Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martin Stropnický POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“ - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Babišova ministryně pod palbou: Máte tu zimu a jste sprostí, pustila se do nadlidí

23. 10. 2014 19:48 zobrazit článek
Nejdřív si postěžovala, že je ve Sněmovně zima. Poté poslance peskovala za to, že mezi nimi chybí vzájemný respekt. A neváhají sáhnout ani k vulgaritám. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová svým neobvyklým vystoupením popudila řadu poslanců. A podobně jako šéf obrany Martin Stropnický byla veřejně zkritizována. Za svým vyjádřením si však stojí.

Cobie Smulders: Hviezda seriálu Ako som spoznal vašu mamu: Je tehotná!

23. 10. 2014 17:08 zobrazit článek
HOLLYWOOD - Kanadská herečka Cobie Smulders a jej manžel Taran Killam čakajú druhé dieťa. Radostnú správu potvrdili pre americký týždenník People zástupcovia 32-ročnej predstaviteľky Robin Scherbatsky zo seriálu Ako som spoznal vašu mamu (2005 - 2014).

Veronika Žilková: Jak jsem nutil Žilkovou, aby šla do konfliktu

23. 10. 2014 12:17 zobrazit článek
Den po volbách zastupitelka Suchdola Veronika Žilková (ANO) prohlásila, že strany by tam s hnutím měly udržovat dobré vztahy. Protože peníze rozděluje magistrát, kde budou sedět dámy z ANO. Teď ale herečka začala tvrdit, že jsem ji k těmto výrokům donutil, když jsem jí neustále podsouval, aby šla do konfliktu. Jako důkaz, že Žilková nemluví pravdu, přikládám nahrávku celého rozhovoru.

Elijah Wood: Novozélandské aerolinky natočily nové instruktážní video s Hobitem

23. 10. 2014 0:56 zobrazit článek
Letecká společnost Air New Zealand zveřejnila nové instruktážní video pro pasažéry svých letů, které opět využívá kulis ze světa filmové ságy Pán prstenů. Nové video vzniklo před chystanou premiérou třetího dílu Hobita: Bitva pěti armád, který se v českých kinech bude hrát od 11. prosince. Ve videu účinkují herec Elijah Wood, tedy představitel Froda z trilogie Pán prstenů, i sám režisér všech dosavadních filmů série Peter Jackson. (Zdroj videa: Youtube.com)

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI