Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Respekt: V těsných plavkách do Ostravy. Čeští politici pracně ohledávají svět sociálních sítí

22. 8. 2015 16:25 zobrazit článek
Baracka Obamu vynesly sociální sítě do Bílého domu už v roce 2009, čeští politici se doteď používání Facebooku a Twitteru učí. Twitterový účet prezidenta Zemana spí, sociální sítě za něj živí jeho mluvčí Ovčáček. Zkušenějším je Andrej Babiš. Článek o českých politicích na sociálních sítích přináší nové vydání týdeníku Respekt.

David Rath: Odtajnění operace Rath: To je srab, nadávali na projektanta, jenž nepodepsal cinklý projekt

22. 8. 2015 9:09 zobrazit článek
Proč vyšetřovatelé nenasadili odposlechy i do hejtmanské kanceláře Davida Ratha, když už měli soudní povolení? Co v policejní hantýrce znamená pevnost? A komu a proč Rathovi spolupracovníci říkali Padouch? Odpovědi nabízí následující text. Další články k tématu:

Zdeněk Škromach: Nová role pro Stropnického: Babiš ho chce místo Zemana. Hrad zvažuje i Kubera

22. 8. 2015 12:24 zobrazit článek
Ideálním kandidátem na prezidentský post v roce 2018 by byl podle šéfa hnutí ANO Andreje Babiše současný ministr obrany a zkušený herec Martin Stropnický. Sám Babiš už dříve ohlásil, že o hradní křeslo nestojí a bude raději premiérem. Boj o Hrad ale začíná zvažovat i dlouholetý senátor a primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS). Už dříve se přihlásil také jeho kolega ze Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD).

Bohuslav Sobotka: Pro ochranu nájemníků udělal stát vše, odpovídá premiér Krúpovi

22. 8. 2015 7:49 zobrazit článek
Praha – Stát v roce 2004 udělal pro ochranu zájmu nájemníků hornických bytů na Ostravsku maximum možného, napsal premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) v dopise miliardáři Pavolu Krúpovi. Slovenský podnikatel ho před několika dny vyzval k nápravě škod způsobených privatizací bytového fondu OKD. Sobotka, který byl v té době ministrem financí a jeho resort privatizaci schválil, v dopise uvedl, že tehdy již nebylo možné vyjmout bytový fond z prodávaného menšinového státního podílu. Od předchozího vývoje se Sobotka distancoval. ČTK o tom informoval mluvčí kabinetu Martin Ayrer.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |