Renáta Czadernová - novinky

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny s Kristinou Kloubkovou a Renátou Czadernovou. Related Stories

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Renáta Czadernová SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: EVROPA: Moji asistenti

20. 10. 2014 1:26 zobrazit článek
Pohled Kateřiny Šafaříkové z Lidových novin nebo pohled Pavla Svobody z KDU-ČSL na euroskeptiky je zjednodušeně takový: Euroskeptici nemají právo v Evropském parlamentu na svůj klub, nemají právo na asistenty, mají mlčet. Naopak budovatelé spojené Evropy mohou mít své kluby, mohou mít své asistenty.

Agáta Hanychová: Agáto, jestli nejsi těhotná, přehlídky už radši nechoď!

20. 10. 2014 12:38 zobrazit článek
Byly doby, kdy Agáta Prachařová (29) jedla celé dny jen salátovou okurku a pila vodu, aby se vešla do velikosti XS. Jak se zdá, s drastickými dietami je konec. Agáta se po delší době prošla v plavkách po přehlídkovém mole a ukázala všem své vypouklé bříško. Tají snad opět těhotenství?

Leoš Mareš: Leoš Mareš řídil v Praze dopravu, razil cestu koloně luxusních aut

19. 10. 2014 16:00 zobrazit článek
Moderátor Leoš Mareš si vyzkoušel netradiční disciplínu. V pražských Vysočanech si zahrál na dopravního policistu. Stačil mu k tomu pouhý podnět majitelů třiceti luxusních aut, kteří na party do Špindlerova Mlýna chtěli jet v koloně. Další články k tématu:

Diana Kobzanová: Tragédie v NHL: Nebohý hokejista Frolík zbouchnul zamilovanou Dianu Kobzanovou!

17. 10. 2014 18:53 zobrazit článek
Modelka a "čestná občanka města Klondike":http://www.extra.cz/sportovni-babyboom-pokracuje-reprezentanti-frolik-s-kadlecem-budou-diky-zlatokopkam-pristi-rok-urcite-chovat na Aljašce "Diana Kobzanová":http://www.extra.cz/tema/diana-kobzanova (32) je podle týdeníku Sedmička těhotná.

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV Nova
 

Diskuze o článku "SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI