Renáta Czadernová - novinky

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny s Kristinou Kloubkovou a Renátou Czadernovou. Related Stories

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Renáta Czadernová SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Renáta Czadernová: Jak hodnotíte moderátory zpráv? Prominentní synek, Miss a metrosexuál

18. 8. 2014 22:29 zobrazit článek
Můžeme je milovat, můžeme je nenávidět, ale stejně je den co den pouštíme do svých domovů. Moderátoři, kteří nám každý den přinášejí nejčerstvější zprávy, teď čelí tváří tvář vašemu názoru. Dnes pomyslnou hlavu na špalek položili Jakub Železný, Renáta Czadernová a Petr Suchoň. Řekněte i vy svůj názor!

Pavel Svoboda: O svobodě jako nástroji blahobytu... (Pavel Břetislav Reichl)

24. 8. 2014 11:17 zobrazit článek
Je svoboda člověka limitována hojností plného stolu? Volností pohybu při cestách za poznáním celého světa? V hmotných statcích a sedmimístným číslem v zústatku na bankovním účtu? Nebo snad v možnosti vyjádřit se svobodně k čemukoliv? Nebo je svoboda, ta skutečná svoboda jen jakýmsi impulzem v našem mozku aniž by byla založena na hmotném základu? Existuje skutečně svoboda jako termín pro volné myšlení a konání lidí?

Pavel Dumbrovský: Rozhovor s Mužem roku: Kdo je jeho strýc? Tomu neuvěříte!

24. 8. 2014 14:08 zobrazit článek
Finále letošního ročníku soutěže Muž roku přineslo překvapivé zjištění. Víme, co po odchodu z Novy dělá bývalý televizní moderátor Pavel Dumbrovský (56). A prozradil nám to sám jeho vzdálený synovec – student práv Tomáš Dumbrovský (23) z Brna, který Muže roku vyhrál.

Karel Voříšek: Kyblíková výzva pokračuje: Zlili se Absolonová, Voříšek i Doležalová!

21. 8. 2014 22:33 zobrazit článek
Šílenství kolem ledové kyblíkové výzvy nekončí! Čím dál tím více celebrit se polévá studenou vodou, aby upozornily na zákeřnou amyotrofickou laterální skleróza. Výzvu Ivany Gottové přijal Karel Voříšek, který se zlil přímo v hlavních zprávách Primy. Zlila se i trojnásobně vyzvaná zpěvačka Monika Absolonová. A kdo ještě?

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV Nova
 

Diskuze o článku "SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!