Václav Neckář

Václav Neckář

Zpěvák/Zpěvačka, Herec/Herečka

Zpěvák Václav Neckář patřil dlouhodobě k velmi populárním osobnostem české hudební scény, přičemž na rozdíl od většiny kolegů z branže populární hudby prokázal i schopnost přirozeného hereckého projevu, takže jeho profesní dráha je dnes ozdobena účastí v několika stěžejních dílech československé kinematografie. Václav Neckář se narodil sice v Pra..

celý text o "Václav Neckář"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 636, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Lékořice pomůže při nejrůznějších potížích

16. 10. 2017 0:54 zobrazit článek
Podzim je podle mínění mnoha z nás extrémně melancholické období. Já sama mám podzim upřímně ráda, je to taková doba klidu. K podzimní melancholii si často s chutí pouštím písničky z dob svého dětství a jednou z těch mým oblíbených je i ta od Václava Neckáře – Rozhod´ jsem se léčit lásku lééééééékořicííííííííííí (383 slov)

U příležitosti premiéry muzikálu s písněmi Karla Gotta "Čas růží" vychází stejnojmenná kompilace

13. 3. 2017 12:42 zobrazit článek
Muzikál s vlastními písněmi už měli či mají Michal David, Lucie, Elán, Miro Žbirka či Václav Neckář. Bylo tedy pouze otázkou času, kdy se dostane i na Karla Gotta. Ta doba je tady, premiéra muzikálu "Čas růží" je naplánována na 16. března.

Další proměna: Cina zvládl i Neckáře!

15. 12. 2016 15:05 zobrazit článek
Patří k našim nejoblíbenějším filmovým pohádkám a brzy oslaví padesátku. A chvíli před Vánocemi zamířila Šíleně smutná princezna i na divadelní prkna, aby ukázala, jak aktuální stále je. Princem se místo Václava Neckáře stal vítěz soutěže Tvoje tvář má známý hlas Jan Cina a princeznou místo Heleny Vondráčkové Berenika Kohoutová.

Václav Neckář (73) musí opustit dům: Už na Vánoce!

13. 11. 2016 6:49 zobrazit článek
Bude to už rok, co ho opustila manželka Jarka (†78). Po její smrti se Václav Neckář (73) odhodlával k rozsáhlé rekonstrukci vily, v níž žije se synem Vaškem (42) a jeho ženou.

Jak se vám líbí nová šíleně smutná princezna a její princ?

9. 11. 2016 15:11 zobrazit článek
Tolik oblíbená pohádka Šíleně smutná princezna bude mít divadelní verzi. Hlavní postavy si místo Heleny Vondráčkové a Václava Neckáře vystřihnou Berenika Kohoutová a Jan Cina. Co říkáte na tuto dvojici? (62 slov)

Vsaďte si na dostihy v Chuchli. Václav Neckář zve na Svatováclavskou cenu

9. 9. 2016 16:34 zobrazit článek
Na nejvýznamnější sezónní sprint, 95. Svatováclavskou cenu, vás zve její patron - čestný prezident chuchelského Derby Klubu a zpěvák Václav Neckář (72). Koňské dostihy se konají v neděli 11. září.

Není v nich vybájené slovo, tvrdí autor knih o Miky Volkovi, Pavlu Bobkovi a dalších

19. 8. 2016 16:48 zobrazit článek
Jaroslav Kříženecký patří mezi naše přední autory v oboru monografií. Klíčové jsou jeho životopisy Václava Neckáře, Pavla Bobka, Evy Olmerové nebo naposled Mikyho Volka. Když si Jaroslav Kříženecký vybírá, co do knihy napíše, řídí se jednoduchým pravidlem. Jak zní?

Václav Neckář jako Kluk z plakátu

18. 8. 2016 1:20 zobrazit článek
Zpěvák a herec Václav Neckář natočil v roce padesátého výročí od vydání svého prvního alba, které vyšlo u firmy Supraphon v roce 1966 pod názvem „Václav Neckář zpívá pro mladé“ nový letní singl. Duet Kluk z plakátu nazpíval Václav Neckář s mladou zpěvačkou, textařkou a skladatelkou Patricií.

Václav Neckář je Kluk z plakátu, novým singlem slaví 45. narozeniny kapely Bacily

17. 8. 2016 14:58 zobrazit článek
Václav Neckář natočil nový singl. Duet Kluk z plakátu nazpíval s mladou zpěvačkou, textařkou a skladatelkou Patricií. Naživo skladbu uslyší diváci na výročním koncertu k 45. narozeninám skupiny Bacily 31. srpna na pražském Střeleckém ostrově. "Text písničky se mi líbil už při prvním přečtení. Oslovila mě hlavně myšlenka, že si stále můžeme plnit svá přání a snít o nich. Jde přeci o to pořád se mít na co těšit, mít se z čeho radovat, mít proč žít," uvedl Neckář. Autorkou hudby a textu písničky je zpěvačka vystupující pod jménem Patricie. K písničce vznikl v režii Tomáše Krejčího klip, který kombinuje herecké výkony Neckáře a Patricie s animací.

Takhle jste zpěváka Václava Neckáře ještě neviděli. Předvedl se v červených trenkách jako David Hasselhoff

15. 8. 2016 19:06 zobrazit článek
Zpěvák Václav Neckář (72) předvedl, že ještě vážně nepatří do starého železa. Sice už by měl věk na to stát se důchodcem na plný úvazek, ale to by nebyl muzikant, aby všem zase nevytřel zrak a dokonce se neukázal vedle mladé zpěvačky v trenkách!

Neckář se plácl přes kapsu: Konečně přišla ta správná chvíle!

12. 8. 2016 13:18 zobrazit článek
Jde na to zgruntu! Nejdřív dal do pořádku své zdraví a teď se Václav Neckář (72) pustil do opravy svého pražského domu.

Václav Neckář středečním koncertem oslaví 45 let skupiny Bacily, první album vydal před půlstoletím

31. 8. 2016 13:59 zobrazit článek
Na pražském Střeleckém ostrově ve středu vystoupí zpěvák Václav Neckář. Jeho alb se na značce Supraphon od roku 1965 prodalo 7,6 milionu kusů. Nedávno Neckář natočil duet s mladou zpěvačkou Patricií.

Václav Neckář po operaci srdce & herecká partnerka Zelenohorská: Děsivé spojení nemocí!

22. 8. 2016 7:45 zobrazit článek
Hlavním hrdinům oscarového filmu Ostře sledované vlaky šlo o život. Vedle Václava Neckáře (72) podstoupila katetrizaci i Jitka Zelenohorská (69), která hrála Zdeničku Svatou.

Nepříjemnost Václava Neckáře: Svatbu slavného kamaráda zazdila oddávající!

4. 10. 2016 15:16 zobrazit článek
To snad není možné. Slavný kameraman Jaromír Šofr (77), který stojí například za fimem Ostře sledované vlaky, si chtěl říct své ANO s partnerkou Helenou Černíkovou, s Václavem Neckářem (72) za zády v roli svědka. Místo chvil štěstí mu ale oddávající Renata Chmelová připravila perné chvilky. Na obřad totiž vůbec nedorazila.

Další proměna: Cina zvládl i Neckáře!

11. 12. 2016 13:10 zobrazit článek
Patří k našim nejoblíbenějším filmovým pohádkám a brzy oslaví padesátku. A chvíli před Vánocemi zamířila Šíleně smutná princezna i na divadelní prkna, aby ukázala, jak aktuální stále je. Princem se místo Václava Neckáře stal vítěz soutěže Tvoje tvář má známý hlas Jan Cina a princeznou místo Heleny Vondráčkové Berenika Kohoutová.

Muzikál Mýdlový princ 20.12. Praha - 500

15. 11. 2017 22:37 zobrazit článek
prodám dva lístky na muzikál Mýdlový princ (hity Václava Neckáře, hrají a zpívají Dejdar, Tofi, Písařík, Háma, Kopta, Jirešová, Obermaierová a další), Divadlo Broadway Praha 1, na 20. prosince od 18h, lístky jsou do přízemí, řada 17, cena za oba je 1 ...

Václav Neckář - Mýdlový princ - Dohodou

26. 10. 2017 16:50 zobrazit článek
Prodám LP desku v dobré kvalitě. Cena desky je idividuální záleží na autorovi a dané skladbě. Po domluvě nabízím osobní schůzku či více fotografií a informací. ...

U příležitosti premiéry muzikálu s písněmi Karla Gotta "Čas růží" vychází stejnojmenná kompilace

10. 3. 2017 21:42 zobrazit článek
Muzikál s vlastními písněmi už měli či mají Michal David, Lucie, Elán, Miro Žbirka či Václav Neckář. Bylo tedy pouze otázkou času, kdy se dostane i na Karla Gotta. Ta doba je tady, ...

U příležitosti premiéry muzikálu sspísněmi Karla Gotta "Čas růží" vychází stejnojmenná kompilace

10. 3. 2017 18:02 zobrazit článek
Muzikál s vlastními písněmi už měli či mají Michal David, Lucie, Elán, Miro Žbirka či Václav Neckář. Bylo tedy pouze otázkou času, kdy se dostane i na Karla Gotta. Ta doba je tady, ...

Princ Václav Neckář ze Šíleně smutné princezny: Pád z větve měřil 400 km!

24. 12. 2016 13:41 zobrazit článek
Prince hrál už ověnčený rolí z oscarového filmu Ostře sledované vlaky. Režisér Bořivoj Zeman (†79) si Václava Neckáře (70) pro postavu prince Václava v Šíleně smutné princezně (1968) vybral a napsal mu fyzicky dost náročnou roli.

Vánoce slavných: Neckář uteče do kostela!

23. 12. 2016 6:04 zobrazit článek
Ne vždy se vyplní přání – šťastné a veselé. I známé tváře se občas musí vypořádat s tím, že ne všichni, které mají rády, s nimi zasednou ke štědrovečerní tabuli. Veronika Žilková (55) si neužije vnoučka Kryšpína, Václav Neckář (73) druhé Vánoce bez manželky radši stráví v kostele a hvězda Kameňáků Hana Čížková (63) bude mít dceru tisíce kilometrů od domova. Kdo další bude o Vánocích smutnit?

„Zahrát si na Okoři je pro nás něco výjimečnýho,“ říká kapela MIG 21 a těší se na 17. ROČNÍK FESTIVALU OKOŘ (19. 8.)

26. 5. 2017 12:04 zobrazit článek
Přípravy na oblíbený jednodenní srpnový FESTIVAL OKOŘ jsou v plném proudu. V malebném areálu pod zříceninou hradu Okoř zde předposlední srpnovou sobotu 19. srpna vystoupí MIG 21, Miro Žbirka, Václav Neckář, Marek Ztracený, Vypsaná fixa, No Name a další. (345 slov)

Marta Kubišová zakončí kariéru v Lucerně. V říjnu tam s ní zazpívají Lucie Bílá a Václav Neckář

17. 5. 2017 12:01 zobrazit článek
Zpěvačka Marta Kubišová se rozhodla, že ke svému turné Marta Naposledy přidá 27. října koncert v pražské Lucerně. Kariéru pak zakončí 1. listopadu v Českých Budějovicích v den svých 75. narozenin. Doprovázet ji bude kapela v čele s klavíristou Petrem Maláskem.

Marta Kubišová se rozloučí koncertem v Lucerně, jako hosté se přidají Langerová či Neckář

17. 5. 2017 21:02 zobrazit článek
Marta Kubišová absolvuje 27. října svůj poslední koncert v Praze. Jako hosté na něm vystoupí Václav Neckář, Aneta Langerová nebo Lucie Bílá. Své poslední album už Kubišová vydala, nyní chce napsat knihu.

Václav Neckář ukázal bandasku, s kterou zpívá Chrám sv. Víta

2. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Prvomájových veselic pořádaných po Praze proběhla první den v květnu 2017 celá řada a bylo se na co dívat i co poslouchat. Na Střeleckém ostrově probíhal čtyřhodinový program, který uzavřel koncert Václava Neckáře. Rušno bylo i na Petříně.

Festival Okolo Třeboně bude letos delší

24. 3. 2017 1:33 zobrazit článek
Hradišťan s Vlastou Redlem, Václav Neckář s Janem Spáleným a Radkem Pobořilem, Nezmaři se symfoniky z Českého rozhlasu a k tomu jedna svátečně vyladěná neděle, kterou zahájí CimbalClassic a dokončí MelodyMakers – to jsou hlavní lahůdky hudební hostiny zvané Okolo Třeboně. Odehraje se od pátku 29. června 2017 do pondělí 3. července 2017 v areálu […]

Kapela Beach Boys se vrací do Prahy. Na jejich vystoupení z roku 1969 ve videu vzpomínají Neckář či Černý

23. 3. 2017 12:35 zobrazit článek
Až kapela Beach Boys vystoupí 10. června v pražském Kongresovém centru, bude to její první česká návštěva od roku 1969. Ve videu, které natočila pořadatelská agentura JVS Group, na tehdejší slavné vystoupení po osmačtyřiceti letech vzpomínají hudební novinář Jiří Černý, zpěvák Václav Neckář, člen skupiny Synkopy 61 Petr Směja nebo člen kapely Progres Organization Pavel Váně. V roce 1969 Beach Boys zaplnili velký sál pražské Lucerny, hokejový stadion v Brně za Lužánkami a sál galakoncertu hudební přehlídky Bratislavská lyra.

VIDEO: Na Beach Boys z roku 1969 si pamatuji dodnes, říká Neckář

23. 3. 2017 16:10 zobrazit článek
Po osmačtyřiceti letech se do Česka vrací legendární kapela Beach Boys, 10. června bude vystupovat v pražském Kongresovém centru. Američtí surf rockeři u nás prvně a naposledy hráli necelý rok po sovětské okupaci. „Beach Boys uměli krásně zpívat společně,“ vzpomíná Václav Neckář. Další články k tématu:

VIDEO: Na Beach Boys z roku 1969 si pamatuji dodnes, říká Neckář

23. 3. 2017 15:02 zobrazit článek
Po osmačtyřiceti letech se do Česka vrací legendární kapela Beach Boys, 10. června bude vystupovat v pražském Kongresovém centru. Američtí surf rockeři u nás prvně a naposledy hráli necelý rok po sovětské okupaci. „Beach Boys uměli krásně zpívat společně,“ vzpomíná Václav Neckář. Další články k tématu:

fotoreport: václav neckář v akordu

14. 3. 2017 21:49 zobrazit článek
ve středu 26.10.2016 zavítal do jihoostravského dk akord václav neckář se svým bratrem, jeho kapelou a projektem mezi svými. vzhledem ke zhroucení časoprostoru našeho fotografa zveřejňujeme až nyní, coby první ze série fotoreportů, ve které jste již ani nedoufali.

 Články 1-30 z celkových 636, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.