Renáta Czadernová - novinky

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny

SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny s Kristinou Kloubkovou a Renátou Czadernovou. Related Stories

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Renáta Czadernová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Záchranka v Pardubickém kraji stále nemá dostatek lékařů

21. 7. 2015 0:19 zobrazit článek
Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje stále nemá dostatek lékařů. Sehnat další lékaře je však téměř nemožné, řekl ředitel záchranky Pavel Svoboda. Snaží se situaci čelit větším podílem posádek s vysokoškolsky vzdělaným záchranářem. (rubrika: Z praxe, zdroj: ČTK)

Markéta Divišová: Markéta Divišová-Fuxová: Mám výhodu, že u nás vypadají všichni mladě

21. 7. 2015 1:15 zobrazit článek
Druhá vicemiss České republiky 2003 a modelka Markéta Divišová-Fuxová (32) je dnes už vdanou paní a vychovává dceru Natálku (5). Přestože ji modeling nikdy nezajímal, dostává stále pracovní nabídky ze zahraničí. Po mateřství se vrhla do podnikání v módě pro děti. Další články k tématu:

Leoš Mareš: Mareš si vybral milenku jako přes kopírák! 9 důkazů, že Koblížková je kopií Faltýnové

21. 7. 2015 20:09 zobrazit článek
Leoš Mareš (39) si svoje holky vybírá jako přes kopírák. Jeho současná partnerka Monika Koblížková je nejenom stejný typ jako ex Petra Faltýnová, ale navíc se rády na Instagram fotí ve stejných polohách, obě mají selfie se Simonou Krainovou, a navíc jsou obě majitelkami buldočka.

Veronika Žilková: Dcera Žilkové Kordula (9) dostala roli ve filmu! Protekce, nebo náhoda?

20. 7. 2015 12:25 zobrazit článek
Vypadá to, že Kordula Stropnická (9) půjde ve šlépějích svých hereckých rodičů. Ale zdání klame. Dcera Veroniky Žilkové (53) a Martina Stropnického (58) herečkou rozhodně být nechce. Prý jich v rodině mají dost. Jejím snem je být tanečnice nebo krasojezdkyně na koni.

BailandoBig BrotherČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Evropa 2Frekvence 1GondíkoviMiss ČRModerátořiÓčko TVOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV Nova
 

Diskuze o článku "SLEDUJTE ŽIVĚ Televizní noviny":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |