Rostislav Novák - novinky

Zapětdvanáct otevřou s Vonnegutem venkovní scénu Jatek78

Divadelní soubor 11:55 otevře 22. a 23. května venkovní scénu multižánrového prostoru Jatka78 v holešovické tržnici. Jeho členové uvedou premiéru představení s názvem Ptí-píí-ptíp? Tak to chodí, jehož režisérem je umělecký šéf souboru Cirk La Putyka Rostislav Novák ml. Projekt vzniká na motivy knihy Kurta Vonneguta Jatka č. 5.

Dynamický banner  468x60

 

celý článek | Rostislav Novák diskuze

Mohlo by Vás zajímat..

Tomáš Matonoha: Tomáš Matonoha // Vzhůru do CSS3 – recenze

18. 8. 2015 10:19 zobrazit článek
Martin Michálek je zkušený „frontenďák“, kterého sleduji na jeho Twitteru a je ho vidět i na srazech Frontendisti.cz. Jeho nový e-book „Vzhůru do CSS3“ poskytuje přehled nástrojů pro moderního kodéra včetně přehledu nových vlastností v CSS. Za 249 kaček

Valentina Thielová: Profesorka Boženka ze Sněženek, Valentina Thielová, skončila na kapačkách: Záhadná nemoc!

18. 8. 2015 10:16 zobrazit článek
V nemocnici na kapačkách skončila představitelka zatrpklé učitelky Boženky z filmu Sněženky a machři Valentina Thielová (83). Tu již delší dobu trápily ukrutné bolesti, které ji nakonec dostaly do péče lékařů. Co však herečce bylo, zatím není jasné. Lékaři totiž přesnou diagnózu neznají.

Tomáš Krejčíř: Exdetektiv o vraždě Mrázka: Gross mě donutil, abych mu ukázal spis Krakatice

18. 8. 2015 13:19 zobrazit článek
Spis Františka Mrázka Krakatice znepokojoval politiky i zločince. Osobně si ho přišel vyžádat po tehdejším elitním detektivovi Karlu Tichém i Stanislav Gross, který tenkrát zastával post ministra vnitra a premiéra. Tichý, který pracoval například na případech Františka Mrázka, Tomáše Pitra či uprchlého Radovana Krejčíře, o tom po letech promluvil.

Alice Bendová: Herečka Alice Bendová: Nečekaná operace krku!

18. 8. 2015 10:15 zobrazit článek
Herečka a novopečená moderátorka Barrandovské Sedmičky Alice Bendová (41) před pár dny podstoupila nečekanou operaci! „Měla jsem bulku na klíční kosti, která během tří dnů najednou vyrostla a začala bolet,“ prozradila Blesku Alice. Doktoři ji okamžitě poslali na operační sál!

BailandoBuffy, přemožitelka..ComeBackČesko hledá Superst..Duety - když hvězdy..Frekvence 1Ordinace v Růžové Z..Reality Show Vyvole..Rodinná PoutaSvětla pasážeTelevizní noviny na..TV NovaTV PrimaUliceVysoce postavení po..
 

Diskuze o článku "Zapětdvanáct otevřou s Vonnegutem venkovní scénu Jatek78":