Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Martin Severa: CELÝ SESTŘIH: Jablonec sestřelil Baník. Doma vyhrál 4:0

23. 5. 2015 22:14 zobrazit článek
Fotbalisté Jablonce porazili v 29. kole první ligy Ostravu jasně 4:0. Navzdory výhře ale definitivně ztratili šanci na druhé místo, zaručující předkolo Ligy mistrů, protože Sparta zvítězila v Českých Budějovicích a má na Severočechy nedostižný pětibodový náskok. Na dnešním triumfu Jablonce se dvěma góly podílel Jan Kopic, další branky přidali Luděk Pernica a Martin Doležal.

Emanuel Ridi: Emanuel Ridi se bojí: Rozvod s manželkou po rakovině je na spadnutí

22. 5. 2015 13:09 zobrazit článek
Krize v manželství italského šéfkuchaře Emanuela Ridiho (41) a jeho ženy Jany (39) není zažehnána ani po čtyřech letech. Spory v osmnáctiletém soužití odstartovaly paradoxně v době, kdy se Jana léčila s rakovinou prsu. Ridi nyní přiznává, že krize neustáli, a obává se nejhoršího – rozvodu!

Ivana Gottová: Budějovický majáles oživí smaltovnu Sfinx a nabídne prohlídky města s bezdomovci

22. 5. 2015 13:08 zobrazit článek
Skoro rok zabere příprava Budějovického majálesu. Výsledkem je největší studentský festival v České republice, který organizují středoškoláci a vysokoškoláci. „Často přichází do týmu studenti prvních ročníků středních škol a postupně získávají zkušenosti, přebírají funkce a učí to zase ty mladší,“ popisuje Marcela Macháčková, která má letos na starost dramaturgii pouliční scény.

Václav Moravec: Zdeněk Koudelka: Obhajoba obhajoby

21. 5. 2015 2:02 zobrazit článek
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) v Otázkách Václava Moravce (ČT 24 3. 5. 2015) kriticky poukázal na jednání obhajoby v kauze Rath. Nelíbí se mu zdržování soudního řízení. Ovšem je správné hájit práva obhajoby před rychlostí soudního řízení. Evropské trestní právo vychází z principu, že je lepší, když nebude odsouzeno deset vinných, než když bude odsouzen jeden nevinný. Při obrovském počtu trestních stíhání přes 100 000 ročně je…

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |