Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jiří Čunek: Ve styku s vlčáky mám oči otevřené, říká Salichov. O Čunkovi už nemluví

14. 11. 2014 21:09 zobrazit článek
Arif Salichov zažívá rok plný změn. Přestal být státním zástupcem. Uspěl ve volbách a vstoupil do koalice s lidovci. S těmi lidovci, kterým kdysi šéfoval Jiří Čunek. Jeho stíhání Salichov před lety zastavil. O tom už nechce mluvit ani ve chvíli, kdy vydává novou knížku Pohodové jihlavské fejetony. Další články k tématu:

Vladimír Dlouhý: Vladimír Dlouhý

14. 11. 2014 1:11 zobrazit článek
Netušil jsem, že se bude tunelovat, nedokázal jsem si to vůbec představit, říká jeden z architektů transformace a v 90. letech dlouhodobě nejpopulárnější politik v Česku. Stovky miliard byly podle něj cenou za likvidaci komunismu, kterou bychom museli zaplatit tak jako tak...

Miloš Zeman: Kuponová privatizace? Dějiny uhnuly jinam

14. 11. 2014 0:21 zobrazit článek
Praha /INFOGRAFIKA, FOTOGALERIE/– Smějí se na sebe, tykají si, při konferenci si šeptají a „vyrušují" řečníka. Pokud jde o kuponovou privatizaci a její roli v dějinách, Václav Klaus a Miloš Zeman se mění v ideové protivníky. Dokázali to i včera na konferenci ke 25 letům svobodného podnikání, kterou v pražském Obecním domě uspořádala Hospodářská komora ČR.

Bohuslav Sobotka: Začíná série akcí, která připomene listopad 1989

14. 11. 2014 9:32 zobrazit článek
V budově bývalého Federálního shromáždění se dnes uskuteční slavnostní shromáždění k 25. výročí listopadových událostí roku 1989. Čtvrtstoletí od pádu komunismu v někdejším Československu si připomenou vysocí představitelé parlamentů Česka a Slovenska a premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Nepůjde o jedinou akci, která dnes, tři dny před samotným výročím, listopad '89 připomene.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif