Ordinace v Růžové Zahradě

(tato skupina zatím nemá vyplněný popisek)

Skupina 'Ordinace v Růžové Zahradě' obsahuje tyto události:

Tomáš Krejčíř

Veronika Jeníková

Z pražské konzervatoře přišla roku 1984 do divadla v Kladně, aby tu za tři toky odehrála široký repertoár sahající od komediálního žánru až k rolím klasickým i k moderním charakterům. V Kladně také poznala jednoho ze svých častých hereckých partnerů ..

Ondřej Sokol

nar. 16. 10. 1971 v Šumperku V letech 1990-1995 studoval herectví a režii na pražské DAMU. Od roku 1996 byl členem souboru Městského divadla v Mladé Boleslavi, kde se představil mj. v následujících rolích: G. B. Shaw: Candida (Evžen Marchbanks), M. L..

Zlata Adamovská

Zlata Adamovská se narodila březnu 1959 v Praze. O herecké dráze snila už na základní škole. V 15 letech byla přijata na pražskou státní konzervatoř a ještě během studia získala své první televizní a filmové role. Vzhledem ke svému mládí a půvabu byl..

Jitka Čvančarová

Vanda Hybnerová

Ivana Jirešová

Linda Rybová

Filmová a divadelní herečka se narodila 10. listopadu 1975 v Praze. Objevila se například v Tmavomodrém světě Jana Svěráka nebo ve filmovém zpracování básní K. J. Erbena Kytice, které režíroval F. A. Brabec. Je manželkou herce Davida Prachaře, se kte..

Roman Zach

Narodil se v roce 1973. Prosadil se v televizním seriálu Redakce, kde hrál sympatického fotoreportéra, který má zálibu v ženách. Před tím hrál jednu z hlavních rolí v seriálu České televize Hop nebo trop. Je svobodný, žije s přítelkyní a synem Prokop..

Daniela Šinkorová

David Prachař

Narodil se 15. ledna 1959 jako syn slavného herce Ilji Prachaře. Vystudoval DAMU a od té doby se věnuje hlavně divadlu. Hraje v Divadle Komedie, Národním divadle, Činoherním klubu a jiných. Je ženatý s Lindou Rybovou. Z prvního manželství s Danou Bat..

Ladislav Potměšil

Narodil se 2. září 1945. V osmdesátých a devadesátých letech si získal oblibu díky Soukupovým komediím Discopříběh I až II a Byl jednou jeden polda I - III. Mimo to se hodně věnoval televizní tvorbě – Ohnivé ženy, Šéfe to je věc, Hospoda a dalších. J..

Petr Rychlý

Herec a moderátor Petr Rychlý se narodil 9. srpna 1965 v Praze. Účinkuje v rádiu Frekvence 1, ale proslul především moderováním střihového pořadu na TV Nova Natoč to! Hodně dabuje. V divadle ho můžete vidět v Divadle na Fidlovačce. Je ženatý s herečk..

Filip Tomsa

Pavel Nový

Jiří Langmajer

Pavla Ptáčková

Alena Procházková

Kristýna Kociánová

Sandra Nováková

Jiří Štěpnička

Josef Pejchal

Dana Verzichová

Dana Syslová

Oliver Cox

Barbora Petrová