Ivan Král - novinky

Potvrzeno: Andrej Babiš do křesla ministra financí navrhuje Pilného, kterého v ANO nechtěli ani za poslance

Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) navrhl premiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) jako ministra financí šéfa hospodářského výboru Ivana Pilného (ANO). Ten přitom byl odmítnut jako lídr královéhradecké buňky ANO do příštích sněmovních voleb a sám dokonce zvažoval odchod z politiky.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Ivan Král diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jana Vaculíková: S kým chodil statečný Kubiš? Pohled do jeho soukromí nabízí nová expozice

24. 10. 2015 19:36 zobrazit článek
Dívčí rukavičky a fotografie sester Vaculíkových. I tyto artefakty uvidí návštěvníci nové stálé expozice v rodném domě Jana Kubiše. Jednoho z mužů, kteří za druhé světové války spáchali atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Další články k tématu:

David Černý: Harley-Davidson FXDF Dyna Fat Bob za 380000 Kč - novinka

24. 10. 2015 22:57 zobrazit článek
Objem: 1700 ccm. Vyrobeno: 2014. Výkon: 58.0 kW. Najeto: 5000 km. HD Model: FXDF 103 FAT BOB, koupeno nové v HD Ostrava. Najeto pouze 5 tis. Moto pro znalce, tedy výbavu asi nemusím vypisovat. Důležité: doplňky v hodnotě cca 80 tis v ceně: originál HD brašny, nové sedlo, opěrky, kouřové blinkry, páčky, předkopy, rám, HD plexi kouřové, bezkličkové startování, alarm Možno dokoupit: - výfuky Vance Hines černé /nádherný zvuk/ 20 tis. PC 28 tis - nejlepší moto navigace Garmin Zumo 590/ 15 tis. PC 18 tis vše je nainstalo Praha kraj

Sára Saudková: Knihománie startuje již popáté. Letos opět přinese 22 knižních novinek

23. 10. 2015 1:09 zobrazit článek
Čtrnáct tuzemských nakladatelů uvede 22. října na trh 22 novinek, které patří k tomu nejzajímavějšímu, co se chystá na podzimní knižní sezonu. Začne tak pátý ročník Knihománie, která potrvá do 22. listopadu. Dvanáct z nových titulů je původní česká tvorba. Zahrnuje mimo jiné novou knihu Marka Ebena, autobiografii Sáry Saudkové nebo pokračování Deníčku moderního fotra. Zahraniční literaturu zastupují bestsellery od Haruki Murakamiho, Jussi Adler-Olsena, Alexandry Potter nebo Johna Greena. Vedle sebe se představí thrillery, biografie, romány pro ženy, kuchařky, knihy pro děti i antistresové omalovánky. K nákupu každého z 22 titulů čtenáři dostanou jako dárek knihu křížovek a těšit se mohou také na autogramiády autorů.

Jan Hřebejk: Při natáčení Hřebejkova filmu u Berouna najelo auto do lidí ze štábu

23. 10. 2015 22:09 zobrazit článek
Ve Vinařicích u Berouna najel v pátek odpoledne během natáčení filmu automobil do skupiny lidí ze štábu České televize. Stalo se tak v prostoru uzavřeném pro natáčení. Podle mluvčí ČT zde byl natáčen film režiséra Jana Hřebejka Pět mrtvých psů. Jednoho z raněných do nemocnice transportoval vrtulník. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Garth Marenghi's Da..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Potvrzeno: Andrej Babiš do křesla ministra financí navrhuje Pilného, kterého v ANO nechtěli ani za poslance":