Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

 

celý článek | Karel Šíp Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Šilhánová: Šilhánovou vyhodili z rádia. Fanoušci Ranní show se na Facebooku bouří! Co píší?

22. 4. 2014 21:20 zobrazit článek
Nerozlučná trojice Ranní show na Evropě 2 se od zítřka bude muset obejít bez "Lucie Šilhánové":http://www.extra.cz/tema/lucie-silhanova (33). Půvabná tmavovláska totiž dostala nemilosrdně padáka. Její kolega "Leoš Mareš":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator (37) v dnešním vysílání oznámil informaci o odchodu Lucie a rovnou propálil, že dostala vyhazov údajně z toho důvodu, že je "moc stará" a vedení chce show omladit. Přitom právě Lucie byla nejmladší členkou týmu. Informaci o jejím konci na Evropě 2 nechtějí posluchači ani slyšet.

Daniela Drtinová: Podle Drtinové politici ovlivňují zpravodajství ČT, Šámal to odmítá

22. 4. 2014 15:45 zobrazit článek
Dokud budou radní České televize (ČT) voleni podle stranického klíče, budou vždy sloužit momentálně vládnoucí politické sféře a každý generální ředitel bude chtít být s politiky zadobře. To má neblahé účinky na fungování veřejnoprávní televize, respektive jejího zpravodajství. Uvedla to bývalá moderátorka zpravodajství ČT Daniela Drtinová ve svém vystoupení na konferenci nazvané Evropské standardy v médiích, která se konala v úterý v Senátu.

Pavel Svoboda: Miloš Balabán: S Čínou před očima

22. 4. 2014 15:08 zobrazit článek
Na stránkách Práva se mezi eurolídry Janem Kellerem (ČSSD), Pavlem Teličkou (ANO) a Pavlem Svobodou (KDU-ČSL) rozvinula debata o připravované transatlantické zóně volného obchodu.I když se neshodují, jaké dopady sjednání zóny přinese pro Evropu, upozorňuje voliče i na její „osobní“ rozměr.Keller zmínil možnost omezení farmářských trhů, které nemusí vyhovovat nadnárodním potravinářským koncernům, Pavel Telička varoval před zaplavením Evropy levnými…

Petr Rychlý: Zámorský: Chtěli jsme Kometě finále otrávit, povedlo se nám to

22. 4. 2014 0:45 zobrazit článek
Po zápase už mu bylo hej Ale na začátku? Jiný by po tak rychlém kiksu měl co dělat, aby utkání dohrál v obvyklém standardu. Petr Zámorský je jiný kalibr, na minelu rychle zapomněl a pak třetí finále rozhodl. „Gól a dvě asistence, byl jsem u všeho. Co víc jsem dnes mohl udělat?“ usmíval se zlínský bek po vítězné bitvě 4:1.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!