Renáta Czadernová - novinky

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny s Kristinou Kloubkovou a Renátou Czadernovou. Related Stories

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Renáta Czadernová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Taťána Kuchařová: Kuchařová: Podivná proměna ve tváři během dvou dnů. Prášky, botox, nebo špatný make up?

23. 3. 2015 15:43 zobrazit článek
Nejkrásnější žena světa z roku 2006 Taťána Kuchařová (27) mění tvář, jak chameleon barvy. V pátek se na akci v Bontonlandu objevila téměř bez make-upu, ale za to oteklá, jak kdyby byla po flámu. V neděli večer na Mercedes Benz Fashion Weekendu byla zase tak přelíčená, že jí málem nikdo nepoznal.

Diana Kobzanová: Kobzanová se mobilu za volantem bát nemusí: Za tohle selfíčko s děckem za zády by jí přitom u nás policie utrhla hlavu!

19. 3. 2015 17:39 zobrazit článek
Zle nepěkně někteří z vás včera komentovali náš článek o Dianě Kobzanové a jejích rejdech. Část čtenářů spílala autorovi textu do k*kotů (svatá pravda, je to nechutný člověk a monstrum) a část se ptala, kde bere Kobzanová tu drzost dělat si selfíčka za jízdy, nota bene s děckem v autosedačce za sebou.

Pavel Svoboda: Čtyři čeští europoslanci mohou získat evropského „Oscara“

18. 3. 2015 15:37 zobrazit článek
ČR v Evropské unii Čtveřice českých europoslanců se uchází o zisk prestižního ocenění MEP Awards 2015, které každoročně za úspěchy při práci v Evropském parlamentu uděluje bruselský Parlamentní magazín. Evropského „Oscara“, jak se ceny někdy označují, si z dnešního slavnostního ceremoniálu může odnést Martina Dlabajová, Pavel Poc, Pavel Svoboda a Miroslav Poche.

Veronika Žilková: Babička Agáty Prachařové po operaci: Romský kněz jí dal pomazání!

17. 3. 2015 7:55 zobrazit článek
Do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích zavítal první český romský kněz Vojtěch Vágai (31). Zavítal do ní za Olgou Žilkovou (91), maminkou herečky Veroniky Žilkové (53) a babičkou Agáty Prachařové (29). Příbuzná českých celebrit v ní leží po operaci. „Přišel jí dát pomazání,“ přiznala Veronika Blesk.cz.

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV Nova
 

Diskuze o článku "SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |