Alena Šeredová - novinky

Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy

Česká topmodelka Alena Šeredová sa v stredu zúčastnila v Prahe na krste nového kalendára známej alkoholickej značky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alena Šeredová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alena Šeredová: Šeredová na Facebooku zavzpomínala, jak se fotila nahoře bez. U toho měla zůstat!

18. 11. 2014 9:21 zobrazit článek
Na "Alenu Šeredovou":http://www.extra.cz/tema/alena-seredova (36) by Česko už pozapomnělo, kdyby se u nás občas neobjevila se svým slavným manželem "Gigim Buffonem":http://www.extra.cz/tema/gianluigi-buffon (36) a kdyby ji tenhle vykutálený fotbalista nepodvedl s jednou z nejkrásnějších holek v Itálii.

Zdeněk Žák: Exministr dopravy Žák jel vlakem načerno. Oháněl se neplatným průkazem

27. 11. 2014 18:26 zobrazit článek
Pendolino na lince Ostrava – Praha vezlo ve čtvrtek černého pasažéra. Nebyl jím nikdo jiný než bývalý ministr dopravy Zdeněk Žák. Jak zjistily LN a Lidovky.cz, nepředložil platnou jízdenku a prokázal se podle všeho neplatným průkazem kontrolora ministerstva dopravy. Další články k tématu:

Lucie Výborná: Herec Jan Jiráň: Mám rád časy, kdy měl správný chlap čisté boty, svědomí a klobouk!

27. 11. 2014 11:31 zobrazit článek
Herci ho přinutili, aby psal na počítač, na staré psací stroje ale nezanevřel. „Mám sedm psacích strojů, většinou značky Underwood. Když píši jenom pro sebe, tak si sednu a používám je, pásek jsem si nakoupil dost,“ říká v rozhovoru s moderátorkou Lucií Výbornou herec, muzikant, režisér a dlouholetý člen Studia Ypsilon Jan Jiráň.

Pavel Vítek: Bohumín už v neděli na náměstí rozsvítí vánoční stromy, zpívat bude Pavel Vítek

27. 11. 2014 9:57 zobrazit článek
Bohumínské ulice i náměstí se začaly oblékat do vánočního kabátu. V celém Bohumíně se letos rozzáří čtrnáct živých vánočních stromů. Svůj symbol Vánoc bude mít každá městská část, kde se stromy zdobí už sedmým rokem. Opět ale dojde k několika změnám a novinkám.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif