Brad Pitt - novinky

Ďalšie kilá šli preč! Brad Pitt šokuje, jeho chudá figúra už robí starosti

Už na nedávnej premiére filmu The Lost City of Z sa herec a producent Brad Pitt ukázal v akomsi unavenom a poblednutom stave.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Brad Pitt diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Brad Pitt: Pitt, Bale a Gosling řeší finanční krizi v dramatu The Big Short po svém. Okradou banku

26. 9. 2015 10:40 zobrazit článek
Brad Pitt, Ryan Gosling a Christian Bale si poprvé zahrají ve společném filmu, a to v dramatu The Big Short. Silné herecké obsazení doplňuje Steve Carell nebo Melissa Leo. Snímek vypráví o skupině bankéřů, která se rozhodně skrze složitý podvod obrat banky o peníze. Děj je zasazen do roku 2008, kdy probíhala ekonomická krize. Scénář vychází ze stejnojmenného knižního bestselleru Michaela Lewise, podle jehož předlohy vzniklo již drama Moneyball (2011) s Pittem v hlavní roli. Režisérem filmu je Adam McKay, který natočil např. komedie Benga v záloze (2010) nebo Zprávaře 2 (2013). Do českých kin snímek dorazí 7. ledna 2016.

Angelina Jolie: Řecké ostrovy jsou na prodej. Jeden již koupil i investor Warren Buffet

20. 7. 2015 15:13 zobrazit článek
Warren Buffet koupil řecký ostrov Svatý Tomáš za v přepočtu 405 milionů korun. Klesající ceny ostrovů v Řecku lákají i světové celebrity. Svůj ostrov zde má i Johnny Depp a zájem prý projevila i Angelina Jolie. Svůj vlastní ostrov si lze v zemi koupit již za 40 milionů korun.

Matěj Stropnický: ANALÝZA: Prahu zemětřesení nečeká, přeskupí se jen síly v koalici

24. 10. 2015 1:29 zobrazit článek
Pražská koalice se po nočním nenadálém odvolání čtyř radních včetně Matěje Stropnického ocitla v krizi. Primátorka Adriana Krnáčová tvrdí, že koalice může fungovat ve stávajícím složení i nadále. Trojkoalice však už nyní volá po nutné změně. MF DNES v analýze nastiňuje další vývoj na politické mapě Prahy. Další články k tématu:

Jessica Biel: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Pitt-JolieReality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Ďalšie kilá šli preč! Brad Pitt šokuje, jeho chudá figúra už robí starosti":

Související..

Angelina Jolie