Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

 

celý článek | Karel Šíp Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Hannig v ČT zaútočil na Pospíšila: Přeskakování ze stran je nemorální

19. 4. 2014 23:20 zobrazit článek
V pořadu České televize s názvem Politické spektrum se i dnes utkali představitelé politických stran, kteří zabojují v blížících se volbách do Evropského parlamentu. Svůj program a priority představil lídr KDU-ČSL Pavel Svoboda, lídr Strany zdravého rozumu – NECHCEME EURO Petr Hannig, lídr TOP 09 a Starostové Jiří Pospíšil a lídr Liberálně ekologické strany Milena Vicenová.

Jolana Voldánová: Trojnásobná máma Jolana Voldánová po odchodu z televize: Problémy s penězi!

19. 4. 2014 5:24 zobrazit článek
Dlouhých 18 let byla moderátorkou prestižní zpravodajské relace Události. Loni ale Jolana Voldánová (45) překvapivě oznámila, že končí a dává si pauzu. V průběhu příštích měsíců si nicméně uvědomila, že když sejde z očí, sejde z mysli. A tak se snaží vrátit na výsluní! Vedou jí k tomu mimo jiné ekonomické důvody.

Petr Kopecký: Bez Facebooku – a stále jsem živ. (Petr Kopecký)

18. 4. 2014 18:50 zobrazit článek
Před týdnem jsem se rozhodl po pěti letech deaktivovat svůj osobní profil na sociální síti Facebook. Důvodů jsem měl hned několik a nevím, který je vlastně teď důležitější. Jedním z nich byl ovšem fakt, že jsem na něm trávil jednoduše příliš mnoho času – a to jak v práci, tak doma A ruku na srdce, čas trávený „lajkováním“, „šťoucháním“, „postováním příspěvků“ a nebo prostě jen šmírováním „přátel“ není zrovna dvakrát užitečný...

Zdeněk Pohlreich: Zdeněk Pohlreich už má skalní fanynku jako Gott svou vyšinutou Hannelore z Německa: Je to tahle silikonová kozatice!

18. 4. 2014 10:32 zobrazit článek
Tak jako má "Karel Gott":http://www.extra.cz/tema/karel-gott-zpevak (74) svou proslulou vyšinutou fanynku Hannelore z Německa, získal už podobnou kometu za svým zadkem i mistr kuchařského umění "Zdeněk Pohlreich":http://www.extra.cz/tema/zdenek-pohlreich. "Vaření mě popravdě vůbec nebaví," prohlašuje blondýnka s vlasy bílé barvy, která se pravidelně účastní coby "profesionální divačka" natáčení pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Plovoucí podlahy

Moderní podlahy z klasického laminátu, dřeva, korku nebo linolea

 

Filtry na vodu

Nápojové automaty a filtry na vodu do firem na fontana.cz.

 

Změkčování vody

Odželeznění,filtrace vody a úprava vody je jedna z činností fy Gservis

 

Trampolíny Hawaj.cz

Trampolíny s ochrannou sítí v akci za nejlepší ceny

 

Pobyt v Mariánkách!ZDE!

Vyberte si ze 3 hotelů ten NEJ pro Váš pobyt v Mariánských Lázních

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!