Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Pavel Svoboda: Hlad po svobodě

25. 2. 2015 11:23 zobrazit článek
O Martě, Nadě a hladu Výročí „ Vítězného“ února budu letos prožívat neobvykle. Spolu s kolegy europoslanci jsem se zapojil do řetězové hladovky, kterou z podnětu Michaely Šojdrové držíme za ukrajinskou pilotku Savčenko , zavlečenou do Ruska. Na mne připadl zrovna pětadvacátý únor. Myslím na to, že stejně jako dnes Naďa Savčenko, začali i u nás před 67 lety lidé trpět v kriminálech.

Petr Havlíček: Pět tipů Petra Havlíčka, jak nastartovat zdravý životní styl

24. 2. 2015 2:31 zobrazit článek
Pokud chcete zhubnout natrvalo, musíte změnit svůj životní styl. „Nedržte diety, ale upravte si jídelníček na míru,“ zní jedna z rad výživového specialisty Petra Havlíčka. Přečtěte si jeho další tipy, jak nastartovat své tělo na zdravou proměnu. Další články k tématu:

Václav Moravec: FAÚ: Zahraniční firmy vyvedly přes Česko až stovky milionů korun

22. 2. 2015 18:00 zobrazit článek
Praha – Česká republika loni sloužila jako tranzitní země pro vyvádění desítek až stovek milionů korun zejména z ruských firem do daňových rájů jako Kypr nebo Hongkong. V diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce to dnes uvedl ředitel finančního analytického útvaru (FAÚ) ministerstva financí Libor Kazda. Upozornil také, že v roce 2014 vzrostl počet podezřelých obchodů, které útvar prověřoval.

Ivana Gottová: Nanicovaté názory "praktických" ekonomů v LN. A co na to ten jejich Macháček? (gruner)

22. 2. 2015 22:17 zobrazit článek
Ňedávno rozšířily LN zvěst, že jejich redakci posílil ekonomický publicista Jan Macháček. Čtu tu tzv. Macháčkovu debatu, předloni jsem mu po šéfredaktorovi Hospodářských novin vzkazoval, aby aspoň tak upravil ještě více nabubřelý název Macháčkova výměna a říkám si: jak je možné, že se ptá tak banálně! Proč LN trpí tak přízemní debatu.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |