Vojta Kotek - novinky

Drsné natáčení Mordparty II: Odnesl to Kotek!

Jeden mrzl, druhý hořel! Ale jedním slovem peklo! Druhý díl druhé série Mordparty II, který jste viděli včera, se točil na Benešovsku v lomu Krhanice. Mrzlo jen praštělo. „Jo, bylo to fakt krutý,“ vzpomíná představitel detektiva Karla Plíhala Vojta Kotek (29).

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Vojta Kotek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jan Šťastný: Má Réway spory s trenérem Jandačem? Agent: To nechci komentovat

23. 10. 2015 15:16 zobrazit článek
Hokejista Martin Réway se ve Spartě necítí šťastný. Tak zní oficiální důvod, proč slovenský rebel odmítl v klubu podepsat nový kontrakt. "Žádali jsme o výměnu. Necítil se spokojený a šťastný. Události posledních dní Martina dovedly k tomuto rozhodnutí. Čekáme, jestli najdeme se Spartou nějaké řešení," říká hráčův agent Michal Sivek. Další články k tématu:

Jan Čenský: Česko-slovenskou Miss Roma 2015 je Bianka Bertoková z Bratislavy

27. 9. 2015 10:26 zobrazit článek
Romský i moravský folklór, hudba, zpěv, tanec a především krásné dívky - to všechno jsou atributy česko-slovenské Miss Roma. Patnáctý ročník této soutěže se včera konal v Hodoníně, moderoval ho jako už tradičně herec Jan Čenský. Korunku královny krásy získala Bianka Bertoková. Stejně jako loni dívka ze Slovenska.

Michaela Ochotská: Michaela Ochotská ukázala fotografii s Rosolem k nepoznání: Že by to nebyl on?

23. 9. 2015 7:21 zobrazit článek
Ale, ale...že by nějaké tajnosti? Míša Ochotská (30) zveřejnila fotografii, na které by měla skypovat se svým manželem Tomášem Rosolem (30). Ten si ale není na snímku vůbec podobný. Co je ale divnější? Po tomto zjištění bývalá moderátorka fotografii rychle z internetu stáhla...

Jiřina Bohdalová: Zraněná Jiřina Bohdalová: Narazila si žebra!

23. 9. 2015 21:55 zobrazit článek
Tak to je nadělení! Herečka Jiřina Bohdalová (84) si ošklivě narazila žebra! A to při převlékání během představení Paní Plukovníková v pražském Divadle Na Jezerce. Teď filmová a divadelní legenda kvůli bolestivému zranění ruší na nejbližší dny veškerou práci.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..HorákoviMaharal - tajemství..Most do země Terabi..Ordinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíReality Show Vyvole..Star danceTelevizní noviny na..Teorie Velkého třes..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Drsné natáčení Mordparty II: Odnesl to Kotek!":