Jaromír Jágr - novinky

Spor mezi Kladnem a Rytíři: Město prověřilo transakce klubu za 100 milionů

Město Kladno našlo společnou řeč se společností Hokej Kladno, jejíž majoritním vlastníkem je hokejista Jaromír Jágr. Kladenský klub se tak po dlouhých letech nemusí obávat hrozby v podobě možného vrácení dotací městu, což by znamenalo jeho zánik.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Jaromír Jágr diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Jaromír Jágr: Kustod Panthers nesundá kulich z Kladna. Ukradl mi ho, žertuje Jágr

23. 10. 2015 18:11 zobrazit článek
Válí sice v zámoří, jeho mateřské Kladno ho ale provází pořád. I v kabině Panthers. Hlavní kustod Chris Scoppetto totiž z hlavy málokdy sundá kulicha s logem Rytířů. „To víš, naše Kladno musím propagovat, kde se dá!“ komentuje to úsměvem Jaromír Jágr. Kustoda a dobrou duši týmu z Floridy si hvězdný útočník nemůže vynachválit. „Odvádí tady super práci,“ říká o něm.

Dominik Hašek: Brankář Hašek kritizuje Norsko. Michalákovi by měli vědět o úsilí matky

6. 10. 2015 18:58 zobrazit článek
Rozhodnutí norské komise v kauze Michalákových je podle bývalého hokejového brankáře Dominika Haška šokující a pokrytecké. Hašek to napsal iDNES.cz. Odebrané děti by se podle něj měly co nejdříve dozvědět, jak po nich jejich matka touží a co pro ně každý den dělá. Další články k tématu:

Petr Pilát: Bojoval o život. Teď už je ale Pilát zpět a ukáže se v Praze

24. 10. 2015 8:35 zobrazit článek
V březnu po těžkém pádu v tréninku bojoval o život. Vystrašení rodiče si v duchu přáli, aby - až se dostane z nejhoršího - nebezpečný sport jednou pro vždy opustil. Marně. Petr Pilát už po třech měsících od nehody skákal znovu a dokonce se stal mistrem Evropy. "A do očí se mi draly slzy," vzpomíná freestylový motokrosař. 24letý jezdec už zase objíždí závody světového šampionátu, tuto sobotu se však představí i v Česku.

Milan Baroš: Čekání na základní sestavu bylo nepříjemné, přiznal dvougólový Baroš

24. 10. 2015 22:09 zobrazit článek
Premiéra v základní sestavě boleslavských fotbalistů se Milanu Barošovi povedla. Během úvodních jedenácti minut vstřelil dva góly a zadělal na výhru 4:1 nad Slováckem. „Pro sebevědomí útočníka je to samozřejmě dobrá věc,“ poznamenal bývalý reprezentant. Další články k tématu:

Accidentally on Pur..Buffy, přemožitelka..Česko hledá Superst..Čeští hráči v NHLDuety - když hvězdy..Maharal - tajemství..Most do země Terabi..Námořní vyšetřovací..Obsluhoval jsem ang..Ordinace v Růžové Z..Piráti z Karibiku –..Reality Show Vyvole..Televizní noviny na..Teorie Velkého třes..Vysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Spor mezi Kladnem a Rytíři: Město prověřilo transakce klubu za 100 milionů":

Související..

Dominik Hašek