Petr Gandalovič - novinky

Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)

PRAHA (MEDIAFAX) - (Zprávu jsme aktualizovali o další informace ve 2. a 4. odstavci.)Bývalý ministr zemědělství a místopředseda ODS Petr Gandalovič předal ve čtvrtek americkému prezidentovi Baracku Obamovi své pověřovací listiny a oficiálně zahájil..

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Petr Gandalovič diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ing. Andrej Babiš: Babiš se při rozhodování o biopalivech zdržel hlasování, i když měl souhlas ministerstva

22. 5. 2015 16:26 zobrazit článek
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) se při klíčovém hlasování o prodloužení daňové podpory biopaliv zdržel hlasování, přestože jeho vlastní ministerstvo vydalo k pozměňovacímu návrhu doporučující stanovisko. Upozornil na to první místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek, který byl zpravodajem tohoto zákona.

Vladimír Dlouhý: Vladimír Dlouhý: Nové odpadové zákony mohou mít negativní dopad na podnikatele

22. 5. 2015 15:40 zobrazit článek
Současný odpadový zákon by měly v následujících měsících nahradit dva nové předpisy. Ty budou vycházet jednak z věcného záměru zákona o výrobcích s ukončenou ľivotností, který vláda projednala v minulém týdnu, a dále z věcného záměru zákona o odpadech, jemuľ se bude vláda věnovat dnes. Hospodářská komora ČR nesouhlasí s obsahem věcných záměrů obou navrhovaných zákonů, který vychází z Ekon ...

Miloš Zeman: Zeman se večer sešel s Junckerem, mluvili i o kvótách pro imigranty

22. 5. 2015 1:25 zobrazit článek
Snahy Evropské unie o řešení nynější krize s přílivem migrantů, ale také potřeba zvýšit v členských zemích osmadvacítky úroveň investic, byly mezi tématy čtvrteční večerní schůzky českého prezidenta Miloše Zemana a šéfa Evropské komise Jeana-Claudea Junckera. O setkání, které se odehrálo na konci prvního dne nynějšího summitu Východního partnerství v lotyšské Rize informoval na twitteru mluvčí české hlavy státu Jiří Ovčáček. Další články k tématu:

Michal Hašek: Číňané chtějí na Moravě postavit lázně za dvě miliardy

22. 5. 2015 16:26 zobrazit článek
Čínská provincie Che-pej chce v lázeňské zóně v Pasohlávkách na Brněnsku vybudovat lázeňské centrum za více než dvě miliardy korun, řekl v pátek jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD). V místě by měly vzniknout léčebné ústavy a wellness hotely, které by přinesly stovky pracovních míst.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Petr Gandalovič se ujal funkce českého velvyslance ve Spojených státech amerických (8.7.2011)":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |