Jiří Mádl

Jiří Mádl

Herec/Herečka   (Bailando)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 460, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Vladimír Polívka líbal svoji kolegyni: Už má náhradu za Krézlovou?

29. 9. 2017 12:02 zobrazit článek
Květen coby lásky čas je už dávno za námi, herci Vladimír Polívka (28) a Jiří Mádl (30) ale stejně hýří láskou. Se svými novými přítelkyněmi se na veřejnosti líbali ostošest. A to se přitom zrovna Polívka nedávno rozešel s Karolínou Krézlovou (30).

VIDEO: Dokument o Jiřím Mádlovi tají dobročinnou platbu za hříchy

21. 6. 2017 10:13 zobrazit článek
Na to má snad čas, zlobili se fanoušci nad zprávou, že film Zpovědnice Jiřího Mádla přinese „neobvyklý dokument“ o teprve třicetiletém herci. Ale ukázalo se, že Mádl všechny převezl. Jeho hravá mystifikace představuje unikátní on-line projekt, jak se pro charitu vykoupit z vlastních hříchů. Další články k tématu:

RTVS finančne podporí nový film Jiřího Mádla

17. 8. 2017 13:08 zobrazit článek
Ku koproducentom pripraveného druhého celovečerného filmu českého režiséra Jiřího Mádla sa pridala aj slovenská verejnoprávna televízia. RTVS finančne participuje na snímke Na streche cez partnera Hitchhiker Cinema.

To je rychlost! Za zesnulého Jana Třísku (†80) už prý mají náhradu

2. 10. 2017 16:24 zobrazit článek
Nečekaná a dosud nevyjasněná smrt Jana Třísky (†80) zasáhla nejen jeho nejbližší, ale také spolupracovníky a v první řadě režiséra Jiřího Mádla (30). Jeho připravovaný film Na střeše je totiž nyní v ohrožení a produkce musí sehnat nového představitele hlavní role. Kdo Třísku dokáže nahradit?

Náhrada za Třísku? „Slyšel jsem, že se o mě mluví!"

2. 10. 2017 9:00 zobrazit článek
Už je to týden, co Jan Tříska (†80) podlehl vážným zraněním po pádu z Karlova mostu! Produkce filmu Na střeše, který měl začít natáčet pod taktovkou režiséra Jiřího Mádla (30), mezi tím intenzivně hledá herce, který by Třísku v hlavní roli nahradil. Podle deníku Aha! se nejvíce mluví o Stanislavu Zindulkovi (85).

Mádl odmítá role a práskl proč!

30. 9. 2017 15:03 zobrazit článek
Před kamerou Jiřího Mádla (30, na snímku) není příliš vidět a věnuje se spíše režisérské práci. Spolu s tím musel také odmítnout plno projektů.

Film plánovaný původně s Třískou by se mohl začít točit na jaře

27. 10. 2017 15:00 zobrazit článek
Praha - Na novém obsazení svého připravovaného filmu Na střeše pracuje režisér Jiří Mádl. Začátek natáčení minulý měsíc zastavila tragická smrt protagonisty filmu Jana Třísky....

Mádl odmítá role a práskl proč!

6. 10. 2017 18:01 zobrazit článek
Před kamerou Jiřího Mádla (30, na snímku) není příliš vidět a věnuje se spíše režisérské práci. Spolu s tím musel také odmítnout plno projektů.

Tragický pád Jana Třísky (†80): Milion za smrt! Kdo si pojistil jeho skon?

3. 10. 2017 6:00 zobrazit článek
Získat Jana Třísku (†80) do filmu byla pro každého režiséra vždycky výhra. Nejinak tomu bylo u Jiřího Mádla (30), kterému legendární herec kývl na hlavní roli ve snímku Na střeše s rozpočtem kolem 20 milionů korun. Teď vyšlo najevo, že Mádl s produkční společností neváhal Třísku i s filmem pojistit za 300 tisíc korun!

Zemřel herec Jan Tříska, ČT ho dnes připomene ve vysílání [aktualita]

25. 9. 2017 19:12 zobrazit článek
Herec zemřel ve věku 80 let zřejmě nešťastnou náhodou. ČT, stejně jako slovenská veřejnoprávní RTVS, uvede film, který ho proslavil rolí učitele Igora Hnízda. Tříska měl v těchto dnech začít točit nový film s názvem Na střeše v režii Jiřího Mádla. Kvůli nešťastné náhodě bylo natáčení dočasně pozastaveno. Myslím si, že na Karlův most šel proto, že tam měl takové místo, na které vždycky položil dlaň. Jako herec byl pověrčivý a věřil, že mu to pomůže, aby svoji práci odvedl dobře, uvedl v České televizi Jan Hrušínský. V jeho Divadle Na Jezerce Tříska účinkoval. I Mádl na sociální síti potvrdil, že se Tříska na svou novou roli těšil.

Po pádu z mostu zemřel herec Jan Tříska, slavný učitel z Obecné školy

25. 9. 2017 10:46 zobrazit článek
Ač loni oslavil osmdesátku, byl ve výtečné kondici, stále každé ráno běhal a těšil se na natáčení s Jiřím Mádlem. Jen dva dny před první klapkou však Jan Tříska po pádu z mostu utrpěl vážná zranění, na jejichž následky v noci na pondělí v nemocnici zemřel. Další články k tématu:

Nebyla to sebevražda, řekla policie k pádu Třísky z Karlova mostu

25. 9. 2017 12:26 zobrazit článek
Pražská policie se při vyšetřování pádu Jana Třísky z Karlova mostu kloní k variantě, že šlo o nešťastnou náhodu. Novinkám to řekl její mluvčí Tomáš Hulan. Policisté zároveň prosí o svědectví veřejnost, která se v té době na mostě a v okolí pohybovala. Tříska v pondělí zemřel v nemocnici. Sebevraždu vyloučil i Jiří Mádl, který měl režírovat nový film s Třískou v hlavní roli.

Jiří Mádl už blondýnku, kterou sbalil pod vodopádem, neschovává!

17. 8. 2017 19:33 zobrazit článek
Už víc jak rok Jiří Mádl (30) randí s půvabnou blondýnkou. I když o ní velmi málo mluví, tak o to víc jí své city dává najevo. Po premiéře snímku Po strništi bos se dost dlouho zdrželi na party.

Jiří Mádl o Třískově pádu z mostu: Představa sebevraždy je naprosto hloupá

25. 9. 2017 9:14 zobrazit článek
Osmdesátiletý herec Jan Tříska je od soboty po zranění ve vážném stavu v nemocnici. Podle všeho skočil z Karlova mostu přímo do Vltavy. Od pondělí měl s režisérem Jiřím Mádlem natáčet film Na střeše, natáčení ale bylo odloženo. Mádl nyní popsal domněnku o pokusu o sebevraždu jako nesmyslnou.

Zemřel herec Jan Tříska, v sobotu spadl z Karlova mostu

25. 9. 2017 10:36 zobrazit článek
Praha - V noci na dnešek zemřel herec Jan Tříska, řekl serveru iDNES.cz herec a režisér Jiří Mádl. Osmdesátiletý Tříska byl od soboty ve vážném stavu v pražské Ústřední vojenské...

Zemřel herec Jan Tříska, v sobotu spadl z Karlova mostu

25. 9. 2017 10:06 zobrazit článek
Praha - V noci na dnešek zemřel herec Jan Tříska, řekl serveru iDNES.cz herec a režisér Jiří Mádl. Osmdesátiletý Tříska byl od soboty ve vážném stavu v pražské Ústřední vojenské...

Zemřel herec Jan Tříska. Podlehl zraněním po pádu z Karlova mostu

25. 9. 2017 12:03 zobrazit článek
V noci na dnešek zemřel herec Jan Tříska, řekl serveru iDnes.cz herec a režisér Jiří Mádl. Osmdesátiletý Tříska byl od soboty ve vážném stavu v pražské Ústřední vojenské nemocnici poté, co v sobotu spadl z Karlova mostu do Vltavy.

Třískův parťák Jiří Mádl promluvil: Přestaňte, z mostu neskočil! Bylo to jinak

25. 9. 2017 10:30 zobrazit článek
Osmdesátiletý herec Jan Tříska (†80) byl od soboty po zranění ve vážném stavu v nemocnici. Podle všeho záhadně spadl z Karlova mostu přímo do Vltavy. Dnes (v pondělí) měl s režisérem Jiřím Mádlem natáčet film Na střeše. Mádl ještě v neděli popsal domněnku o pokusu o sebevraždu jako nesmyslnou. O pár hodin později pak Jan Tříska v nemocnici zemřel.

Další jména nové řady show: Kdo míří do Pevnosti Boyard?

15. 6. 2017 7:49 zobrazit článek
Odhaleno! Další do party, kteří půjdou testovat své fyzické schopnosti do Pevnosti Boyard, jsou Martin Zounar (50) a Jiří Mádl (30)!

PŘÍMÝ PŘENOS: Sledujte Jiřího Mádla při natáčení akčního filmu

1. 6. 2017 10:02 zobrazit článek
Zatímco Arnold Schwarzenegger byl Poslední akční hrdina, jeho kolega Jiří Mádl je naopak na startu. Hraje totiž hlavní roli ve filmu První akční hrdina, jehož klíčové scény vznikají v pražských podzemních garážích. Jejich natáčení přináší iDNES.cz v přímém přenosu. Další články k tématu:

Jiří Mádl hraje v akčním filmu, natáčení uvidíte v přímém přenosu

31. 5. 2017 10:22 zobrazit článek
Zatímco Arnold Schwarzenegger byl Poslední akční hrdina, jeho kolega Jiří Mádl je naopak na startu. Hraje totiž hlavní roli ve filmu První akční hrdina, jehož klíčové scény vzniknou v pražských podzemních garážích. Jejich natáčení přinese iDNES.cz v přímém přenosu ve čtvrtek od 8 hodin ráno. Další články k tématu:

Hvězdy Primy na útěku: Už zítra!

15. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Roman Šebrle, Jiří Mádl, Eva Perkausová, David Gránský, Kaira Hrachovcová či Petr Vágner se proběhnou 13.května v rámci inSPORTline Prima Run. Zkusíte je doběhnout?

Film, který zastavila Třískova smrt, se nakonec bude točit

27. 10. 2017 13:38 zobrazit článek
Na novém obsazení svého připravovaného filmu Na střeše pracuje režisér Jiří Mádl. Začátek natáčení minulý měsíc zastavila tragická smrt protagonisty filmu Jana Třísky. Tvůrci se přesto rozhodli film natočit a chtějí ho vytvořit jako poctu svému kolegovi, jenž pro mnohé zůstává velkou inspirací.

VIDEO: Jiří Mádl zkouší kaskadérské scény akčního filmu

30. 5. 2017 19:20 zobrazit článek
Tvrdé několikahodinové tréninky akčních scén absolvoval v Olomouci známý herec Jiří Mádl. V uplynulých dnech se ve městě připravoval na natáčení filmu První akční hrdina, který tento týden vzniká v Praze. Režisérem a scenáristou je absolvent olomoucké Univerzity Palackého Jan Haluza.

VIDEO: Dokument o Jiřím Mádlovi tají dobročinnou platbu za hříchy

21. 6. 2017 10:02 zobrazit článek
Na to má snad čas, zlobili se fanoušci nad zprávou, že film Zpovědnice Jiřího Mádla přinese „neobvyklý dokument“ o teprve třicetiletém herci. Ale ukázalo se, že Mádl všechny převezl. Jeho hravá mystifikace představuje unikátní on-line projekt, jak se pro charitu vykoupit z vlastních hříchů. Další články k tématu:

Mádlův film Zpovědnice je mystifikace. Video slibující skandály vyzývá diváky, aby přispěli na charitu

21. 6. 2017 15:36 zobrazit článek
Na film Zpovědnice lákalo video, v němž Jiří Mádl s herečkami Eliškou Křenkovou či Terezou Voříškovou probírá drogové či sexuální eskapády. Ve skutečnosti je celý projekt mystifikační výzvou k přispění na charitu. Podle Mádla se Češi umí zmobilizovat v době živelné katastrofy, avšak chybí jim dlouhodobá perspektiva.

Drogy, sex a „hřešící“ Jiří Mádl: Herec zavádí projekt novodobých odpustků

21. 6. 2017 15:00 zobrazit článek
Herec a režisér Jiří Mádl spadl do alkoholu a drog. Tedy alespoň v rámci reklamy na jeho nový projekt Zpovědnice. Skrz něj mohou formou novodobých „odpustků“ lidé přispívat na dobrou věc.

Skok Jana Třísky z Karlova mostu: Stalo se to při rituálu, tvrdí Mádl

25. 9. 2017 12:02 zobrazit článek
O herce Jana Třísku (80) se bojí celé Česko. Herec o víkendu spadl z Karlova mostu. Nebo z něho skočil. Objevují se také spekulace o pokusu ukončit život. Herecký kolega Jiří Mádl to odmítá a přichází s novým vysvětlením. Co se tedy stalo?

Poslední rozloučení s Třískou bude v Národním divadle. Už nyní je tam zřízeno pietní místo

28. 9. 2017 10:13 zobrazit článek
Historická budova divadla bude otevřena od 9:30 pro květinové dary veřejnosti. Program potrvá zhruba hodinu, proběhne v něm rozloučení s hercem Janem Třískou. Ten tragicky zemřel po pádu z Karlova mostu. Jan Tříska, který žil po emigraci v roce 1977 v zámoří, přijel nedávno do Prahy kvůli natáčení nového filmu Jiřího Mádla Na střeše. Začít se mělo v těchto dnech.

Policie vyloučila sebevraždu: Nyní intenzivně hledá svědky Třískovy tajemné smrti!

25. 9. 2017 15:51 zobrazit článek
V sobotu odpoledne záchranáři odvezli z pražské Kampy muže, který se topil ve Vltavě. V neděli se ukázalo, že se jednalo o herce Jana Třísku, který měl v Praze natáčet nový film. Na Karlův most prý chodil za sochami. Režisér a herec Jiří Mádl si myslí, že to byla tragická nehoda. Pražská policie nyní vyloučila sebevraždu.

 Články 1-30 z celkových 460, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Související..

Bailando - tančím pro tebe Richard Tesařík Zdeněk Podhůrský Jana Paulová Adéla Gondíková Tomáš Krejčíř Lucie Borhyová Iva Kubelková