Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Jasný směr

22. 8. 2015 1:08 zobrazit článek
Impotence stávající struktury Evropské unie je zjevná i po pátečním jednání ministrů zahraničí Zaorálka a rakouského Kurze. Oba konstatovali, že EU musí zesílit ochranu vnějších hranic. To je moudro asi tak objevné, jako že si musíte vzít paraple, jakmile začne pršet. Europoslanec Pavel Svoboda dnes v rozhlase akční neschopnost Unie vysvětloval: že prý jí členské státy nedelegovaly patřičné pravomoci.

Martin Severa: Nositel ceny za nejlepší českou inovaci čelí obžalobě z podvodu

22. 8. 2015 10:12 zobrazit článek
Když si Michael Carvan na jaře letošního roku odnášel cenu za vítězství v soutěži Česká inovace, málokdo tušil, že má jednatřicetiletý Severočech na krku trestní stíhání a dluží stovky milionů korun. Porotu tehdy ohromil technologií, která dokáže z kejdy za pár vteřin udělat pitnou vodu. Cena mu vynesla mimo jiné místo v debatě Martina Veselovského.

Helena Šulcová: PŘIPRAVUJEME: Petr Robejšek, politolog

21. 8. 2015 13:08 zobrazit článek
Co by zadluženému Řecku přinesly předčasné volby? Jaké hodnocení si zaslouží odcházející premiér Alexis Tsipras? A co jeho odstoupení znamená pro věřitele? Hostem Heleny Šulcové bude ve Dvaceti minutách Radiožurnálu poradce pro strategické otázky, politolog Petr Robejšek.

Adriana Kmotrikova: Nenormálna situácia v Jojke po Kmotríkovej operácii: Lucia, nepreháňaš to trochu?!

21. 8. 2015 7:35 zobrazit článek
BRATISLAVA - Poriadne prekvapila! Po tom, čo Adrianu Kmotríkovú (45) operovali kvôli nádoru na mozgu, sa mali v spravodajstve televízie Joj striedať viaceré moderátorky. Na prvý pohľad to však pôsobí, akoby všetky služby prebrala Lucia Barmošová (33) a ostatné kolegyne ani nepustila k práci. Z uplynulých 16 dní vynechala len tri, čo sa v tejto brandži naozaj len tak nevidí. Prečo to takto preháňa?!

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |