Václav Neckář

Václav Neckář

Zpěvák/Zpěvačka, Herec/Herečka

Zpěvák Václav Neckář patřil dlouhodobě k velmi populárním osobnostem české hudební scény, přičemž na rozdíl od většiny kolegů z branže populární hudby prokázal i schopnost přirozeného hereckého projevu, takže jeho profesní dráha je dnes ozdobena účastí v několika stěžejních dílech československé kinematografie. Václav Neckář se narodil sice v Pra..

celý text o "Václav Neckář"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 757, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Václav Neckář má novou profesi: Stal se kapitánem!

24. 10. 2015 13:09 zobrazit článek
Václav Neckář (71) se spojil s mladou ostravskou skupinou FiHa a jeho frontmanem nFilipem Ráczem a připravil s nimi píseň Zpívám.

Retro okénko: Václav Neckář slaví dvaasedmdesátiny

23. 10. 2015 16:25 zobrazit článek
Český zpěvák Václav Neckář, který si prošel vážnými zdravotními problémy, dnes slaví 72. narozeniny. Přejeme hlavně to zdraví! (34 slov)

Vyznamenání od Zemana má dostat Nedvěd či Neckář

9. 10. 2015 14:09 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman udělí státní vyznamenání populárnímu zpěvákovi Václavu Neckáři či bývalému fotbalistovi Pavlu Nedvědovi. U příležitosti oslav vzniku samostatného Československa ocení Zeman in memoriam i bývalého ministra kultury Pavla Dostála, který byl ve čtyřech vládách ČSSD. V pátek to napsaly Lidové noviny.

Módní (pře)hlídka

25. 9. 2015 3:47 zobrazit článek
Václav Neckář, kdo by ho nemiloval. Jistě nazpaměť umíte minimálně jednu jeho píseň, protože ty jsou legendární. Stejně jako jeho role prince Václava v pohádce Šíleně smutná princezna. Po dlouhé době se tento miláček žen objevil ve společnosti a posuďte samy, jestli mu to sluší? (89 slov)

Václav Neckář (71): Doma tekla proudem krev! Co se proboha stalo?

11. 9. 2015 13:24 zobrazit článek
Zpěvákův brácha Honza (66) zavzpomínal na léta dětství. Prý to s jeho slavnějším sourozencem nebyl rozhodně žádný med!

VIDEO: Neckář si Zpívá a s mladými muzikanty k tomu jezdí po Zlíně

19. 10. 2015 9:30 zobrazit článek
Václav Neckář se spojil s kapelou FiHa a vydávají optimisticky laděnou píseň Zpívám a neméně radostný videoklip. Frontman skupiny Filip Rácz napsal také skladbu Tak ruku mi dej pro Neckářovo loňské album Mezi svými. Na iDNES.cz uvádíme klip v premiéře. Další články k tématu:

Řád bílého lva dostal pilot Josef František. Vyznamenaní byli i Kriegel, Neckář či Fibingerová

29. 10. 2015 0:17 zobrazit článek
Nejvyšší české vyznamenání Řád bílého lva propůjčil prezident in memoriam pilotovi Josefu Františkovi, jednomu z účastníků bitvy o Británii v roce 1940. Mezi více než třemi desítkami dalších vyznamenaných jsou třeba politik František Kriegel, zpěvák Václav Neckář, herečka Libuše Šafránková, atletka Helena Fibingerová nebo student Petr Vejvoda.

Václav Neckář i Pavel Nedvěd. Prezident udělí státní vyznamenání 36 osobnostem

28. 10. 2015 9:11 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě udělí a propůjčí státní vyznamenání 36 osobnostem. Mezi oceněnými budou například zpěvák Václav Neckář, fotbalista Pavel Nedvěd, herečka Jitka Frantová Pelikánová a zakladatel babyboxů Ludvík Hess. In memoriam získají státní vyznamenání student Petr Vejvoda a politici Pavel Dostál a František Kriegel.

Václav Neckář i Pavel Nedvěd. Prezident udělí státní vyznamenání 36 osobnostem

28. 10. 2015 4:58 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman dnes na Pražském hradě udělí a propůjčí státní vyznamenání 36 osobnostem. Mezi oceněnými budou například zpěvák Václav Neckář, fotbalista Pavel Nedvěd a herečka Jitka Frantová Pelikánová. In memoriam získá státní vyznamenání Petr Vejvoda.

Bookmakeři: Nedvěd má šanci získat medaili od Zemana, Týc a Mynář ne

26. 10. 2015 17:49 zobrazit článek
Praha - K favoritům na letošní udělení státního vyznamenání řadí bookmakeři fotbalistu Pavla Nedvěda a zpěváka Václava Neckáře. K outsiderům, pokud jde o šanci na zisk medaile či řádu z rukou prezidenta Miloše Zemana, podle nich patří Roman Týc z recesistické skupiny Ztohoven, ale také prezidentův kancléř Vratislav Mynář, dnes to sdělili zástupci sázkových kanceláří Tipsport a Chance.

VIDEO: FiHa a Václav Neckář ve "Zpívám" rozdávají radost

26. 10. 2015 20:29 zobrazit článek
Ostravská kapela FiHa a Václav Neckář rozhodně nejsou ve vzájemné spolupráci žádnými nováčky. Už několikrát spolu živě vystoupili a frontman formace Filip Rácz na jeho loňskou ...

Stáří a mládí už nemá mezi sebou zeď, zpívá v nové písničce Václav Neckář

19. 10. 2015 12:08 zobrazit článek
Václav Neckář a skupina FiHa natočili společnou skladbu Zpívám, ke které teď vznikl i videoklip. Kapela s Neckářem nespolupracuje poprvé. “S Václavem jsme se setkali před třemi lety, kdy přijal pozvání na náš koncert do Ostravy. Koncert zaměřený na jeho písně ho natolik dostal, že od té doby koncertujeme často společně,” vysvětluje frontman FiHy Filip Rácz, který napsal pro Neckářovo loňské album Mezi svými píseň Tak ruku mi dej. Klip vznikl ve Zlíně a režíroval ho Adam Vopička. „Václav Neckář je i pro naši generaci obrovská legenda a tohle pro nás bylo splnění snu,“ dodal Vopička.

Václav Neckář: Čím se tak ládoval?

19. 10. 2015 15:42 zobrazit článek
Boule za ušima! Ty se dělaly Václavu Neckáři (71), když ochutnával klasiku české kuchyně při soutěži o nejlepší svíčkovou!

Václav Neckář: Čím se tak ládoval?

13. 10. 2015 5:18 zobrazit článek
Boule za ušima! Ty se dělaly Václavu Neckáři (71), když ochutnával klasiku české kuchyně při soutěži o nejlepší svíčkovou!

Zpěvák, fotbalista, politik: Kdo letos dostane od prezidenta metál?

9. 10. 2015 14:34 zobrazit článek
Za necelé tři týdny bude prezident republiky jako každoročně na Pražském hradě udělovat státní vyznamenání. Letos by se ho měl dočkat například zpěvák Václav Neckář, fotbalista Pavel Nedvěd nebo in memoriam politik Pavel Dostál.

Zeman vyznamená Neckáře i Nedvěda. In memoriam ocení exministra Dostála

9. 10. 2015 11:36 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman ocení 28. října státním vyznamenáním zpěváka Václava Neckáře či bývalého fotbalistu Pavla Nedvěda. In memoriam vyznamená exministra kultury Pavla Dostála i chlapce, který bránil spolužačku při útoku ve Žďáru nad Sázavou, uvedly páteční Lidové noviny. Další články k tématu:

Zeman vyznamená Neckáře i Nedvěda. In memoriam ocení exministra Dostála

9. 10. 2015 11:10 zobrazit článek
Prezident Miloš Zeman ocení 28. října státním vyznamenáním zpěváka Václava Neckáře či bývalého fotbalistu Pavla Nedvěda. In memoriam vyznamená exministra kultury Pavla Dostála i chlapce, který bránil spolužačku při útoku ve Žďáru nad Sázavou, uvedly páteční Lidové noviny. Další články k tématu:

Medaile od Zemana? Prezident ocení zpěváka Neckáře či politika Kriegela

9. 10. 2015 0:41 zobrazit článek
Jednu medaili už má. Pražská mincovna loni vydala sérii pamětních mincí s profilem zpěváka Václava Neckáře. Člen legendárního tria Golden Kids teď ale dostane ještě vyšší ocenění. U příležitosti oslav vzniku samostatného Československa mu prezident Miloš Zeman připne koncem měsíce státní metál. Vyplývá to z důvěryhodných informací LN. Další články k tématu:

Do novin unikla další jména. Tyto osobnosti letos Zeman vyznamená

9. 10. 2015 7:57 zobrazit článek
Státní svátek 28. října se blíží a už jsou známa jména dalších osobností, které vyznamená prezident Miloš Zeman. Vyznamenání dostane např. zpěvák Václav Neckář.

Zeman vyznamená Václava Neckáře, Ludvíka Hesse i Pavla Nedvěda

26. 10. 2015 10:09 zobrazit článek
Praha - Fotbalista Pavel Nedvěd, básník Jiří Žáček, zpěvák Václav Neckář či zakladatel babyboxů Ludvík Hess dostanou ve středu státní vyznamenání na Pražském hradě. Naopak z pravděpodobných kandidátů pozvánku na Hrad podle zjištění redakce nedostali například etnograf Miloslav Stingl, horolezec Radek Jaroš, zakladatel Svazu PTP (pomocných technických praporů) Zdeněk Geist, advokát a disident Stanislav Devátý ani dirigent Jan Maria Dobrodinský.

Zeman vyznamená básníka Žáčka či zpěváka Neckáře

26. 10. 2015 10:41 zobrazit článek
Praha - Fotbalista Pavel Nedvěd, básník Jiří Žáček, zpěvák Václav Neckář či zakladatel babyboxů Ludvík Hess dostanou ve středu státní vyznamenání na Pražském hradě. Naopak z...

Prezident o státním svátku vyznamená básníka Žáčka či zpěváka Neckáře

26. 10. 2015 13:29 zobrazit článek
Fotbalista Pavel Nedvěd, básník Jiří Žáček, zpěvák Václav Neckář či zakladatel babyboxů Ludvík Hess dostanou ve středu státní vyznamenání na Pražském hradě. Naopak z pravděpodobných kandidátů pozvánku na Hrad podle zjištění ČTK nedostali například etnograf Miloslav Stingl, horolezec Radek Jaroš, zakladatel Svazu PTP (pomocných technických praporů) Zdeněk Geist, advokát a disident Stanislav Devátý ani dirigent Jan Maria Dobrodinský.

Zeman vyznamená zpěváka Neckáře

26. 10. 2015 9:47 zobrazit článek
Fotbalista Pavel Nedvěd, básník Jiří Žáček, zpěvák Václav Neckář či zakladatel babyboxů Ludvík Hess dostanou ve středu státní vyznamenání na Pražském hradě. Naopak z pravděpodobných kandidátů pozvánku na Hrad nedostali například etnograf Miloslav Stingl, horolezec Radek Jaroš, zakladatel Svazu PTP (pomocných technických praporů) Zdeněk Geist, advokát a disident Stanislav Devátý ani dirigent Jan Maria Dobrodinský.

Václav Neckář má novou profesi: Stal se kapitánem!

28. 10. 2015 18:08 zobrazit článek
Václav Neckář (71) se spojil s mladou ostravskou skupinou FiHa a jeho frontmanem nFilipem Ráczem a připravil s nimi píseň Zpívám.

Václav Neckář znovu zpívá. I na lodi v ulicích Zlína

27. 10. 2015 11:09 zobrazit článek
Václavu Neckářovi je 72 let a přiznává, že za mnohé vděčí svému strážnému andělovi. Poslechněte si jednu z legend české hudby i její nejnovější hit.

VIDEO: Neckář si Zpívá a s mladými muzikanty k tomu jezdí po Zlíně

19. 10. 2015 8:37 zobrazit článek
Václav Neckář se spojil s kapelou FiHa a vydávají optimisticky laděnou píseň Zpívám a neméně radostný videoklip. Frontman skupiny Filip Rácz napsal také skladbu Tak ruku mi dej pro Neckářovo loňské album Mezi svými. Na iDNES.cz uvádíme klip v premiéře. Další články k tématu:

Jan Neckář: S Václavem bez sebe nedáme ani ránu

7. 9. 2015 19:34 zobrazit článek
Hostem Tandemu Jana Rosáka byl zpěvák, skladatel a hudebník Jan Neckář. Vyprávěl o své pedagogické zkušenosti na základní škole, prozradil, jak se mu líbí pobyt na venkově a také představil některé své hudební plány do budoucna.

13 let po mrtvici řádí Neckář (71) jako mladík: Pivko, pinčes a přebírání kšeftů kolegyně

18. 8. 2015 13:19 zobrazit článek
Před 13 lety málem přišel o život, když ho skolila mrtvice. Málokdo pak věřil, že se z toho zpěvák Václav Neckář vykřeše. Jenže on to zvládl. Pomalu se zotavoval a následně předvedl comeback jako z hollywoodského dojáku. A teď?

Václav Neckář a ostravský band FiHA to dali dohromady

20. 10. 2015 2:09 zobrazit článek
Václav Neckář a skupina FiHa spojily síly, aby připravili pro nastávající sychravé dny píseň Zpívám , která pohladí a zaručeně navodí fajn atmosféru. K songu byl natočen přinejmenším stejně optimistický videoklip, který byl natočen ve charismatickém Zlíně.

Václav Neckář (71) stále překvapuje. V novém videoklipu Zpívám z něj doslova prýští energie

19. 10. 2015 11:53 zobrazit článek
Václav Neckář a skupina FiHa se spojili, aby připravili pro nastávající sychravé dny píseň Zpívám, která pohladí a velmi pravděpodobně se stane častým hostem tuzemských rádií. K songu byl vytvořen přinejmenším stejně optimistický videoklip, který byl natočen ve Zlíně.

 Články 1-30 z celkových 757, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |