Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Pozor na Babiše a plíživý nástup nesvobody, varovali Kalousek s Němcovou

25. 2. 2015 22:09 zobrazit článek
Parlamentní opoziční politici Miroslav Kalousek (TOP 09) a Miroslava Němcová (ODS) si ve středu na Staroměstském náměstí notovali, když v rámci vzpomínkové akce na únorový převrat roku 1948 varovali přihlížející desítky občanů před plíživým nástupem nesvobody, kterou má reprezentovat šéf hnutí ANO a ministr financí Andrej Babiš.

Miloš Zeman: V řádu týdnů se rozhodne o generálu Pavlovi a jeho konci ve funkci

25. 2. 2015 23:34 zobrazit článek
O termínu, kdy skončí náčelník generálního štábu Petr Pavel ve funkci, by se mělo rozhodnout v řádu týdnů. Návrh konkrétního data má prezident Miloš Zeman dostat od ministra obrany Martina Stropnického (ANO), náčelníka generálního štábu Petra Pavla a jeho plánovaného nástupce Josefa Bečváře. Nejvyšší armádní představitelé se na tom dnes dohodli na schůzce na Pražském hradě, řekl mluvčí ministerstva obrany Jan Pejšek.

Zdeněk Škromach: Senát dal šanci nemocenské v prvních třech dnech, ANO to kritizovalo

25. 2. 2015 14:45 zobrazit článek
ČSSD se pokouší zvrátit to, že zaměstnanci, kteří stonají, nedostanou v prvních třech dnech ani korunu. „Důsledky toho, že lidé nemoc přecházejí, jsou dražší, než to, kdyby lidé dostávali nemocenskou v prvních třech dnech,“ řekl senátor Zdeněk Škromach při obhajobě návrhu. Senát dal návrhu šanci, i když ANO spolu s ODS nápad tvrdě kritizovalo. Další články k tématu:

Bohuslav Sobotka: Nejvýraznější osobnost veřejného života? Vyhrál Zeman, Babiš je druhý

25. 2. 2015 18:21 zobrazit článek
Praha – Nejvýraznější osobností českého veřejného života roku 2014 byl podle více než poloviny lidí prezident Miloš Zeman. Únorový průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) ukázal, že pro 40 procent Čechů je takovou osobností vicepremiér a šéf ANO Andrej Babiš, za ním následuje premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka s více než 14 procenty hlasů.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |