Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Ondra Vodný: Nahý Ondra Vodný a šílená sázka Zorky Hejdové, Evropa 2 jela bomby na Ibize!

21. 7. 2015 20:44 zobrazit článek
Nedávno jsme psali o sázce, kterou mezi sebou uzavřeli moderátoři Evropy 2 Zorka Hejdová, Tomáš Zástěra a Jindra Ekl. Zorku čekal pekelně těžký úkol, a to získat na Ibize, kam se parta moderátorů vydala, selfie s Davidem Guettou, jedním z nejúspěšnějších DJ´s světa. Případná prohra by znamenala potupné mytí aut v bikinách kolegům Tomášovi a Jindrovi.

Jan Hrubeš: Policie chce obžalobu muže, který se snažil uplatit znalce při vyšetřování v kauze Savov

21. 7. 2015 22:20 zobrazit článek
Muže, který údajně nabízel čtyřmilionový úplatek znalci v kauze podnikatele Františka Savova, navrhli kriminalisté obžalovat. Savovův mluvčí Jan Hrubeš obvinění označil za policejní provokaci. Savov, který pobývá v Londýně, je v ČR stíhán kvůli krácení daní a legalizaci výnosů z trestné činnosti.

Pavel Svoboda: Záchranka v Pardubickém kraji stále nemá dostatek lékařů

21. 7. 2015 0:19 zobrazit článek
Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje stále nemá dostatek lékařů. Sehnat další lékaře je však téměř nemožné, řekl ředitel záchranky Pavel Svoboda. Snaží se situaci čelit větším podílem posádek s vysokoškolsky vzdělaným záchranářem. (rubrika: Z praxe, zdroj: ČTK)

Leoš Mareš: Mareš si vybral milenku jako přes kopírák! 9 důkazů, že Koblížková je kopií Faltýnové

21. 7. 2015 20:09 zobrazit článek
Leoš Mareš (39) si svoje holky vybírá jako přes kopírák. Jeho současná partnerka Monika Koblížková je nejenom stejný typ jako ex Petra Faltýnová, ale navíc se rády na Instagram fotí ve stejných polohách, obě mají selfie se Simonou Krainovou, a navíc jsou obě majitelkami buldočka.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |