Václav Neckář

Václav Neckář

Zpěvák/Zpěvačka, Herec/Herečka

Zpěvák Václav Neckář patřil dlouhodobě k velmi populárním osobnostem české hudební scény, přičemž na rozdíl od většiny kolegů z branže populární hudby prokázal i schopnost přirozeného hereckého projevu, takže jeho profesní dráha je dnes ozdobena účastí v několika stěžejních dílech československé kinematografie. Václav Neckář se narodil sice v Pra..

celý text o "Václav Neckář"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 632, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Neckář na premiéře Fantoma opery zkolaboval! Odvezla ho záchranka

15. 9. 2014 16:35 zobrazit článek
Bratr zpěváka Václava Neckáře (70) Jan (65) musel být odvezen z premiéry Fantoma opery do nemocnice. V divadle totiž zkolaboval.

Neckář zkolaboval na Fantomovi: Odvezla ho záchranka!

15. 9. 2014 14:44 zobrazit článek
Vydýchaný vzduch a adrenalin z premiéry muzikálu Fantom Opery zřejmě neudělaly dobře mladšímu bratrovi zpěváka Václava Neckáře (70) hudebníkovi Janu Neckářovi (65). Ještě před koncem představení ho totiž musela odvézt záchranka, protože zkolaboval!

Modro-bílá Mostecká slavnost již tuto sobotu

5. 9. 2014 10:10 zobrazit článek
Václav Neckář, Marcela Holanová nebo Ewa Farna. To je jen malý výběr z bohatého programu letošní Mostecké slavnosti, která se v areálu děkanského kostela uskuteční v sobotu 6. září . Neoficiálního zahájení se stejně jako v minulých letech zhostí průvod, jenž vyrazí v 11,00 hodin z 1. náměstí. Již potřetí bude nejen průvod, ale i celá slavnost laděna do barev města.

Takhle Václava Neckáře neznáte: Riskoval život na lodi!

5. 8. 2014 7:00 zobrazit článek
Chybný krůček a mohl skončit ve vodě v nebezpečné blízkosti lodního šroubu! Václav Neckář (70) si vyrazil na parník a pózoval jen půl metru od zádě.

Zapomenutý architekt Václav Neckář

19. 7. 2014 21:21 zobrazit článek
Jméno Václava Neckáře ve spojení s Plzní evokuje v pamětnících šedesátá léta a plzeňské Divadlo Alfa, které tehdy ještě nebylo loutkové. Pořad Kaleidoskop se ale bude zabývat Václavem Neckářem - architektem, který je autorem několika zajímavých plzeňských domů.

OBRAZEM: Sobotní Vary? Tak to byl Walesa, Neckář, Kubišová i Kulínský

6. 7. 2014 1:17 zobrazit článek
První celý den na karlovarském filmovém festivalu přinesl obnovenou premiéru Ostře sledovaných vlaků, kterou spolu s Václavem Neckářem, Květou Fialovou a dalšími hrdiny a tvůrci oscarového filmu uvedl sám režisér Jiří Menzel. Olga Sommerová představila dokument o Martě Kubišové. Do Varů dorazil i Lech Walesa či Fanny Ardantová. Další články k tématu:

Lidi dobré vůle se opět sejdou na Velehradě. K vidění bude motorka papeže Františka

3. 7. 2014 17:20 zobrazit článek
Patnáctý ročník Dnů lidí dobré vůle ve velehradě, který je připomínkou Roku rodiny, bude hostit legendárního zpěváka Václava Neckáře s bratrem Janem. Též mladé zpěvačky Ewu Farnou, Markétu Konvičkovou a Elis, Jiřího Pavlicu s Hradišťanem, Filharmonii Bohuslava Martinů Zlín pod vedením šéfdirigenta Stanislava Vavřínka, domácí pěvecký sbor ze Stojanova gymnázia a zahraničí zastoupí pěvecký sbor z africké Zambie.

Václav Neckář: Návrat po 20 letech!

20. 6. 2014 12:26 zobrazit článek
Přestože to s Václavem Neckářem (70) po prodělané mrtvici dlouho nevypadalo dobře, zpěvák si natolik věří, že se po dvaceti letech hodlá znovu postavit na divadelní prkna!

Na český text písně čekal Václav Neckář sedm let

19. 6. 2014 21:45 zobrazit článek
Václav Neckář sice už při zpívání neběhá a neskáče jako dříve, ale i tak vždy podává skvělý výkon a o koncertování nemá nouzi. Jak ale vzpomíná na svoje největší hity?

VIDEO: Václav Neckář se pro Prásk! rozmluvil. Co ho trápí a kdo ho drží nad vodou?

29. 5. 2014 22:09 zobrazit článek
Václav Neckář i přes své zdravotní problémy stále vystupuje. Je optimistický, usměvavý a rozhovor už pro něj není nepřekonatelným problémem. Kamery Prásku! ho navštívily...

Hej, pane zajíci... La, la, la!

25. 6. 2014 12:08 zobrazit článek
Song pro dnešní den... Mám chuť si pustit písničku a podělit se o ni s vámi! Jistě znáte hit Hej pane zajíci v podání Václava Neckáře, Marty Kubišové a Heleny Vondráčkové z roku 1967. Ať žijí New Golden Kids! Hezký poslech, milé čtenářky. :) (87 slov)

Václav Neckář se svými kolegy zavzpomíná na Zdeňka Rytíře

20. 6. 2014 1:52 zobrazit článek
Hudební festival Porta p ředstaví v Řevnicích již po sedmé hvězdy folk a country hudby. Letos půjde již o 48. ročník a do Lesního divadla se 27. - 29. 6. 2014 sjedou opět významné osobnosti folk a country hudby. Portovní klasiku představí Jaroslav Samson Lenk, Hana a Petr Ulrychovi, Roman Horký a Kamelot, Petr Kocman, Pavel Žalman Lohonka, nebo Naďa Urbánková s Bokomarou.

VÁCLAV NECKÁŘ-PLANETÁRIUM (2lp) - 250

4. 7. 2014 15:27 zobrazit článek
prodám vinylovou desku VÁCLAV NECKÁŘ-PLANETÁRIUM (2lp).stav vinyl 1-, obal 1-. ...

Re: Re: Sponzorský příspěvek? (David Kašpar)

16. 5. 2014 16:48 zobrazit článek
Městská část Praha 14 slaví v roce 2014 dvacetileté výročí. Celý rok se promění v sérií programových aktivit v konkrétních lokalitách a čtvrtích Prahy 14. Programovou tečkou pak bude závěrečný koncert na kterém vystoupí Kašpárek v rohlíku a Václav Neckář v srdci městské části – Centrálním parku u metra Rajská zahrada. Společnost Merkur Casino a.s. se rozhodla sponzorsky podpořit a zavázala se k poskytnutí finanční částky ve výši 400.000 Kč, určené k zajištění akcí u příležitosti Oslav 20ti let MČ Praha 14. Konkrétně se sponzoring týká podpory 7 dílčích komunitních projektů v 7 čtvrtích MČ. Komunitní projekty jsou vybrány z aktivních zájemců o pořádání akcí atp. v daných lokalitách. Příspěvek bude též použit na krytí nákladů spojených s realizací závěrečného koncertu Oslav.David Kašpar, ředitel Praha 14 kuturní, p.o.

Jiří Menzel uvedl zrestaurované Ostře sledované vlaky

5. 7. 2014 17:30 zobrazit článek
Na karlovarském festivalu dnes odpoledne proběhla slavnostní premiéra digitálně zrestaurovaného snímku Ostře sledované vlaky. Oscarový film uvedl mimo jiných jeho režisér Jiří Menzel, kameraman Jaromír Šofr, herečky Jitka Zelenohorská a Květa Fialová a herec Václav Neckář. Za Nadaci české bijáky, díky níž bylo možné tento filmový klenot digitalizovat, se dostavil Ctibor Pouba.

Razítka do českých sexshopů! Ostře sledované vlaky slaví návrat

5. 7. 2014 19:37 zobrazit článek
Velký sál Thermalu byl nabitý, třebaže se hrála oscarová klasika Jiřího Menzela Ostře sledované vlaky. Jenže jinak. Na karlovarském festivalu měla premiéru její digitálně restaurovaná kopie a na pódiu stála delegace herců v čele s Václavem Neckářem. Další články k tématu:

Neckářovi tleskalo nejvíc lidí v kariéře: Podslechnout si ho přišel i Jurička se synem!

5. 7. 2014 22:15 zobrazit článek
Václav Neckář sklidil největší ovace v historii Koncertu lidí dobré vůle ve Velehradě. Tisíce lidí mu včera večer tleskaly ve stoje. Premiéru tam měly i „tři gracie“ – Ewa Farna, Markéta Konvičková a Elis Mrázová.

Václav Neckář (70) riskuje: Může tohle vydržet?!

7. 7. 2014 13:34 zobrazit článek
Měl by se šetřit, ale nedá si říct. Václav Neckář (70) své pracovní tempo navyšuje každým dnem. Na festival přijel z koncertu ve čtyři ráno, téměř nespal, řekl pár slov a už sedal do auta na další cestu.

Neckář jak ho neznáte: Dosud neviděné fotky z archivu!

29. 7. 2014 19:10 zobrazit článek
Čtyřicet let staré fotografie ukrýval archiv fanklubu Václava Neckáře (70). Je na nich zpěvák, jak ho nejspíš neznáte. V Tatrách ukázal pupík a před 20 lety si dokonce nechal narůst mužný knír!

Zničený Neckář ve Varech: Řečnit budu odteď jen v Parlamentu!

6. 7. 2014 5:22 zobrazit článek
Herec Václav Neckář (70) dorazil na skok do Varů, aby tam uvedl po 48 letech od premiéry film Ostře sledované vlaky, který se teď dočkal zrestaurování a digitalizace. A vypadal skoro na umření. Na svůj věk je totiž pracovně hodně přetížený a prakticky nespí. K tomu záhadně prohodil, že se chystá řečnit v Parlamentu.

OBRAZEM: Sobotní Vary? Tak to byl Walesa, Neckář, Kubišová i Kulínský

6. 7. 2014 2:08 zobrazit článek
První celý den na karlovarském filmovém festivalu přinesl obnovenou premiéru Ostře sledovaných vlaků, kterou spolu s Václavem Neckářem, Květou Fialovou a dalšími hrdiny a tvůrci oscarového filmu uvedl sám režisér Jiří Menzel. Olga Sommerová představila dokument o Martě Kubišové. Do Varů dorazil i Lech Walesa či Fanny Ardantová. Další články k tématu:

Ostře sledovaný Václav Neckář

12. 7. 2014 9:09 zobrazit článek
Oscarový film režiséra Jiřího Menzela - Ostře sledované vlaky - se na festivalu v Karlových Varech promítl v digitalizované verzi. Premiéru si nenechal ujít ani Václav Neckář (70), představitel nádražáka Miloše Hrmy.

OBRAZEM: Sobotní Vary? Tak to byl Walesa, Neckář, Kubišová i Kulínský

5. 7. 2014 23:20 zobrazit článek
První celý den na karlovarském filmovém festivalu přinesl obnovenou premiéru Ostře sledovaných vlaků, kterou spolu s Václavem Neckářem, Květou Fialovou a dalšími hrdiny a tvůrci oscarového filmu uvedl sám režisér Jiří Menzel. Olga Sommerová představila dokument o Martě Kubišové. Do Varů dorazil i Lech Walesa či Fanny Ardantová. Další články k tématu:

Festival uvede digitální Ostře sledované vlaky. Na jejich splacení chybí půl milionu

4. 7. 2014 18:11 zobrazit článek
Na slavnostní premiéru Ostře sledovaných vlaků do Karlových Varů přijede režisér Jiří Menzel nebo Václav Neckář a Jitka Zelenohorská. O převedení filmu do digitální podoby se postarala nezisková organizace. Jde o třetí film, který takto upravila.

Na Velehradě bude mít premiéru motorka papeže Františka i Václav Neckář

4. 7. 2014 18:54 zobrazit článek
Moravský Velehrad se chystá na národní pouť a již zítra tam zazní benefiční večer Lidí dobré vůle. Poprvé zde zazpívá Václav Neckář nebo pěvecký sbor ze Zambie. Veřejnou premiéru tam bude mít vydražená motorka papeže Františka.

Razítka do českých sexshopů! Ostře sledované vlaky slaví návrat

5. 7. 2014 18:41 zobrazit článek
Velký sál Thermalu byl nabitý, třebaže se hrála oscarová klasika Jiřího Menzela Ostře sledované vlaky. Jenže jinak. Na karlovarském festivalu měla premiéru její digitálně restaurovaná kopie a na pódiu stála delegace herců v čele s Václavem Neckářem. Další články k tématu:

Neckářovi tleskalo nejvíc lidí v kariéře: Poslechnout si ho přišel i Jurečka se synem!

5. 7. 2014 23:11 zobrazit článek
Václav Neckář sklidil největší ovace v historii Koncertu lidí dobré vůle ve Velehradě. Tisíce lidí mu včera večer tleskaly ve stoje. Premiéru tam měly i „tři gracie“ – Ewa Farna, Markéta Konvičková a Elis Mrázová.

Velehrad 2014: Večer lidí dobré vůle

3. 7. 2014 17:20 zobrazit článek
Patnáctý ročník, kterým si připomínáme Rok rodiny, bude hostit legendárního zpěváka Václava Neckáře s bratrem Janem, mladé a talentované zpěvačky Ewu Farnou, Markétu Konvičkovou a Elis, Jiřího Pavlicu s Hradišťanem, Filharmonii Bohuslava Martinů Zlín pod vedením šéfdirigenta Stanislava Vavřínka, domácí pěvecký sbor ze Stojanova gymnázia a zahraničí zastoupí pěvecký sbor z africké Zambie. Koncertem provedou Barbora Černošková a Filip Tomsa.

Legendární Smokie slaví 40 let na scéně

2. 7. 2014 1:21 zobrazit článek
Písničky Don't Play Your Rock 'n' Roll To Me, Living Next Door To Alice nebo Oh Carol jsou dodnes hity, jejichž melodie mají v uších generace posluchačů a které dosud nevymizely z playlistů rozhlasových stanic. O popularitě svědčí i fakt, že některé z hitů se v Česku dočkaly dokonce svých coververzí (jmenujme např. Alenka v říši divů od Karla Zicha, Mýdlový princ od Václava Neckáře či Prohrát není žádná hanba od Argemy).

Na Portě Václav Neckář s kolegy zavzpomíná na Zdeňka Rytíře

28. 5. 2014 2:42 zobrazit článek
Hudební festival Porta představí v Řevnicích již po sedmé hvězdy folk a country hudby. Letos půjde již o 48. ročník a do Lesního divadla se 27. - 29. 6. 2014 sjedou opět významné osobnosti folk a country hudby. Portovní klasiku představí Jaroslav Samson Lenk, Hana a Petr Ulrychovi, Roman Horký a Kamelot, Petr Kocman, Pavel Žalman Lohonka, nebo Naďa Urbánková s Bokomarou.

 Články 1-30 z celkových 632, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!