Reality Show Vyvolení - novinky

Hvězda VyVolených Feuereislová ukázala své OBŘÍ SILIKONY! Pánové, jak se vám Evička líbí?

Účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová (25) se v poslední době transformuje díky plastikám do zcela jiné ženy, než byla k vidění ve vile hříchů. Na estetické klinice je totiž jako doma. Teď se pochlubila svými obřími ňadry, které dala na odiv při jakémsi "fotomodelingovém" focení. A světe, div se, její hrudník rozhodně pohladí na duši nadržené pány...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Reality Show Vyvolení diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Česko hledá SuperStar: RTVS NEWS

2. 10. 2015 14:08 zobrazit článek
RTVS NEWS Na novom singli kapely Korben Dallas a Anety Langerovej sa významnou mierou podieľal aj Symfonický orchester Slovenského rozhlasu. Sen je prvým singlom z pripravovaného albumu projektu Korben Dallas Symphony, ktorý sa nahráva v štúdiách Slovenského rozhlasu. Korben Dallas, Aneta Langerová, Symfonický orchester Slovenského rozhlasu: Sen Hudba: Juraj Benetin, Slavo Solović

Reality Show BigBrother: Modelka potratila v nemocnici, miminko jí zabalili jako »jídlo s sebou«

23. 9. 2015 21:55 zobrazit článek
Sallie Axl (27) má pověst sexuální dračice a nezřízené střely na večírcích, ale to, co prožila, si nikdy nezasloužila. Sexy potetovaná modelka z Velké Británie a hvězdička z reality show Big Brother v nemocnici potratila své miminko. Bolest, kterou zažila, však zdravotníci ještě znásobili. Potracený plod jí totiž lékaři zabalili jako »jídlo s sebou«.

Lucie Široká: Miss Kovandová po noci u Jágra v obležení hokejistů: Tohle tělo měl Jarda doma...

21. 5. 2015 12:19 zobrazit článek
Nebýt noci strávené u našeho nejlepšího hokejisty Jaromíra Jágra (43), Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová (21) by nejspíš doteď byla ve stínu slavnějších kolegyň. Teď její zrzavou hřívu a široký úsměv zná každý a tak se nápadníci z ledu jen hrnou. Navíc, když se před nimi nakrucuje v bikinách.

Petr Zvěřina: Genitální bradavice se šíří čím dál víc, Češi totiž kašlou na kondom

18. 3. 2015 11:23 zobrazit článek
Podle dlouhodobého výzkumu sexuologů Petra Weisse a Jaroslava Zvěřiny nesáhne po kondomu při nahodilé známosti skoro polovina mužů a 37% žen. Kromě rizika otěhotnění vystavují sebe i všechny své další sexuální partnery rizikům nákazy pohlavně přenosnými chorobami. Nejvíce se šíří genitální bradavice. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Big BrotherBuffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Kajdžas-TonyMaharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Ordinace v Růžové Z..Reality ShowReality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Hvězda VyVolených Feuereislová ukázala své OBŘÍ SILIKONY! Pánové, jak se vám Evička líbí?":