Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Robert Záruba: Záruba o sebevraždě Hlinky: V Soči byl Miro poprvé jiný. Takový skleslý

15. 9. 2014 17:39 zobrazit článek
Poměrně dobře se znali, přesto i televizního komentátora Roberta Zárubu ta zpráva zaskočila. "Miro Hlinka byl pozitivní člověk a patřil do skupiny lidí, u kterých by si člověk vůbec nedovedl představit, že by něco takového bylo možné," říká o sebevraždě známého hokejisty. Další články k tématu:

Petr Havlíček: ČNB - nástroj cílené deformace tržního hospodářství (Petr Havlíček)

15. 9. 2014 11:08 zobrazit článek
Něco tady nehraje... Intervencí proti koruně chtěla ČNB zabránit obávané deflaci. Tím de-facto zdevalvovala korunu řádově o 8%, čímž bez skrupulí okradla každého občana. Dnes ale koruna, zcela bez přímého vlivu ČNB, sama ztrácí hodnotu. A tak je na místě otázka: Nebyly to zbytečně vyhozené peníze?

Halina Pawlowská: Jolanda české kuchyně útočí! Pawlowská bude mít na Nově vlastní kulinářský pořad!

15. 9. 2014 20:15 zobrazit článek
Jelikož se kuchařské show těší u českého publika stále větší oblibě, "televize Nova pro nás připravila další sérii kuchyňských dýchánků":http://www.extra.cz/halina-setrela-svymi-obrovskymi-prsy-boudovou-s-vycpanou-podprdou-zavistivy-pohled-nebo-tajena-sexualita.

Václav Moravec: Česko se bojí omezení dodávek plynu, nová vyhláška upraví množství zásob

14. 9. 2014 17:27 zobrazit článek
Energetický regulační úřad (ERÚ) plánuje úpravu vyhlášky, která by měla zpřísnit podmínky pro dodávání plynu do Česka a jeho skladování. Plynaři musí mít v současnosti zásoby pouze na jeden měsíc dopředu, zatímco nově by jim měly vystačit na celou zimu. Zásoby by také měly být v dosahu české distribuční sítě. V pořadu České televize Otázky Václava Moravce to uvedla šéfka ERÚ Alena Vitásková.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!