Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Rána pro ČEZ i Temelín. Nemůžeme garantovat cenu elektřiny, řekl Babiš

9. 4. 2014 20:12 zobrazit článek
Pro společnost ČEZ je to zpráva, která téměř jistě povede k ukončení tendru na dostavbu jaderné elektrárny Temelín. Vláda odmítla dát jakoukoli státní záruku za výkupní ceny elektrické energie z Temelína. "My si nemůžeme dovolit garantovat ceny elektřiny," řekl po jednání vlády vicepremiér a ministr financí Andrej Babiš. Další články k tématu:

David Rath: Dřív řídil "zeměkouli", teď předepisuje prášky na bolest

9. 4. 2014 11:08 zobrazit článek
David Rath, obžalovaný z korupce, v roli venkovského lékaře. Jeho obžalobu však pacienti neřeší. Pět měsíců po propuštění z vazby ordinuje v poliklinice na hostivickém náměstí. Zatím jen dvakrát týdně a šéfuje mu manželka. (rubrika: Z praxe, zdroj: Mladá fronta Dnes)

Miloš Zeman: O ochranu Rusů v Karlových Varech také nikdo nestojí, hájí Zeman případný zásah NATO

9. 4. 2014 15:46 zobrazit článek
V případě dalších vojenských zásahů Ruska na území Ukrajiny by mělo zasáhnout NATO. Názor, který prezident Miloš Zeman prezentoval již v neděli v Hovorech z Lán, hodlá při čtvrtečním setkání sdělit i generálnímu tajemníkovi aliance Andersi Fogh Rasmussenovi. Nároky menšin podle něj nesmějí být přeceňovány. Ochranu Rusů v Karlových Varech by si také nikdo nepřál, dodal v nadsázce. 2 320 Kč

Bohuslav Sobotka: Sobotka se s Babišem nedohodl na financování zdravotnictví

9. 4. 2014 7:21 zobrazit článek
Premiér Bohuslav Sobotka se s ministrem financí Andrejem Babišem nedohodl na financování zdravotnictví. Při odchodu z jednání to řekl Babiš, který ale věří, že se dohodu v rámci celého rozpočtu podaří najít ve středu. (rubrika: Politika, autor: Martin Weiser, zdroj: ČTK)

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!