Aneta Langerová

Aneta Langerová

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Aneta Langerová (* 26. listopadu 1986, Říčany) je česká zpěvačka. V červnu 2004 zvítězila v prvním ročníku soutěže Česko hledá SuperStar a v září téhož roku vydala své první album Spousta andělů.
Aneta od šesti let navštěvovala klavír v "Lidové škole umění". V osmi se pak přihlásila na kytaru do sboru Jířího Bardy v Říčanech. Zde kromě hry na..

celý text o "Aneta Langerová"

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 690, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Sněhulák našel v kinech 40 tisíc diváků, Aneta Langerová jen 891 lidí

16. 10. 2017 15:01 zobrazit článek
Slunečnému víkendu vévodil mrazivý Sněhulák. Na premiérový přepis bestselleru, který napsal Jo Nesbo, přišlo přes 40 tisíc zájemců. Naopak domácí novinka 8 hlav šílenství s Anetou Langerovou v roli ruské básnířky zlákala do 39 kin jen 891 lidí. Další články k tématu:

RECENZE: Na vlně radosti Anety Langerové je čirá radost se nést

1. 10. 2017 18:04 zobrazit článek
Zřejmě nebude sporu o tom, že deska Na Radosti, kterou vydala Aneta Langerová v roce 2014, patří mezi nejlepší počiny na tuzemské hudební scéně za několik posledních let. Stejné kvality má i záznam koncertu, který teď vychází na CD a DVD. Další články k tématu:

O hrůzách gulagu se nemusí zpívat prvoplánově tklivě, soudí Vladivojna

4. 10. 2017 18:25 zobrazit článek
Snímek 8 hlav šílenství o osudech ruské básnířky Anny Barkovové je specifický, není to klasický příběh z lágru. Skladatelka Vladivojna La Chia k němu napsala hudbu a filmem se inspirovala i stejnojmenná deska, na které zní Aneta Langerová, Lucie Bílá i Oto Klempíř z J.A.R. Další články k tématu:

Aneta Langerová hraje ruskou básnířku

4. 10. 2017 12:59 zobrazit článek
Ve čtvrtek 12. října vstoupí do kin druhý celovečerní hraný film režisérky Marty Novákové (před jedenácti lety debutovala snímkem Marta) s názvem 8 hlav šílenství. Hlavní roli ruské básnířky Anny Barkovové v něm jako svou první hlavní filmovou postavu ztvárnila zpěvačka Aneta Langerová.

Příběh basnířky Anny Barkovové jsem ani neznala, říká Aneta Langerová o filmu 8 hlav šílenství

23. 9. 2017 16:02 zobrazit článek
Hostem je Aneta Langerová, která patří již několik let mezi nejpopulárnější české zpěvačky. Před dvěma dny pokřtila DVD k CD, které vyšlo před dvěma lety. Za dva týdny také vstupuje do kin film 8 hlav šílenství. Jaká byla její cesta před kameru a stoupne si před kameru i podruhé?

PŘIPRAVUJEME: zpěvačka Aneta Langerová

23. 9. 2017 0:35 zobrazit článek
Hostem je Aneta Langerová, která patří už několik let mezi nejpopulárnější české zpěvačky. Čím si získala rozhlasové symfoniky? Co všechno se naučila od legendární Marty Kubišové? Jak se cítila v roli ruské básnířky ve filmu 8 hlav šílenství? A co teď právě skládá? Moderuje Patricie Strouhalová.

Na náměstí Míru začíná vinobraní, pokračovat bude na Grébovce

22. 9. 2017 12:06 zobrazit článek
Praha - Na pražském náměstí Míru dnes začne dvoudenní vinobraní, které v sobotu vyvrcholí koncertem Anety Langerové na Grébovce. Oba dny program začne ve 14 hodin, skončí ve večerních...

RECENZE: "Na vlně Radosti" Anety Langerové je skvělý koncertní živák

22. 9. 2017 12:03 zobrazit článek
Aneta Langerová nenatáčí studiová alba jak na běžícím pásu a možná i to je jedním z důvodů, proč téměř z každého turné vydá oficiální živák. Mimořádně povedenou poslední řadovku "Na Radosti" tak nemohlo čekat nic jiného než její koncertní ekvivalent. A nutno hned na začátku napsat, že velmi povedený.

Aneta Langerová se představí ve filmu 8 hlav šílenství

14. 9. 2017 21:26 zobrazit článek
Aneta Langerová v hlavní filmové roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet dva let v sovětských lágrech a vyhnanství. Celovečerní film 8 hlav šílenství zpracovává historické dramatické téma nadčasově, na mnoha místech s nadhledem, vtipem, ironií a s výjimečným výtvarným pojetím. (393 slov)

Recenze: 8 hlav šílenství s Anetou Langerovou není špatný film. Jen přecenil své síly

12. 10. 2017 16:32 zobrazit článek
Aneta Langerová by mohla předvést dobrý výkon, to by ovšem nesměla mít tak náročnou roli.

Nová alba: The Killers, Fergie i Aneta Langerová

27. 9. 2017 9:00 zobrazit článek
Podzim tradičně přináší mimo jiné i alba hudebních hvězd. Aktuálně se hlásí například americká skupina The Killers, její krajanka Fergie ve svém druhém sólovém počinu i naše zpěvačky Aneta Langerová nebo Radůza.

Nejhůř mi bylo, když mi nasadili na hlavu mašli, říká Aneta Langerová o natáčení 8 hlav šílenství

25. 9. 2017 7:56 zobrazit článek
Jít přes emoce pro mě byl jediný způsob, jak natáčení filmu 8 hlav šílenství zvládnout.

Nové desky 38/2017 - od Anety Langerové přes The Killers po Těžkýho Pokondra

25. 9. 2017 10:44 zobrazit článek
Tento týden se mohou těšit na žně fanoušci české hudby. Potěší je vánoční Radůza, koncertní Aneta Langerová, stále pikantní duo Těžkej Pokondr, opět rocková Petra Janů či více alternativní Narajama. Světovou scénu pak zastupují Van Morrison, Fifth Harmony, Cut Copy, Cradle Of Filth, The Killers, IAMX a konečně i Fergie.

Odmítat koncerty by bylo rouhání, tvrdí Langerová na vlně radosti

29. 9. 2017 13:57 zobrazit článek
Aneta Langerová vydala koncertní CD a DVD Na vlně Radosti, jímž završuje éru spojenou se svou zatím poslední deskou. Nakonec s ceněným albem Na Radosti spojila tři roky živého hraní. „Netušila jsem to, ale jsem za to ráda,“ říká zpěvačka. Další články k tématu:

O hrůzách gulagu se nemusí zpívat prvoplánově tklivě, soudí Vladivojna

4. 10. 2017 19:10 zobrazit článek
Snímek 8 hlav šílenství o osudech ruské básnířky Anny Barkovové je specifický, není to klasický příběh z lágru. Skladatelka Vladivojna La Chia k němu napsala hudbu a filmem se inspirovala i stejnojmenná deska, na které zní Aneta Langerová, Lucie Bílá i Oto Klempíř z J.A.R. Další články k tématu:

Aneta Langerová: Někdy nacházím v písních nové obrazy

15. 10. 2017 9:50 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová vydala komplet DVD a CD nazvaný Na vlně radosti. Je na něm živý záznam vystoupení v pražském Foru Karlín, kterým v prosinci roku 2016 oslavila dva roky koncertování ke své úspěšné desce. Na stejné místo se letos vrátí, v Karlíně se 3. prosince představí se svou kapelou za doprovodu SOČR. O tři dny později bude poslední část turné k aktuálnímu albu Na Radosti pokračovat v Říčanech. V rozhovoru také prozradila, proč přijala hlavní roli ve filmu 8 hlav šílenství.

RECENZE: Křižáčkova sestřička. 8 hlav šílenství je jen teatrální koláž

12. 10. 2017 9:03 zobrazit článek
Distributor říká filmu 8 hlav šílenství, ve kterém herecky debutuje Aneta Langerová, „netradiční životopis“ ruské básnířky Anny Barkovové. „Netradiční“ je však jen opis pro jednu velkou schválnost. Další články k tématu:

RECENZE: Křižáčkova sestřička. 8 hlav šílenství je jen teatrální koláž

12. 10. 2017 9:00 zobrazit článek
Distributor říká filmu 8 hlav šílenství, ve kterém herecky debutuje Aneta Langerová, „netradiční životopis“ ruské básnířky Anny Barkovové. „Netradiční“ je však jen opis pro jednu velkou schválnost. Další články k tématu:

Filmové premiéry: Alibi na klíč, Čtverec, Krotká, 8 hlav šílenství, Sněhulák a další

12. 10. 2017 7:38 zobrazit článek
Užívejte, my to ututláme!, vyzývá francouzská komedie Alibi na klíč. Letošní canneský festival vyhrál švédský Čtverec. Podle povídky F. M. Dostojevského natočil Sergej Loznica film Krotká. Aneta Langerová hraje hlavní roli ve filmu 8 hlav šílenství. Z předlohy spisovatele Joa Nesboho vychází krimi Sněhulák. Z populárních postaviček zase My Little Pony Film. Dramatem ženy po návratu z vězení je Ta, která odešla.

DO KINA: Osmihlavé Anetě Langerové hrozí Nesboův vražedný Sněhulák

12. 10. 2017 9:03 zobrazit článek
Francouzská komedie, český životopis ruské básnířky či anglický přepis severské detektivky. To jsou tři ze sedmi novinek filmového týdne. Další články k tématu:

DO KINA: Osmihlavé Anetě Langerové hrozí Nesboův vražedný Sněhulák

12. 10. 2017 9:00 zobrazit článek
Francouzská komedie, český životopis ruské básnířky či anglický přepis severské detektivky. To jsou tři ze sedmi novinek filmového týdne. Další články k tématu:

Aneta Langerová představila Osm hlav šílenství: Čeho se nejvíc bála?

12. 10. 2017 15:01 zobrazit článek
Zpěvačka Aneta Langerová (30) si vyzkoušela hereckou profesi ve filmu Osm hlav šílenství, jenž měl ve středu premiéru. Umělkyně promluvila o tom, jaké bylo natáčení a čeho se nejvíc bála.

Film 8 hlav šílenství s Anetou Langerovou je úplně mimo i naprosto v sobě

12. 10. 2017 0:03 zobrazit článek
Do kin přichází český film o perzekvované ruské básnířce Anně Barkovové, kterou hraje zpěvačka Aneta Langerová. Barkovová byla označována za jeden z největších talentů své země, dokud její verše neoznačil stalinský režim za pobuřující a neposlal ji do lágrů. Langerová se ve své první filmové roli střídavě proměňuje z neherečky v herečku, a to dost dráždivým způsobem.

Hraný film o ruské básnířce s Anetou Langerovou je rozporuplný, divák ho musí přijmout i s chybami

12. 10. 2017 10:20 zobrazit článek
Kina začínají promítat český film o perzekvované ruské básnířce Anně Barkovové. Zpěvačka Aneta Langerová se v titulní roli proměňuje z neherečky v herečku, a to dost dráždivým způsobem. Působí zároveň dost "mimo" a přitom úplně ponořená do sebe.

Aneta Langerová jako ruská básnířka Anna Barková. Film 8 hlav šílenství uvidíme v říjnu

14. 9. 2017 21:02 zobrazit článek
Aneta Langerová v hlavní filmové roli nespoutané ruské básnířky Anny Barkovové, která strávila přes dvacet dva let v sovětských lágrech a vyhnanství. Celovečerní film 8 hlav šílenství The post appeared first on .

Pražské vinobraní ve znamení "Doteků první republiky"

22. 9. 2017 12:05 zobrazit článek
Na pražském náměstí Míru v pátek začne dvoudenní vinobraní, které v sobotu vyvrcholí koncertem Anety Langerové na Grébovce. Oba dny program začne ve 14 hodin, skončí ve večerních hodinách. V letošním roce bude akce na téma "Doteků první republiky".

Aneta Langerová vydává živé CD a DVD "Na vlně Radosti"

16. 9. 2017 18:03 zobrazit článek
Aneta Langerová posílá svým fanouškům podzimní dárek v podobě DVD a CD "Na vlně radosti". Je na něm k nalezení záznam koncertu z pražského Fóra Karlín, který se konal loni v ...

Aneta Langerová - Na vlně radosti / Koncert / CD+DVD

22. 9. 2017 12:20 zobrazit článek
Záznam prosincového koncertu v pražském Foru Karlín odráží atmosféru turné “Na Radosti”. Živá interpretace vtiskla písním novou energickou podobu. Aneta 22. září vydala DVD a CD “Na vlně radosti” s ...

'Krabička se vzpomínkami na krásné období.' Aneta Langerová vydává album Na vlně radosti

22. 9. 2017 21:23 zobrazit článek
Na vlně radosti - to je název nového alba Anety Langerové. Pokřtila ho ve čtvrtek odpoledne a na trhu se objevilo v pátek - tři roky po úspěšném albu Na radosti. Posluchači na něm uslyší záznam koncertu z pražského Fóra Karlín. Radiožurnálu zpěvačka řekla, co pro ni nové CD znamená.

Herecký debut Anety Langerové je propadák, 8 hlav šílenství vidělo jen 891 lidí

17. 10. 2017 15:31 zobrazit článek
Film 8 hlav šílenství s Anetou Langerovou (30) v hlavní roli svérázné ruské básnířky Anny Barkovové, má první víkend v kinech za sebou. Ale čísla návštěvnosti mluví jasně - je to propadák!

 Články 1-30 z celkových 690, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.