Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Petra Janů: Petr Kramný nemůže být odsouzen: Advokát nad svým bývalým klientem nezlomil hůl, ani když ho vyměnil

2. 10. 2015 17:02 zobrazit článek
Soud s Petrem Kramným se táhne už několik měsíců, možná už se ale blíží jeho závěr. K celému případu se nyní vyjádřil i Kramného bývalý advokát Jaromír Richter, kterého obžalovaný v březnu 2014 vyměnil za Janu Rejžkovou. A co si o celé věci myslí? V případu podle něj není dost důkazů, navíc zpochybnil znalecké posudky obžaloby!

Petr Kolář: Konference o rolích CIO a CTO manažerů - CIO Agenda 2015

24. 9. 2015 16:49 zobrazit článek
Prostřednictvím příběhů z praxe a náhledů na ně optikou nejen odborníků z řad IT, ale také dalších členů managementu firem, nabídne 7. 10. 2015 v Park Inn Hotel Prague tato nová odborná událost zajímavé pracovní inspirace. Úvodní část konference bude věnována CIO agendě. Příspěvky Tomáše Koláře (Linet) a Petra Beneše (Česká spořitelna) budou náhledem do v...

Ester Janečková: Celebrity v průvodu gayů a lesbiček: Zpocený Fenič i hrdá Smutná! A Abbasová s Janečkovou by chtěly být na holky

18. 8. 2015 10:15 zobrazit článek
Václavák narvaný k prasknutí. Tak vypadalo sobotní odpoledne v Praze během průvodu gayů a lesbiček v rámci festivalu Prague Pride. V čele hrdě kráčely známé osobnosti jako Jitka Smutná, Míša Maurerová, Jiří Hromada, Lejla Abbasová nebo Ester Janečková. Ty byly tak nadšené, že přiznaly, že by chtěly být také homosexuální.

Kamil Střihavka: V Praze se chystá muzikál Romeo a Julie

25. 6. 2015 12:51 zobrazit článek
Helena Vondráčková, Bára Basiková, Jitka Čvančarová, Leona Machálková, Kamil Střihavka, Petr Kolář a další hvězdy se objeví v české verzi muzikálu Gérarda Presgurvice Romeo a Julie, který bude mít premiéry 25. a 26. září v pražském Fóru Karlín. Nový prostor, který má více než 1400 míst, konkuruje největším pražským muzikálovým scénám.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Maharal - tajemství..Miss ČRMost do země Terabi..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPoslední sezonaReality Show Vyvole..ROMingTelevizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":