Alena Šeredová - novinky

Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy

Česká topmodelka Alena Šeredová sa v stredu zúčastnila v Prahe na krste nového kalendára známej alkoholickej značky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alena Šeredová Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alena Šeredová: Máte raději Šeredovou, nebo milenku jejího manžela? Italové mají jasno!

17. 10. 2014 15:16 zobrazit článek
Jako moderátorku měli Italové "Ilarii D´Amico":http://www.extra.cz/tema/ilaria-d-amico (41) rádi, ale jakmile "zničila" manželství "Aleny Šeredové":http://www.extra.cz/tema/alena-seredova (36), je to snad horší, než kdyby někoho připravila o život. Alena je totiž v Itálii něco jako bohyně a i když pochází z Česka, obyvatelé Apeninského poloostrova ji milují nadevše.

Pavel Vítek: Ústavní soud zamítl stížnost dvou žhářů z Vítkova

24. 10. 2014 10:29 zobrazit článek
Ústavní soud odmítl stížnost dvojice aktérů žhářského útoku ve Vítkově Davida Vaculíka a Jaromíra Lukeše. Ti napadali nestrannost soudů a požadovali zrušení rozsudku, který označili za nepřiměřený a exemplární. Senát v čele se soudcem zpravodajem Pavlem Rychetským stížnost zamítl jako neopodstatněnou.

Tori Spelling: Spellingová poslala vzkaz z nemocnice naznačující konec manželství

24. 10. 2014 17:03 zobrazit článek
Herečka Tori Spellingová sdílí svůj život prostřednictvím reality show a také sociálních sítí. Na Instagram dala svůj snímek z nemocnice a postěžovala si u něj na manžela, s nímž řeší krizi už od loňských Vánoc. Zdá se, že manželství nezachránili. Další články k tématu:

Inna Puhajková: Exmilenka Jaromíra Jágra šantila vo vlnách hore bez: A na zadku len šnúrka!

24. 10. 2014 19:28 zobrazit článek
PRAHA – Odhodila zábrany! Hoci sa Inna Puhajková (28) objavuje na českých televíznych obrazovkách vo formálnom oblečení, pod ním skrýva postavičku ako lusk. Tú sa rozhodla v celej kráse ukázať prostredníctvom odvážneho záberu na sociálnej sieti. Počas dovolenky sa do morských vĺn vrhla takmer nahá.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI