Jan Kraus - novinky

Sedmnáct tisíc tun zla. Příběh autora Stalinova pomníku ve filmu Monstrum.

Postavil největší Stalinův pomník v Evropě. Jeho slavnostního odhalení se ale nedožil. Film Monstrum vypráví příběh sochaře Otakara Švece, který vyhrál politicky ostře hlídanou soutěž, jež ho nakonec zničila. Stavba Stalinova pomníku ho stála nejen velké pracovní vypětí, ale i ztrátu uznání přátel a kolegů, život jeho ženy a nakonec i ztrátu života vlastního. Jan Novotný, Zuzana Stivínová a Martin Kraus jako ústřední trojice nového filmu Viktora Polesného, který ČT1 uvede v neděli 28. května ve 20.15.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jan Kraus diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Diana Kobzanová: Zoufalá Diana Kobzanová v Kanadě: Prosí o pomoc Lucku Vondráčkovou

26. 9. 2015 15:36 zobrazit článek
Po měsíční dovolené v Česku se modelka Diana Kobzanová (33) vrátila s dcerou Ellou (9 měsíců) zpět do Kanady. A ihned si to zamířila do lékárny, kde chtěla pro malou sirup na kašel. Jenže měla problém. A tak se sháněla po čísle na zpěvačku Lucii Vondráčkovou (35), která žije v Kanadě také.

Jan Kraus: Televizní krimi Expozitura pokračuje. Nova uvede Atentát

23. 9. 2015 15:27 zobrazit článek
Od 12. října nasadí televize Nova premiérový seriál Atentát. Projekt od tvůrců seriálu Expozitura líčí pokus o atentát na prezidenta republiky v podání Jana Krause. V hlavních rolích bývalých policistů se opět potkají Robert Jašków a Hana Vagnerová. Další články k tématu:

Dan Kostka: Koloběžek Yedoo se prodalo za 100 milionů korun

18. 8. 2015 10:09 zobrazit článek
Téměř polovina českých koloběžek Yedoo se prodá v zahraničí. "Spoustě národů koloběžka není vlastní, tak jako nám. Musíme tam po nich vytvářet samotnou poptávku," říká majitel značky Yedoo Dan Pilát. Úspěšné doma i v zahraničí jsou i další značky koloběžek: Kostka, Mibo či Hugo Bike...

Tomáš Krejčíř: Exdetektiv o vraždě Mrázka: Gross mě donutil, abych mu ukázal spis Krakatice

18. 8. 2015 13:19 zobrazit článek
Spis Františka Mrázka Krakatice znepokojoval politiky i zločince. Osobně si ho přišel vyžádat po tehdejším elitním detektivovi Karlu Tichém i Stanislav Gross, který tenkrát zastával post ministra vnitra a premiéra. Tichý, který pracoval například na případech Františka Mrázka, Tomáše Pitra či uprchlého Radovana Krejčíře, o tom po letech promluvil.

BailandoBubílková-MaxaČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Frekvence 1KrausoviMiss ČRMost do země Terabi..Óčko TVOrdinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Rodinná PoutaTelevizní noviny na..TV NovaVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Sedmnáct tisíc tun zla. Příběh autora Stalinova pomníku ve filmu Monstrum.":