Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


 

celý článek | Martin Stropnický POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“ - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Veronika Žilková: Když je v rodině průšvih, sejdeme se v jedné posteli

11. 8. 2014 1:34 zobrazit článek
Herečka Veronika Žilková- Stropnická působí jako rázná žena. Ona taky je, musí. Jinak by nezvládla velet početné rodině, zatímco se její muž, ministr Martin Stropnický, stará o obranu země. Co když se ale pod přísnou fasádou skrývá měkké srdce plné lásky a žena, která se hledá v nové životní roli? Další články k tématu:

William Fichtner: William Fichtner: Prahu jsem si na první pohled zamiloval

19. 8. 2014 12:52 zobrazit článek
„Před jedenácti lety jsem byl v Praze poprvé při natáčení válečného filmu Černý jeřáb sestřelen a na první pohled jsem si ji zamiloval. Od té doby se sem rád vracím. Když mi tedy nabídli hlavní roli v novém krimiseriálu Bez hranic, který se měl točit převážně u vás, neváhal jsem,“ svěřil se před časem William Fichtner v rozhovoru pro Magazín Práva.

Charlie Sheen: Kyblíková výzva je už trapárna: Sledujte, jak ji pojal borec z Dva a půl chlapa Charlie Sheen!

19. 8. 2014 16:28 zobrazit článek
"Polévání se kýblem s ledovou vodou":http://www.extra.cz/zakladatel-facebooku-vyzyva-miliardare-billa-gatese-aby-si-vylil-kybl-vody-na-hlavu-udela-to se mezi slavnými rozšířilo rychlostí blesku. Slavní pronesou pár slov o tom, že chtějí rozšířit povědomí o ALS (Amyotrofická laterální skleróza), "chrstnou na sebe kýbl vody":http://www.extra.cz/bill-gates-odpovida-na-zuckerbergovu-vyzvu-vylije-na-sebe-kbelik-ledove-vody, nechají někoho, aby je natočil, a pak to prásknou na sociální síť s tím, že vyzvou další lidi.

Cynthia Nixon: Toto že je slávna hollywoodska hviezda? Na ulici by ste o ňu ani nezakopli!

19. 8. 2014 19:18 zobrazit článek
NEW YORK – Vypršala z nej všetka iskra! Zatiaľ čo Cynthia Nixon (48) ešte pred desiatimi rokmi pripomínala nestarnúcu a šarmantnú dámu, dnes pôsobí vyčerpane a strhane ako nikdy. Predstaviteľka Mirandy z kultového projektu Sex v meste sa tento týždeň objavila v newyorských uliciach. Ani skalní fanúšikovia seriálu by ju však v takejto nelichotivej podobe zaručene nespoznali.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!