David Kraus - novinky

Show Jana Krause: finalistka Miss Slovensko i zakladatelé festivalu virtuální reality

Herec Petr Štěpánek, finalistka soutěže Miss Slovensko Dominika Dávidová a Martin Kotek a Karel Hulec, zakladatelé festivalu virtuální reality, se představí v Show Jana Krause dnes večer od 21.35 na Primě.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | David Kraus diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jan Kraus: Televizní krimi Expozitura pokračuje. Nova uvede Atentát

23. 9. 2015 15:27 zobrazit článek
Od 12. října nasadí televize Nova premiérový seriál Atentát. Projekt od tvůrců seriálu Expozitura líčí pokus o atentát na prezidenta republiky v podání Jana Krause. V hlavních rolích bývalých policistů se opět potkají Robert Jašków a Hana Vagnerová. Další články k tématu:

David Kraus: Legendární Letterman, vzor Jana Krause, opouští televizní obrazovky

19. 5. 2015 19:23 zobrazit článek
Dokázal k televizním obrazovkám přilákat miliony diváků a jednou provždy změnil historii televizní zábavy. Řeč je o Davidu Lettermanovi, jehož veleúspěšná Late show, vysílaná na televizní stanici CBS, inspirovala mnoho podobných pořadů po celém světě. V česku se tímto pořadem inspiroval herec a moderátor Jan Kraus. Letterman se sám rozhodl v televizi skončit a odchází do zaslouženého moderátorského důchodu .

Jana Krausová: Františka u Krause: Manžel mi 17 let říkal, že jsem tlustá

23. 4. 2015 11:19 zobrazit článek
Elegantní a usměvavá jako vždy. Módní guru Františka Čížková vyrazila do televizní talk show a usedla na červenou sedačku ke známému moderátorovi Janu Krausovi. Společně se zpěvačkou Monikou Absolonovou a doktorem Vítězslavem Hradilem se mluvilo o módě, ale i zdraví, Františčině nehodě či svatbě Ilony Csákové.

Justin Timberlake: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Frekvence 1KrausoviMaharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Show Jana Krause: finalistka Miss Slovensko i zakladatelé festivalu virtuální reality":

Související..

Jana Krausová Jan Kraus