Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Moravec: Cítím morální povinnost chránit Evropu pro své děti (Petr Maroš)

17. 12. 2014 8:44 zobrazit článek
Když jsem v nedělních Otázkách Václava Moravce slyšel říkat teologa Tomáše Halíka, že Evropa má morální povinnost přijímat uprchlíky z Blízkého východu a Afriky, nesouhlasně jsem vrtěl hlavou. Říkal jsem si – jsem amorální nebo pouze věc vidím naprosto odlišně?

Petr Havlíček: Co dělá sportovec a výživový poradce v baru? Nalákaly je tam jedenáctky!

17. 12. 2014 22:15 zobrazit článek
Radek Šírl, fotbalista Bohemians Praha, bývalý reprezentant a úspěšný obránce fotbalového klubu Zenit Petrohrad, společně s výživovým poradcem Petrem Havlíčkem a kartářkou Zdenou Weinrichovou pokřtili v pátek otevření nového exklusivního baru s názvem CafeBar 11 v Masarykově ulici 223 v Rudné u Prahy.

Jan Rosák: Emma Smetana - herečka, muzikantka a moderátorka zpravodajství

16. 12. 2014 17:30 zobrazit článek
Herečka, muzikantka a moderátorka zpravodajství Emma Smetana navštívila Jana Rosáka v talk show Tandem. Dozvěděli jste se například o jejích francouzských studiích, o její cestě od politologie k umění a proč má ráda písničku Slunečný hrob Vladimíra Mišíka.

Petr Rychlý: Zaorálek: Nová ukrajinská vláda musí především prosadit reformy

16. 12. 2014 19:39 zobrazit článek
Kyjev, Praha - Visegrádská skupina (V4) vítá vytvoření nové ukrajinské vlády se silným mandátem, ale hlavní prospěch očekává od provedení nezbytných reforem. Ukrajinskému prezidentovi Petro Porošenkovi to dnes v Kyjevě řekli ministři zahraničí V4. „Času je málo, reformní zákony je třeba přijmout velmi rychle," shrnul v telefonickém rozhovoru jednání s ukrajinským prezidentem šéf české diplomacie Lubomír Zaorálek.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif