Iveta Bartošová

Iveta Bartošová

Zpěvák/Zpěvačka

Ve své generaci patřila k nejúspěšnějším českým zpěvačkám osmdesátých a devadesátých let. Několikanásobná Zlatá slavice a vítězka televizní ankety Týtý. Svou kariéru skvěle zahájila s Petrem Sepéšim, krátce spolupracovala se skupinou Balet, poté s Kroky Františka Janečka. Velmi významně ji ovlivnila i dlouhodobá spolupráce s Orchestrem Ladislava ..

celý text o "Iveta Bartošová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 3487, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Smrt u Štaidlů: Dopis na rozloučenou!

8. 5. 2017 16:01 zobrazit článek
V sobotu to byly přesně tři roky, kdy Iveta Bartošová (†48) spáchala sebevraždu, a hned na druhý den v neděli našla policie pod balkonem domu Ladislava Štaidla (72) tělo jiného sebevraha.

Vdovec Rychtář (59): Za Ivetou s novou ženou!

30. 4. 2017 6:03 zobrazit článek
Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí její smrti přišel zapálit svíčku ke kolejím, kde skončil její život. Doprovázela ho nová přítelkyně Iva. Jenže...

Agáta nakreslila obraz, ze kterého mrazí! Podobný vytvořila zpěvačka Iveta Bartošová. Volá snad modelka o pomoc?

21. 3. 2017 21:01 zobrazit článek
Modelka Agáta Prachařová (31) v tuto chvíli prožívá snad nejhorší období ve svém životě. Je ve čtvrtém měsíci těhotenství a její manžel Jakub Prachař (33) požádal o rozvod. Ona ve svém smutku namalovala obraz, ze kterého mrazí. Podobný totiž před smrtí nakreslila i zpěvačka Iveta Bartošová. Fanoušci o Agátu mají velký strach!

Syn Bartošové Artur: Sbalil kočku v podvazcích a zuřivě ji líbal před lidmi!

27. 2. 2017 12:04 zobrazit článek
Celý život se Artur Štaidl (20) potýká se slavným příjmením! Rodiče Ladislav Štaidl (71) a Iveta Bartošová (†48) jsou ale v jeho hudební kariéře spíše přítěží. Sám říká, že u jeho hudby jejich jména nic neznamenají a nikoho nezajímají!

Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové promluvila hospodyně Golda! Jaké bylo jejich tajemství?

29. 4. 2017 9:47 zobrazit článek
Jsou tomu tři roky, kdy na vlakové trati v Uhříněvsi vyhasl život Ivety Bartošové (+48). Zpěvačka dobrovolně ukončila své životní trápení. Bojovala se závislostí na alkoholu, lécích a výběru špatných partnerů. Redakce eXtra.cz oslovila její bývalou hospodyni Goldu Dvořákovou, která na Ivetu zavzpomínala a svěřila nám jejich společné tajemství.

Kdo nahradil Ivetu v životě Rychtáře? Prodavačku vietnamského textilu sbalil na D1!

16. 3. 2017 18:47 zobrazit článek
Párkrát už se spekulovalo o tom, že má Josef Rychtář (58) po smrti zpěvačky Ivety Bartošové (†48) nějakou jinou ženu, truchlící vdovec vždy ale všechny vztahy popíral. Nyní je všechno jinak a Josef sám přiznal, že je konečně zamilovaný? Kdo je jeho vyvolená?

Vdovec po Bartošové (†48) Josef Rychtář: Našel si partnerku, je to klon Ivety!

16. 3. 2017 6:02 zobrazit článek
Konec truchlení! Brzy uplynou tři roky od smrti Ivety Bartošové (†48) a Josef Rychtář (58) má po svém boku opět drobnou blondýnku, o kterou se stará.

Znásilněná modelka Bittóvá je znovu v blázinci: Osud jako Bartošová!

1. 3. 2017 15:01 zobrazit článek
Z toho až mrazí! Úspěšná modelka Miriam Bittóvá (26), která je nyní v psychiatrické léčebně, je osudově propojena s tragicky zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou (†48). A to hned v několika ohledech!

Rychtář o své nové ženě: Pomáhá jí jako Bartošové (†48)!

17. 3. 2017 7:57 zobrazit článek
Bezvýznamné setkání před lety se proměnilo v lásku. Takový je až osudový příběh nového vztahu vdovce po Ivetě Bartošové (†48). Za to, že se Josef Rychtář (58) setkal po letech s ženou z benzinky a opět v něm ožil cit, mohla vizitka, která se objevila v pravou chvíli.

Mrtvola u Štaidlů: Nejdřív výstřel, pak funebráci!

2. 5. 2017 15:07 zobrazit článek
Tři roky a jeden den uplynuly od sebevraždy Ivety Bartošové (†48), když se v domě Ladislava Štaidla (72) ozval výstřel. Jaká tragédie se odehrála, zjistil deník Blesk.

Natálka nechce být Iveta: Nové LÉTO pro Grossovou dostalo španělský šmrnc!

10. 6. 2017 6:52 zobrazit článek
Přestože patřila k jejím oblíbeným zpěvačkám a měly se rády, v nové verzi hitu Léto Natálka Grossová (14) nechtěla napodobovat Ivetu Bartošovou (†48). A z její verze slavného songu jsou všichni paf!

Producent Janeček (72): Komu svěřil dědictví po Bartošové?

20. 5. 2017 6:32 zobrazit článek
Je jejím kmotrem, objevitelem, producentem, a teď jí navíc věnoval své »rodinné stříbro«! Producent František Janeček (72) bere vážně své slovo, že dceři expremiéra Stanislava Grosse (†45) Natálce (14) pomůže v začátcích její kariéry. Poskytl jí totiž jeden ze svých největších hitů, který proslavila Iveta Bartošová (†48)!

V Uhříněvsi srazil vlak ženu (†44): V místě, kde před lety zemřela Bartošová

5. 7. 2017 19:04 zobrazit článek
V pražské Uhříněvsi zasahují po šestnácté hodině hasiči u srážky ženy s vlakem na kolejích. Trať byla zastavena, avšak vlaky už jezdí podle jízdního řádu. Nehoda by se podle prvních informací měla stát v místě, kde zemřela před několika lety zpěvačka Iveta Bartošová. Zranění osoby by měla být neslučitelná se životem. Na místě je už i koroner.

V Uhříněvsi srazil vlak ženu (†44): V místech, kde před lety zemřela Bartošová

5. 7. 2017 16:52 zobrazit článek
V pražské Uhříněvsi zasahují po šestnácté hodině hasiči u srážky ženy vlakem na kolejích. Trať byla zastavena a zatím není jisté, kdy vlaky opět vyjedou podle jízdního řádu. Nehoda by se podle prvních informací měla stát přibližně v místě, kde zemřela před několika lety Iveta Bartošová. Zranění osoby by měla být neslučitelná se životem. Na místě je už i koroner.

Vdovec Rychtář (59): Za Ivetou s novou ženou!

2. 5. 2017 15:07 zobrazit článek
Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí její smrti přišel zapálit svíčku ke kolejím, kde skončil její život. Doprovázela ho nová přítelkyně Iva. Jenže...

Sebevražda v domě Štaidla! Tři roky a jeden den od smrti Ivety Bartošové (†48)

2. 5. 2017 6:45 zobrazit článek
To snad ne! Přesně tři roky a jeden den od chvíle, kdy se zabila Iveta Bartošová (†48), došlo k sebevraždě v domě otce jejího syna Artura (20) Ladislava Štaidla (72). Ten se k tragédii vyjádřil Blesku.

Sebevražda v domě, kde žila Bartošová (†48): Našli dopis na rozloučenou!

3. 5. 2017 12:00 zobrazit článek
Prokletý víkend! V sobotu uplynuly tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové (†48). A v neděli policie našla pod balkonem domu Ladislava Štaidla (72), kde kdysi bydlela i zpěvačka, tělo jiného sebevraha.

Nová Rychtářova žena poprvé promluvila: O pití, Ivetě i o agresivitě!

17. 3. 2017 13:22 zobrazit článek
Osudové setkání! Tak o vdovci po Ivetě Bartošové (†48) mluví jeho nová partnerka Iva. I když se potkali ještě za života zpěvačky, našli si k sobě s Josefem Rychtářem (58) cestu až nyní.

Nová láska Rychtáře: Podstrčila Pepovi svůj telefon přímo před Ivetou!

17. 3. 2017 10:07 zobrazit článek
Exmanžel Ivety Bartošové (†48) Josef Rychtář (58) našel novou lásku. Jako by Josefa s novou ženou Ivou svedla dohromady sama Iveta.

Zpěvák Martin France o svém ranním rituálu!

19. 3. 2017 9:02 zobrazit článek
Kdysi tančil Martin France (47) s Ivetou Bartošovou, Jiřím Kornem či Helenou Vondráčkovou ve skupině Schock, pak hrál dvanáct let v různých pražských muzikálech – od Jesus Christ Superstar až po Vlasy. Tehdy měl dlouhé kudrnaté „háro“ a byl zkrátka k nepřehlédnutí. Později se dal na sólovou pěveckou kariéru a dnes je z něj nejen zpěvák, ale i producent. Má vlastní agenturu, pořádá různé charitativní akce po celé republice a na říjen chystá velký koncert v Lucerně – Slovenští muži vrací úder.

Vdovec po Bartošové Josef Rychtář: Velké stěhování přítelkyně Ivy!

19. 3. 2017 7:08 zobrazit článek
Akce kulový blesk! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) ví, jak na věc. Jakmile prodavačka vietnamského textilu Iva potřebovala pomoci se stěhováním, přispěchal jí Josef Rychtář (58) okamžitě na pomoc.

Tři roky od smrti Ivety Bartošové (†48)! Maminka Svatava: Konečně se na ni můžu podívat

30. 4. 2017 6:57 zobrazit článek
Přežít vlastní dítě je pro každého rodiče velice bolestné. Jsou to už tři roky, co zpěvačka Iveta Bartošová (†48) ukončila svůj život skokem pod vlak. Její maminka Svatava (78) má stále v srdci velký šrám, říká ale, že už se konečně dokáže alespoň podívat na Ivetinu fotografii nebo si pustit její cédéčko.

Žena spáchala sebevraždu skokem pod vlak: Ve stejný den jako Bartošová

29. 4. 2017 12:22 zobrazit článek
Na přejezdu mezi stanicemi Okříšky a Krahulov na Třebíčsku srazil v sobotu časně ráno osobní vlak ženu. Zraněním podlehla, zřejmě šlo o sebevraždu. Ve stejný den před třemi lety ukončila svůj život skokem pod vlak zpěvačka Iveta Bartošová.

Tři roky od sebevraždy Bartošové (†48): Drsné okamžiky, které předcházely její smrti!

29. 4. 2017 6:02 zobrazit článek
Jsou to tři roky, co se zpěvačka Iveta Bartošová (†48) rozhodla skoncovat se životem. Krátce před polednem 29. dubna se vydala ke kolejím blízko svého domu v Uhříněvsi a skočila pod vlak. Než se ale zabila, prožila si neskutečné, a možná i nedobrovolné dobrodružství. Připomeňte si nejzásadnější momenty sklonku jejího života!

Rychtář si připomněl tři roky od smrti Bartošové (†48): K pomníku Ivety přišel s novou ženou

29. 4. 2017 15:59 zobrazit článek
Zopakoval každoroční rituál! Vdovec po Ivetě Bartošové (†48) Josef Rychtář (59) v den třetího výročí její smrti přišel zapálit svíčku ke kolejím, kde vyhasl její život. Doprovázela ho jeho nová přítelkyně Iva.

Tři roky po smrti Bartošové (†48): Zpověď maminky Svatavy! Můj život po Ivetce...

29. 4. 2017 7:24 zobrazit článek
Čas kruté rány osudu alespoň trochu zhojil, přesto je téma smrti Ivety Bartošové (†48) pro její maminku Svatavu (78) stále velmi bolavé. Ale nyní se alespoň dokáže na dceru podívat v televizi a poslechnout si její cedéčko. Dříve to nedokázala.

Tři roky od sebevraždy Ivety Bartošové (†48): Po smrti na kolejích vydělala miliony!

29. 4. 2017 12:22 zobrazit článek
Už jsou to tři roky, co dobrovolně ukončila svůj život skokem pod kola vlaku! Díky písním, deskám a pořadům, které po ní zůstaly, ale zpěvačka Iveta Bartošová (†48) i po smrti vydělává. A ne málo!

Artur Štaidl je samec po tátovi: Vášnivá líbačka s milenkou v podvazcích!

27. 2. 2017 6:38 zobrazit článek
Je zamilovaný až po uši! Artura Štaidla (20), syna Ivety Bartošové (†48) a Ladislava Štaidla (71), přišla o víkendu na křest první desky jeho kapely Behind The Mirror podpořit přítelkyni.

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Skončí syn Ivety Bartošové na drogách? Co si dnes o Arturovi myslí zpěvák Dan Bárta?

2. 3. 2017 16:30 zobrazit článek
Tenhle kluk má talent jako hrom! Syn tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (+48) a skladatele Ladislava Štaidla podědil evidentně hudební geny. Artura to táhlo k hudbě už od dětství, kdy v obýváku uhříněveské vily mlátil vařečkami do kastrolů. Teď zažívá se svou kapelou Behind the Mirror celkem slušný úspěch!

Artur Štaidl vydává desku: Neuvěříte, kdo mu ji pokřtí!

24. 2. 2017 6:58 zobrazit článek
Podporu rodiny bude mít Artur Štaidl (20) při zítřejším křtu prvního alba jeho skupiny Behind the Mirror (Za zrcadlem). Kmotrem bude Michal Dvořák (51) ze skupiny Lucie. Se synem tragicky zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48) ho spojuje víc než je vášeň pro hudbu. Jsou totiž příbuzní!

 Články 1-30 z celkových 3487, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.