Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Petra Janů: Otevřený dopis ministryni spravedlnosti (Božena Jirků)

16. 10. 2014 9:27 zobrazit článek
Podmíněný trest, který soud uložil hercům Petru Čtvrtníčkovi a Janu Potměšilovi za natáčení charitativní scénky, kde byli převlečeni za policisty, považuji za nespravedlivý. Protože klip vznikl pro pořad Konta Bariéry, největšího projektu nadace, napsala jsem otevřený dopis ministryni spravedlnosti Heleně Válkové.

Pavel Zedníček: Nemám ráda úvazky, říká Jana Paulová, která na čas sekla s hraním

13. 10. 2014 0:52 zobrazit článek
Herečka Jana Paulová (59) se před lety rozhodla, že hraní odstaví na vedlejší kolej. Věnovala se muzice a hrála na kytaru. K původnímu řemeslu se vrátila až kvůli kolegovi Pavlu Zedníčkovi. Jedno předsevzetí ale respektuje dodnes - hlavně žádné nekonečné seriály. Další články k tématu:

Petr Kolář: Manažer o Čechovi: Stačí mu v Chelsea role dvojky? Kam by mohl odejít?

9. 10. 2014 11:14 zobrazit článek
Stojí v čele manažerské agentury, jejímž klientem číslo jedna je Petr Čech. Varianty jeho další fotbalové budoucnosti má rozpracované, ale která vyhraje, to se teprve rozhodne. „Chelsea má teď nabitý zápasový program a záleží na tom, co se stane,“ říká Viktor Kolář, předseda představenstva Sport Invest International.

Jaromír Nosek: Voráček přihrál na dva góly, Nosek s Nestrašilem táhli Detroit

26. 9. 2014 9:54 zobrazit článek
Hokejový útočník Jakub Voráček se dvěma asistencemi podílel na jasné výhře Philadelphie 4:0 nad New Jersey, za které poprvé v přípravě nastoupil i hvězdný Jaromír Jágr. Vydařený zápas odehrála česká útočná dvojice Tomáš Nosek, Andrej Nestrašil. Oba si připsali dva body za shodnou bilanci 1+1 a zařídili tak výhru Detroitu 3:2 nad Chicagem.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Miss ČRNámořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPoslední sezonaReality Show Vyvole..ROMingTelevizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI