Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Havel: Urazili islám, zabili je; zhanobily křesťany, dostaly Havlovu Cenu (Břetislav Olšer)

24. 1. 2015 10:32 zobrazit článek
"Jsou to paradoxy, co?" říká sládek v Havlově Audienci. Občas měl pravdu. Svět se řítí do ďáblovy.... Karikaturisté urazili Proroka Muhammada, bez váhání je zastřelili islamisté. Zhanobily veřejnou souloží v těhotenství a sprostou písní chrám Krista Spasitele, dostaly Cenu Václava Havla za kreativní disent.

Ing. Andrej Babiš: Vládu podtrhlo 11 jejích poslanců, neprošly dluhopisy za 674 miliard

23. 1. 2015 11:43 zobrazit článek
Poslanci neschválili vydání státních dluhopisů za 674 miliard na financování státních dluhů. Vládě chyběly hlasy, jedenáct vládních poslanců se zdrželo. Ministr financí Andrej Babiš byl pak rozzlobený. Chce ale počkat, až prezident Miloš Zeman podepíše změnu rozpočtových pravidel, která umožní vydávat dluhopisy i bez speciálního zákona. Další články k tématu:

Karel Schwarzenberg: Schwarzenberg exkluzivně: »Zeman je katastrofou pro tuhle republiku!«

23. 1. 2015 5:35 zobrazit článek
Dva roky byl Karel Schwarzenberg (77) kancléřem u Václava Havla (†75). Takže to, co se děje kolem nynějšího šéfa prezidentovy kanceláře Vratislava Mynáře (47), dokáže dobře posoudit. Co všechno je teď na Hradě podle něj špatně? Jaký má vůbec vztah k Miloši Zemanovi (70)?

George W. Bush: Federer měl v Austrálii špatné předtuchy. Napodruhé se naplnily

23. 1. 2015 21:16 zobrazit článek
Ten den se George W. Bush ujal úřadu amerického prezidenta. Tehdy, 20. ledna 2001, také Roger Federer naposledy prohrál ve 3. kole Australian Open. To druhé platilo do pátku. Světová tenisová dvojka překvapivě padla s Andreasem Seppim, vytáhlým Italem, s nímž měl Federer bilanci 10:0. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif