Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Miloš Zeman: Zeman nás svým názorem na ‚jednu Čínu‘ zklamal, tvrdí Tchajwanci

23. 3. 2015 21:39 zobrazit článek
Tchajwanci jsou velice zklamáni slovy prezidenta Miloše Zemana, že považuje jejich zemi za součást Číny a věří v jeho brzké sjednocení s nejlidnatější zemí světa. V rozhovoru to v pondělí řekla tchajwanská spisovatelka Pching Lu. Další články k tématu:

Ing. Andrej Babiš: Elektronická evidence tržeb (EET) je obludný systém fízlování !!! (jirimlejnek)

22. 3. 2015 20:54 zobrazit článek
Ministr financí Babiš za tiché podpory všehoschopné ČSSD připravují věc, která má za cíl definitivně zlikvidovat jakoukoliv svobodu při podnikání. Zavedení EET je jen předstupeň likvidace kompletního zrušení hotovostních plateb a zrušení pěněz jako takových Fízlování a diktatura státu již dávno přesahuje všechny meze a pro parazity nalezlé v řídících složkách státu, kteří nikdy samostatně nevydělali jedinou korunu, je hotovostní platba pomocí peněz obrovským trnem v oku, protože se dá mizerně kotrolovat a regulovat.

Bohuslav Sobotka: Otevřou se archivy a vyvalí špína. Babiš a Sobotka ukončují příměří

22. 3. 2015 20:35 zobrazit článek
Andrej Babiš i Bohuslav Sobotka se po sjezdech svých stran mohou cítit ještě silnější než dřív. I když radost z toho, že rokování delegátů proběhlo v jejich režii a k jejich spokojenosti, může dnes kalit fakt, že se po obou sjezdech začaly rojit personální kauzy. Jedna personální aféra střídá druhou, mám pocit, že se vytahují ze šuplíků a průběžně nasbíraných archivů jak Andreje Babiše, tak Lidového domu,“ upozornil politolog Jan Kubáček.

Václav Klaus: Bývalý prezident Václav Klaus besedoval v Lidicích

22. 3. 2015 0:12 zobrazit článek
Lidice - Úvod devětadvacátého večera desátého ročníku Lidických zimních večerů byl netradičně spojen se křtem dvou nových knih s válečnou tematikou autorů literatury faktu Přemysla Veverky a Romana Cílka. Večer s bývalým prezidentem České republiky Václavem Klausem v Lidické galerii byl nesmírně příjemný, prodchnutý moudrými slovy a hlubokými myšlenkami velké osobnosti naší politiky, které byly divákům zcela zaplněného sálu představeny.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |