Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Babiš posiluje, ANO by získalo přes 30 procent hlasů

19. 9. 2014 13:48 zobrazit článek
Podle průzkumu společnosti STEM by hnutí ANO miliardáře Andreje Babiše získalo přes třicet procent hlasů a volby do Sněmovny by suverénně vyhrálo. Druhá ČSSD by skončila s velkým odstupem devíti procentních bodů. Do Sněmovny by se dostaly všechny strany, které jsou v ní nyní, kromě Úsvitu přímé demokracie.

George W. Bush: Bezzubé NATO a spojenectví bez spojenců

19. 9. 2014 19:32 zobrazit článek
Letošní summit byl označován jako nejvýznamnější od pádu Berlínské zdi, případně nejdůležitější za poslední desetiletí. Naposledy se hlavy států a špičky NATO ve Spojeném království setkaly v roce 1990 v Londýně. George H. W. Bush a Margaret Thatcherová tehdy přislíbili éru prosperity a míru, díky které bude Severoatlantická aliance méně důležitá a méně potřebná. O prosperitě a míru lze silně pochybovat, zato záležitost se zbytečností NATO se zřejmě povedla, byť nechtěně.

Miloš Zeman: Ať se lustrace povinně týkají členů vlády, navrhuje poslanec TOP 09

19. 9. 2014 10:32 zobrazit článek
Poslance znovu zaměstná spor o to, jestli mají být pro členy vlády povinná lustrační osvědčení. Výslovně to chce do zákona zakotvit poslanec za TOP 09 Martin Plíšek. Spor o lustrační osvědčení doprovázel jmenování vlády Bohuslava Sobotky, když ho prezident Miloš Zeman nechtěl od šéfa ANO Andreje Babiše, který se stal ministrem financí. Další články k tématu:

Bohuslav Sobotka: Sobotka řekl dost a podpořil Slavii v boji proti developerům. Zazněla ostrá slova

19. 9. 2014 14:36 zobrazit článek
Premiér Bohuslav Sobotka se postavil za Slávii. Zavítal do jejího pražského sportovního areálu, o který usiluje developerská firma, která prý chce na lukrativních pozemcích zbudovat obří administrativní centrum. „Areál Slavie se musí zachovat, tlak developerů je nepřípustný,“ komentoval to ostře premiér. Podle kandidátky do Senátu Ivany Cabrnochové je realizace plánu developerů čiré bláznovství.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!