Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Roman Šmucler: Roman Šmucler: K podnikání jsem byl vlastně donucen

23. 10. 2015 11:10 zobrazit článek
"Ošetřování pacientů je nejpříjemnější ze všech činností - tedy když srovnávám s televizí nebo byznysem," říká v rozhovoru pro HN známý lékař a podnikatel Roman Šmucler. Ale nevypadá to, že by své další aktivity chtěl nějak omezit. (rubrika: Rozhovory, zdroj: ihned.cz)

Jaromír Bosák: Komentátor Bosák obětoval fotbalu život: Žena si kolikrát myslí, že jsem blázen!

22. 10. 2015 13:48 zobrazit článek
Seděl doma v křesle, do kterého jen tak někoho nepustí. Komentátor Jaromír Bosák (50) si své vyseděné místečko, z něhož hodiny a hodiny hltá důležité informace, chrání. Manželka Alena už dokonce přestala nadávat, proč na ten kopačák pořád kouká. „Kolikrát si myslí, že jsem blázen,“ směje se hvězda České televize.

Daniela Drtinová: Filip Horký přichází do DVTV. Na stránkách Aktuálně.cz se bude objevovat jako video reportér

21. 10. 2015 22:12 zobrazit článek
Reportér Filip Horký, který donedávna pracoval v České televizi, se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému a posílí projekt internetové televize DVTV. S jeho příchodem by se měl rozšířit zpravodajský obsah kanálu DVTV, který exkluzivně nabízí Aktuálně.cz.

Václav Moravec: Televizní debata plná lží. Babiš jich vysázel 11, Kalousek sedm

6. 10. 2015 20:55 zobrazit článek
Vyhrocený duel vicepremiéra Andreje Babiše (ANO) s místopředsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem zaplnily nepravdy. Tvrdí to aspoň server Demagog.cz, podle kterého Babiš zalhal v nedělních Otázkách Václava Moravce jedenáctkrát, Kalousek sedmkrát. Šéf ANO si ale na druhou stranu připsal tucet pravdivých hlášek, místopředseda TOP 09 jen pět.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":