Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Leoš Mareš: Zamilovaní Mareš s Faltýnovou jsou v Dubaji! Letěli tajně letadlem s barem a saunou! Známe podrobnosti...

27. 10. 2014 13:24 zobrazit článek
"Leoš Mareš":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator (38) přes "svůj profil na Instagram":http://www.extra.cz/revoluce-na-kterou-cekaly-pubertacky-roky-leos-mares-si-poridil-instagramu potvrdil to, co už se po Praze šušká týdny, totiž že jeho románek s úspěšnou modelkou "Petrou Faltýnovou":http://www.extra.cz/tema/petra-faltynova-modelka (36) pokračuje.

Václav Moravec: Úřad práce s deseti tisíci zaměstnanci nemá personální informační systém

26. 10. 2014 20:10 zobrazit článek
Praha – Úřad práce s více než 10.000 zaměstnanci nemá svůj personální informační systém. Údaje o pracovnících se zpracovávají ručně na papír, a to i v době přechodu na nový služební zákon. V pořadu Otázky Václava Moravce to dnes řekla odvolaná generální ředitelka úřadu Marie Bílková. Ministryně práce ji v pátek náhle odvolala z funkce. Zdůvodnila to rozdílným pohledem na směřování úřadu. Kritizovala zvlášť „neúměrný růst" počtu vedoucích pracovníků. Bílková kritiku odmítá.

Jiří Vítek: Životní pojištění si vyberete až po šedesátce, jinak si zavaříte. (Jiří Vítek)

24. 10. 2014 11:14 zobrazit článek
Dostat se k úsporám na životním pojištění dřív než v 60 letech bude pro miliony lidí od příštího roku mnohem obtížnější než dnes. Firmy, které lidem přispějí na tento produkt formou benefitu, se navíc mohou vystavit novému riziku. Pokud jejich zaměstnanec pojistku v budoucnu předčasně ukončí a peníze vybere, budou muset státu doplácet vysoké sumy, které ušetřily na daních.

Martin Pouva: Staronová holka sporťáka z Novy má na internetu video, v němž se celá svlékla! A to není vše!

24. 10. 2014 14:50 zobrazit článek
Sporťák "Martin Pouva":http://www.extra.cz/tema/martin-pouva (50) je sympaťák, na jehož tvář televize Nova sází už několik let. Pouvu kdysi ulovila ambiciózní "Petra Friedlová":http://www.extra.cz/tema/petra-friedlova, s níž o jednadvacet let starší moderátor nafotil odvážné snímky.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |