Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martin Stropnický diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Babišova ministryně pod palbou: Máte tu zimu a jste sprostí, pustila se do nadlidí

23. 10. 2014 19:48 zobrazit článek
Nejdřív si postěžovala, že je ve Sněmovně zima. Poté poslance peskovala za to, že mezi nimi chybí vzájemný respekt. A neváhají sáhnout ani k vulgaritám. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová svým neobvyklým vystoupením popudila řadu poslanců. A podobně jako šéf obrany Martin Stropnický byla veřejně zkritizována. Za svým vyjádřením si však stojí.

AnnaLynne McCord: Kráska z Beverly Hills 90210 žúrovala s nahými prsami: Tá sa teda doriadila!

27. 10. 2014 1:08 zobrazit článek
LOS ANGELES – Odvážnejší kostým nenašla? Hoci sa AnnaLynne McCord (27) zviditeľnila ako očarujúca hviezda populárneho tínedžerského seriálu, na nedávnej párty príliš veľa sexepílu nevyžarovala. K imidžu zvodnej cice jej nedopomohol ani fakt, že drobné prsia vystavila úplne nahé s prelepenými bradavkami.

Megan Fox: Filmová sexbomba Megan Fox přísahala, že nemá plastiky: Tady je důkaz, že je to ulhaná umělotina!

27. 10. 2014 21:14 zobrazit článek
O tom, že "Megan Fox":http://www.extra.cz/tema/megan-fox (28) je jednou z "nejkrásnějších hollywoodských hereček":http://www.extra.cz/tak-jde-cas-s-megan-fox-11-fotek-soucasneho-sexsymbolu-podivejte-jak-se-vyloupla#utm_source=facebook.com&utm_medium=FBpage&utm_campaign=st, není pochyb. Horší je, že stejně jako spousta jejích kolegyň propadla po čase kouzlu botoxu a dalších úprav a i když jí ještě není ani třicet, má náběh stát se "za pár let umělotinou":http://www.extra.cz/megan-fox-si-zase-nechala-pozmenit-oblicej-stava-se-z-ni-plastikova-prisera-vime-jak-dopadne, kterou si budou plést s voskovou figurínou.

Sharon Stone: Odrb náš každodenný (ostrihonova)

27. 10. 2014 10:18 zobrazit článek
Sharon Stone Let Me Go (SSLMG) - GUnaGU Svoj divadelný názor som nechala doma, nemá rád pivnice a trápi ho alergia na plesne. A GUnaGU hrá presne v takých katakombových priestoroch. Hra SSLMG (nechce sa mi to zakaždým rozpisovať celé) je deklarovaná ako autorský odrb - dokonca aj na divákoch.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |