Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Václav Moravec: Jak udržet lékaře v Česku? Snížením oborů a růstem mezd

24. 8. 2014 18:34 zobrazit článek
Praha – Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) chce mít na podzim připravenou novou vizi, jak udržet zejména mladé lékaře v českém zdravotnictví. Systém postgraduálního vzdělávání lékařů považuje za naprosto katastrofální. Chce proto výrazně snížit počet základních lékařských oborů až na polovinu a alespoň částečně se vrátit k systému dvou atestací. Uvedl to dnes v diskusním pořadu Otázky Václava Moravce v České televizi.

Pavel Svoboda: O svobodě jako nástroji blahobytu... (Pavel Břetislav Reichl)

24. 8. 2014 11:17 zobrazit článek
Je svoboda člověka limitována hojností plného stolu? Volností pohybu při cestách za poznáním celého světa? V hmotných statcích a sedmimístným číslem v zústatku na bankovním účtu? Nebo snad v možnosti vyjádřit se svobodně k čemukoliv? Nebo je svoboda, ta skutečná svoboda jen jakýmsi impulzem v našem mozku aniž by byla založena na hmotném základu? Existuje skutečně svoboda jako termín pro volné myšlení a konání lidí?

Pavel Dumbrovský: Rozhovor s Mužem roku: Kdo je jeho strýc? Tomu neuvěříte!

24. 8. 2014 14:08 zobrazit článek
Finále letošního ročníku soutěže Muž roku přineslo překvapivé zjištění. Víme, co po odchodu z Novy dělá bývalý televizní moderátor Pavel Dumbrovský (56). A prozradil nám to sám jeho vzdálený synovec – student práv Tomáš Dumbrovský (23) z Brna, který Muže roku vyhrál.

Adriana Kmotrikova: Seriózna Kmotríková v netradičnom videu: Takto vrtia zadkami jojkárky!

22. 8. 2014 11:55 zobrazit článek
BRATISLAVA - Tancuj, tancuj... Televízia Joj tento rok organizuje akciu pre všetkých nadšencov pohybu. A aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí, na Kolibe nakrútili aj propagačné video. V ňom môžete vidieť tanečné kreácie moderátorky spravodajstva Adriany Kmotríkovej (44) alebo jej kolegyne Lucie Barmošovej (32). V klipe nechýba ani sexi vrtenie zadočkom.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Hudbu složil, slova..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!