Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martin Stropnický diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Šéf ústavu, v jehož správě byl vrbětický areál, ve funkci končí

16. 12. 2014 19:39 zobrazit článek
Praha - Rezignoval ředitel slavičínské pobočky Vojenského technického ústavu (VTÚ) Zbyněk Eiselt. Ministr obrany Martin Stropnický ho kritizoval v souvislosti s děním ve vrbětickém areálu. Právě slavičínský odštěpný závod VTÚ pronajímá areál muničních skladů ve Vrběticích, v němž letos vybuchly už dva sklady, jež si pronajímala ostravská společnost Imex Group. Kromě toho dnes svou rezignaci ke konci roku ohlásil i ředitel celého VTÚ Václav Irovský.

John Travolta: Neměla jsem ani na jídlo, prozradila hvězda filmu Kdopak to mluví

21. 12. 2014 21:53 zobrazit článek
Bývala tváří osmdesátých let a vydělávala miliony. Skončila ale na mizině a dokonce pobírala sociální dávky! Řeč je o herečce Lysette Anthony (51), kterou znáte třeba z komedie Kdopak to mluví 3, kde se jako krásná mrcha Samantha pokoušela svést Johna Travoltu. Češi ji budou znát hlavně z klipu Depeche Mode I Feel You.

Sharon Stone: Kedysi rozťahovala nohy, dnes nakupuje bez podprsenky: Táto ženská má stále šmrnc!

21. 12. 2014 3:40 zobrazit článek
BEVERLY HILLS – Stará, ale jará! Herečka Sharon Stone (56) ani po rokoch nestratila nič zo svojho povestného sexepílu. Tak, ako kedysi zvádzala vo filme Základný inštinkt, provokuje aj v súčasnosti. Pred pár dňami napríklad brázdila ulice s bradavkami v pozore.

Luděk Sobota: Ad MF DNES: Sekyra (Lubomír Stejskal)

21. 12. 2014 21:01 zobrazit článek
MF DNES přinesla v sobotu 20/12 obsáhlý rozhovor s podnikatelem Luďkem Sekyrou. Podle informace deníku je mu padesát let – polovinu života prožil tudíž v komunismu (rozuměj ve společnosti totálně ovládané komunistickou stranou, resp. komunistickými stranami: KSČ, která byla s částečnou výjimkou období pražského jara 1968 politickým vazalem KSSS).

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif