Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ester Janečková: Sebevražda synovce Ester Janečkové nebyla zbytečná! Rodina zachránila už tři mladé lidi!

20. 2. 2015 21:51 zobrazit článek
Před rokem se Ester Janečkové (42) zhroutil svět, když její synovec Filip (†14) spáchal nečekaně sebevraždu kvůli své sexuální orientaci. Dnes může herečka a moderátorka najít útěchu alespoň v tom, že díky pomoci, kterou spolu s rodinou homosexuálům nabízí, se podařilo zachránit už tři lidské životy.

Petr Kolář: Česko? Hříšná země, kde se svlékají i gympláci při maturitním plese. Tohle video drtí internet

24. 2. 2015 21:15 zobrazit článek
Česko je hříšná země zasvěcená všemu, co aspoň trochu smrdí erotikou nebo sexem. Zemanova dcera hrála v pornu, zpěvák Petr Kolář si užívá prsíčka kamarádky přímo na baru a zahanbit se nenechali ani maturanti z pražského Gymnázia Jana Keplera. Podívejte se na hodně pikantní půlnoční překvápko.

Petra Janů: Špionománie: Štětina kope do Petránka (Ondřej Mrázek)

6. 2. 2015 22:37 zobrazit článek
Žijeme v podivuhodné zemi a podivuhodné době. Jakmile někdo řekne nahlas pravdu, může na to vzít jed, že bude označen za zrádce národa a špiona Kremlu. Naposled se to stalo nestorovi české žurnalistiky panu Janu Petránkovi. Příkladně přičinlivým hrdinou naší doby, který po něm okamžitě vystartoval a za pravdu jej hrubě pozurážel, není nikdo jiný, než europoslanec za TOP 09 Jaromír Štětina.

Kamil Střihavka: Zpěvák Aleš Brichta strašně sešel: Podepsaly se na něm dluhy??

21. 1. 2015 16:52 zobrazit článek
Jeho poznávacím znamením byly havraní hlasy, hladce oholená tvář a nezbytné černé brýle. Zbyly jen ty! Zpěvák Aleš Brichta (55) je k nepoznání. Hnědý přeliv na bílých vlasech, oteklý obličej a zarostlá prošedivělá tvář šokovala všechny gratulanty, kteří dorazili na padesátiny Kamila Střihavky. Na Brichtovi se podepsaly dluhy, exekuce i nezřízený rockerský život...

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Miss ČRNámořní vyšetřovací..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPiráti z Karibiku –..Poslední sezonaReality Show Vyvole..ROMingTelevizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |