Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Špatná nemocnice? Babiš urazil tisíce lidí, řekl hejtman Netolický

21. 10. 2014 20:32 zobrazit článek
Ministr financí Andrej Babiš prohlásil, že pardubická nemocnice má velice špatnou pověst. Zřejmě poprvé se tak stalo, že to o zařízení řekl nějaký politik. Ti se totiž většinou na veřejnosti kvalitu nemocnic neodvažují hodnotit. Další články k tématu:

Karel Schwarzenberg: Schwarzenberg nehodlá odejít z čela TOP 09. Nejdříve musíme objasnit chyby, říká

21. 10. 2014 18:10 zobrazit článek
Praha – Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg neplánuje v souvislosti se špatným výsledkem komunálních a senátních voleb odejít z čela strany. Podle něj teď TOP 09 musí analyzovat a napravit chyby, kterých se dopustila. Strana se v kampani příliš soustředila na celostátní problémy, řekl Schwarzenberg v rozhovoru s ČTK. Přemýšlet o vlastních chybách by měl podle předsedy i dosluhující pražský primátor Tomáš Hudeček, který kvůli sporům s bývalým šéfem pražské buňky Jiřím Vávrou odešel z TOP 09. Stranu opustil i Vávra.

David Rath: Soud nemohl jednat v kauze Ratha, který je údajně hospitalizován

21. 10. 2014 10:35 zobrazit článek
Praha – Krajský soud v Praze dnes nemohl pokračovat v projednávání kauzy bývalého poslance Davida Ratha (dříve ČSSD) a dalších deseti lidí obžalovaných z korupce. Rath k soudu nepřišel, podle sdělení jeho advokáta Adama Černého je hospitalizován. Na programu byly výslechy soudních znalců a probírání listinných důkazů.

Vladimír Dlouhý: Dlouhý: Sankce proti Rusku jsou nesmyslné

21. 10. 2014 13:41 zobrazit článek
Protiruské sankce zavedené Západem v reakci na ukrajinskou krizi nemají smysl a jediným řešením současné svízelné situace je politický kompromis. Na konferenci Dny USA a Evropské unie na pražském Žofíně to v úterý řekl prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI