Alena Šeredová - novinky

Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy

Česká topmodelka Alena Šeredová sa v stredu zúčastnila v Prahe na krste nového kalendára známej alkoholickej značky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alena Šeredová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alena Šeredová: Máte raději Šeredovou, nebo milenku jejího manžela? Italové mají jasno!

17. 10. 2014 15:16 zobrazit článek
Jako moderátorku měli Italové "Ilarii D´Amico":http://www.extra.cz/tema/ilaria-d-amico (41) rádi, ale jakmile "zničila" manželství "Aleny Šeredové":http://www.extra.cz/tema/alena-seredova (36), je to snad horší, než kdyby někoho připravila o život. Alena je totiž v Itálii něco jako bohyně a i když pochází z Česka, obyvatelé Apeninského poloostrova ji milují nadevše.

Megan Fox: Filmová sexbomba Megan Fox přísahala, že nemá plastiky: Tady je důkaz, že je to ulhaná umělotina!

27. 10. 2014 21:14 zobrazit článek
O tom, že "Megan Fox":http://www.extra.cz/tema/megan-fox (28) je jednou z "nejkrásnějších hollywoodských hereček":http://www.extra.cz/tak-jde-cas-s-megan-fox-11-fotek-soucasneho-sexsymbolu-podivejte-jak-se-vyloupla#utm_source=facebook.com&utm_medium=FBpage&utm_campaign=st, není pochyb. Horší je, že stejně jako spousta jejích kolegyň propadla po čase kouzlu botoxu a dalších úprav a i když jí ještě není ani třicet, má náběh stát se "za pár let umělotinou":http://www.extra.cz/megan-fox-si-zase-nechala-pozmenit-oblicej-stava-se-z-ni-plastikova-prisera-vime-jak-dopadne, kterou si budou plést s voskovou figurínou.

Lucie Výborná: Pavel Zedníček o novém seriálu Četnické trampoty: Jde o hezké příběhy, ve kterých se řeší vraždy

27. 10. 2014 13:40 zobrazit článek
„Byly to úžasné roky s úžasnou partou lidí, díky režisérovi Evaldu Schormovi vznikly krásné inscenace,“ vzpomíná na období v Divadle Na zábradlí herec Pavel Zedníček, který zanedlouho oslaví 65. narozeniny. V rozhovoru s Lucií Výbornou přiznává, že by si některá představení zopakoval, zároveň ale pracuje na nových věcech – například na novém televizním seriálu Četnické trampoty.

Tori Spelling: Ebola v Česku: Chtěli po eXtra.cz milion eur, aby ji nevypustili mezi nevinné občany! Tady je jejich manifest!

27. 10. 2014 17:15 zobrazit článek
Redakce eXtra.cz patřila mezi vybraná prestižní periodika, která měla tu čest obdržet v sobotu výhrůžný dopis skupiny, která tvrdí, že má v Česku kontejner s "biologickým materiálem z Libérie":http://www.extra.cz/anorekticka-tori-spelling-ma-ebolu-vychrtlou-herecku-odvezli-do-izolace a požaduje jeden milion eur, aby vir, "konkrétně eboly":http://www.extra.cz/neskutecny-hazard-se-zdravim-lidi-lekar-nemocny-ebolou-jezdil-metrem-nakazit-se-mohl-kdokoliv, "nevypustila mezi nevinné občany".

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |