Simona Krainová - novinky

Mareš, Sokol a Krainová: Padne taneční rekord?!

Na podzim se v rámci festivalu Life! na brněnském výstavišti bude tančit jako o život! Konkrétně 11. listopadu ve 14 hodin v pavilonu C a to s Leošem Marešem, Simonou Krainovou a matadorem této akce Ondřejem Sokolem. Všichni jsou srdečně zváni, aby na jednom místě a v co největším počtu zatančili na stejnou choreografii. Povede se překonat loňský počet tanečníků?

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Simona Krainová diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Demi Lovato: Demi Lovato bojovala s bulimií, teď má zpět sebevědomí a pózuje nahá

6. 10. 2015 19:14 zobrazit článek
Zpěvačka Demi Lovato (23) má za sebou v tak mladém věku řadu psychických propadů. Bojovala s bulimií i anorexií, vyvinula se u ní bipolární porucha. Zpěvačka ale nabyla ztracené sebevědomí a dokazuje to i odhalenými snímky, které nafotila pro časopis Vanity Fair. Další články k tématu:

Andrea Verešová: Jsem žena krev a mlíko. Taková má být Miss Junior, míní modelka

5. 10. 2015 14:21 zobrazit článek
Modelce Andree Žiačikové (19) hodně lidí říká, že je podobná své slavnější kolegyni Andree Verešové (35). Ta ji coby prezidentka soutěže krásy pomohla vyhrát titul Miss Junior 2014. Žiačiková se nyní sama stala porotkyní a hledá svoji nástupkyni. Další články k tématu:

Adriana Sklenaříková: Bohyňa krásy Sklenaříková: Úplne sa zmenila... Už to nie je ona!

5. 10. 2015 1:49 zobrazit článek
BRATISLAVA - Úplne iná! Hovorí sa, že na Slovensku sú krásne ženy. Medzi tie úplne NAJ jednoznačne patrí modelka Adriana Sklenaříková (44). Kráska s najdlhšími nohami na svete vždy ohurovala dokonalou postavou, ale aj uhrančivým pohľadom a hustými blond vlasmi. Tie sú však už minulosťou. Známa sexica sa totiž nechala prefarbiť.

Eliška Bučková: VIDEO: Jakub Vágner bere herečky do pralesa. Doufá, že budou mít strach

4. 10. 2015 1:44 zobrazit článek
Dostat je do nitra pralesa, tisíc kilometrů od nejbližší civilizace, a poté zase živé zpátky. Jakub Vágner bude dělat průvodce a bodyguarda herečkám Elišce Bučkové a Ivaně Jirešové a fotografu Jakubu Ludvíkovi v Amazonii. “Největší hrozbou je tam nepokora k přírodě,” shrnuje své obavy o bezpečí expedice. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Mareš, Sokol a Krainová: Padne taneční rekord?!":