Reprezentace

(tato skupina zatím nemá vyplněný popisek)

Skupina 'Reprezentace' obsahuje tyto události:

Milan Baroš

Milan Baroš je český fotbalista, který v součastnosti hraje za českou reprezentaci a anglický klub Aston Villa. Je to odchovanec Baníku Ostrava, který jako velký talent přestoupil do anglického Liverpoolu. Pod bývalým, ani součastným trenérem však..


Petr Čech

Petr Čech je český fotbalový brankář.V současnosti je brankářem anglické Chelsea FC a fotbalové reprezentace ČR a byl vyhlášen Nejlepším bankářem světa. Předtím hrál v týmech Viktoria Plzeň, Chmel Blšany, Sparta Praha a Rennes.

V červnu 20..


Jan Koller

Jan Koller (* 30. března 1973, Smetanova Lhota, Česko) je český fotbalový útočník a reprezentant, který v součastnosti působí v německém klubu BV Borussia Dortmund. Se 40 góly (srpen 2005) je historicky nejlepším střelcem české i československé fo..


Karel Poborský

Karel Poborský je profesionální fotbalista, reprezentant Česka. S profesionálním fotbalem začínal v Českých Budějovicích a přes Žižkov pokračoval do Slavie, s kterou získal v roce 1996 mistrovský titul. Ve stejném roce byl členem slavného reprezentač..

Tomáš Rosický

Tomáš Rosický je český fotbalista hrající v záložní řadě české reprezentace. 22. května 2006 podepsal čtyřletou smlouvu s londýnským Arsenalem.

Rosický začal svou kariéru v roce 1998, kdy jako odchovanec začal nastupovat za „áčko“ ve Spart..


Pavel Nedvěd

Vladimír Šmicer