Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Petra Janů: Naštvaný liberecký Jelínek: Musíme konečně začít hrát!

27. 10. 2014 13:10 zobrazit článek
Pod Ještědem možná věřili na zázraky, když od vesla vymetli kouče Pavla Hynka a přivedli Rostislava Čadu. Ovšem ani s nástupem generála disciplíny se liberecký hokej nezvedl tak, že by vám nezbylo nic jiného, než ukázat palec nahoru. Problémy přetrvávají. Kádr nabitý jmény se v neděli v Hradci Králové prezentoval slabou hrou, proti perfektně seřízenému Mountfieldu neměl nárok a jen díky Jánu Lašákovi prohrál milosrdně 1:3. „Musíme se všichni zamyslet,“ volí poměrně kritický tón útočník Petr Jelínek.

Pavel Zedníček: Nemám ráda úvazky, říká Jana Paulová, která na čas sekla s hraním

13. 10. 2014 0:52 zobrazit článek
Herečka Jana Paulová (59) se před lety rozhodla, že hraní odstaví na vedlejší kolej. Věnovala se muzice a hrála na kytaru. K původnímu řemeslu se vrátila až kvůli kolegovi Pavlu Zedníčkovi. Jedno předsevzetí ale respektuje dodnes - hlavně žádné nekonečné seriály. Další články k tématu:

Petr Kolář: Manažer o Čechovi: Stačí mu v Chelsea role dvojky? Kam by mohl odejít?

9. 10. 2014 11:14 zobrazit článek
Stojí v čele manažerské agentury, jejímž klientem číslo jedna je Petr Čech. Varianty jeho další fotbalové budoucnosti má rozpracované, ale která vyhraje, to se teprve rozhodne. „Chelsea má teď nabitý zápasový program a záleží na tom, co se stane,“ říká Viktor Kolář, předseda představenstva Sport Invest International.

Jaromír Nosek: Voráček přihrál na dva góly, Nosek s Nestrašilem táhli Detroit

26. 9. 2014 9:54 zobrazit článek
Hokejový útočník Jakub Voráček se dvěma asistencemi podílel na jasné výhře Philadelphie 4:0 nad New Jersey, za které poprvé v přípravě nastoupil i hvězdný Jaromír Jágr. Vydařený zápas odehrála česká útočná dvojice Tomáš Nosek, Andrej Nestrašil. Oba si připsali dva body za shodnou bilanci 1+1 a zařídili tak výhru Detroitu 3:2 nad Chicagem.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Miss ČRNámořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPoslední sezonaReality Show Vyvole..ROMingTelevizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |