Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Petra Janů: Scenárista Matej Mináč: Je to geniální laboratoř na vývoj scénářů

21. 5. 2015 15:16 zobrazit článek
Do scenáristického workshopu ScripTeast, určeného pro autory ze střední a východní Evropy, se letos dostaly dva scénáře z Česka: životopisné drama o Janu Masarykovi, které připravují Julius Ševčík a Petr Kolečko, a komedie Nikdy se nevzdávej Mateje Mináče.

Radka Fišarová: Návrat první české Evity. Absolonovou od září nahradí Fišarová

21. 5. 2015 11:58 zobrazit článek
Od září zastoupí v pražském divadle Studio DVA v roli Evity Moniku Absolonovou po dobu mateřské dovolené Radka Fišarová. „Jedná se o comeback první české představitelky Evity po patnácti letech,“ sdělil za divadlo Studio DVA Tomáš Přenosil. Další články k tématu:

Petr Kolář: Výrobce vířivek z Podorlicka vsadil na to, že relax bude potřeba nejen po sportu

21. 5. 2015 18:46 zobrazit článek
Všechno začalo v Severní Dakotě, kam Kateřina Kadlecová jako šestnáctiletá odjela tři roky po revoluci studovat třetí ročník střední školy. V roce 1995 založil její otec Petr Kolář rodinnou firmu USSPA na výrobu vířivek, jež dnes vyváží do dvaceti zemí. V letech 2006-2010 byla zvolena zastupitelkou Dolní Dobrouče, kde firma sídlí...

Kamil Střihavka: Do muzikálu Romeo a Julie vstoupí Helena Vondráčková jako chůva

7. 5. 2015 11:44 zobrazit článek
Najít hezkou mladou Julii, co bude umět dobře zpívat. To byl podle tvůrců muzikálu Romeo a Julie největší problém. Nový kus, který bude mít premiéru koncem září, se může pochlubit i známými jmény jako je Bára Basiková nebo Kamil Střihavka. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Miss ČRNámořní vyšetřovací..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPiráti z Karibiku –..Poslední sezonaROMingTelevizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |