Lucie Borhyová

Lucie Borhyová

Celebrita   (Televizní noviny na NověTV NovaBailando)

Lucie Borhyová je česká moderátorka, v roce 1998 začala pracovat jako moderátorka Televizních novin, jejím partnerem při moderování je Reynolds Koranteng a od roku 2005 moderuje i magazín Víkend. V roce 2007 se zúčastnila televizní soutěže Bailando, kde soutěžila s Petrem Pikem pro jeho postiženého synovce Daniela. V roce 2008 začala moderovat..

celý text o "Lucie Borhyová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 1026, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Kopečný z Tváře má další skalp: U vínka sváděl Borhyovou!

7. 10. 2017 6:02 zobrazit článek
Světla zhasla, lidé se rozešli a miláček žen už si vedl další oběť na skleničku. Tentokrát měl ale Jan Kopečný (28) zatracenou kliku. Po konci show Tvoje tvář má známý hlas si dal dostaveníčko s Lucií Borhyovou (39).

Panečku, to je podívaná! Lucie Borhyová ukázala neskutečný dekolt!

11. 10. 2017 12:01 zobrazit článek
Půvabná moderátorka Lucie Borhyová (39) hostovala v porotě v posledním dílu soutěže Tvoje tvář má známý hlas. A rozhodně se bylo na co dívat. Všem předvedla svůj obří dekolt a lačné oko diváka mělo důvod k radosti.

Štefan Margita v obležení žen, vrhal se na Borhyovou i Morávkovou!

29. 9. 2017 15:56 zobrazit článek
Štefan Margita (61) umí ocenit nejen hudbu, ale očividně i krásu žen. Na jedné z akcí se na něj totiž půvabné dámy jen lepily. Operní pěvec neodolal a kolem krku se vrhl nejen moderátorce zpráv na Nově Lucii Borhyové (39), ale také herečce Daně Morávkové (46).

Lucie Borhyová konečně odhalila tajemného milence! Tenhle muž jí dělá tak šťastnou...

3. 5. 2017 15:04 zobrazit článek
Konečně! Krásná moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (39) odhalila velké tabu! Svého milence, do kterého se před několika týdny zamilovala a tráví s ním veškerý volný čas. A o koho že jde?

Zamilovaná Borhyová: Ukázala poprvé nového milence! Na 1. máje se líbali pod třešní

3. 5. 2017 6:03 zobrazit článek
První máj je lásky čas! Na prvního máje by měla každá dívka dostat polibek pod rozkvetlou třešní. Sladkého polibku od nového milence se dočkala i moderátorka Lucie Borhyová (39)!

To se Hrdličkovi nepovedlo: Dceru vzal na fotbal a dostal "céres"

11. 5. 2017 16:44 zobrazit článek
Michal Hrdlička (28) vzal svou tříletou dceru Lindu, kterou má se svou expartnerkou, moderátorkou Lucií Borhyovou (39), na fotbalový zápas. Malá princezna tátovi sice fandila, ale to, co mu o poločase řekla, ho pořádně zaskočilo

Lucie Borhyová umí provokovat! Pohled na roztažená stehna v mužích probudí hříšné touhy

11. 6. 2017 9:38 zobrazit článek
Lucie Borhyová je rozhodně skvostem nejsledovanější tuzemské stanice. Teď odhalila svá výstavní stehna, z nich mnoho jejích fanoušků nebude mít rozhodně klidné spaní...

Tajemství moderátorky Borhyové: V porodnici si prožila peklo

5. 6. 2017 6:47 zobrazit článek
Velkou bolest jak psychickou, tak i fyzickou si prožila Lucie Borhyová (39) po porodu syna Lucase (8). Tajně zde prolévala potoky slz nejen kvůli bolesti. Díky svým zkušenostem se teď stane poradkyní prvorodiček.

Lucie Borhyová má novou práci: V nemocnici!

4. 6. 2017 6:55 zobrazit článek
Psychické i fyzické peklo! Taková slova vystihují to, co prožívala Lucie Borhyová (39) po porodu syna Lucase (8). Roky tajila slzy, které tajně v porodnici nejen kvůli bolesti prolila. I proto z ní teď bude poradkyně prvorodiček.

Hauptvogel hazarduje se zdravím! A Prima ho v tom podporuje!

15. 5. 2017 12:02 zobrazit článek
Není televize jako televize! Zatímco na Nově mají moderátorské hvězdy jako Lucie Borhyová (39) a Rey Koranteng (42) zakázaný i společný let letadlem, Tomáš Hauptvogel (43) má dva roky po nehodě na motorce požehnání od Primy dokonce i na rally!

Hauptvogel hazarduje se zdravím! A Prima ho v tom podporuje!

12. 5. 2017 9:01 zobrazit článek
Není televize jako televize! Zatímco na Nově mají moderátorské hvězdy jako Lucie Borhyová (39) a Rey Koranteng (42) zakázaný i společný let letadlem, Tomáš Hauptvogel (43) má dva roky po nehodě na motorce požehnání od Primy dokonce i na rally!

Dojatá Lucie Borhyová: Představila děti novému příteli?

8. 5. 2017 15:03 zobrazit článek
Zprávařka Lucie Borhyová září štěstím. Na svátek zamilovaných ukázala fotku, na které sedí pod rozkvetlou třešní. A není sama. Objímal ji fešák Michal Smečka (28) a došlo i na pusu. Teď přidala Lucie další fotku spokojené rodiny.

Lucie Borhyová zastínila hvězdy Tváře! Její ňadra a zvonivý smích měly zvítězit

8. 10. 2017 16:39 zobrazit článek
Konečně pořádný dekolt v porotě show Tvoje tvář má známý hlas! Moderátorka Lucie Borhyová (39) hostovala v posledním díle, který vyhrál Jan Maxián, a bylo se na co dívat. Janek Ledecký (55) a Jakub Kohák (42) měly co dělat, aby se soustředili na výkony soutěžících.

To je dokonalá podívaná! Lucie Borhyová odhodila oblečení a ukázala své hříšné tělo jen v plavkách

27. 8. 2017 9:54 zobrazit článek
Připravte si popcorn a colu, tohle je podívaná, která se vidí málokdy. Moderátorka zpravodajství nejsledovanější tuzemské televizní stanice Lucie Borhyová (39) si vyrazila na dovolenou k moři. A málokdo by čekal, že se vytasí se snímkem jen v plavkách. Krásná Lucie tak ukázala parádní postavu, kterou smí v soukromí obdivovat jen její nový přítel...

Trapas Andrey Verešové: Kopíruje Borhyovou!

17. 8. 2017 6:49 zobrazit článek
První může být vždy jen jedna. A to je v případě originální sexy fotky na vodní hladině Lucie Borhyová (39). Modelka Andrea Verešová (37) ji jen snaživě kopíruje.

Má tělo bohyně! Lucka Borhyová ukázala své dokonalé tvary jen v šatičkách

15. 8. 2017 10:21 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (39) je rozhodně televizním skvostem. A je si toho sama dobře vědoma. Pochlubila se snímkem v šatech, které zvýrazňují její vnady a zakrývají jen horní část těla, naopak odkrývají nohy skoro až k rozkroku.

Borhyová, jak ji neznáte!

15. 8. 2017 9:00 zobrazit článek
Dokonalá kopie! V tu se proměnila Lucie Borhyová (39) kvůli dceři Lindě (3). Protože její holčička miluje pohádku Ledové království, nosí stejný účes jako princezna Elsa.

Expřítel Borhyové Babický promluvil: Po rozchodu jsme spolu s Lucií ještě rok žili

18. 7. 2017 6:54 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (39) chodila s golfistou Alanem Babickým (50) devět let. A i když si všichni mysleli, že se ti dva určitě vezmou, vztah se jim rozpadl. Vše ale proběhlo v klidu a oba spolu navíc dál bydleli...

Lucie Borhyová na výletě s dětmi a „manažerem“! Vypadají jako dokonalá rodinka

17. 7. 2017 15:29 zobrazit článek
I když Lucie Borhyová (39) tvrdí, že Michal Smečka (28) je jen její manažer, rozhodně to tak nevypadá. Fotografové je přistihli na výletě na Konopišti a vypadali jako dokonalá rodinka. Michal se o Lindu (3) a Lucase (8) staral jako o vlastní.

EXMILENEC BORHYOVÉ PROMLUVIL: Tabu jejich rozchodu

17. 7. 2017 6:04 zobrazit článek
Devět let tvořila Lucie Borhyová (39) pár s Alanem Babickým (50) a nikdo v jejich okolí nepochyboval o tom, že ti dva spolu stanou před oltářem. V tichosti se však dokázali rozejít, a nejen to!

Nepíše se o mně pozitivně. Pro Káju jsem štít jako Mourinho, říká přítel Plíškové Hrdlička

17. 7. 2017 6:27 zobrazit článek
Michal Hrdlička se v posledních letech dostal do záře mediálních reflektorů kvůli svému vztahu s moderátorkou Televizních novin na Nově Lucií Borhyovou a následnému rozchodu. Teď se do ní dostává opět. Tentokrát jako přítel a manažer Karolíny Plíškové, která se v pondělí stala historicky první českou světovou jedničkou. Další články k tématu:

Září jako šťastná kometa! Lucie Borhyová na dovolené ukázala prvotřídní stehna

12. 7. 2017 16:04 zobrazit článek
Vyrazila si na dovolenou a vypadá skvěle! Lucie Borhyová ve Španělsku jen září. A pochlubila se několika snímky, z nichž je patrné, že i její dvě děti si dopřávají krásy pyrenejského poloostrova. Podle všeho je doprovází Lucky přítel Michal Smečka.

Borhyová přiznala chlapa: Všechno o jejich lásce!

3. 5. 2017 6:00 zobrazit článek
Zamilované objetí, něžné doteky a šťastný úsměv! Lucie Borhyová (39) se poprvé ukázala na společné fotce s Michalem Smečkou (28). S mužem, se kterým se tajně stýká už 8 měsíců a jejichž vztah přešel z pracovního v důvěrný.

Podívaná pro fajnšmekry! Lucie Borhyová ukázala, jak si tvaruje nejhezčí PRSA NA NOVĚ

3. 4. 2017 19:55 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (38) se v poslední době vydala na toulky po českých památkách. Na snímcích, kterými se občas pochlubí na svém oficiálním profilu, rozdává úsměvy na všechny strany. Je evidentně šťastná. A spekuluje se o tom, že má nového muže. K tomuto tématu by mohlo napovědět více, že začala trávit čas cvičením a dokonale formuje postavu... Nejen!

Musí být strašně moc zamilovaná! Lucie Borhyová prožila hodně pohádkový víkend

27. 3. 2017 21:24 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (38) září v posledních týdnech štěstím. A ani poslední víkend tomu nebylo jinak. Pochlubila se snímkem z výletu a už to začíná být hodně podezřelé. Buď totiž Lucka prožívá školní časy a objíždí všechny hrady v republice, nebo se chystá do nějaké vědomostní soutěže, kde památky ČR jsou hlavním okruhem otázek, nebo pravděpodobněji se chce cítit jako princezna po boku nového muže...

Krásná Lucie Borhyová touží po miminku! Máme fotku, která ji prozradila!

18. 3. 2017 9:52 zobrazit článek
Je dvojnásobnou maminkou, ale vypadá to, že by další dítě uvítala. Krásná Lucie Borhyová (38) se předvedla v roli, která jí zkrátka a jednoznačně sluší! A navíc, mluví se o tom, že blonďatá moderátorka je zadaná, tak mít společného potomka s tajným partnerem se hodně nabízí...

Překvapivý počin Lucie Borhyové: Děti, nebo kariéra?!

15. 3. 2017 6:47 zobrazit článek
Jen moderování Televizních novin Lucii Borhyové (38) nestačí. Hvězda Novy se rozhodla rozšířit své aktivity i mimo televizi. Vrhla se na hodně překvapivý obor – bude radit ženám a učit je zvládat práci i děti!

Nezadaná Borhyová se už má ke komu přitulit!

12. 3. 2017 15:00 zobrazit článek
Přestože není stále oficiálně zadaná, nedostatkem lásky Lucie Borhyová (38) netrpí. Vděčí za to expartnerovi Michalu Hrdličkovi (28).

Dokonalá podívaná! Krásná Lucie Borhyová ze sebe sundala oblečení a odhalila skoro nahé tělo!

10. 3. 2017 12:42 zobrazit článek
Moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (38) je krásná žena, o které sní tisíce mužů. A o svém půvabu teď přesvědčila všechny, když odhalila své dokonalé křivky. Zajímavostí na všem je skutečnost, že po jejím těle je obrovská poptávka. Přesněji po fotce jejího nahého těla bez plavek. Alespoň to vyplývá z veřejně dostupné statistiky klíčových slov na internetu.

PRAVDA O JEJÍM TĚLE! Lucie Borhyová, prsa nejsou všechno! Je potřeba zamakat také na bříšku!

9. 3. 2017 13:09 zobrazit článek
Moderátorka Lucie Borhyová (38) je bezesporu nejkrásnější ženou na TV Nova. Diváci ji milují a každý den z obrazovky rozdává úsměvy na všechny strany. Na svojí postavě si dává záležet, jenže jednu část těla tak trochu zanedbala. Přestože je to pořád kost, musí zamakat na svém bříšku. Gravitace nic neodpouští! Od rozchodu s Hrdličkou Lucie nabrala snad 7 kg navíc.

 Články 1-30 z celkových 1026, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.