spolu s ním končí i jeho taneční partnerka Andrea Třeštikova. V taneční soutěži tak zůstávají už jen tři páry.

Dukla doma vyhrála po půl roce. Příbram drží naději na záchranu

11. 3. 2017 18:44 zobrazit článek
Fotbalisté pražské Dukly ve 20. kole první ligy porazili Jablonec 1:0 a doma zvítězili poprvé od loňského září, kdy uspěli nad Brnem. Naopak Severočeši na jaře poprvé nebodovali. Utkání na Julisce rozhodl už ve druhé minutě Zinedin Mustedanagič po minele brankáře Romana Valeše.

Experti: Barva auta vám může zachránit život. Jaká snižuje riziko nehody?

11. 3. 2017 6:45 zobrazit článek
Nakolik barva automobilu ovlivňuje bezpečnost jeho posádky? Na zodpovězení této nelehké otázky se zaměřili výzkumníci z australské Monash University. Analyzovali nehody zhruba 850 tisíc řidičů, kteří utrpěli zranění, či přinejmenším bylo jejich vozidlo natolik vážně poškozeno, že muselo být z místa kolize odtaženo. Podle dopravního experta Týmu silniční bezpečnosti Romana Budského mohou pestré barvy vyvolat dojem, že je automobil blíže. Zdůraznil i fakt, že na barvy by měli myslet také chodci.

Will si zachytal první play off a hned s nulou: Klukům moc děkuju!

21. 3. 2017 0:10 zobrazit článek
Ve městě, v němž se narodil, ale hokejově nedostal pořádnou šanci, si zachytal poprvé v play off. A hned vítězně. „Ale kluci mi to hrozně ulehčili, moc jim děkuju,“ říkal 24letý liberecký brankář Roman Will, který vychytal nulu.

RECENZE: Rumun představil sofistikovaný thriller

19. 3. 2017 7:23 zobrazit článek
Letošní jarní Velký knižní čtvrtek nabízí i román rumunského autora E. O. Chiroviciho Kniha zrcadel. Autor se v něm pokusil zachytit lehce detektivní příběh sofistikovanou formou.

Zpěváka Alexandrovců zachránil prošlý pas. Nepustili ho do letadla

25. 12. 2016 19:32 zobrazit článek
Člen ruského Alexandrova armádního pěveckého sboru, zpěvák Roman Valutov byl na seznamu obětí nedělní letecké katastrofy u Soči, během dne ale vyšlo najevo, že do letounu Tu-154, jenž se zřítil do Černého moře, vůbec nenastoupil. Devětadvacetiletému zpěvákovi zachránil život prošlý cestovní pas, kvůli kterému ho do letadla nepustili.

RECENZE: Dopisy na rozloučenou zachraňují hrdiny, příběh i autorku

26. 2. 2017 12:25 zobrazit článek
Jak napsat poslední dopis rodině a přátelům před smrtí? Odpověď hledá román Všichni jsme utkáni z hvězd. Další články k tématu:

TV tipy 5.12. - 11.12. 2016

5. 12. 2016 18:30 zobrazit článek
Adaptácia románu Larryho McMurtryho sa odohráva na sklonku 50. rokov v ospalom texaskom mestečku. Snímka zachytáva krízu identity povojnovej baby boom generácie a jej pocity zbytočnosti...

Vyhazov Zacha ze StarDance: Zradila ho těžká nemoc?

5. 12. 2016 13:12 zobrazit článek
Roman Zach (43) v sobotu ve StarDance dotančil. Snažil se sice předvést nejlepší výkon, což se mu i podařilo, přesto ho ale diváci poslali domů. Možná za to mohla jeho nemoc, která mu nedovolila dát do jeho vystoupení víc.

 Články 1-30 z celkových 756, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.