Jean Rochefort - novinky

Zemřel Jean Rochefort, důvěrník Angeliky a plukovník z Velkého blondýna

V 87 letech zemřel francouzský herec Jean Rochefort, známý ze série o Angelice či z obou dílů Velkého blondýna. Hrál také ve filmech Nevinní se špinavýma rukama, Muž z Hongkongu nebo Sukničkář. Další články k tématu:

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jean Rochefort diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Karel Roden: Filmaři a herci podepsali petici na podporu uprchlíků, mezi nimi i Jiří Menzel a Karel Roden

22. 10. 2015 13:12 zobrazit článek
Evropa dnes Režisér Jiří Menzel, herec Karel Roden, ale i další čeští pracovníci filmařského průmyslu připojili svůj podpis pod petici, která vyzývá vlády a EU, aby urychleně začaly řešit uprchlickou krizi v Evropě. Petici podepsalo více než 5500 evropských umělců včetně představitele Jamese Bonda Daniela Craiga či slavné herečky italského původu Isabelly Rosselliniové.

Rowan Atkinson: Mr. Bean prodal superkáru za 300 milionů, v minulosti s ní dvakrát boural

9. 6. 2015 20:17 zobrazit článek
Britský herec a automobilový fanatik Rowan Atkinson prodal za téměř 300 milionů korun svůj supersportovní vůz McLaren F1. Představitel Mr. Beana ho přitom v roce 1997 koupil za "pouhých" asi 24 milionů korun a od té doby s ním dvakrát pořádně boural, uvedl list Daily Mail.

Jean Rochefort: Najlepšie francúzske komédie: Od Fanfána Tulipána až po Nedotknuteľných

4. 11. 2014 22:36 zobrazit článek
BRATISLAVA -Francúzsko bolo, je a asi aj navždy bude krajinou, v ktorej sa rodia dobré filmové komédie. Nečudo, krajina galského kohúta má vo svojom strede hercov, ktorí aj dnes dokážu vyčariť úsmevy na tvárach miliónov divákov. Herci ako Louis de Funes, Bourvil, Gérard Derpardieu, Jacques Tati, Jean Rochefort, Jean-Paul Belmondo alebo Pierre Richard budú navždy spätý s tými najlepšími francúzskymi komédiami.

Willem Dafoe: Keanu Reeves alias John Wick hlási štýlový návrat na veľké plátna

20. 10. 2014 9:31 zobrazit článek
Keanu Reeves a Willem Dafoe sa stretnú v akčnom filme, kde sa rúbe les a vo veľkom lietajú triesky. A ktorý prináša čistú radosť zo štýlovej akčnej jazdy, aká v kine dlho nebola. Obaja sú nájomní zabijaci, starí a dobrí priatelia, a teraz sa postavia proti sebe.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Prázdniny pana BeanaReality Show Vyvole..Spider-Man 3Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zemřel Jean Rochefort, důvěrník Angeliky a plukovník z Velkého blondýna":

Související..

Willem Dafoe Karel Roden Rowan Atkinson