Renáta Czadernová - novinky

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny s Kristinou Kloubkovou a Renátou Czadernovou. Related Stories

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Renáta Czadernová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Richard Genzer: Geňo, to už stačilo! Ještě pár kil a kdysi obézní bavič bude mít tělíčko jak Bučková!

25. 11. 2014 12:47 zobrazit článek
"Richarda Genzera":http://www.extra.cz/tema/richard-genzer (47) si každý pamatuje jako ohebného a neskutečně tanečně nadaného týpka, který po čtvrt století od účinkování v legendární kapele UNO sice pohyb nezapomněl, ale na břicho se mu navršila pořádná peřina.

Taťána Kuchařová: Kuchařová se dočkala uznání od Albrightové, hostila ji ve Washingtonu

25. 11. 2014 16:02 zobrazit článek
Topmodelka a Miss World Taťána Kuchařová se dočkala velkého uznání od bývalé ministryně zahraničních věcí USA Madeleine Albrightové. Spolu s dalšími významnými osobnostmi ji hostila na slavnostní večeři k 25. výročí Sametové revoluce. Kuchařovou doprovázel partner Ondřej Brzobohatý. Další články k tématu:

Lucie Borhyová: Drsné podmínky na Nově: Borhyová s Korantengem nesmějí létat, ke kadeřníkovi ani do divadla!

25. 11. 2014 19:55 zobrazit článek
Jako hlavní moderátorská dvojice na Nově působí Lucie Borhyová s Reyem Korantengem už patnáct let. Drží si ten nejvyšší post a u diváků jsou velmi oblíbení. Málokdo však ví, že si na ně televize klade dost drsné podmínky. Bez jejich souhlasu nesmí Lucka s Reyem ani ke kadeřníkovi.

Tomáš Krejčíř: Ženatý Tomáš Krejčíř se stal počtvrté otcem: Chystá teď s přítelkyní svatbu?

22. 11. 2014 6:11 zobrazit článek
Tmavovlasá lékařka Petra obrátila herci Tomáši Krejčířovi (43) život naruby. Opustil kvůli ní sektu Mormonů, svou ženu a děti a začal znova. Sekl s herectvím, otevřeli si společně oční kliniku a před čtyřmi měsíci se jim narodil syn. Tomášovo čtvrté dítě. Čeká teď milence svatba?

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV Nova
 

Diskuze o článku "SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif