Ester Janečková - novinky

MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot

Světlanu Nálepkovou v plédu a špičatých lodičkách nezachránila ani její zlatá hříva. S pánským stylem příliš neuspěla ani Ester Janečková. Michaela Maurerová ale zabodovala na plné čáře. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ester Janečková diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Kamil Střihavka: Kamil Střihavka napsal divadelní hru a debutuje jako režisér

19. 3. 2015 10:49 zobrazit článek
Zpěvák Kamil Střihavka mluvil o touze napsat a realizovat divadelní inscenaci již delší dobu. Nyní si svůj sen plní. 26. dubna bude mít v pražské Baráčnické rychtě premiéru jeho divadelní debut nazvaný Tolik hlav. Střihavka je jeho scenáristou a nakonec se stal i režisérem představení.

Petr Kolář: Od Mnichova ke Kyjevu

19. 3. 2015 17:09 zobrazit článek
Vnější vztahy Když se na podzim 1938 britský premiér Neville Chamberlain vrátil z Mnichova oznamujíc, že přináší „mír naší době“, odmítl Winston Churchill volbu, kterou právě Británie a Francie učinili, legendárním výrokem: “Měli jste možnost vybrat si mezi válkou a ztrátou cti. Vybrali jste si ztrátu cti a budete mít válku.“ V komentáři pro The Project Syndicate to píše bývalý český velvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář a někdejší československý politik Juraj Mesík.

Zuzana Jandová: Lovec hvězd opět udeřil: Hájek už má zase celebritu v posteli! Napodruhé ji vyrval ze chřtánu balkánského hřebce!

11. 3. 2015 21:16 zobrazit článek
Kdyby se konalo mistrovství světa v lovu celebrit, každoročně nás reprezentuje zlatník Robert Hájek (47) a ubozí soupeři Míra Cipra a spol. se mohou jít klouzat. Postrach šoubyznysových postýlek českých krásek se aktuálně vrátil ke svému satelitu Zuzaně Jandové.

Petra Janů: Nečas chce vzít vinu své manželky na sebe. Věří, že zmírní její trest

11. 3. 2015 13:44 zobrazit článek
Petr Nečas se snaží ochránit svou manželku Janu Nečasovou (dříve Nagyovou) a dopomoci jí k nižšímu trestu tím, že vezme vinu na sebe. Sledování exmanželky Radky Nečasové chce zdůvodnit tím, že se bál o svoji rodinu. Nečas svou výpovědí úplně popře svá dřívější vyjádření, podle kterých nikdy nerozhodl ani nebyl informován o sledování své exmanželky...

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..ČTDuety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Miss ČRNámořní vyšetřovací..Ordinace v Růžové Z..Ošklivka KatkaPiráti z Karibiku –..Poslední sezonaReality Show Vyvole..ROMingTeorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "MÓDNÍ POLICIE: Ester Janečkovou zradila elasticita kalhot":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |