Diana Kobzanová - novinky

Diana Kobzanová slavila Velikonoce v posteli! Snad ji Frolík nezapomněl pořádně po česku vyšupat!

Velikonoční pondělí je v plném proudu a slaví i modelka Diana Kobzanová (35). V Calgary se nejdříve válela s dcerou v posteli a pak jí nasadila zaječí ouška a vyslala na zahradu hledat vajíčka!

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Diana Kobzanová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jana Doleželová: Jana Doleželová o Janečkovi: Naše představy o vztahu se neslučovaly

5. 10. 2015 2:12 zobrazit článek
Jana Doleželová, lékárnice a Miss České republiky z roku 2004, se s veřejností o jiné své podoby nedělí. Má v nich bezchybný veřejný obraz, který si hýčká a o svém osobním životě zrovna ráda nemluví. O to větší prostor dostávají dohady a nabízejí se další otázky. Na některé z nich právě odpovídá. Další články k tématu:

Marcela Skřivánková: Návrat ztraceného Ztraceného: Zpěvák se vrátil k matce svého syna! Střídavá péče nestačila

1. 10. 2015 23:10 zobrazit článek
Muzikant Marek Ztracený (30) se před časem vrátil ke své přítelkyni Marcele Skřivánkové, s níž má syna Marka (4). Krátce po jeho porodu se partneři rozešli a domluvili se na střídavé péči. Ale zpěvákovi brzy došlo, že zhýralý život a mejdany s cizími ženami mu štěstí nepřinesou.

Diana Kobzanová: Zoufalá Diana Kobzanová v Kanadě: Prosí o pomoc Lucku Vondráčkovou

26. 9. 2015 15:36 zobrazit článek
Po měsíční dovolené v Česku se modelka Diana Kobzanová (33) vrátila s dcerou Ellou (9 měsíců) zpět do Kanady. A ihned si to zamířila do lékárny, kde chtěla pro malou sirup na kašel. Jenže měla problém. A tak se sháněla po čísle na zpěvačku Lucii Vondráčkovou (35), která žije v Kanadě také.

Jan Kraus: Televizní krimi Expozitura pokračuje. Nova uvede Atentát

23. 9. 2015 15:27 zobrazit článek
Od 12. října nasadí televize Nova premiérový seriál Atentát. Projekt od tvůrců seriálu Expozitura líčí pokus o atentát na prezidenta republiky v podání Jana Krause. V hlavních rolích bývalých policistů se opět potkají Robert Jašków a Hana Vagnerová. Další články k tématu:

BailandoBubílková-MaxaČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1KrausoviMiss ČRÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Rodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaTV Prima
 

Diskuze o článku "Diana Kobzanová slavila Velikonoce v posteli! Snad ji Frolík nezapomněl pořádně po česku vyšupat!":