Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ester Janečková: Ester Janečková po smrti synovce na duhovém pochodu: Filípek jde s námi!

16. 8. 2014 16:50 zobrazit článek
Kvůli svému synovci bojuje proti homofobii, a tak nemohla Ester Janečková (41) na pochodu Prague Pride chybět. Spolu s rodiči Filípka, který se ve čtrnácti letech oběsil, aby poukázal na diskriminaci homosexuálů, nesla v rukou transparent s nápisem Filip jde s námi!

Marcela Březinová: Když je mini až příliš mini – dámy se s outfitem na Muže roku nemazlily!

23. 8. 2014 20:08 zobrazit článek
Marcela Březinová (53) se na vyhlášení soutěže Muž roku 2014 objevila v sexy koženém oblečku. Nebylo to ale na její věk už trošku moc? Dominika Mesarošová (28) se také předvedla – sice je mnohem mladší, ale ne každý chtěl vidět její kalhotky. Nebyla ale šance je přehlédnout.

Petra Janů: Zeman: Judikatura neumožňuje podat kárnou žalobu na Hercegovou

20. 8. 2014 13:34 zobrazit článek
Brno – Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nemůže podat kárnou žalobu na pražskou městskou státní zástupkyni Janu Hercegovou, která je podezřelá, že mařila vyšetřování kauz týkajících se podnikatele Romana Janouška. Neumožňuje mu to judikatura. Zeman si k věci vyžádal informace od podřízených. Z těch vyplývá, že údaje o Hercegové získali kriminalisté pro účely trestního řízení. Ty nelze použít pro podání kárné žaloby, řekl dnes mluvčí Nejvyššího státního zastupitelství Petr Malý.

Petr Kolář: Tenisový klon Petra Kordy našel vzor v zahraničí: obdivuje Nadala

17. 8. 2014 13:21 zobrazit článek
O den dříve spolu triumfovali ve čtyřhře, ale ve dvouhře mohl slavit titul už jenom jeden. Ve finále Pardubické juniorky bylo brzy jasno - Zdeněk Kolář z Bystřice nad Pernštejnem nedal kamarádovi Davidu Poljakovi sebemenší šanci. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Miss ČRNámořní vyšetřovací..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPiráti z Karibiku –..Poslední sezonaReality Show Vyvole..ROMingTelevizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!