Monika Absolonová

Monika Absolonová

Zpěvák/Zpěvačka

Třiadvacetiletá Monika Absolonová debutovala roku 1993 albem MONIKA, které interpretce vyneslo o rok později nominaci na českou Gramy v kategorii objev roku, v témže roce vyšlo album DÁL JEN PŘI MNĚ STŮJ. Za zmínku stojí i účinkování v pražském i bratislavském nastudování muzikálu DRACULA, nebo filmová role čarodějnice ve filmové pohádce PRINC..

celý text o "Monika Absolonová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 569, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Monika Absolonová životosprávu neřeší: Vínečko a cigaretka!

14. 10. 2017 15:03 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová (41) se co se týče životosprávy nedrží moc zkrátka. Když naposled vyrazila do společnosti na divadelní premiéru, popíjela vínečko a kouřila jednu cigaretu za druhou.

Absolonová jde tvrdě za svým! Snoubenec má smůlu

2. 6. 2017 15:03 zobrazit článek
Monika Absolonová po boku Tomáše Horny jenom kvete. Jejich Tadeáš roste a člověk y řekl, že na jejich plánovanou svatbu pomalu nastává ten správný čas. Jenže oblíbená zpěvačka si myslí něco docela jiného.

Nové Pampers naštvaly i zpěvačku Absolonovou. Firma vrací rodičkám peníze

5. 4. 2017 21:03 zobrazit článek
Prosakují, lepí se dětem na pokožku, špatně odvádí vlhkost a zapáchají ještě před použitím. S takovými stížnostmi přišli někteří rodiče k inovovanému modelu plenek Pampers. Společnost, i přes to, že chybu odmítá, vyšla pár maminkám vstříc a vrátila jim peníze. Některé zákaznice ovšem firma zřejmě nadobro ztratila. Mezi jinými i zpěvačku Moniku Absolonovou.

Monika Absolonová: Kdybych věděla, že je ženatý, nic si s ním nezačnu

19. 3. 2017 3:01 zobrazit článek
Zpívala ve sborech muzikálů a půjčovala si peníze od maminky. Když se vypracovala, neměla štěstí v soukromí. V tom život Moniky Absolonové kopíruje osud titulní hrdinky muzikálu Funny Girl, kterou nastudovala už potřetí. Dnes má úspěch, muže i dítě. Další články k tématu:

Šťastné a veselé celebrity u stromečku: Grossová podruhé bez manžela, Rezková pila pivo

27. 12. 2016 10:49 zobrazit článek
Šťastné a veselé na sto způsobů. Tak prožily Vánoce naše celebrity. Monika Absolonová se málem uvařila u trouby, Šárka Rezková zapíjela deprese pivem a v rodině zesnulého expremiéra Stanislava Grosse se vzpomínalo u hrobu. Každý si je užil, ale hlavně se nezapomněl pochlubit na sociální síti.

Absolonová o Štědrém dnu se synem Tadeášem: Dáme mu košili, zatím je tlusťounký

23. 12. 2016 18:58 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová (40) je známá milovnice Vánoc. A teď, když má po svém boku partnera Tomáše Hornu a synka Tadeáše, všechno prožívá intenzivněji a těší se. Jak bude probíhat Štědrý večer a co říká svátečně naladěná Monika na smutné události posledních dní?

Absolonovou málem kleplo! Podívejte se, co strašného provedl tatínek Horna se společným synem

17. 3. 2017 16:30 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová (40) se sem tam pochlubí snímkem svého syna. Podle toho lze mapovat, jak její potomek roste jako z vody. Jenže teď se stalo něco, co opravdu nečekala. Tatínka Tomáše Hornu nechala se synem samotného a podle toho to taky dopadlo...

První premiéra Absolonové po mateřské: Stihla zhubnout do kostýmu!

25. 2. 2017 15:57 zobrazit článek
Slzy štěstí měla na krajíčku Monika Absolonová (40) při děkovačce na muzikálu Funny Girl, který měl včera slavnostní premiéru. Zpěvačka byla šťastná, že opět stojí na divadelních v hlavní roli a navíc v kostýmu, do kterého se chtěla vejít.

SOUTĚŽ: Vydejte se za kulturou. Máme pro vás lístky na muzikál Funny Girl

3. 4. 2017 15:43 zobrazit článek
Funny girl v hlavní roli s Monikou Absolonovou má spád, hraje se i na rampě mezi diváky, mezi sedadly. Zajímavá je i dvoupatrová scéna a živě hrající osmnáctičlenný orchestr. Pro vás máme dvě vstupenky.

SOUTĚŽ: Vydejte se za kulturou. Máme pro vás lístky na muzikál Funny Girl

3. 4. 2017 15:43 zobrazit článek
Funny girl v hlavní roli s Monikou Absolonovou má spád, hraje se i na rampě mezi diváky, mezi sedadly. Zajímavá je i dvoupatrová scéna a živě hrající osmnáctičlenný orchestr. Pro vás máme dvě vstupenky.

Absolonová vnuka neukáže: Jako bych ho předhodila medvědům!

20. 3. 2017 13:34 zobrazit článek
Nenávist mezi zpěvačkou a jejím otcem trvá dál. Moniku neobměkčil ani fakt, že se stala matkou. Co si asi ti dva museli udělat tak hrozného, že spolu tolik let ani nepromluví? A když, tak jen ve zlém, hodně zlém ...

Ondřej Sokol prozradil, v čem je mistr světa!

19. 3. 2017 15:24 zobrazit článek
Známe jej jako moderátora populární show Tvoje tvář má známý hlas, anebo jako herce z divadla, filmů a seriálů. Ne každý už ale ví, že Ondřej Sokol (45) je také zkušeným režisérem. A že kromě činoher režíruje i muzikály! Tím posledním je Funny Girl v divadle Studio DVA, který tu nazkoušel s Monikou Absolonovou a Romanem Zachem. Jak se známý moderátor a herec cítí v kůži režiséra a jak zvládá neskutečný zápřah? To přímo záhy po premiéře prozradil v rozhovoru pro Nedělní Aha!.

Monika Absolonová: Kdybych věděla, že je ženatý, nic si s ním nezačnu

19. 3. 2017 3:03 zobrazit článek
Zpívala ve sborech muzikálů a půjčovala si peníze od maminky. Když se vypracovala, neměla štěstí v soukromí. V tom život Moniky Absolonové kopíruje osud titulní hrdinky muzikálu Funny Girl, kterou nastudovala už potřetí. Dnes má úspěch, muže i dítě. Další články k tématu:

Monika Absolonová (40) chce další dítě: Brala bych to víc než svatbu!

2. 6. 2017 19:55 zobrazit článek
V devětatřiceti letech porodila prvního syna, po druhém dítěti Monika Absolonová (40) nesmírně touží. Dokonce tak, že by kvůli němu oželela i svatbu s hokejistou Tomášem Hornou (36).

Spíš než po svatbě toužím po dalším dítěti, říká Absolonová

1. 6. 2017 19:39 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová (40) si díky mateřství a spokojenému vztahu užívá života plnými doušky. Už není prý workoholikem, který zapomíná na soukromí. Díky synovi nyní umí práci i odmítat. Další články k tématu:

Spíš než po svatbě toužím po dalším dítěti, říká Absolonová

1. 6. 2017 18:02 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová (40) si díky mateřství a spokojenému vztahu užívá života plnými doušky. Už není prý workoholikem, který zapomíná na soukromí. Díky synovi nyní umí práci i odmítat. Další články k tématu:

Gratulujeme! Absolonová a Horna mají obrovský důvod k radosti

26. 5. 2017 15:00 zobrazit článek
Monika Absoloná má obrovskou radost z úspěchu partnera Tomáše Horny. Její hokejista totiž úspěšně složil maturitní zkoušku.

Přítel Moniky Absolonové Tomáš Horna u maturity: Tušíte, jak dopadl?

24. 5. 2017 16:03 zobrazit článek
Hokejista Tomáš Horna (36) měl dneska náročný den, čekala ho maturita. Jeho partnerka Monika Absolonová (40) mu držela všechny palce a v posledních dnech mu byla obrovskou podporou. Jak u zkoušky dopadl?

Proti Monice Absolonové bych byl za čučkaře, říká Ladislav Frej

22. 5. 2017 12:01 zobrazit článek
U divadla je už šestašedesát let, na televizi se příliš nedívá a občas prý nemůže usnout, protože se dohaduje s politiky. O tom, jak vzniká nezapomenutelná role, má ale Ladislav Frej jasno. „Musí se propojit několik věcí: dobrá parta, dobrý režisér i skvělá role. Člověka to nabudí a nastartuje tak, že se rozběhne jako v Chuchli,” usmívá se.

Celebrity na síti: Jak odpočívá Dara Rolins? A proč se potí Monika Absolonová?

20. 5. 2017 7:22 zobrazit článek
Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?

Monika Absolonová překvapila: Co dělala s bývalými milenci po rozchodu?

5. 5. 2017 9:33 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová (40) přiznala, že žádný rozchod pro ni nebyl příjemný, ale se všemi svými expartnery má pořád dobrý vztah. Dokonce pro ně a jejich nové přítelkyně jeden čas vařila.

Nešťastná Monika Absolonová: Přišla o prestižní cenu Thálie

5. 5. 2017 7:34 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová (40) má pořádnou smůlu. Držitelka Thálie už se získanou cenou nikdy nepochlubí. Co se stalo?

Monika Absolonová slaví. Dostala nečekaný dárek, o který ji na jaře připravil syn!

27. 9. 2017 16:47 zobrazit článek
Tak tohle Monika Absolonová skutečně nečekala (41). Před několika dny po představení Funny Girl dostala další cenu Thálie! Na jaře totiž o skleněnou vázu, kterou v roce 2011 získala právě za Funny Girl, přišla.

„Jedna přes plínu je někdy lepší než domlouvání,“ říká Monika Absolonová

22. 9. 2017 12:14 zobrazit článek
Celý život hledala nějaký nedefinovatelný pocit štěstí a uspokojení. Ve vztazích, práci, zábavě. Nebylo to ale ono. Dočkala se téměř před čtyřicítkou. Ten vysněný pocit naplnění, o který usilovala, ...

Monika Absolonová se těší na Festival úsměvů Rádia Impuls

20. 8. 2017 12:03 zobrazit článek
Naším dnešním hostem na lince je známá zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová...

Dnes vychází nejbarevnější Maminka letošního roku. S Monikou Absolonovou na titulce!

17. 8. 2017 9:01 zobrazit článek
Tak tuhle titulku v trafikách jen tak nepřehlédnete. Nejenže hýří barvami, ale její tváří je zpěvačka Monika Absolonová se synem Tadeášem.

Absolonová bojuje za týranou Hůlkovu ex: Tohle si prosím přečtěte!

26. 7. 2017 13:13 zobrazit článek
Zpěvačka Monika Absolonová má dobré srdce! Ukázala totiž, že jí není lhostejný osud Adély Šeďové, jedné z našich nejznámějších muzikálových tanečnic. Zdá se totiž, že její spokojené manželství, bylo jen přetvářka. Alespoň to tak podle dostupných informací vypadá.

Absolonové zkažené léto: Injekce a masti!

24. 7. 2017 12:04 zobrazit článek
Chtěla si užívat letních radovánek s přáteli a synem, ale místo toho skončila Monika Absolonová (40) na pohotovosti. Co se tedy oblíbené zpěvačce přihodilo?

Obžerství Absolonové: Jsem prostě prase!

13. 7. 2017 12:02 zobrazit článek
Monika Absolonová (40) se po porodu syna Tadeáše usilovně snaží zhubnout. A zdá se, že to, co jí v jejím úsilí brání je hlavně ona sama, alespoň už si to uvědomila.

Jak přes kopírák! Monika Absolonová chtěla vypadat jako Emma Smetana. Krize středního věku?

6. 7. 2017 16:25 zobrazit článek
Monika Absolonová by asi ráda zpět své mládí... Jak jinak si totiž vyložit divoké vlasové kreace, které předvádí?

 Články 1-30 z celkových 569, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.