Aleš Brichta

Aleš Brichta

Zpěvák/Zpěvačka

Narodil se 9. srpna 1959 v Praze. S hudbou začínal ještě ve školních lavicích. Nejprve jej ovlivnila americká country. Jako by hudba drsných chlapíků předznamenala jeho pozdější vývoj a směr. V pubertě přičichl k rockové hudbě a později vedle studia na vysoké škole ekonomické postupně vystřídal několik skupin. Mihl se v Kentauru, Projektilu, aby ..

celý text o "Aleš Brichta"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 185, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

FOTO Okamura do vlády? Toto se dělo, když SPD slavila volební triumf. Je to zásadní a nevídané

21. 10. 2017 21:05 zobrazit článek
Volební výsledky naznačují, že drtivým vítězem voleb bude Andrej Babiš se svým hnutím ANO. Čtvrtý skončí Tomio Okamura s hnutím Svoboda a přímá demokracie (SPD). Předseda hnutí se krátce před pátou hodinou odpoledne postavil před novináře a poděkoval půl milionu lidí, že se postavili za myšlenku přímé demokracie. A pak se dostal ke slovu zpěvák Aleš Brichta...

Nemocný Brichta gratuloval Okamurovi: Pro členy SPD zpíval hymnu!

21. 10. 2017 21:01 zobrazit článek
Lídr SPD Tomio Okamura (45) má důvod k radosti, o které se mnoha lidem nesnilo ani ve (zlém) snu. Jeho strana se dostala do Poslanecké sněmovny a pogratulovat mu na tiskovou konferenci přišel i přes své podlomené zdraví rocker Aleš Brichta (58), který si se členy strany zazpíval státní hymnu!

Zazpívat si Želvu v Americe byl úžasný zážitek, vzpomíná Petr Janda

30. 4. 2017 21:00 zobrazit článek
Není běžné, aby se hudebník, který je tváří, hlasem a autorem výrazné kapely jako Olympic, zároveň věnoval sólové tvorbě. Petr Janda však vydal dvě vlastní desky a na jeho „best of“ Ještě držím pohromadě se dostaly i duety s Alešem Brichtou či dcerou Martou. Další články k tématu:

Svinstvo, nadával Aleš Brichta na Davida Kollera. Ten mu včera zatelefonoval

24. 11. 2016 9:09 zobrazit článek
Volal mi David Koller, oznámil rocker Aleš Brichta. Toto si prý s kolegou zpěvákem řekli.

Pódiové sestavy slavných českých kytaristů - Zbyněk Haase

20. 9. 2016 18:10 zobrazit článek
Zbyněk Haase, člen kapely Aleš Brichta Project, patří k těm kytaristům, jejichž stylový záběr je velice široký. Najdete ho jak na rockových pódiích, tak i třeba za katedrou jeho vlastních kytarových kurzů (od roku 2001 učí na ZUŠ v Chabařovicích), a ale také i v divadle, ...

O peníze okradl i Aleše Brichtu: Po podvodníkovi policie pátrá už rok a půl

13. 9. 2016 10:07 zobrazit článek
Po tomhle podvodníkovi policie pátrá už od dubna loňského roku. Na svědomí má Vladimír Fiřt (58) hned několik lidí, které připravil o stovky tisíc korun. Mezi nimi je i hudebník Aleš Brichta, který mu naletěl jak v profesním, tak v osobním životě.

Svatby roku 2016: Gregorovi, Marie Rottrová i Aleš Brichta

4. 12. 2016 6:02 zobrazit článek
Konec roku se blíží a nastal čas pro shrnutí: kdo ze slavných do toho letos praštil? Komu se podařilo svatbu utajit? Která ze slavných žen byla podle vás nejkrásnější nevěstou?

Rocker Brichta o Okamurovi: Tomíka znám jako dvanáctiletého, chodil na nás do kotle

26. 8. 2016 10:25 zobrazit článek
Zpěvák Aleš Brichta (57) a politik Tomio Okamura (44) spolu sdílí mnoho názorů. Hlavně těch o uprchlické krizi. Muzikant prozradil, kde se s Okamurou seznámili, co je spolu spojuje a co na jeho názory říkají jeho kolegové z branže.

Brichta: Vymírající Evropu nezachrání imigranti, ale změna myšlení žen

25. 8. 2016 0:49 zobrazit článek
Ti, kteří nevidí nebezpečí v příjímání imigrantů, jsou podle něj vlastizrádci, kolaboranti nebo prodejní hajzlové. Rocker Aleš Brichta (57) se vytrvale vymezuje vůči politice Angely Merkelové a islámu. "Určitě není řešení nahnat sem nějaké přistěhovalce, kteří tady budou plodit děti," říká v rozhovoru pro Magazín DNES. Další články k tématu:

Křížek, Brichta, Tanja. Legendy heavy metalu vystoupí v plzeňském depu

28. 11. 2016 18:39 zobrazit článek
Osobnosti, které stály u zrodu českého heavy metalu, vystoupí 3. prosince v plzeňském areálu Depo 2015. Hosty Ladislava Křížka a kapely Citron budou například zpěvačka Tanja či Aleš Brichta. Další články k tématu:

Aleš Brichta o divné fobii své ženy!

28. 8. 2016 13:05 zobrazit článek
Brichta se rozpovídal o tom, jak Evropa vymírá, a měli bychom podporovat rodiny s dětmi. Sám k tomu ale přispět nehodlá. S manželkou Joannou žádné potomky nechtějí.

Nechystá Aleš Brychta hit Evropo, píchej?

27. 8. 2016 9:04 zobrazit článek
Další hudebník se přestal držet své kytary a vyjadřuje se k imigrační krizi. Aleš Brichta se rozhodl poučovat národ, a dopadá ta, jako kdybych já začal zpívat. Anebo je také možné, že Brichta brzy začne kopírovat Olivii Žižkovou.

Nechystá Aleš Brichta hit Evropo, píchej?

27. 8. 2016 11:53 zobrazit článek
Další hudebník se přestal držet své kytary a vyjadřuje se k imigrační krizi. Aleš Brichta se rozhodl poučovat národ, a dopadá ta, jako kdybych já začal zpívat. Anebo je také možné, že Brichta brzy začne kopírovat Olivii Žižkovou.

Tahle sviňárna se ti vrátí! David Koller utnul koncert Aleši Brichtovi a ten soptí. Důvod: Uprchlíci

22. 11. 2016 7:15 zobrazit článek
Spory kolem uprchlíků přecházejí i do umělecké sféry. A to poměrně výrazně. Zpěvákovi Aleši Brichtovi nyní přeložili koncert. A jak on uvádí, stojí za tím jiný zpěvák – David Koller.

Brichta přichází o zrak: Jedno oko ztratil při nehodě, druhé mu pomalu slepne

14. 11. 2016 21:48 zobrazit článek
Už 40 let vidí jen na pravé oko. Rocker Aleš Brichta (57) přišel při autonehodě o jedno oko a teď má velké potíže i s tím druhým. Pomalu tedy přichází o zrak úplně.

Smutné přiznání rockera Brichty: Slepnu na jediné oko!

14. 11. 2016 9:04 zobrazit článek
Rocker Aleš Brichta (57) už 40 let vidí jen na pravé oko, o druhé přišel při autonehodě. Teď má ale velké potíže i s pravým okem a už skoro nevidí!

Z hovna bič neupletou, primitivové, spílá Aleš Brichta kolegům umělcům. A sděluje, jak se prý říká Kalouskovi

7. 11. 2016 16:01 zobrazit článek
ROZHOVOR „Hyenismus a smutný obraz naší politické scény.“ Jenže, jak říká zpěvák Aleš Brichta, „z hovna bič neupletou“. V rozhovoru pro ParlamentniListy.cz se vyjadřuje Brichta k vystupování ministra kultury Daniela Hermana, který podle něj shodil práci a diplomatické úsilí svých spolupracovníků přes palubu a udělal z celého státu podrazáky a kašpárky. Vysvětlil i to, proč šéfovi TOP 09 prý v Poslanecké sněmovně přezdívají Korek.

Zazpívat si Želvu v Americe byl úžasný zážitek, vzpomíná Petr Janda

30. 4. 2017 21:03 zobrazit článek
Není běžné, aby se hudebník, který je tváří, hlasem a autorem výrazné kapely jako Olympic, zároveň věnoval sólové tvorbě. Petr Janda však vydal dvě vlastní desky a na jeho „best of“ Ještě držím pohromadě se dostaly i duety s Alešem Brichtou či dcerou Martou. Další články k tématu:

Originální hudební CD - 1 450

4. 4. 2017 3:02 zobrazit článek
PRODÁM - stojan plný originál hudebních CD - dohromady už zbývá jen posledních 29kusů , ještě i s krabičkami - např. = Kabát,Aleš Brichta,Lahvátor,Jiří Štaidl,Richard Müller,Vašo Patejdl,Kamélie,Rammstein,Scooter,E-Type,Vang elis,Jean Michel Jarre,Mr ...

Rebelové Citron, Doležal a Brichta vzpomínali. Jenom nostalgie to ale nebyla

7. 12. 2016 10:28 zobrazit článek
Souboj Rebelů Tour 2016 dorazilo do Prahy. Pro nemoc chyběl Jaroslav Albert Kronek, jenž měl zpívat písničky skupiny Kern, nicméně Citron, Miloš Dodo Doležal a Aleš Brichta vystoupili. Vzpomínalo se hlavně na osmdesátá léta.

Aleš Brichta je vážně nemocný! Několik mrtvic a hematom v hlavě

16. 10. 2017 18:01 zobrazit článek
Rocková legenda Aleš Brichta (57) přiznal vleklé zdravotní problémy, které mu způsobilo kouření. I když ho závislost dostala několikrát do nemocnice, stále si zapaluje jednu od druhé.

Do klubu čtyřicátníků vstoupí Petr Bende!

6. 8. 2017 7:25 zobrazit článek
V nacházejícím týdnu oslaví narozeniny krom jiných také Eva Pilarová, Ewa Farna nebo Aleš Brichta.

Aleš Brichta podstoupil tajnou operaci. O tom, co mu je, mlčí

10. 6. 2017 21:01 zobrazit článek
Fanoušci kontroverzního rockera Aleše Brichty (57) si mohou oddechnout. Alespoň prozatím. Hudebník podstoupil operaci, ze které měl sám strach. Čeho se ale týkala a co vlastně muzikantovi je, není vůbec jasné.

Rocker Brichta (58) v ohrožení života!

7. 11. 2017 13:11 zobrazit článek
Patří mezi nejznámější české rockery, ale kvůli svému zdravotnímu stavu nemůže vystupovat tak, jak by si představoval. Aleš Brichta (58) je po několika slabých mrtvicích a nyní žije s hematomem v hlavě.

Rocker Brichta (58): O vážných zdravotních problémech!

4. 11. 2017 7:13 zobrazit článek
Dlouho na sobě nedal nic znát. A náročnou operaci mozku se dokonce snažil kamuflovat vtipy, že si nechal zkrátit penis. Až teď šel Aleš Brichta (58) s celou pravdou ven a deníku Aha! přiznal, že ještě nemá tak úplně vyhráno. A své velkolepé plány musel poslat k ledu...

Vážně nemocný rocker Aleš Brichta: Po mrtvičkách prodělal bypass mozku!

4. 11. 2017 22:00 zobrazit článek
Za všechno můžou cigarety. Rocker Aleš Brichta (58) dřív vykouřil až sto cigaret denně, což se výrazně podepsalo na jeho zdraví. Kvůli kouření nedávno prodělal několik mrtviček a nakonec podstoupil i bypass mozku.

Prasata! Okamurův zpěvák Aleš Brichta drsně sjel všechny, kdo jsou proti SPD

24. 10. 2017 13:49 zobrazit článek
ROZHOVOR „Chovali se s odpuštěním jako vepříci. Nebo prostě zjednodušeně Chovali se jako prasata!“ Zpěvák Aleš Brichta sjel novináře nejen kvůli chování, ale i za „debilní otázky“ v den voleb. A že jsou naše volby dobrou zprávou pro Moskvu? „Proboha, jaké Rusko? Co je to za blbost? Evidentně si nějaký bezmozek něco vymyslel, aby byl zajímavý.“ Potěšil ho výsledek TOP 09 a úspěch SPD nebyl pro něj velkým překvapením. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zhodnotil ty, kteří totálně vyhořeli, i ty, kteří z nás udělali „pitomce před celou Evropou“. K případné koalici ANO s SPD uvedl: „Mluvil jsem s Tomiem, ale mám pocit, že vše není postavené na tom, že by nutně museli sedět ve vládě.“

Kdo je ten neznámý mladík s knírem vedle Okamury? Syn, který se za otcovy názory stydí

22. 10. 2017 19:00 zobrazit článek
Tomio Okamura se svým hnutí Svoboda a přímá demokracie skončil na čtvrtém místě v letošních volbách. Získal přes deset procent, a proto má důvod k velké radosti. Na tiskové konferenci občany šokovaly hned dvě věci. Podivně zpívající Aleš Brichta a neznámý mladík s knírkem po Okamurově boku. O koho vlastně šlo?

Největší bizár letošních voleb: Aleš Brichta s vizáží smrtky zazpíval Okamurovi na oslavu vítězství hymnu

22. 10. 2017 0:01 zobrazit článek
Šéf hnutí SPD Tomio Okamura oslavuje. Jeho strana se nejen dostala do Poslanecké sněmovny, ale celkově skončila na čtvrtém místě s 10,76 procenty hlasů. K vítězství mu přišel pogratulovat jeho velký obdivovatel zpěvák Aleš Brichta. Na počest mu zazpíval českou hymnu, ale vypadal u toho dost podivně. Brichta není zrovna v nejlepší zdravotní kondici a jeho vizáži se směje celý český internet. Tohle video je jednoznačně největším bizárem letošních voleb.

VIDEO: SPD slavila. Okamura zpíval hymnu s Brichtou

22. 10. 2017 0:05 zobrazit článek
Strana přímé demokracie v čele s lídrem Tomiem Okamurou překvapila netradičními oslavami svého úspěchu ve volbách. Členové SPD si na tiskové konferenci k výsledkům voleb totiž zazpívali českou hymnu a rovnou v rockovém podání s Alešem Brichtou.

 Články 1-30 z celkových 185, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.