Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Miloš Zeman: Olga Lomová: Tchaj-wan není vnitřní záležitost ČLR

27. 10. 2014 23:57 zobrazit článek
V tiskové zprávě o návštěvě prezidenta Zemana v ČLR čteme: „Prezident Miloš Zeman v pondělí na setkání s čínským protějškem Si Ťin-pchingem prohlásil, že Česká republika uznává územní integritu Číny včetně Tibetu a Tchaj-wanu. Zeman rovněž deklaroval, že se ČR nehodlá vměšovat do vnitřních záležitostí Číny, a vyslovil naději ve sjednocení Tchaj-wanu s pevninskou Čínou.“ Před chvilkou jsem mailem dostala reakci na neuvážená slova pana…

Bohuslav Sobotka: Koalice směřuje ke zrušení druhého důchodového pilíře k lednu 2016

27. 10. 2014 19:55 zobrazit článek
Důchodová reforma bývalé vlády Petra Nečase s takzvaným druhým důchodovým pilířem, kdy měli lidé šanci část sociálních odvodů přesměrovat do soukromých penzijních fondů, skončí k 1. lednu 2016. „Směřujeme k tomuto řešení,“ řekl po jednání vládní koalice premiér Bohuslav Sobotka. Potvrdili to i zástupci KDU-ČSL a hnutí ANO, kteří se účastnili jednání.

Ing. Andrej Babiš: Lesk a bída ukrajinských voleb (Ondřej Mrázek)

26. 10. 2014 14:59 zobrazit článek
Pustíte-li si veřejnoprávní Český rozhlas nebo Českou televizi, právě probíhající volby na Ukrajině vám musí připadat jako něco mezi oslavou prosperity a demokracie a triumfem pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Radostné tváře, rozjařené úsměvy, lidové písně a tance, všudypřítomný optimismus a nezlomná víra, že – jak tvrdí úspěšně i lišácký financ Babiš – bude líp. Skutečnost je ovšem bohužel poněkud složitější.

Václav Klaus: Chládek couvl, Václav Klaus v čele rady nebude

26. 10. 2014 16:20 zobrazit článek
Praha – Ve čtvrtek Deník získal od ministra školství Marcela Chládka (ČSSD) exkluzivní informaci, že exprezident Václav Klaus stane v čele Národní rady pro vzdělávání. Na dotaz, jak vybíral její jednotlivé členy, našemu listu řekl: „Šlo mi o názorově pestré složení, abychom společně dokázali nastavit strategii, která se nebude měnit s každým ministrem.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |