Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martin Stropnický diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Slovenské a české stíhačky búrajú hranice (glvac)

24. 4. 2015 15:53 zobrazit článek
Nie je to tak dávno, čo sme sa s českým ministrom obrany Martinom Stropnickým začali vážne zaoberať ideou „spoločného neba“. Alebo, inak povedané, cezhraničnou spoluprácou pri obrane vzdušného priestoru našich krajín. Dnes naše stíhačky môžu v rámci „cross-border“ lietať nad českým územím a české nad našim. Túto spoluprácu v oblasti ochrany vzdušného priestoru chceme rozšíriť aj o ďalšie krajiny.

Marilyn Monroe: Kim Novak: Běžně vařím knedlíky

27. 4. 2015 12:47 zobrazit článek
Jmenuje se Marilyn. Stejně jako filmová legenda Marilyn Monroe. Proto z ní udělali v Hollywoodu Kim. České příjmení Novak si tam nicméně uhájila. A v 50. letech se stala superhvězdou. Sama ovšem říká, že i tehdy byla především holkou z Chicaga s českými rodiči i chutěmi v jídle. Tak se nedávno představila také v Praze.

Václav Svoboda: Je regulace kouření ohrožením svobody?

27. 4. 2015 14:08 zobrazit článek
Jedni odmítají regulaci kouření v hospodách s tím, že jde o ohrožení svobody a soukromého vlastnictví. Jiní vyzdvihují pozitivní zkušenosti z evropských zemí. V polemice HN si vyměnili názory komentátor Petr Honzejk a Ladislav Jakl z Institutu Václava Klause.

Oldřich Kaiser: Nekonečný rozhlasový seriál Tlučhořovi se dočkal operního zpracování

27. 4. 2015 22:46 zobrazit článek
Z improvizací Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse vychází nová opera Rudá Marie. Skladatel a dirigent Jan Kučera si vybral jeden díl z jejich kultovního rozhlasového seriálu Tlučhořovi. Na Nové scéně Národního divadla tak už 7. května ožijí matka Božena nebo bývalý udavač Páťa.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |