Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martin Stropnický diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Češi jsou vystrašení z uprchlíků a chtějí odvody do armády. Šílené emoce, míní Stropnický

26. 6. 2015 14:37 zobrazit článek
Drtivá většina Čechů (83 procent) má strach z přílivu uprchlíků. Vyplývá to z průzkumu ministerstva obrany, jehož výsledky v pátek představil šéf resortu Martin Stropnický (ANO). Většina respondentů by také obnovila povinné odvody do armády. Ministr se ale pokouší klidnit vypjaté emoce.

Jan Šťastný: Zemřel Kája Saudek (†80): Konečně může klidně spát, říká jeho dvojče Jan

26. 6. 2015 23:34 zobrazit článek
Významný kreslíř Kája Saudek (†80) zemřel. Jeho dvojče Jan Saudek je na dně. „Z odchodu bratra jsem šťastný, protože může konečně klidně spát,“ řekl Blesk.cz fotograf. Kreslíř, který ležel devět let v kómatu, se podle své ženy před měsícem z vegetativního stavu probral...

Dáda Patrasová: Felixi, o tahle prsa přijdeš! Dáda byla ultra sexy holka a pořád má co nabídnout!

26. 6. 2015 20:48 zobrazit článek
Felix Slováček (72) se rozhodl, že vymění Dádu Patrasovou (59) za služby výtvarnice Lucie Gelemové (32). Pravda, Patrasové už není dvacet let a věk prostě nezastavíš. Na straně druhé je potřeba zdůraznit, že jeden čas patřila k TOP erotickým symbolům v tehdejším Československu.

Dana Černá: VIDEO: Kličkuj jako Messi! Jihomoravský přebor nabídl úžasné sólo

26. 6. 2015 17:39 zobrazit článek
Přešel přes tři hráče, a poté míč přesně poslal k tyči. Záložník Daniel Černý vstřelil gól po krásném sólu a napodobil tak slavné fotbalové hvězdy. Jeho Ivančice však nakonec ve 29. kole přeboru Jihomoravského kraje podlehly Ráječku 1:4. Na Černého akci se podívejte na videu.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |