Kateřina Kristelová - novinky

Válka dekoltů českých krásek!

Největší ženskou zbraní jsou prsa! Modelky Kateřina Kristelová (37), Monika Leová (25) i Nikol Švantnerová (24) to dobře vědí, a proto také se svými dekolty vytáhly do boje o pozornost. Každá ale vsadila na jinou taktiku...

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Kateřina Kristelová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jiří Vítek: OK strana a Patrioti se sloučí do nové strany

20. 8. 2015 12:42 zobrazit článek
Praha - Na počátku příštího roku vznikne v Česku nová politická strana. Sloučení plánují dvě komunální politická uskupení – Občanská konzervativní strana a Patrioti České republiky. Volebním lídrem se stane bývalý zastupitel za Prahu 8 Jiří Vítek, který v současnosti vede Patrioty. Sdělila to mluvčí OK strany Barbora Štěpánková.

Jan Saudek: Ani týden po pohřbu není jasno: Kde nakonec skončí ostatky Káji Saudka (†81)?

10. 7. 2015 12:23 zobrazit článek
Ani týden po pohřbu kreslíře Káji Saudka není jasné, co se bude dít s jeho ostatky. Jeho manželka Johana (65) a bratr Jan (80) se totiž neshodnou. Teď navíc přišla nabídka, díky které by mohli najít společnou řeč, nebo jejich názory ještě víc rozdělí.

Kateřina Kristelová: Karlovy Vary! Richard Gere! Vereška! Luxus! Peklo! Vodka! Tak to vidí Kateřina Kristelová...

6. 7. 2015 11:16 zobrazit článek
Festival v Karlových Varech je každoroční šancí pro řadu hvězd, hvězdiček, blogerek i pankáčů, jak se ukázat, propít se do deliria, vyfotit selfie s většími stars, než jsme my všichni tady dohromady, umřít horkem, vstát z mrtvých a odvézt si pocit, že na příští ročník už nikdy, nebo stoprocentně zase.

Jiří Bláha: Pekař Bláha nechá Deltu obrůst rostlinami a nabídne lidovou jídelnu

17. 2. 2015 10:48 zobrazit článek
Úplnou proměnou prochází právě nyní obchodní centrum Delta na Fügnerově třídě v srdci Liberce. Poté, co jej koupil vyhlášený místní pekař Jiří Bláha, jej přebudovává na místo, kam se bude chodit za jídlem, pitím, ale i k lékaři nebo za sportem. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..TV BarandovVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Válka dekoltů českých krásek!":