Alena Šeredová - novinky

Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy

Česká topmodelka Alena Šeredová sa v stredu zúčastnila v Prahe na krste nového kalendára známej alkoholickej značky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alena Šeredová Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Alena Šeredová: Máte raději Šeredovou, nebo milenku jejího manžela? Italové mají jasno!

17. 10. 2014 15:16 zobrazit článek
Jako moderátorku měli Italové "Ilarii D´Amico":http://www.extra.cz/tema/ilaria-d-amico (41) rádi, ale jakmile "zničila" manželství "Aleny Šeredové":http://www.extra.cz/tema/alena-seredova (36), je to snad horší, než kdyby někoho připravila o život. Alena je totiž v Itálii něco jako bohyně a i když pochází z Česka, obyvatelé Apeninského poloostrova ji milují nadevše.

Tomio Okamura: OK. Okamurův konec ? (Zdeněk Bárta)

22. 10. 2014 10:02 zobrazit článek
Kolovrátek užvaněného Tomia se zasekl. Kdo by také měl chuť poslouchat pořád dokola tu samou odrhovačku. Okruh stoupenců "geniálního Japonce" se ztenčil a voliči ztrátili zájem. Okamura už nemá chuť něčeho nového a exotického. Čím dál víc jeho původních fanoušků zjistilo to, co bylo jasné hned na začátku. Tomio je jen laciný populista a žvanil.

Anife Vyskočilová: Nesoudné padesátnice a jedna Anife: Nechaly se osahávat striptérem! Mají to zapotřebí?

22. 10. 2014 19:12 zobrazit článek
140 let je důvod k pořádné a hlavně důstojné oslavě. Možná, kdyby se jednalo o věk jedince, bylo by vše v pořádku, ale v případě spojení věků hereček - Anife Vyskočilové (40), Veroniky Jeníkové (50) a Michaely Dolinové (50) to skončilo pěkným trapasem. Dámy se totiž, jak náctileté puberťačky, nechaly osahávat od urostlého striptéra v gladiátorském oblečku!

Lucie Široká: Dali mu jméno Lucifer. Rodiče mají problém s pravoslavnou církví

22. 10. 2014 8:15 zobrazit článek
Mladí rodiče v Permu na samém východu evropského Ruska nadělali se svým prvorozencem rozruch široko daleko. Ke zděšení matričních úřednic a pravoslavných popů pojmenovali synka po Luciferovi, tedy rusky Ljucifer. Církev dala najevo, že chlapce pokřtí - až se přejmenuje. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI