Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Poslanci si došlápli na hazard. Už nepůjde prohrát sto tisíc za večer

17. 7. 2014 17:35 zobrazit článek
Poslanci ve čtvrtek podpořili novelu loterijního zákona z pera svých kolegů, která má omezit výhry i vklady na videoloterijních terminálech. Také má posílit pravomoci obcí nad těmito hracími přístroji. Pod novelou loterijního zákona jsou podepsáni poslanci z klubů ANO, TOP 09 a Starostů, KDU-ČSL, sociálních demokratů i Úsvitu. Podepsal ji i předseda ANO a ministr financí Andrej Babiš. Z čerstvých statistik vyplývá, Češi loni prosázeli celkem 123,9 miliardy korun, z toho 51,4 miliard připadlo právě na videoloterijní terminály.

Miloš Zeman: Zeman odmítl jmenovat soudce Veselého šéfem krajského soudu v Ústí

17. 7. 2014 15:53 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman odmítl jmenovat soudce Jana Veselého šéfem Krajského soudu v Ústí nad Labem. Naopak vyjádřil souhlas se jmenováním Milana Bořka šéfem Krajského soudu v Brně. Serveru iDNES.cz to řekl mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Ministerstvo spravedlnosti vyhlásí nové výběrové řízení. Další články k tématu:

Bohuslav Sobotka: Jak může takhle nehorázně lhát? (Jan Koucký)

17. 7. 2014 15:48 zobrazit článek
Před několika dny se předseda vlády Bohuslav Sobotka nechal slyšet, že jeho vláda zlepšila obraz České republiky v zahraničí. Ono asi nelze čekat, že by předseda jakékoliv vlády řekl pravý opak. Taková už je politika. Každá vláda se snaží občany přesvědčit, že je lepší než ta minulá. Nicméně právě oblast zahraniční politiky by mělo být něco, co by mělo spojovat vládu s opozicí. Jenže to by musela existovat jasná koncepce české zahraniční politiky. A ta bohužel neexistuje.

Petr Nečas: Janeček (KSČM): Kolik peněz stojí mandát od lidí v ODS?

17. 7. 2014 16:28 zobrazit článek
Stíhání bývalých poslanců ODS v kauze Jany Nagyové, současné manželky expremiéra Petra Nečase, bylo po zásahu Nejvyššího soudu zastaveno vzhledem k jejich poslanecké imunitě. Právníci, kteří je zastupují, ale ani chvíli nelenili a ihned podali žaloby na odškodnění, kde žádají tučné finanční částky v řádech milionů korun.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!