Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Moravec: Babiš podržel Ťoka, kvůli podezření z krytí korupce jej neodvolá

22. 3. 2015 20:35 zobrazit článek
V diskusním pořadu Otázky Václava Moravce se ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš zastal ministra dopravy Daniela Ťoka, který čelí podezření z korupce v české pobočce firmy Skanska, z doby kdy stál v jejím čele. Podle Babiše ministr Ťok všechny okolnosti už dostatečně vysvětlil.

Halina Pawlowská: Považuji za úspěch, že jsem naživu, říká šedesátnice Pawlowská

21. 3. 2015 13:08 zobrazit článek
Moderátorka, scenáristka a vydavatelka Halina Pawlowská slaví 60. narozeniny. Kulatiny jí nevadí a vítá je s úsměvem. „Myslím, že mohu považovat za svůj úspěch, že jsem naživu. To je velký důvod k oslavě. Já přece děkuji za každé nové ráno, a pochopitelně tedy i za každý nový rok,“ řekla. Další články k tématu:

David Borek: Nechce se vám blít, velebnosti? (josefhejna)

20. 3. 2015 8:19 zobrazit článek
Zahlédl jsem v Havránkově oblíbené ČT povídání s ministrem Stropnickým o přesunu spojeneckých vojsk. Komentoval to mně sympatický David Borek, netuším, jaké má místo na Havránkově hodnocení. Přiznám se, že občas sleduji, jak ti, které já beru (ale nesoudím) jdou profesně nahoru.

Zdeněk Pohlreich: Podívejte se, jak Zdeněk Pohlreich v Imperialu připravuje telecí líčka

20. 3. 2015 4:17 zobrazit článek
Nenápadný sval z tváře přežvýkavců považovali řezníci dlouho za podřadné maso. Telecí líčka zpopularizoval šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, když je začal nabízet ve svém podniku Café Imperial. Pro magazín Ego! předvedl, jak se dá z flaksovitého kousku masa vytvořit prvotřídní delikatesa.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |