Veronika Žilková

Veronika Žilková

Herec/Herečka   (TV Nova)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 712, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Žilková slavila narozeniny bez manžela: Stropnický jí poslal „nevhodný dar“

19. 10. 2017 6:33 zobrazit článek
Na cestách a bez manžela Martina Stropnického (60) oslavila narozeniny herečka Veronika Žilková (56)! „Moji dospělí synové mi dali to, po čem matky touží nejvíc – strávili se mnou svůj čas,“ smála se oslavenkyně.

Dvojnásobná babička Veronika Žilková: Žila jsem strachem o Agátu!

22. 9. 2017 12:05 zobrazit článek
Před pár dny se stala dvojnásobnou babičkou. Dcera Agáta Prachařová (32) porodila holčičku Miu a tím i Veronice Žilkové (55) opadly veškeré obavy. Během Agátina těhotenství měla totiž o dceru velký strach.

Při policejní akci kontrolovali celebrity: Kratina se zlobil!

13. 11. 2017 6:00 zobrazit článek
Auto České televize uvízlo na pražské magistrále v síti kontrol dopraváků. Jali v něm Veronika Žilková (56), Otakar Brousek mladší (60) a Vladimír Kratina (65). A vůbec se jim nelíbilo, že je natáčí kamera...

VIDEO: Policie zastavila auto s Žilkovou, Brouskem a Kratinou! A začala mela!

12. 11. 2017 10:33 zobrazit článek
Ani celebritám se silniční kontroly nevyhýbají! Své o tom vědí Veronika Žilková, Otakar Brousek mladší a Vladimír Kratina, kteří tvořili posádku automobilu České televize během sobotní velké akce pražské dopravní policie. A muži zákona je pěkně rozladili!

VIDEO: Policie zastavila auto s Žilkovou, Brouskem a Kratinou! A začala mela!

12. 11. 2017 9:45 zobrazit článek
Ani celebritám se silniční kontroly nevyhýbají! Své o tom vědí Veronika Žilková, Otakar Brousek mladší a Vladimír Kratina, kteří tvořili posádku automobilu České televize během sobotní velké akce pražské dopravní policie. A muži zákona je pěkně rozladili!

Batulková vrací úder: Žilková bude koukat!

31. 5. 2017 12:29 zobrazit článek
Před několika týdny se hodně mluvilo o manželské krizi mezi Jakubem Prachařem (33) a Agátou Prachařovou (32). K celé situaci se vyjadřovala i matka Agáty Veronika Žilková (55), která se i párkrát obula do tchýně své dcery. Dana Batulková (59) se však na toto téma nijak nevyjadřovala. Nyní však promluvila

Jsem zvyklá manžela poslouchat, tvrdí Veronika Žilková

29. 5. 2017 4:26 zobrazit článek
Leckdo by jejího muže rád viděl jako prezidenta, ale ona ty úvahy odhání. Navíc říká, že manželka ministra obrany je mnohem náročnější funkce než první dáma. Ví o tom své. Dokonce si smířlivě zvykla i na to, že ji vojenská ochranka doprovází až na divadelní jeviště. Další články k tématu:

Máma Žilkové slavila 93 a okřála: Našla si mladšího přítele, ale nechce to uspěchat!

22. 5. 2017 13:55 zobrazit článek
Maminka herečky Veroniky Žilkové (55) Olga o víkendu slavila své blížící se 93. narozeniny, připadající na středu, společně s dcerou a vnučkami Agátou Prachařovou (32) a Kordulkou Stropnickou (12)! A pocit, který si z toho všechny generace „Žilkových“ odnesly, je, že láska kvete v každém věku. Babička má totiž ctitele!

Srdceryvná zpověd Žilkové o hrůze, která nepřebolí!

15. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Došlo k tomu zhruba před deseti lety, bolestivé vzpomínky ovšem známé herečce již nikdo z hlavy nevymaže. Jak dnes paní Veronika vzpomíná na chvíle hrůzy z doby, kdy odcházel její milovaný synáček?

Žilková o svém synovi Melicharu Stropnickém (†198 dní): Doufala jsem, že ho naučím dýchat, nepovedlo se!

15. 5. 2017 21:47 zobrazit článek
Syn Veroniky Žilkové a Martina Stropnického žil bohužel jen krátce. Narodil se s vrozenou brániční kýlou a oba dva rodiče o jeho život bojovali celých 198 dní. I když se všichni včetně doktorů snažili, aby malý Melichar přežil, osud mu nepřál.

Byl to šok! Žilkové o konci Stropnického řekla Vondráčková!

4. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Herečka Veronika Žilková (55) se o demisi vlády, a tedy i svého manžela, ministra obrany Martina Stropnického (60), dozvěděla od Heleny Vondráčkové (69)! Jak to?

Ivana Zemanová rozhodně není ušlápnutá. A pokud jde o Veroniku Žilkovou... Promlouvá znalkyně českých prvních dam

29. 4. 2017 19:10 zobrazit článek
„Paní Klausovou považuji za mimořádně schopnou ženu, která by sama byla dobrou prezidentkou. Má analytické myšlení, inteligenci, nadhled a není hysterická. Václav Klaus měl obrovské štěstí, že si ho vzala a vydržela s ním. Totéž platí i o Miloši Zemanovi. Má skvělou ženu...“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz novinářka a spisovatelka Marie Formáčková, která zná osobně některé první dámy českých polistopadových prezidentů, a dokonce i ví, jak to měl s manželkami Gustáv Husák. „Dneska by si na tom bulvár smlsnul,“ poznamenává k tomu.

Hádka Veroniky Žilkové a Moniky Babišové. Kouřit si máte nechat doma večer. Unikly veselé detaily ze života Andreje Babiše

3. 4. 2017 9:00 zobrazit článek
V současné době redaktor serveru a2larm.cz, ale v minulosti pracovník komunikačního oddělení hnutí ANO Andreje Babiše před volbami v roce 2013 Pavel Šplíchal se rozepsal o tom, jak vypadala jeho desetiměsíční šichta v hnutí před volbami v roce 2013.

Trailer: Já, padouch 3 se před prázdninami chystá do kin. Mimoňové nebudou chybět

18. 5. 2017 13:20 zobrazit článek
Bývalý padouch Gru má problém! Mezi prsty si nechal utéct nejhledanějšího zlosyna na světě, a tak ho v Antipadoušské lize vyhodili. Jeho Mimoni jsou navíc čím dál nespokojenější s tím, že páníček už není zlý. Nejmladší dcera Agnes touží po živém jednorožci, který bude neuvěřitelně heboučký... Nové pokračování animáku Já, padouch je tady. Do kin se "trojka" režisérů Kyla Balda a Pierra Coffina chystá 29. června, dva roky poté, co si přízeň 850 tisíců českých diváků získali Mimoni. Hlasy postavičkám propůjčili Jiří Lábus, Veronika Žilková či Braňo Holiček.

Syn Agáty Prachařové Kryšpín: Zahraje si ve filmu s nevlastním tátou!

24. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Jde ve stopách své babičky Veroniky Žilkové (55) a nevlastního otce Jakuba Prachaře (33)? Syn Agáty Prachařové (31) Kryšpín (5) totiž dostal svoji první filmovou roli!

Horko svléklo Žilkovou i s babičkou! Holky mají dohromady 150 let, zubí se Agáta

30. 5. 2017 15:48 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) se pochlubila fotkou své maminky Veroniky Žilkové (55) a babičky. Obě zapózovaly u bazénu jen v plavkách a nutno říct, že vypadají naprosto skvěle.

Vypadají skvěle! Veronika Žilková s maminkou se svlékly u bazénu

30. 5. 2017 19:24 zobrazit článek
Takhle jste Veroniku Žilkovou a její maminku ještě neviděli! Obě dámy se totiž navlékly do plavek a ochotně zapózovaly u bazénu. Nutno uznat, že i Zdeněk Škromach, který proslul rozhovory z bazénku, by záviděl. Obě dámy totiž vypadají dobře!

Jsem zvyklá manžela poslouchat, tvrdí Veronika Žilková

29. 5. 2017 1:10 zobrazit článek
Leckdo by jejího muže rád viděl jako prezidenta, ale ona ty úvahy odhání. Navíc říká, že manželka ministra obrany je mnohem náročnější funkce než první dáma. Ví o tom své. Dokonce si smířlivě zvykla i na to, že ji vojenská ochranka doprovází až na divadelní jeviště. Další články k tématu:

Z tišnovské nemocnice je psychiatrická léčebna. Kvůli natáčení seriálu Labyrint

8. 11. 2017 16:40 zobrazit článek
Následující tři měsíce máte velkou šanci potkat se s herci Jiřím Langmajerem nebo Veronikou Žilkovou, ti totiž na jižní Moravě natáčí pokračování detektivního seriálu Labyrint.

Syn Žilkové zveřejnil fotku z postele s podivným vzkazem! Vincent potřebuje pomoc!

25. 10. 2017 22:23 zobrazit článek
Není to tak dávno, co se synovi Veroniky Žilkové (56) Vincentu Navrátilovi (20) rozpadl vztah s přítelkyní. Už to ale tak vypadá, že se mladému herci po životě v páru zastesklo. Vyfotil se totiž sám v posteli a přiznal, že je u konce svých sil. Skrze sociální sítě teď hledá pomoc!

Agáta o babičce Žilkové: Proč nechodí na návštěvy? Co se stalo?

17. 11. 2017 15:49 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) s manželem Jakubem Prachařem (34) se nedávno přestěhovali do domu kousek od Agátiny matky Veroniky Žilkové (56). Ale ani tak herečka svou dceru a svá dvě vnoučata Kryšpína s Miou příliš nenavštěvuje. Je prý radši doma.

Agáta promluvila o babičce Žilkové: Proč nechodí na návštěvy? Co se stalo?

17. 11. 2017 12:00 zobrazit článek
Agáta Prachařová (32) s manželem Jakubem Prachařem (34) se nedávno přestěhovali do domu kousek od Agátiny matky Veroniky Žilkové (56). Ale ani tak herečka svou dceru a svá dvě vnoučata Kryšpína s Miou příliš nenavštěvuje. Je prý radši doma.

Žilkovou vyděsila policejní kontrola: Vypadalo to jako teroristický útok!

14. 11. 2017 7:09 zobrazit článek
Ještě teď je Veronika Žilková (56) v šoku! Jak Blesk informoval, herečka jela s téměř spícími kolegy v pátek kolem 23. hodiny z Prahy do Brna. Najednou auto zastavilo a do obličeje všem začalo svítit bílé světlo.

Kameraman, který rozčílil Žilkovou i Kratinu: Schovávali se jako malí! Terorismus to fakt nebyl

14. 11. 2017 15:00 zobrazit článek
Veroniku Žilkovou (56) a její dva kolegy nedávno během noční cesty na natáčení zastavila policie a oni nereagovali zrovna v klidu. Herečka Blesku prozradila, že se prý vylekala světla a bála se teroristického útoku! Ovšem podle kameramana, který celou kontrolu natáčel, to tak ale rozhodně nebylo.

Jsem zvyklá manžela poslouchat, tvrdí Veronika Žilková

1. 6. 2017 9:20 zobrazit článek
Dalo mi to příležitost proniknout do opravdového světa. Co jsem dřív znala jen z televize a z divadelních her, znám teď už i doopravdy. To už nejsou kolegové, kteří si na chvíli oblečou uniformu v divadle, já znám kluky, co mají opravdové zbraně. Dostala jsem se do prostředí lidí, kteří skutečně padli!

Natěšená babička Veronika Žilková překvapila: Porod už za 14 dní!

1. 6. 2017 6:00 zobrazit článek
V rodině Veroniky Žilkové (55) je opět rušno! "Kordulka má zlatou medaili z mistrovství republiky s taneční skupinou Emotion, syn Vincent si v pátek ošklivě zlomil nohu, a do toho se nám do 14 dnů narodí vnouče," šokovala Veronika Žilková v rozhovoru pro Blesk.cz. Počkat... cože? Vždyť její těhotná dcera Agáta má být teprve ve 4. měsíci...

Syn Žilkové Vincent Navrátil: Zlomil si kotník, vyhodili ho z filmu!

31. 5. 2017 21:04 zobrazit článek
Nečekané starosti přidělal Veronice Žilkové (55) syn Vincent (20), známý ze seriálu Ulice! V pondělí jej totiž reportéři Blesku potkali o berlích ve Vojenské nemocnici v pražských Střešovicích, kam jej právě máma Veronika přivezla.

Babičky Žilková a Batulková po porodu Agáty: Smíření na křtu vnučky!

15. 10. 2017 16:49 zobrazit článek
Měsíční Mie se to podařilo. První potomek manželů Agáty (32) a Jakuba (34) Prachařových skutečně usmířil obě rodiny. A především dvě rozhádané tchyně, Veroniku Žilkovou (55) a Danu Batulkovou (59).

Veronika Žilková prolomila mlčení: První slova o vnučce Mie

9. 10. 2017 19:37 zobrazit článek
I když to měla od maminky Agáty Prachařové (32) zakázané, stejně o vnučce Mie herečka Veronika Žilková promluvila. Co o ní řekla?

Můj strach se proměnil v radost, říká o vnučce Veronika Žilková

22. 9. 2017 12:09 zobrazit článek
Veronika Žilková (55) chtěla být odjakživa tanečnicí, ale poměrně brzy začala být jednou z nejobsazovanějších českých hereček. Za to, co umí, prý vděčí svým oblíbeným režisérům a kolegům. Momentálně kromě práce žije hlavně narozením vnučky, která dostala jméno Mia. Další články k tématu:

 Články 1-30 z celkových 712, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.