Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Moravec: ANKETA: Má vyhrát romský příběh, dopingové drama, nebo Mádlův debut?

23. 1. 2015 21:09 zobrazit článek
V přímém přenosu na ČT 2 v sobotu 24. ledna od 20 hodin přivítá moderátor Václav Moravec hosty, kteří vyhlásí první domácí trofeje sezony - Ceny české filmové kritiky za rok 2014. Ve třech hlavních kategoriích se opakují tytéž nominace. Další články k tématu:

Robert Záruba: Nora Fridrichová: Za krizi s Robertem Zárubou hokej nemohl

23. 1. 2015 1:52 zobrazit článek
Už osm let si každý nedělní večer bere v České televizi v pořadu 168 hodin na paškál české politiky. Nyní si dá Nora Fridrichová (37) pauzu. V dubnu se jí má narodit druhé dítě, které má se sportovním komentátorem Robertem Zárubou (47). Jejich krize je tak definitivně zažehnána. I o tom hovoří v rozhovoru pro týdeník TÉMA. Další články k tématu:

Pavel Svoboda: Múza 2015 má své vítěze, ať žije Múza 2016!

23. 1. 2015 17:17 zobrazit článek
19. ročník literární soutěže Múza, kterou vyhlašuje Magistrát města Jablonec nad Nisou, byl nabitý množstvím děl zcela malých i těch zkušených mladých autorů. Z téměř dvou stovek prací pak porota vybrala ty vítězné, jimž náměstek primátora Pavel Svoboda včera předal ceny.

Pavel Zuna: Pavel Zuna po letech ukázal celou rodinu

23. 1. 2015 2:48 zobrazit článek
Býval hvězdou televizní obrazovky, na kterou svůj zrak upíraly téměř dva miliony diváků, aby se dozvěděly, co nového se doma i v zahraničí stalo. Přestože za moderátorský pult hlavních zpravodajských relací, které postupně moderoval na veřejnoprávní i obou nejsledovanějších tuzemských komerčních televizích, už pár let neusedá, novinařině zůstal Pavel Zuna (47) věrný.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif