Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: KOMENTÁŘ: Babišova řecká lež, řecká mantra - Thomas Kulidakis

24. 4. 2015 9:29 zobrazit článek
První místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš má svaté právo vyjádřit svůj názor na priority státního rozpočtu. Dalo by se dokonce říci, že se to od něj z titulu jeho funkce očekává, od toho také sedí ve vládě. Otázka však zní jakou formou, jakými argumenty a na jakém místě.

Miloš Zeman: Papež František a Noční vlci (phorak)

24. 4. 2015 23:19 zobrazit článek
Panenko skákavá, to zas bude mela! Prezident Zeman se vyjádřil v tom smyslu, že na chystaném průjezdu ruských motorkářů ze skupiny Noční vlci Českem nevidí nic špatného. Dělá se z toho podle něj zbytečná hysterie. Co to má znamenat? Další provokace na zakázku Kremlu, nebo síla pokory, kterou naše občas neomalená (pro mnohé dokonce ovarová) hlava státu nasákla při své návštěvě vatikánské Svaté stolice? Je pravda, že měl divné plamínky v očích, když vítězoslavně oznamoval, že Papež František přijede na návštěvu do Česka.

Zdeněk Škromach: Jerevan na minutu utichl. Lidé uctili památku Arménů zabitých osmanskými Turky

24. 4. 2015 12:51 zobrazit článek
Arménie si připomíná 1,5 milionu obětí, které zemřely na počátku 20. století při masakrech v Osmanské říši. Jejich památku přijeli uctít představitelé šedesáti zemí světa, mezi nimi také ruský a francouzský prezident. Česko zastupuje místopředseda Senátu Zdeněk Škromach z ČSSD.

Bohuslav Sobotka: Amnesty International odsoudila Chládkovu reakci na zprávu o diskriminaci

24. 4. 2015 19:44 zobrazit článek
Praha - Amnesty International (AI) dnes ostře zkritizovala reakci ministra školství Marcela Chládka (ČSSD) na svou zprávu o diskriminaci Romů v českém vzdělávacím systému. Ministrovy výroky, podle kterých není zpráva založená na pravdivých údajích, označila organizace za předsudečné a kontraproduktivní. AI zároveň vyzvala předsedu vlády Bohuslava Sobotku (ČSSD), aby začal s nápravou problému a sjednotil postoje svých ministrů. ČTK to sdělila mluvčí organizace Martina Pařízková.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |