David Kraus - novinky

Show Jana Krause: finalistka Miss Slovensko i zakladatelé festivalu virtuální reality

Herec Petr Štěpánek, finalistka soutěže Miss Slovensko Dominika Dávidová a Martin Kotek a Karel Hulec, zakladatelé festivalu virtuální reality, se představí v Show Jana Krause dnes večer od 21.35 na Primě.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | David Kraus diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jan Kraus: Televizní krimi Expozitura pokračuje. Nova uvede Atentát

23. 9. 2015 15:27 zobrazit článek
Od 12. října nasadí televize Nova premiérový seriál Atentát. Projekt od tvůrců seriálu Expozitura líčí pokus o atentát na prezidenta republiky v podání Jana Krause. V hlavních rolích bývalých policistů se opět potkají Robert Jašków a Hana Vagnerová. Další články k tématu:

David Kraus: Legendární Letterman, vzor Jana Krause, opouští televizní obrazovky

19. 5. 2015 19:23 zobrazit článek
Dokázal k televizním obrazovkám přilákat miliony diváků a jednou provždy změnil historii televizní zábavy. Řeč je o Davidu Lettermanovi, jehož veleúspěšná Late show, vysílaná na televizní stanici CBS, inspirovala mnoho podobných pořadů po celém světě. V česku se tímto pořadem inspiroval herec a moderátor Jan Kraus. Letterman se sám rozhodl v televizi skončit a odchází do zaslouženého moderátorského důchodu .

Jana Krausová: Františka u Krause: Manžel mi 17 let říkal, že jsem tlustá

23. 4. 2015 11:19 zobrazit článek
Elegantní a usměvavá jako vždy. Módní guru Františka Čížková vyrazila do televizní talk show a usedla na červenou sedačku ke známému moderátorovi Janu Krausovi. Společně se zpěvačkou Monikou Absolonovou a doktorem Vítězslavem Hradilem se mluvilo o módě, ale i zdraví, Františčině nehodě či svatbě Ilony Csákové.

Justin Timberlake: Žena Justina Timberlakea sa konečne objavila na verejnosti: Niet divu, že je do nej blázon!

24. 10. 2015 14:46 zobrazit článek
NEW YORK - Materstvo jej prospieva! Jeden z najsympatickejších párov šoubiznisu tvoria spevák Justin Timberlake (34) a herečka Jessica Biel (33). Tí sa pred pol rokom stali rodičmi a ako vidno, narodenie synčeka ich lásku ešte viac znásobilo. Počas uplynulého týždňa si prominentní rodičia odbehli do spoločnosti a brunetka, známa najmä zo seriálu V siedmom nebi, sa ukázala na verejnosti prvýkrát od pôrodu. Pri pohľade na ňu musí byť každému jasné, prečo je interpet do nej tak bláznivo zamilovaný.

Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Frekvence 1Garth Marenghi's Da..Jednotka příliš ryc..KrausoviNámořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Show Jana Krause: finalistka Miss Slovensko i zakladatelé festivalu virtuální reality":

Související..

Jana Krausová Jan Kraus