Alena Šeredová - novinky

Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy

Česká topmodelka Alena Šeredová sa v stredu zúčastnila v Prahe na krste nového kalendára známej alkoholickej značky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alena Šeredová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alena Šeredová: EXPO v Miláně ovládla česká kultura, národní den přilákal davy lidí

15. 5. 2015 23:21 zobrazit článek
Pátek patřil na Světové výstavě EXPO v Miláně České republice. Od dopoledne se střídala vystoupení hudebníků, tanečníků, pouličního divadla, v Itálii populární modelka Alena Šeredová uváděla módní přehlídku. Program vyvolal velký zájem návštěvníků, často se kolem brouzdaliště před českým pavilonem tísnily stovky lidí.

Kim Kardashian: Miss zemřela opuštěná. Měla korunku krásy, přesto posledních 15 let strávila na ulici

22. 5. 2015 22:45 zobrazit článek
V roce 1973 se ve věku 26 let účastnila Miss Sucre (státu na severu Venezuely) a zaujala porotce mimo jiné postavou. Damarys Ruiz měla postavu tvarovanou jako přesýpací hodiny, kterou dnes tolik propaguje například Kim Kardashian. Ale na rozdíl od zhýčkané celebritky Kim, o které už moc nikdo neví, kde a proč se vzala, měla Damarys život hodně tvrdý. Nyní zemřela. Po patnácti letech života na ulici.

Lucie Výborná: PŘIPRAVUJEME: lyžařka Šárka Strachová

22. 5. 2015 10:37 zobrazit článek
Životní příběh lyžařky Šárky Strachové jistě není zdaleka dopsán, ale už teď by vydal na celovečerní film. Režisér Karel Jonák neodolal a natočil film dokumentární. Má 52 minut a jeho příprava trvala dva roky. Co všechno na sebe známá česká slalomářka prozradí? A kam naopak filmový štáb nepustila? Nejen na to se zeptá moderátorka Lucie Výborná mezi 10. a 11. hodinou. Ptejte se i vy.

David Vávra: Kouč Liberce Vavruška: O odvaze, zakopávání o ligu i příteli Brabcovi

22. 5. 2015 18:28 zobrazit článek
Spasil Liberec v první fotbalové lize a mezi elitou ho David Vavruška povede i v příští sezoně. „Mám signály, že by to mělo vydržet delší dobu,“ prozrazuje kouč s pověstí specialisty na krátkodobé mise, kterou příliš nemusí. Za týden může vyhrát domácí pohár, svou první trofej. Již před třemi lety mu to předpověděl kamarád.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |