Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Babiš znechutil Mládka. Ministři se hádají, jak pojedou vlakem do Ostravy

21. 7. 2015 15:00 zobrazit článek
Rozkol v Sobotkově kabinetu způsobilo výjezdní zasedání vlády v Ostravě. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) se pustil do Andreje Babiše (ANO) kvůli tomu, že šéf financí s ostatními nepojede jedním vlakem, ale vyrazí dříve. Babiš se brání, že musí na důležitou schůzku a že si z něj Mládek udělal jen snadný terč.

Vladimír Železný: Nova žaluje slovenskou televizi Joj. Vadí jí logo stanice, která začala vysílat v Česku

21. 7. 2015 19:13 zobrazit článek
Nova žaluje slovenskou stanici Joj Cinema za to, že používá logo zaměnitelné s logem filmového kanálu Nova Cinema. Generální ředitel Joj potvrdil, že stanice již pracuje na změně loga. Paradoxní je, že stanici Joj v roce 2002 založil tehdejší šéf Novy Vladimír Železný.

Miloš Zeman: Jan Kubita: Dva roky natvrdo za vajíčka naměkko

21. 7. 2015 16:08 zobrazit článek
Jestli jste loni v listopadu stáli na pražském Albertově, proti vám byl na pódiu prezident Miloš Zeman, říkal něco, co se vám nelíbilo a vůbec vám byl nesympatický, měli jste zrovna v ruce vajíčko a hodili ho směrem k hlavě státu, můžete jít na dva roky do vězení.

Bohuslav Sobotka: Vláda by se měla zabývat obnovou lesů v Krušných horách

21. 7. 2015 12:54 zobrazit článek
Vláda se bude zabývat obnovou lesů v Krušných horách. Soukromí vlastníci by mohli získat dotace na obnovu porostů, řekl 20. 7. při návštěvě Krušných hor premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Přibližně polovina zdejších lesů patří státnímu podniku Lesy České republiky, druhou polovinu vlastní soukromníci, obce nebo církve.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |