Donald Trump - novinky

Svět si všiml Andreje Babiše. Píší o něm anglicky: Český Donald Trump

Soeren Kern z amerického think-tanku Gatestone Institute, který se obvykle věnuje migrační politice či otázce islamizace, se tentokrát zaměřil ve svém článku na Andreje Babiše. Šéfa ANO představuje jako „politicky nekorektního miliardáře“ a nazývá jej „českým Trumpem“.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Donald Trump diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Donald Trump: Hackeři ukradli čísla platebních karet hostů hotelů Donalda Trumpa

5. 10. 2015 23:35 zobrazit článek
Čísla platebních karet hotelových zákazníků ukradli hackeři při útoku na platební systémy hotelů prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Terčem útoku se staly hotely v New Yorku, Miami, Chicagu, Las Vegas a rovněž na Havajských ostrovech a v kanadském Torontu. Data ale údajně nebyla zneužita.

Ivana Trump: Miliardář Donald Trump chce vystřídat Obamu: Kandiduje na prezidenta Spojených států!

18. 6. 2015 12:55 zobrazit článek
Americký miliardář Donald Trump dnes potvrdil, že se bude ucházet o křeslo prezidenta Spojených států. Podnikatel, jenž byl mnoho let ženatý s Čechoameričankou Ivanou Trumpovou, se tak příští rok zúčastní republikánských primárek. V Republikánské straně má zatím 11 soupeřů, několik dalších spolustraníků pak kandidaturu zvažuje.

Jana Vaculíková: S kým chodil statečný Kubiš? Pohled do jeho soukromí nabízí nová expozice

24. 10. 2015 19:36 zobrazit článek
Dívčí rukavičky a fotografie sester Vaculíkových. I tyto artefakty uvidí návštěvníci nové stálé expozice v rodném domě Jana Kubiše. Jednoho z mužů, kteří za druhé světové války spáchali atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Další články k tématu:

David Černý: Harley-Davidson FXDF Dyna Fat Bob za 380000 Kč - novinka

24. 10. 2015 22:57 zobrazit článek
Objem: 1700 ccm. Vyrobeno: 2014. Výkon: 58.0 kW. Najeto: 5000 km. HD Model: FXDF 103 FAT BOB, koupeno nové v HD Ostrava. Najeto pouze 5 tis. Moto pro znalce, tedy výbavu asi nemusím vypisovat. Důležité: doplňky v hodnotě cca 80 tis v ceně: originál HD brašny, nové sedlo, opěrky, kouřové blinkry, páčky, předkopy, rám, HD plexi kouřové, bezkličkové startování, alarm Možno dokoupit: - výfuky Vance Hines černé /nádherný zvuk/ 20 tis. PC 28 tis - nejlepší moto navigace Garmin Zumo 590/ 15 tis. PC 18 tis vše je nainstalo Praha kraj

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..TrumpoviVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Svět si všiml Andreje Babiše. Píší o něm anglicky: Český Donald Trump":

Související..

Ivanka Trump Ivana Trump