Leoš Mareš - novinky

Mareš, Sokol a Krainová: Padne taneční rekord?!

Na podzim se v rámci festivalu Life! na brněnském výstavišti bude tančit jako o život! Konkrétně 11. listopadu ve 14 hodin v pavilonu C a to s Leošem Marešem, Simonou Krainovou a matadorem této akce Ondřejem Sokolem. Všichni jsou srdečně zváni, aby na jednom místě a v co největším počtu zatančili na stejnou choreografii. Povede se překonat loňský počet tanečníků?

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Leoš Mareš diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Lucie Borhyová: Borhyová s Hrdličkou a nesnesitelné dusno v televizi: Odchod Michala z Novy?!

21. 10. 2015 22:27 zobrazit článek
Velké rozhodování bude zřejmě čekat sporťáka Michala Hrdličku (26). Je totiž možné, že uteče z Novy do jiné televize. V létě dostal nabídku, kterou sice s díky odmítl, ale když jsou teď vztahy mezi ním a jeho expřítelkyní Lucií Borhyovou nepříliš dobré, je možné, že se k odchodu rozhoupe.

Libor Bouček: 50. ročník ankety Český slavík Mattoni 2015! Hlasujte!

6. 10. 2015 14:45 zobrazit článek
Hlasování v jubilejním 50. ročníku ankety Český slavík Mattoni začíná dnes 6.10. a končí 22.11. o půlnoci. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční v sobotu 28. listopadu večer ve Státní opeře, jedné ze scén Národního divadla, v přímém přenosu TV Nova. Moderuje Libor Bouček, režie Michal Čech.

Pavel Svoboda: Nenásledujme Slováky do kvótových pekel, zavře nám to dveře, varuje lidovec

5. 10. 2015 6:15 zobrazit článek
Pokud by se Česko připojilo ke slovenské žalobě proti unijnímu přerozdělování uprchlíků, na 99 % by spor prohrálo. Podle europoslance a právníka Pavla Svobody (KDU-ČSL) nemá Česká republika k soudnímu sporu žádný faktický důvod a jen by zhoršila svou vyjednávací pozici v EU do budoucna. Pomoci by podle něj při řešení uprchlické krize mohla společná azylová politika celé Osmadvacítky. Zatím jde prý o 28 různých přístupů.

Robert Daniel: Ohlédnutí za Modřanským jarmarkem 2015

5. 10. 2015 17:42 zobrazit článek
Jako klišé zní věta, že „se jarmark vydařil“. Nicméně v sobotu 3. 10. to platilo beze zbytku, zvláště přidáme-li slovo „mimořádně“. Nádherné babí léto, 22 stánků a zajímavý program přivedly kolem 900 návštěvníků. O slavnostní zahájení se vedle předsedkyně pořádajícího občanského sdružení SASVA Dany Třebické postarali také zástupci radnice – starostka Daniela Rázková a místostarosta Robert Králíček.

Big BrotherČesko hledá Superst..Evropa 2Frekvence 1JandoviMiss ČRModerátořiOrdinace v Růžové Z..Pojistovna ŠtěstíRádio ImpulsRodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaTV PrimaZaňkovi
 

Diskuze o článku "Mareš, Sokol a Krainová: Padne taneční rekord?!":