Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Pavel Svoboda: Případ ‚Křetínského kabely‘ je definitivně uzavřen pro nedostatek důkazů

23. 10. 2014 18:35 zobrazit článek
Krajský soud v Praze zamítl odvolání státního zástupce v kauze, v níž byli obžalováni z korupce bývalí rozhodčí Tomáš Adámek a Pavel Býma a bývalý klubový funkcionář Martin Svoboda. Případ, známý jako ‚Křetínského kabela‘, tak byl po dvou letech definitivně uzavřen pro nedostatek důkazů.

Halina Pawlowská: Konec pokut i dlouhého čekání. Knihu si v Liberci půjčíte i elektronicky

23. 10. 2014 18:34 zobrazit článek
Téměř beznadějnému čekání čtenářů knihovny na světový bestseller Stoletý stařík nebo na populární knihu Haliny Pawlowské je, zdá se, konec. Krajská vědecká knihovna v Liberci začala registrovaným čtenářům půjčovat česky psané elektronické knihy. Další články k tématu:

Jan Kraus: Princezná so zlatou hviezdou mu lezie na nervy: Takto vyzerá princ Radovan dnes!

23. 10. 2014 10:10 zobrazit článek
PRAHA - Čas poriadne letí! Už 55 rokov ubehlo od nakrúcania rozprávky Princezná so zlatou hviezdou. Na film si teraz zaspomínal vo včerajšej šou Jana Krausa predstaviteľ princa Radovana Josef Zíma (82). Ako však prezradil, téma týkajúca sa tohto diela mu už lezie na nervy. Vraj je rád, že sa z vtedajšej popularity nezbláznil. Pozrite si, ako vyzerá idol našich starých mám dnes.

Leoš Mareš: Můj klient, můj pán: Milovník převleků Mareš moderoval v tomhle kostýmu, není to už trochu moc?

23. 10. 2014 10:02 zobrazit článek
Už jsme ho viděli za Lady Gagu, za Conchitu Wurst i za vypelichanou princeznu Ladu, když si na sebe kdysi brával myší kožich. "Leoš Mareš (38)":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator vám půjde do všeho, pokud to klient nebo daná situace požaduje, ale nic by se nemělo přehánět.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI