Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Kamil Střihavka: Zpěvák Aleš Brichta strašně sešel: Podepsaly se na něm dluhy??

21. 1. 2015 16:52 zobrazit článek
Jeho poznávacím znamením byly havraní hlasy, hladce oholená tvář a nezbytné černé brýle. Zbyly jen ty! Zpěvák Aleš Brichta (55) je k nepoznání. Hnědý přeliv na bílých vlasech, oteklý obličej a zarostlá prošedivělá tvář šokovala všechny gratulanty, kteří dorazili na padesátiny Kamila Střihavky. Na Brichtovi se podepsaly dluhy, exekuce i nezřízený rockerský život...

Petr Kolář: Z Koláře a jeho pytlíčku s drogami si střílí Ruda z Ostravy: Ještě, že tě prášku mám!

21. 1. 2015 22:52 zobrazit článek
Ještě, že tě prášku mám, s tebou mířím k výšinám. Ruda z Ostravy si neváhal na Frekvenci 1 pořádně vystřelit z Petra Koláře. Natočil totiž písničku o Kolářově eskapádě, kdy se opilý zpěvák zřítil ze schodů a v ruce jen tak tak udržel pytlík s bílým práškem. Vznikla z toho vtipná parodie na Kolářův slavný song!

Pavel Zedníček: Kořeny v kamenité půdě

15. 1. 2015 15:20 zobrazit článek
Valašsko, rodný kraj Bolka Polívky, Radoslava Brzobohatého, Pavla Zedníčka a dalších výrazných osobností, je jedním z nejrázovitějších moravských regionů. O tom, proč tomu tak je - a také o různých podobách a proměnách valašské kultury - vypráví dokumentární pásmo.

Petra Janů: Oslava sedmdesátky Milana Drobného: Sladké polibky na pódiu od Petry Janů i Machálkové

15. 1. 2015 15:11 zobrazit článek
Hvězdy tuzemské populární hudby dnes přišly pogratulovat do zaplněného Velkého sálu pražské Lucerny k 70. narozeninám zpěvákovi Milanu Drobnému. Nechyběli zpěváci Dalibor Janda, Jiří Štědroň či Petr Kolář, ale ani zpěvačky Petra Janů a Leona Machálková, od kterých dostal oslavenec Drobný kromě růže i sladké polibky.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Miss ČRNámořní vyšetřovací..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPiráti z Karibiku –..Poslední sezonaReality Show Vyvole..ROMingTelevizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif