Martin Stropnický - novinky

POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“


Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Martin Stropnický diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Stropnický: Schulce má v čele vojenské policie nahradit právník Kříž

21. 1. 2015 9:48 zobrazit článek
Ministr obrany Martin Stropnický chystá změnu ve vedení vojenské policie. Generál Milan Schulc po třech letech v jejím čele skončí, píše deník MF DNES. Podle něj má Schulce vystřídat právník Pavel Kříž, který pracuje u vojenské policie devět let jako šéf právního úseku. Další články k tématu:

Václav Svoboda: GLOSA: O Havlovi v dobrém

24. 1. 2015 2:42 zobrazit článek
O prezidentu Václavu Havlovi se v posledních týdnech mluvilo hodně. A nejen dobře. Našli se i tací, kteří ho kritizovali, jako kdyby šlo o normálního člověka z masa a kostí a ne o symbol naší nové svobody. Té kritiky bylo tolik, že ji musím alespoň nyní trochu vyvážit oceněním několika jeho naprosto záslužných činů, na které si vzpomínám.

Matěj Stropnický: Rozpad pražské koalice kvůli odlišnému hlasování Stropnického o odpadu nehrozí

23. 1. 2015 12:38 zobrazit článek
Pražská koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice dnes řešila včerejší hlasování o téměř třináctimiliardové zakázce na svoz odpadu v hlavním městě. Náměstek primátroky Matěj Stropnický (SZ) jako jediný z koalice totiž nepodpořil návrh své stranické kolegyně Jany Plamínkové na vypsání tendru. Zastupitelstvo nakonec návrh těsně schválilo. Dnes ráno se zástupci koaličních stran dohodli, že rozpad koalice nehrozí.

Amanda Bynes: Problémová Snehulienka opäť unikla trestu: Za šoférovanie pod vplyvom ju stíhať nebudú!

23. 1. 2015 19:29 zobrazit článek
LOS ANGELES - Americkú herečku Amandu Bynes nebudú stíhať za šoférovanie pod vplyvom omamných látok, ktorého sa dopustila 28. septembra. Dvadsaťosemročná rodáčka z kalifornského mesta Thousand Oaks mala vtedy v tele psychostimulant predpísaný lekárom.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "POLITIKA: Mladá fronta DNES: Martin Stropnický: Říkali mi: Máš to blbý. Jsi problém!“":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif