Aleš Brichta

Aleš Brichta

Zpěvák/Zpěvačka

Narodil se 9. srpna 1959 v Praze. S hudbou začínal ještě ve školních lavicích. Nejprve jej ovlivnila americká country. Jako by hudba drsných chlapíků předznamenala jeho pozdější vývoj a směr. V pubertě přičichl k rockové hudbě a později vedle studia na vysoké škole ekonomické postupně vystřídal několik skupin. Mihl se v Kentauru, Projektilu, aby ..

celý text o "Aleš Brichta"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 130, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Jednooký rocker Aleš Brichta míří do chomoutu: Prozradil detaily i termín svatby!

24. 3. 2016 14:20 zobrazit článek
Sex, drogy a rock’n’roll. Takový je bouřlivý život zpěváka Aleše Brichty (56), kterého málokdo zkrotí. Podařilo se to až Polce Joanně Pawliszynové (33). Rocker ji požádal o ruku a prozradil detaily svatby.

Aleš Brichta Project - Anebo taky datel

11. 3. 2016 1:04 zobrazit článek
Aleš Brichta je, ať se to někomu líbí nebo ne, legenda české metalové scény. Jeho zpěv a texty utvářely metalové generace a jeho jméno už bude navždy spojováno s kapelou ARAKAIN. Pravda je, že po jeho odchodu z ARAKAIN kvalita jeho nahrávek kolísala, ale nakonec tak nějak vždy našel pevnou půdu pod nohama.

Aleš Brichta se zastal Miloše Zemana. Ale takovými slovy... Neukazujte je dětem

10. 3. 2016 14:58 zobrazit článek
Populární zpěvák Aleš Brichta se na svém facebookovém profilu zastal prezidenta Miloše Zemana.

Brichta vs. Rejžek: Drsná hádka plná nadávek a kopanců - ústřední téma kolaborace

1. 1. 2016 16:46 zobrazit článek
Internet byl mezi svátky svědkem další epické hádky. Tentokrát se odehrála mezi zpěvákem Alešem Brichtou a kritikem Janem Rejžkem. Nadávky toho nejdrsnějšího typu létaly od obou stran - a co byl ústřední problém? Kolaborace s komunisty a Brichtovo oblíbené téma, uprchlíci.

Drsná hádka Brichty a Rejžka: Ty č*ráku, ty estébáku, ty kolaborante, zalez do Konvičky

1. 1. 2016 16:59 zobrazit článek
Internet byl mezi svátky svědkem další epické hádky. Tentokrát se odehrála mezi zpěvákem Alešem Brichtou a kritikem Janem Rejžkem. Nadávky toho nejdrsnějšího typu létaly od obou stran - a co byl ústřední problém? Kolaborace s komunisty a Brichtovo oblíbené téma, uprchlíci.

To bychom byli v prdeli. Kokote... Jan Rejžek naťukal cosi o Danu Landovi, Aleši Brichtovi a dalších tématech

30. 12. 2015 16:08 zobrazit článek
Někdejší hvězda televizní Katovny a nyní peprný glosátor na Twitteru se po Vánocích opět dostává do formy. Jeho nejnovější twitterové šlehy míří na hudebníka Aleše Brichtu, který po prezidentském vánočním poselství zaujal národ obranou Miloše Zemana, během které doporučil jeho kritikům, ať jdou raději „tam, kde šukají domácí zvířata“.

Lidi nejsou pitomci, hájil rocker Brichta nápad hlasovat o odchodu z EU

12. 1. 2016 19:11 zobrazit článek
Spor o referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie zaměstnal v úterý Sněmovnou. Dorazili tam podporovatelé přijetí zákona, který by takové hlasování umožnil. „Občani nejsou pitomci,“ řekl poslancům rocker Aleš Brichta. Když někdo tvrdí, že odchod z EU by vedl ke kolapsu, tak je to podle něj nesmysl. Lidé mu bouřlivě tleskali. Další články k tématu:

Lidi nejsou pitomci, hájil rocker Brichta nápad hlasovat o odchodu z EU

12. 1. 2016 18:35 zobrazit článek
Spor o referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie zaměstnal v úterý Sněmovnou. Dorazili tam podporovatelé přijetí zákona, který by takové hlasování umožnil. „Občani nejsou pitomci,“ říkal poslancům rocker Aleš Brichta. Když někdo říká, že odchod z EU by vedl ke kolapsu, tak je to podle něj nesmysl. Lidé mu bouřlivě tleskali. Další články k tématu:

SPD a 3000 lidí na demonstraci požadují předčasné volby

6. 2. 2016 17:19 zobrazit článek
Právě probíhá velká demonstrace na Václavském náměstí, které se účastní čelní představitelé hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a další významní hosté: Wolfgang Jung (představitel rakouské parlamentní strany FPÖ), Aleš Brichta, Ivan Vyskočil, Jan Veleba (senátor, předseda SPO), Pepa Nos a další.

Televizní pořad dopadl dobře. Diskutující si nenafackovali

5. 2. 2016 9:29 zobrazit článek
Výhradně v sestavě mužů ze Sněmovny Jan Bartošek a Tomio Okamura, dále z různých názorových skupin Miroslav Zámečník a Vít Jedlička a z lidu Aleš Brichta a Ivo Petřík byl první únorový čtvrtek odvysílaný pořad na ČT Máte slovo. O čem v něm šlo?

"Jakou hodnotu má znásilnění jedné české dívky?" Okamura se u Jílkové pustil do EU, uprchlíků i oponenta z publika

4. 2. 2016 23:55 zobrazit článek
Předseda strany Svoboda a přímá demokracie pálil v pořadu Máte slovo moderátorky Michaely Jílkové do EU i do uprchlíků. Sekundovali mu zpěvák Aleš Brichta a zakladatel Liberlandu Vít Jedlička. Shodli se na tom, že by bylo nejlepší vystoupit z EU a chránit si hranice. Místopředseda sněmovny Jan Bartošek (KDU-ČSL) pak poslance rovnou obvinil, že vyzývá Českou republiku k páchání zločinů proti lidskosti. A to nebylo zdaleka všechno.

DEMONSTRACE: NE RADIKÁLNÍMU ISLÁMU!

27. 1. 2016 2:15 zobrazit článek
NE NEZÁKONNÝM IMIGRANTŮM! ANO REFERENDU O VYSTOUPENÍ Z EU! ANO BEZPEČNÉ ZEMI! SPOLU S VÁMI PŘIJDOU: TOMIO OKAMURA, IVAN VYSKOČIL,ALEŠ BRICHTA, RADIM FIALA,PEPA NOS, JAROSLAV HOLÍK A DALŠÍ

Ze 17. listopadu zmizel Opletal, nahradily ho křičící tlupy v ulicích

19. 11. 2015 17:17 zobrazit článek
Kdo si chtěl najít záminku, aby exhiboval letos 17. listopadu v ulicích, zjevně si ji našel. Nemám nic proti právu demonstrovat a projevovat své názory hlasitě na veřejnosti, ale právě výročí revoluce si zasloužilo důstojnější a klidnější průběh. Místo toho se přišli na protest antiislamistů na legendární Albertov vypovídat prezident Miloš Zeman a docent Martin Konvička. Jinde v metropoli řádil Tomio Okamura a zpěvák Aleš Brichta.

Brichta by už zase věšel a Klára by vyzbrojovala obyvatelstvo. My ty mašíbl nemít .... *AKTUALIZOVÁNO*

19. 11. 2015 17:25 zobrazit článek
Jestli jste snad "multikulturní sluníčka", tak o vás má Aleš Brichta jasno. On má tedy už dlouho trochu zatměno, ale o to více má jasno. (autor: Daniel Dočekal)

Opilý Brichta jako bojovník proti běžencům? Chřipka, hájí ho Okamura

23. 10. 2015 5:43 zobrazit článek
Vrávoral, podpírali ho, zadrhával se, mluvil sprostě a někdy i beze smyslu. Na demonstraci proti uprchlíkům vystoupil zpěvák a odpůrce islámu Aleš Brichta. A podle některých svědků byl opilý. Video z akce ukazuje, že na pódium dovrávoral jen s pomocí poslance Tomia Okamury, který ho podpíral, v projevu se pak zadrhával, mluvil sprostě a jeho promluva často nedávala smysl. Okamura tvrdí, že byl Brichta indisponován kvůli chřipce. Blesk.cz ho ale opakovaně přistihl při lži.

Bude hůř. Uprchlíci nás vyženou, nechal se slyšet kontroverzní umělec

22. 9. 2015 13:08 zobrazit článek
Hudebník Aleš Brichta již nějakou dobu na svém facebookovém profilu upozorňuje na nebezpečí, která pro naši společnost znamenají uprchlíci. Ve svém nejnovějším komentáři rocker zcela propadl skepsi a o budoucnosti Evropy už nadále nemá valného mínění.

[OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ] Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo

2. 1. 2016 0:02 zobrazit článek
Autor: Int1m1thy Předmět příspěvku: Re: Imigranti, uprchlíci a vše okolo Napsal: pát 01.1.2016, 22:01 Ostrá slova padla z úst hudebního kritika Jana Rejžka na zpěváka Aleše Brichtu. Vše začalo před třemi dny, kdy se Rejžek pustil do Brichty za to, že se zastal hlavy státu prezidenta Miloše Zemana za jeho vánoční poselství, kdy doporučil jeho kritikům, ať jdou raději tam, kde šukají domácí zvířata. A ja dodam !

Koncert k vydání nového alba Anebo taky datel

4. 9. 2015 12:20 zobrazit článek
Aleš Brichta se svou kapelou zahrají 8.října ve 20:00 v pražské Retro music hall koncert k vydání nového alba Anebo taky datel. Nové album, které Brichta natočil se svou současnou kapelou Aleš Brichta Project, se snaží vymanit z pop-rockové škatulky, do které si lidé právem někdejšího frontmana Arakainu zařazují. Tentokrát se populární zpěvák rozhodl vrátit ke svým „tvrdším“ kořenům. Vstupenky v předprodeji za 250kč. Info: http://jdem.cz/btqju7

Uprchlíci rozdělují Česko: Rocker Aleš Brichta se bojí hrdlořezů z Islámského státu

21. 9. 2015 15:09 zobrazit článek
Češi proti Čechům. Uprchlická krize rozděluje svět, Evropu i jednotlivé národy. Platí to i pro nás. Zatímco jedni jsou ochotní uprchlíka šoupnout i do své manželské postele, jiný by je hnal svinským krokem co nejdál od českých hranic. Kdo jsou ti JEDNI a kdo ti DRUZÍ? Na tuto otázku vám odpovíme hned dvěma rozhovory. S rockerem Alešem Brichtou, který je zásadně proti uprchlíkům, a s Lucií Trlifajovou z pražského Multikulturního centra.

Prekvapivé obvinenie Kanyeho Westa: Vraj ukradol pieseň... Maďarskému hudobníkovi!

24. 5. 2016 19:35 zobrazit článek
BUDAPEŠŤ - Maďarský hudobník Gábor Presser zažaloval amerického rappera a producenta Kanyeho Westa za údajné plagiátorstvo. V žalobe, ktorú podal v piatok na súde v New Yorku, uviedol, že tretina Westovej skladby New Slaves z albumu Yeezus (2013) je neautorizovaná kópia jeho piesne Gyöngyhajú lány (v češtine známa ako Dívka s perlami ve vlasech od Aleša Brichtu, pozn. SITA).

Jednooký rocker Aleš Brichta (56): Ošklivě si poranil zdravé oko!

29. 3. 2016 21:08 zobrazit článek
Někdejší člen kapely Arakain Aleš Brichta (56) se bude v létě ženit a nezapírá, že do chomoutu se žene z pragmatismu!

Umělec Vilém Čok: Uprchlická krize může rozložit a následně zničit Evropu, protože takové ohromné množství lidí nezvládne

9. 11. 2015 12:09 zobrazit článek
Po Aleši Brichtovi se proti uprchlíkům vymezil další muzikant – Vilém Čok. Podle něj není multikulturní společnost životaschopná, jak se můžeme přesvědčit ve světových dějinách. „Braňme se,“ vyzývá český národ.

Přijdou mě podpořit umělci, chlubí se Okamura na Facebooku. Kteřípak?

2. 11. 2015 16:28 zobrazit článek
„Mega demonstraci“ za naši kulturu a bezpečnou zem svolává lídr hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura na druhou hodinu odpoledne na úterý 17. listopadu na pražské Václavské náměstí. Okamura to oznámil na svém facebookovém profilu s tím, že kromě něj na shromáždění vystoupí herec Ivan Vyskočil, písničkář Pepa Nos, senátor Jan Veleba, hudebníci Aleš Brichta a Slávek Janda.

Kauza Ortel: Postaví se Kocáb s Čokem na jedno pódium?

18. 1. 2016 16:09 zobrazit článek
Stejně jako vztah k uprchlíkům rozděluje veřejnost v celé EU, rozděluje i českou hudební scénu. A to, co je “norma”, se mění každým dnem. Sociální sítě zaplavil plakát zvoucí na “Megakoncert”, který se má konat 8. dubna v Liberci. Hlavní hvězdou je zde skupina Ortel a spolu s ní formace Aleš Brichta Project, Nová růže Viléma Čoka a Oty Balage a lokální Big Dog. Megakoncert lze chápat jako výrazný signál, že se cosi na naší hudební scéně mění.

Odchod z EU nezpůsobí kolaps, hřímal Brichta. Okamura přesto s návrhem narazil

12. 1. 2016 20:44 zobrazit článek
Tomio Okamura se radoval, leč marně. Konečně se dostalo na projednávání jeho návrhu na vyhlášení referenda o vystoupení Česka z EU. Jenže Sněmovní petiční výbor v úterý nepodpořil tenhle požadavek Okamurova opozičního hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Nepomohlo ani přimlouvání zpěváka Aleše Brichty, inženýra ekonomie, jak sám sebe během lobbování za Okamurův návrh nazval.

Rocker Aleš Brichta (56): Kolaps organismu!

6. 1. 2016 7:01 zobrazit článek
Nový rok pro něj nezačal vůbec dobře! Aleši Brichtovi (56) se v noci na včerejšek udělalo zle, a tak ho přítelkyně Joanna odvezla do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí.

Rocker Aleš Brichta (56) skončil v nemocnici. Pak řekl, co se mu stalo!

6. 1. 2016 10:19 zobrazit článek
Pro rockera Aleše Brichtu (56), jednoho z nejhlasitějších odpůrců uprchlíků, nezačal Nový rok vůbec dobře. V noci na včerejšek totiž musel být odvezen do nemocnice.

Sluníčkáři, vy grázlové. Rocker Aleš Brichta se už vážně naštval. Neuvěříte, co odpůrcům prezidenta poradil

27. 12. 2015 12:51 zobrazit článek
Zpěvák Aleš Brichta se na svém profilu na Facebooku rozohnil kvůli žalobě, kterou chce na prezidenta Zemana podat zástupce iniciativy Proti projevům nenávisti Jan Cemper, kvůli prezidentově projevu a mylným informacím, které v něm uvedl. Brichtu to nenechalo klidným a jal se všechny odkázat do příslušných mezí.

Zpěvák Brichta znovu vypustil páru: Jak je mi líto uprchlíků, kteří nenávidí Vánoce a musí se spokojit jen s bifteky!

24. 12. 2015 12:30 zobrazit článek
Zpěvák Aleš Brichta, který dlouhodobě vystupuje jako odpůrce tak zvaných sluníčkářských aktivit v podobě příjímání uprchlíků do země, si opět provokativně ulevil na jejich adresu na svém Facebooku. A vzpomněl si přitom na vtip o někdejším komunistickém prezidentovi Gustávu Husákovi.

Brichta o koncertu s Ortelem: Polili nám kulturák kyselinou

21. 12. 2015 15:29 zobrazit článek
Zpěvák Aleš Brichta tvrdí, že někdo polil kyselinou kulturní dům, kde má v pondělí vystoupit spolu s Tomášem Ortelem. Policie informaci nepotvrdila, majitel objektu jen částečně. Brichta i Ortel se ostře vymezují proti uprchlíkům.

 Články 1-30 z celkových 130, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.