Karel Šíp - novinky

Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským

Milevsko - Z důvodu vážné nemoci hlavního účinkujícího Karla Šípa se představení Všechnopartička plánované na 1.2.2012 v DK Milevsko přesouvá.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Karel Šíp Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským - zobrazit celý článek diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Karel Šíp: Ve Všechnopárty jeli Karel Šíp a Jan Pokorný jako za normalizace (Jan Šesták)

27. 9. 2014 10:17 zobrazit článek
Mezi aktuálně největší vzrůšo na naší mediální scéně patří nyní Kalouskův fízl a špatně zaparkovaný medvěd, který na celou hodinu zablokoval v páteční špičce pražské šaliny. Jeho protagonisty vzhledem k předtáčení pořadu Karel Šíp pozvat ještě nemohl, nepozváním mediálních hvězd, spojených s údajným fízlem Ondráčkem, ovšem Šíp promarnil šanci tohoto dílu Všechnopárty, stát se možná letos vůbec nejsledovanějším. Což je škoda, zvláště když dvě ony hvězdy včera účinkovaly, tedy samotný Šíp a Jan ...

Jitka Obzinová: Padlá hvězda Novy Kašparová melouchaří po kasinech a řádí na ČT4 Sport: V pokeru vyhrála o víkendu balík!

29. 9. 2014 20:27 zobrazit článek
"Kateřina Kašparová":http://www.extra.cz/tema/katerina-kasparova (46), bývalá reportérka TV Nova, která se proslavila "legendární bitkou s tehdejší moderátorkou nováckých zpráv":http://www.extra.cz/na-prime-hori-barikady-sefku-zprav-zaluje-vyhozeny-redaktor-a-na-zpravy-z-kamionu-se-nikdo-nedival "Jitkou Obzinovou":http://www.extra.cz/tema/jitka-obzinova (50), sice možná sešla z mysli, ale rozhodně ne z očí.

Rey Koranteng: Rey dal najevo, koho má radši: Kloubková dostala menší kytici než Borhyová!

29. 9. 2014 5:23 zobrazit článek
Rey Koranteng se raduje. Právě dnes se do Televizních novin vrací po mateřské dovolené Lucie Borhyová, jeho evidentně oblíbenější kolegyně než Kristina Kloubková, která kvůli ní s pláčem zpravodajskou relaci opustila. Jak jinak si vysvětlit, že od Reye dostala na rozloučenou před porodem dvakrát tak velkou kytici než Kloubková?

Václav Moravec: Minimální mzda může do roku 2018 vzrůst na 11 200 korun, říká ministryně

28. 9. 2014 15:55 zobrazit článek
Minimální mzda by se do začátku roku 2018 mohla vyšplhat na 11 200 korun. V pořadu Otázky Václava Moravce to v neděli řekla ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová. Zatím to však jsou jen odhady založené na vládním cíli dostat ji na 40 procent průměrné mzdy v zemi, doplnila ministryně. Další články k tématu:

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Změna termínu Všechnopartičky s Karlem Šípem a Josefem Náhlovským":

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!