Petr Čech - novinky

Gladiátoři na motorkách budou létat v O2 aréně. Čechy povede Podmol

Už po patnácté se v pražské O2 aréně sejde světová elita freestyle motokrosu. Od nejlepších českých jezdců Libora Podmola s Petrem Pilátem po amerického šampiona Natea Adamse s přezdívkou „Ničitel“. Jubilejní ročník FMX Gladiator Games slibuje velkou show s novými triky na létajících motorkách i sněžných skútrech.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Čech Gladiátoři na motorkách budou létat v O2 aréně. Čechy povede Podmol - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Milan Baroš: Čekání na základní sestavu bylo nepříjemné, přiznal dvougólový Baroš

24. 10. 2015 22:09 zobrazit článek
Premiéra v základní sestavě boleslavských fotbalistů se Milanu Barošovi povedla. Během úvodních jedenácti minut vstřelil dva góly a zadělal na výhru 4:1 nad Slováckem. „Pro sebevědomí útočníka je to samozřejmě dobrá věc,“ poznamenal bývalý reprezentant. Další články k tématu:

Tomáš Rosický: Rosický? V novém roce, řekl Wenger. Čechovi odpadl konkurent

23. 10. 2015 18:11 zobrazit článek
Z Petra Čecha se stává nepostradatelná opora Arsenalu, naopak Tomáš Rosický si na nástup do akce ještě musí počkat. Trenér Arséne Wenger se na páteční tiskové konferenci před sobotním utkání s Evertonem (18:30) vyjádřil k situaci aktuálních marodů v jeho týmu. U Rosického připustil, že k dispozici bude nejspíš až v období okolo Nového roku, nikoliv v průběhu listopadu, jak zněly optimistické prognózy.

Pavel Nedvěd: Nedvěd nejspíš dostane státní vyznamenání, jako čtvrtý fotbalista

22. 10. 2015 14:09 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman příští týden nejspíš vyznamená fotbalistu Pavla Nedvěda, který na slavnostní ceremoniál 28. října dorazí. Medaili mu slíbil už v září během společné cesty do Číny, kde držitel Zlatého míče otevíral svou fotbalovou školu. Další články k tématu:

Petr Čech: Poprvé zastoupí Čecha v kvalifikaci. Hlavně nepokazit dojem, říká Vaclík

6. 10. 2015 21:08 zobrazit článek
Od debutu na podzim 2012 mu vychází: co rok, to jeden start za národní mužstvo. Fotbalový gólman Tomáš Vaclík je smířený, že v éře Petra Čecha se do brány dostane sporadicky. Normu ve čtvrtém roce reprezentační kariéry si splní v sobotu proti Turecku, nebo v úterý v Nizozemsku. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..ReprezentaceTelevizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Gladiátoři na motorkách budou létat v O2 aréně. Čechy povede Podmol":

Související..

Milan Baroš Vladimír Šmicer Pavel Nedvěd Tomáš Rosický Karel Poborský Jan Koller