Brad Pitt - novinky

Ďalšie kilá šli preč! Brad Pitt šokuje, jeho chudá figúra už robí starosti

Už na nedávnej premiére filmu The Lost City of Z sa herec a producent Brad Pitt ukázal v akomsi unavenom a poblednutom stave.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Brad Pitt diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Brad Pitt: Pitt, Bale a Gosling řeší finanční krizi v dramatu The Big Short po svém. Okradou banku

26. 9. 2015 10:40 zobrazit článek
Brad Pitt, Ryan Gosling a Christian Bale si poprvé zahrají ve společném filmu, a to v dramatu The Big Short. Silné herecké obsazení doplňuje Steve Carell nebo Melissa Leo. Snímek vypráví o skupině bankéřů, která se rozhodně skrze složitý podvod obrat banky o peníze. Děj je zasazen do roku 2008, kdy probíhala ekonomická krize. Scénář vychází ze stejnojmenného knižního bestselleru Michaela Lewise, podle jehož předlohy vzniklo již drama Moneyball (2011) s Pittem v hlavní roli. Režisérem filmu je Adam McKay, který natočil např. komedie Benga v záloze (2010) nebo Zprávaře 2 (2013). Do českých kin snímek dorazí 7. ledna 2016.

Angelina Jolie: Řecké ostrovy jsou na prodej. Jeden již koupil i investor Warren Buffet

20. 7. 2015 15:13 zobrazit článek
Warren Buffet koupil řecký ostrov Svatý Tomáš za v přepočtu 405 milionů korun. Klesající ceny ostrovů v Řecku lákají i světové celebrity. Svůj ostrov zde má i Johnny Depp a zájem prý projevila i Angelina Jolie. Svůj vlastní ostrov si lze v zemi koupit již za 40 milionů korun.

Matěj Stropnický: ANALÝZA: Prahu zemětřesení nečeká, přeskupí se jen síly v koalici

24. 10. 2015 1:29 zobrazit článek
Pražská koalice se po nočním nenadálém odvolání čtyř radních včetně Matěje Stropnického ocitla v krizi. Primátorka Adriana Krnáčová tvrdí, že koalice může fungovat ve stávajícím složení i nadále. Trojkoalice však už nyní volá po nutné změně. MF DNES v analýze nastiňuje další vývoj na politické mapě Prahy. Další články k tématu:

Jessica Biel: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Pitt-JolieReality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Ďalšie kilá šli preč! Brad Pitt šokuje, jeho chudá figúra už robí starosti":

Související..

Angelina Jolie