Facebook - novinky

Francúzsko uložilo Facebooku pokutu za porušenie zákona o ochrane súkromia

Francúzsky nezávislý úrad pre dohľad nad ochranou osobných údajov uložil v utorok spoločnosti Facebook pokutu za porušovanie francúzskych zákonov.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Facebook diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Životní prostředí: Zeptali jsme se vědců: Jak vznikají slzy? A pláčou zvířata? - Lidovky.cz

24. 10. 2015 8:33 zobrazit článek
Lidovky.cz Slzy jsou složeným produktem jedné slzné žlázy (u psů ovšem až tří) a několika přídatných žlázek. Všechny tyto žlázy jsou exokrinní, což znamená, že vylučují své sekrety do prostoru mimo krevní oběh. Na otázku odpověděl profesor RNDr. František ...

Harry Potter: Kouzelnická sága bude mít pokračování. V Londýně příští rok uvedou hru o dospělém Harrym Potterovi

24. 10. 2015 13:09 zobrazit článek
Příběh naváže na poslední sedmou knihu, vystupovat v ní bude dospělý Potter a jeho syn Albus Severus. Předpremiéra by se měla konat 7. června a od 30. července by mohli hru v londýnském Palace Theatre zhlédnout i běžní fanoušci. Prodej vstupenek bude zahájen příští pátek, jejich cena by se měla pohybovat od 20 do 130 liber.

BMW: Projeli jsme prezidentský koráb. BMW 7 umí hýčkat i dráždit

23. 10. 2015 0:14 zobrazit článek
Nové BMW 7 je asi nejmodernější auto dneška. Vlajková loď mnichovské značky je nabitá moderními technologiemi. Řidič si tu může připadat jako obsluha palubních systémů, ale také si jízdu užít. Prezidenta, byznysmena nebo filmovou hvězdu trůnící vzadu sedma hýčká. A z garáže toto auto vyparkuje samo. Další články k tématu:

Intel Corporation: Acer představil inovovaný Aspire R 14: novinky hlavně v hardwaru

23. 10. 2015 11:08 zobrazit článek
Minulý týden Acer odhalil novinku v podobě Aspiru R 14. Ten nabídne již nové procesory Intel Core 6. generace, nebo méně rozšířený 14palcový displej s FullHD rozlišením. Samozřejmě nesmí chybět konvertibilita, a tak ho můžete využívat jako notebook, tablet, stan nebo stojan. Mimo toho zaujme i svým elegantním vzhledem a příznivým poměrem ceny a výkonu.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Francúzsko uložilo Facebooku pokutu za porušenie zákona o ochrane súkromia":