Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martin Stropnický diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Vláda schválila vyslání 25 vojáků a techniky do Maďarska, budou hlídat hranice

5. 10. 2015 16:27 zobrazit článek
Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v pondělí oznámil vyslání asi 25 vojáků a ženijní techniky do Maďarska. Vojáci budou mít za úkol ohlídat schengenské hranice a v Maďarsku mají působit přibližně od 15. října do 15. prosince. Česko zvažuje vyslání i dalších armádních a policejních sil, se zástupci visegrádské čtyřky o tom bude jednat ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Ministr zároveň zdůraznil, že Česko trvá na svém odmítavém postoji ke kvótám.

Matěj Stropnický: Policie skoro po roce vrátila Stropnickému zabavený počítač, případ dál prověřuje

6. 10. 2015 10:57 zobrazit článek
Policie vrátila Matěji Stropnickému počítač, který mu zabavila téměř před rokem, když ještě působil jako místostarosta na žižkovské radnici. Stropnický nadále tvrdí, že neví, proč mu byl počítač zabaven, v médiích se ale později objevila informace, že zásah, kterého se účastnila i televize, souvisel s privatizací obecního bytu na Žižkově poblíž hotelu Olšanka.

Demi Lovato: Demi Lovato bojovala s bulimií, teď má zpět sebevědomí a pózuje nahá

6. 10. 2015 19:14 zobrazit článek
Zpěvačka Demi Lovato (23) má za sebou v tak mladém věku řadu psychických propadů. Bojovala s bulimií i anorexií, vyvinula se u ní bipolární porucha. Zpěvačka ale nabyla ztracené sebevědomí a dokazuje to i odhalenými snímky, které nafotila pro časopis Vanity Fair. Další články k tématu:

David Novotný: Nej sestřička má své nové výherkyně

6. 10. 2015 11:37 zobrazit článek
V sobotu 3. října se ve zcela zaplněném sále Městského divadla Dr. Josefa Čížka konal již sedmý ročník akce BATIST Nej sestřička. Cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru nejen z odborného hlediska, ale především z pohledu lidského. Pořádal ji tradičně výrobce a distributor zdravotnických pomůcek z Červeného Kostelce BATIST Medical, a. s. společně s autorem projektu Davidem Novotným. (rubrika: Tiskové zprávy, autor: Batist Medical, zdroj: David Novotný)

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |