Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jiří Vítek: Udělá jedno rozbité okno z Vašeho města Chánov? (Jiří Vítek)

14. 11. 2014 18:21 zobrazit článek
Zločinnost může být v určité míře zaviněna socio-patologickým prostředím, v němž člověk žije. Životní podmínky pak mohou mít velký vliv na možnost vzniku sociální epidemie a okamžik bodu zlomu.Teorie rozbitého okna říká, že zločinnost může být výsledkem součtu menších zločinů a prostředí, v němž člověk žije. Tedy když žijete někde, kde jsou posprejované zdi a rozbitá okna, máte pocit, že se o vás nikdo nezajímá a vaše všímavost k tomu, co se kolem vás děje, klesá. Poté si člověk řekne: To okno už ...

Ivana Gottová: Česká herečka desí vzhľadom: Vyzerá ako živá mŕtvola!

14. 11. 2014 10:00 zobrazit článek
BRATISLAVA - Fúha, táto zmena jej príliš nepristane! Pred pár dňami mal u nás premiéru nový český film s názvom Rozprávkar. Okrem Jiřího Macháčka (48) a Ane Geislerovej (38) si v ňom zahrala aj mladá nádejná herečka Anna Linhartová (20). No tá na premiére poriadne šokovala svojím výzorom. Ryšavka sa totiž v Bratislave objavila s blond vlasmi. V spojení so svetlou pleťou a nevýrazným obočím pôsobila takmer ako živá mŕtvola.

Leoš Mareš: Leoš a Patrik jako dva retardi v děsivých parukách: Vydali se na konkurz dělat ajťáky!

14. 11. 2014 14:31 zobrazit článek
Už jim nestačí moderování Ranní show na Evropě 2, že by se dali na dráhu pomatených správců sítě? "Leoš Mareš (38)":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator a "Patrik Hezucký (44)":http://www.extra.cz/tema/patrik-hezucky si vyšlápli v šíleném převleku na konkurz retro ajťáků a za vším nestálo nic jiného než obyčejná sázka.

Helena Šulcová: V Česku chceme vyměnit až 120 tisíc zastaralých kotlů, říká ministr životního prostředí

13. 11. 2014 18:27 zobrazit článek
„Podařilo se sice odprášit a investovat do velkých průmyslových zdrojů, to samé se ale nestalo v lokálních topeništích,“ vysvětluje ministr životního prostředí Richard Brabec důvody, proč máme v Česku stále špatné ovzduší. Jak chce ministerstvo životního prostředí proti znečištění ovzduší bojovat? To nastínil v rozhovoru s moderátorkou Helenou Šulcovou.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif