Alena Šeredová - novinky

Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy

Česká topmodelka Alena Šeredová sa v stredu zúčastnila v Prahe na krste nového kalendára známej alkoholickej značky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Alena Šeredová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jana Vaculíková: S kým chodil statečný Kubiš? Pohled do jeho soukromí nabízí nová expozice

24. 10. 2015 19:36 zobrazit článek
Dívčí rukavičky a fotografie sester Vaculíkových. I tyto artefakty uvidí návštěvníci nové stálé expozice v rodném domě Jana Kubiše. Jednoho z mužů, kteří za druhé světové války spáchali atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Další články k tématu:

David Černý: Harley-Davidson FXDF Dyna Fat Bob za 380000 Kč - novinka

24. 10. 2015 22:57 zobrazit článek
Objem: 1700 ccm. Vyrobeno: 2014. Výkon: 58.0 kW. Najeto: 5000 km. HD Model: FXDF 103 FAT BOB, koupeno nové v HD Ostrava. Najeto pouze 5 tis. Moto pro znalce, tedy výbavu asi nemusím vypisovat. Důležité: doplňky v hodnotě cca 80 tis v ceně: originál HD brašny, nové sedlo, opěrky, kouřové blinkry, páčky, předkopy, rám, HD plexi kouřové, bezkličkové startování, alarm Možno dokoupit: - výfuky Vance Hines černé /nádherný zvuk/ 20 tis. PC 28 tis - nejlepší moto navigace Garmin Zumo 590/ 15 tis. PC 18 tis vše je nainstalo Praha kraj

Sára Saudková: Knihománie startuje již popáté. Letos opět přinese 22 knižních novinek

23. 10. 2015 1:09 zobrazit článek
Čtrnáct tuzemských nakladatelů uvede 22. října na trh 22 novinek, které patří k tomu nejzajímavějšímu, co se chystá na podzimní knižní sezonu. Začne tak pátý ročník Knihománie, která potrvá do 22. listopadu. Dvanáct z nových titulů je původní česká tvorba. Zahrnuje mimo jiné novou knihu Marka Ebena, autobiografii Sáry Saudkové nebo pokračování Deníčku moderního fotra. Zahraniční literaturu zastupují bestsellery od Haruki Murakamiho, Jussi Adler-Olsena, Alexandry Potter nebo Johna Greena. Vedle sebe se představí thrillery, biografie, romány pro ženy, kuchařky, knihy pro děti i antistresové omalovánky. K nákupu každého z 22 titulů čtenáři dostanou jako dárek knihu křížovek a těšit se mohou také na autogramiády autorů.

Jan Hřebejk: Při natáčení Hřebejkova filmu u Berouna najelo auto do lidí ze štábu

23. 10. 2015 22:09 zobrazit článek
Ve Vinařicích u Berouna najel v pátek odpoledne během natáčení filmu automobil do skupiny lidí ze štábu České televize. Stalo se tak v prostoru uzavřeném pro natáčení. Podle mluvčí ČT zde byl natáčen film režiséra Jana Hřebejka Pět mrtvých psů. Jednoho z raněných do nemocnice transportoval vrtulník. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Šeredová naostro! Predvádzala sa v šatách, ktoré milujú aj hviezdy":