Alena Šeredová - novinky

Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy

Česká topmodelka Alena Šeredová sa v stredu zúčastnila v Prahe na krste nového kalendára známej alkoholickej značky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alena Šeredová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Dwayne Johnson: Testosterónom nabité TV TIPY: Svalnáči v akcii, Likvidátor v džungli

23. 3. 2015 20:45 zobrazit článek
BRATISLAVA – Na ich bruchách by ste mohli krájať cibuľu, nehovoriac o tom, že obvod ich bicepsov je väčší než veľkosť stehna priemerného muža. Dwayne Johnson a Arnold Schwarzenegger, jeden je šampiónom vo wrestlingu, druhý býval jednotkou v kulturistike – a obaja sú navyše výbornými hercami, ktorých si budete môcť vychutnať už tento týždeň.

David Černý: Dva kabáty kolaboranta, pardon doktora, Vyvadila (jansarka)

23. 3. 2015 10:49 zobrazit článek
Při sledování tahání si trička iniciativy Neprojdou kterou hrdě založil a vede Judr Vyvadil mne napadlo co asi vsenátu dělal v době vstupu naší vlasti do NATO. Trocha pátrání, ovšem přiznám se ulehčená příspěvkam Davida Černého na FB kterému tímto děkuji za to že mi ulehčil pátrání, vydala své ovoce.

Taťána Kuchařová: Kuchařová: Podivná proměna ve tváři během dvou dnů. Prášky, botox, nebo špatný make up?

23. 3. 2015 15:43 zobrazit článek
Nejkrásnější žena světa z roku 2006 Taťána Kuchařová (27) mění tvář, jak chameleon barvy. V pátek se na akci v Bontonlandu objevila téměř bez make-upu, ale za to oteklá, jak kdyby byla po flámu. V neděli večer na Mercedes Benz Fashion Weekendu byla zase tak přelíčená, že jí málem nikdo nepoznal.

Miranda Kerr: Známa modelka dohnala mladé dievča k najhoršiemu: Kvôli nej takmer zomrelo!

22. 3. 2015 12:59 zobrazit článek
SYDNEY – Chcela vyzerať ako anjelik, nakoniec sa ním skoro stala! Austrálska modelka Miranda Kerr (31) má postavičku, kvôli ktorej by mnohé ženy obetovali čokoľvek. Študentka Christie Swadling (18) napríklad vlastný život. Blonďavá dievčina bola totiž telom známej krásky tak veľmi posadnutá, že sa jej túžila vyrovnať. Nechýbalo ale veľa a jej sen by skončil tragédiou. Mladá anorektička sa totiž vyhladovala na 31 kíl a honba za štíhlosťou sa zmenila na boj o holý život.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |