Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Babiš má pravdu, je škoda, že nestudoval na traktoristu (Ondřej Krása)

18. 12. 2014 13:47 zobrazit článek
Ve výroku našeho osvíceného vládce, že máme příliš mnoho zbytečných vysokoškoláků a málo manuálně pracujících, je jistě jeho osobní povzdech, že chtěl zřejmě i on sám manuálně pracovat. Navíc byl zbytečně vzdělaný na elitních školách a tak se jen těžko protloukal a jen tak tak našel nějaké to uplatnění. A proto touto svojí osobní zkušeností chce ostatním ulehčit jejich rozhodování, čím by v životě měli být.

Miloš Zeman: Zemanovy výroky jsou strašné, řekl šéf americké Nadace pro demokracii

18. 12. 2014 19:32 zobrazit článek
Slova prezidenta Miloše Zemana v Číně, že tam nepřijel poučovat o lidských právech, ale učit se stabilizovat společnost, jsou strašná. Pokud Zeman přijede na návštěvu Spojených států, čeká ho tam za některé jeho výroky kritika. Uvedl to prezident americké Národní nadace pro demokracii (NED) Carl Gershman na konferenci o lidských právech v Černínském paláci. Další články k tématu:

Michal Hašek: Nejprve rošáda náměstků. Pak zastupitelé odkývali, že chtějí Velkou cenu

18. 12. 2014 14:55 zobrazit článek
Jihomoravský kraj byl chvíli bez náměstka hejtmana. Václava Božka (ČSSD) považovaného za mentora současného premiéra Bohuslava Sobotky vystřídal stranický kolega Marek Šlapal. Poté zastupitelé odsouhlasili záměr hejtmana Michala Haška (ČSSD). Kraj založí společnost, jež se má postarat o pořádání Velké ceny. Další články k tématu:

Bohuslav Sobotka: Sobotka: Ekonomické problémy Ruska budou mít dopad i na Ukrajinu

18. 12. 2014 19:26 zobrazit článek
Brusel – Nynější hospodářské turbulence v Rusku budou nutně mít negativní vliv na situaci na Ukrajině, řekl dnes novinářům v Bruselu český premiér Bohuslav Sobotka. Připomněl přes konflikt na východě Ukrajiny trvající silné propojení ekonomik obou zemí i jejich finančních sektorů. Sobotka do Bruselu přijel na poslední letošní summit EU, na jehož programu ukrajinská krize nechybí.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif