Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Petra Janů: Obžaloba Nagyové je k přečtení. S výjimkou intimit premiérovy sekretářky

16. 7. 2014 22:14 zobrazit článek
Od obžalování aktérů první větve kauzy kolem Jany Nagyové (dnes Nečasové) uplynul zhruba měsíc. Vrchní státní zastupitelství v Olomouci viní Jana Pohůnka, Ondreje Páleníka, Jana Kovandu a Janu Nečasovou ze zneužití vojenského zpravodajství pro sledování bývalé manželky premiéra Petra Nečase. Obžalobu si díky týdeníku Euro a serveru E15.cz mohou nyní přečíst všichni. Zveřejnili ji totiž na svých webových stránkách.

Kamil Střihavka: ROZHOVORY: Kamil Střihavka - Chci, aby se posluchač zastavil a poslouchal

13. 7. 2014 8:57 zobrazit článek
Kamila Střihavku má většina hudebních fanoušků už navždy spojeného s rolí Ježíše v muzikálu "Jesus Christ Superstar". Rocker každým coulem ale nyní překvapuje novým pojetím svých písní v rámci akustického turné, které má díky svým úspěchům další a další pokračování.

Petr Kolář: Agent Čecha: Petr chce v Chelsea zůstat. Pokud by měl odejít, ve hře jsou pouze Monako, PSG, Real a Barça

3. 7. 2014 11:55 zobrazit článek
Budoucnost Petra Čecha zůstává stále otevřená. Zatím není jisté, zda zůstane na Stamford Bridge, či se bude po 10 letech stěhovat jinam. Pokud by k tomu došlo, podle jeho agenta Viktora Koláře, jsou ve hře maximálně 4 kluby. Zájem už projevilo bohaté PSG, kontakt proběhl i s Monakem. Kolář by se případně spojil i s Realem Madrid a s Barcelonou. A kam by Čech určitě nešel?

Jitka Zelenková: Na benefičním koncertu pod Řípem zazpívá i Jitka Zelenková

19. 6. 2014 14:39 zobrazit článek
Již podruhé se na úpatí hory Říp sejde několik umělců, aby společně zazpívali na benefičním koncertu. Akce se uskuteční v sobotu 21. června a nese název Zde domov můj – Říp 2014. Peníze, které se podaří získat, poputují na dětské lůžkové oddělení Podřipské nemocnice.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Miss ČRMost do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPoslední sezonaROMingTelevizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!