František Nedvěd - novinky

Požehnané finále poháru! Juventus s Nedvědem a Lazio navštívili papeže

Ve středu večer je čeká finále Italského poháru proti Laziu, mají před sebou i finále Ligy mistrů a závěr boje o ligový titul. Tlak na Juventus je obrovský, přesto si hráči a funkcionáři turínského klubu našli čas na jednu překvapivou návštěvu. Společně se svými pohárovými soupeři navštívili papeže Františka a vyslechli si jeho proslov. Komu bude asi svatý otec fandit?

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | František Nedvěd diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

František Nedvěd: Cd František Nedvěd Cz Hity - 35

9. 5. 2015 21:46 zobrazit článek
Zdravím Ruším sbírku nových, cd 20000ks Seznam a fota hřbetu cd pošlu obratem na požádání! cena za jeden kus 35kč - 69kč podle druhu titulu! ceny upřesním posleze 50% Cdček je za 35kč poštovné balné + dobírka je 126kč. Při platbě na učet činí poštovn ...

Jan Nedvěd: Nedvěd na pokraji chudoby: Má strach z exekuce! Rozprodal majetek

14. 11. 2014 18:42 zobrazit článek
Než si písničkář Jan Nedvěd (68) něco koupí, třikrát spočítá každou korunu. Peněz totiž nemá nazbyt. Bojí se, že mu za chvíli dojdou finance úplně a exekutoři mu zabaví majetek. Proto raději všechno prodal a svou chalupu napsal na svou manželku Pavlínu (32).

Justin Timberlake: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Bob Dylan: Bob Dylan na koncertě v Londýně zpíval Sinatru, na kytaru nesáhl

23. 10. 2015 11:19 zobrazit článek
Ve středu v londýnské Royal Albert Hall vystoupil písničkář Bob Dylan. Na pódiu, kde v roce 1966 přepisoval dějiny populární hudby, tentokrát zpíval písně Franka Sinatry. Dylanův hlas může být sípavý a chraplavý, v baladách zněl ale silně a dokonce něžně.

Accidentally on Pur..Bratři NedvědoviBuffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Požehnané finále poháru! Juventus s Nedvědem a Lazio navštívili papeže":

Související..

Jan Nedvěd