Milan Baroš je český fotbalista, který v součastnosti hraje za českou reprezentaci a anglický klub Aston Villa. Je to odchovanec Baníku Ostrava, který jako velký talent přestoupil do anglického Liverpoolu. Pod bývalým, ani součastným trenérem však nedostával tolik příležitostí, a tak v létě 2005 přestoupil do birminghamské Aston Villy, kde se ..

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto sportovci/sportovkyni na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

Chci dostávat
na můj email

Novinky

Články 1-30 z celkových 1840, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Studenti gymnázia vydraží věci Nedvěda či Lafaty, výtěžek věnují nemocným dětem

9. 12. 2017 21:51 zobrazit článek
Studentům českobudějovického Gymnázia Česká přispěli na maturitní ples fotbalista Pavel Nedvěd nebo hokejista Martin Hanzal. Dres a knížku do dražby věnoval David Lafata, Milan Baroš přidal kopačky. Částka, kterou studenti na svém maturitním plesu vyberou, ale nebude sloužit k vylepšení maturitního večírku.

Milan Baroš: Máme jedenáct bodů a zodpovědní jsme všichni, Baník potřebuje posílit

9. 12. 2017 13:50 zobrazit článek
Po patnácti úspěšných letech v zahraničí a dvou krátkých zastávkách na Bazalech se fotbalový útočník Milan Baroš v červnu definitivně vrátil do Baníku Ostrava. V dresu svého milovaného klubu chce ukončit kariéru. Jestli to bude v létě, nebo až za další rok, to ještě teď neví.

Komise sudích: Ostrava měla kopat penaltu, druhý gól Plzně byl z ofsajdu

4. 12. 2017 21:03 zobrazit článek
Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR na pondělním zasedání potvrdila, že sudí Jan Jílek chyboval, když v pátečním utkání 16. kola první ligy mezi Slavií a Ostravou nenařídil pro Baník v 85. minutě pokutový kop za faul na Milana Baroše. Hosté duel prohráli 1:2. Další články k tématu:

Baníku na Slavii upřeli penaltu, Barošův řev řeší disciplinárka

4. 12. 2017 19:45 zobrazit článek
Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR na svém pondělním zasedání potvrdila, že sudí Jan Jílek chyboval, když v pátečním utkání 16. kola první ligy mezi Slavií a Ostravou nenařídil pro Baník v 85. minutě pokutový kop za faul na Milana Baroše. Hosté duel prohráli 1:2.

Potvrzeno, góly Baníku platit neměly. Rozhodčí dvakrát propásli ofsajd

28. 11. 2017 15:52 zobrazit článek
Podle Komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR neměl platit ani jeden gól Ostravy v sobotním utkání 15. ligového kola s Karvinou (2:1). Pomezní sudí Zdeněk Dobrovolný totiž hráčům domácího Baníku v klíčových momentech dvakrát chybně neodmával ofsajd. Dobrovolný měl v 64. minutě signalizoval ofsajd Milana Baroše. Domácí útočník podle komise svým pohybem ovlivnil karvinského brankáře Patrika Le Gianga, kterého následně překonal Tomáš Poznar. V 85. minutě asistent rozhodčího zase v postavení mimo hru neodhalil Martina Šindeláře, jenž hlavou prodloužil míč ke skórujícímu Barošovi.

SESTŘIHY: Slavia i Plzeň jen s bodem, Sparta padla v Olomouci

27. 11. 2017 22:50 zobrazit článek
Fotbalisté Slavie nevyužili šanci mírně stáhnout náskok vedoucí Plzně. V pondělní dohrávce 15. kola HET ligy v Jablonci jen remizovali 1:1 a na druhou Olomouc ztrácí tři body. Vítězná série Plzně se zasekla na čísle 16. Viktoria jen remizovala 0:0 na půdě Teplic. Sparta padla na hřišti druhé Olomouce 0:1 po brance Sladkého. Teprve druhé výhry v sezoně se dočkal Baník, který si doma poradil s Karvinou 2:1, rozhodující gól Milana Baroše ale padl z ofsajdu. Dukla odčinila debakl se Slavií, když porazila na svém hřišti Mladou Boleslav jasně 4:1 a udržela tak domácí neporazitelnost. Podruhé v řadě brala všechny body Zbrojovka Brno, které po dvou gólech Michala Škody zvítězila v Jihlavě 2:0.

SESTŘIHY: Plzeň přišla o sérii výher, Sparta padla v Olomouci

27. 11. 2017 0:03 zobrazit článek
Vítězná série fotbalistů Plzně v HET lize se zasekla na čísle 16. V 15. kole Viktoria jen remizovala 0:0 na půdě Teplic a její náskok v čele tabulky se může mírně zmenšit. Sparta padla na hřišti druhé Olomouce 0:1 po brance Sladkého. Teprve druhé výhry v sezoně se dočkal Baník, který si doma poradil s Karvinou 2:1, rozhodující gól Milana Baroše ale padl z ofsajdu. Dukla odčinila debakl se Slavií, když porazila na svém hřišti Mladou Boleslav jasně 4:1 a udržela tak domácí neporazitelnost. Podruhé v řadě brala všechny body Zbrojovka Brno, které po dvou gólech Michala Škody zvítězila v Jihlavě 2:0.

Ty tři body nám podzim nezachrání, uvědomuje si Baroš

27. 11. 2017 13:08 zobrazit článek
Milan Baroš potvrdil, že je nejlepší střelec Baníku. V 85. minutě se nejlépe zorientoval u hostující branky a hlavičkou rozhodl o výhře nad Karvinou 2:1. „Myslím, že Čolek (Mičola) míč trochu tečoval u první tyče a ten pak vyplaval u té zadní. Trefil jsem ho hlavou a od tyčky spadl do branky,“ popsal Baroš vítěznou trefu. Další články k tématu:

27. 11. 2017 12:52 zobrazit článek

27. 11. 2017 12:02 zobrazit článek

SESTŘIHY: Baník vyhrál podruhé v sezoně, Zbrojovka opět slaví

26. 11. 2017 12:38 zobrazit článek
V duelu 15. kola Het ligy si Baník porazil s Karvinou doma 2:1, rozhodující gól Milana Baroše ale padl z ofsajdu. Po druhé výhře v sezoně se nováček posunul z posledního místa tabulky. Dukla odčinila debakl se Slavií, když v 15. kole HET ligy porazila na svém hřišti Mladou Boleslav jasně 4:1 a udržela tak domácí neporazitelnost. Podruhé v řadě brala všechny body Zbrojovka Brno, které po dvou gólech Michala Škody zvítězila v Jihlavě 2:0. V neděli přivítají Teplice vedoucí Plzeň a Olomouc Spartu. V pondělí kolo zakončí zápasy Jablonce se Slavií a Zlína proti Slovácku.

SESTŘIHY: Baníku pomohli rozhodčí, Zbrojovka opět slaví. Liberec bodoval

26. 11. 2017 0:34 zobrazit článek
Fotbalisté pražské Dukly odčinili debakl se Slavií, když v 15. kole HET ligy porazili na svém hřišti Mladou Boleslav jasně 4:1 a udrželi tak domácí neporazitelnost. Podruhé v řadě vyhrála Zbrojovka Brno, které po dvou gólech Michala Škody zvítězila v Jihlavě 2:0. V posledním pátečním zápase remizovali fotbalisté Bohemians v Libercem 0:0. V sobotním duelu si Baník poradil s Karvinou doma 2:1, rozhodující gól Milana Baroše ale padl z ofsajdu. V neděli přivítají Teplice Plzeň a Olomouc Spartu. V pondělí kolo zakončí zápasy Jablonce se Slavií a Zlína proti Slovácku.

Slezské derby pro Baník. Ostrava otočila duel s Karvinou a po čtyřech měsících vyhrála

26. 11. 2017 0:01 zobrazit článek
Fotbalisté Ostravy porazili v sobotním utkání 15. kola první ligy Karvinou 2:1 a po čtyřech měsících se dočkali výhry. Hosté byli ve slezském derby blízko výhře, ale po gólu Tomáše Wágnera jim Ostrava v závěrečné půlhodině vyrvala tři body z rukou. Prvním gólem za Baník vyrovnal Tomáš Poznar a pět minut před koncem svou šestou trefou v sezoně rozhodl Milan Baroš. Ten však byl zřejmě v ofsajdu. Baník triumfoval po čtrnácti kolech bez vítězství a poskočil na třinácté místo. Další články k tématu:

Barošovy výroky po utkání na Slavii bude řešit disciplinárka

4. 12. 2017 13:27 zobrazit článek
Praha - Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace se bude zabývat výroky ostravského útočníka Milana Baroše po pátečním prvoligovém utkání na hřišti Slavie, kde Baník prohrál...

Barošovy vulgarity bude řešit disciplinárka

4. 12. 2017 12:58 zobrazit článek
Disciplinární komise bude na příštím zasedání řešit i výroky Milana Baroše, který po utkání na Slavii sjel rozhodčího Jana Jílka.

Baroš urážel rozhodčího Jílka, jeho chování řeší disciplinárka

4. 12. 2017 15:01 zobrazit článek
Nevhodným chováním ostravského útočníka Milana Baroše, který v závěru utkání na Slavii nevhodnými výrazy zasypal sudího Jana Jílka se zabývá disciplinární komise. Ta kromě hrubých vulgarit bývalého fotbalového reprezentanta řeší ještě problémy s pyrotechnikou z téhož zápasu 16. kola. Další články k tématu:

Barošův sprostý řev na sudího řeší disciplinárka. I když nebyl v zápise

4. 12. 2017 15:42 zobrazit článek
Výbuch Milana Baroše v 16. kole fotbalové HET ligy, kdy sprostě nadával rozhodčímu Jílkovi kvůli neodpískané penaltě v zápase jeho Baníku na Slavii (1:2), bude mít dohru. Disciplinární komise LFA zahájila se zkušeným útočníkem disciplinární řízení „pro možný disciplinární přečin Pohoršující, urážlivé nebo ponižující chování vůči delegovaným osobám.“

Fotbalistům Ostravy bude na úvod jara kvůli kartám chybět Baroš

3. 12. 2017 22:06 zobrazit článek
Praha - Fotbalistům Ostravy bude v úvodním jarním kole první ligy chybět útočník Milan Baroš, který si na závěr podzimu připsal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu...

Baroš po neodpískané penaltě. Kde je ten zk****syn? nadával na sudího

2. 12. 2017 4:37 zobrazit článek
Tenhle výsledek fotbalisty Baníku hodně bolí. Na půdě Slavie se Ostravané dostali v 16. kole HET ligy do brzkého vedení, ale dvěma slepenými góly o něj záhy přišli a domů odjíždí s prázdnou po porážce 1:2. Ztrátu nejhůř nesl ten nejzkušenější. Milan Baroš byl po incidentu z 85. minuty, kdy mu sudí Jan Jílek odepřel jasnou penaltu, hodně naštvaný. Z plných plic spílal rozhodčímu už na hřišti, po konci utkání běsnil i v prostorách šaten.

Rozzuřený Baroš cítil křivdu. Kde je ten zk****syn? nadával na sudího

2. 12. 2017 0:39 zobrazit článek

Šilhavý: Baroš ve vápně? Lekl jsem se. Ale rozhodčí to viděl dobře

Nerodilo se to lehce, ale vyšlo to. Fotbalisté Slavie uzavřeli ligový podzim vítězstvím 2:1 nad Baníkem Ostrava, skóre museli po brzkém vlastním gólu obracet. „Utkání nebylo úplně takové, jaké jsme si představovali. Chyběla mi tam lehkost, v druhém poločase se vkradla nervozita, nepřesnosti. Nedali jsme třetí gól, byť jsme šance měli. Ten závěr byl nervózní. Zvlášť po příchodu Milana Baroše, dělal nám problémy. Jsem rád, že to kluci zvládli, i to, že dokázali rychle zareagovat na vlastní gól,“ hodnotil těsnou výhru trenér úřadujících mistrů Jaroslav Šilhavý.

Faul na Baroše se nepískal. Reakce trenéra? Ať je video všude, nebo nikde

2. 12. 2017 1:11 zobrazit článek
Před víkendem, kdy do fotbalové ligy poprvé vstoupí video, se opět mluví o chybách rozhodčích. V Edenu ji tentokrát udělal Jan Jílek, který pět minut před koncem neodpískal pokutový kop za faul Jakuba Jugase na Milana Baroše. Baník na Slavii prohrál 1:2 a zvlášť faulovaný útočník Ostravy po utkání zuřil. Další články k tématu:

2. 12. 2017 0:42 zobrazit článek

Sudí Jílek pomohl Slavii. Baníkovci cítili křivdu, Baroš řádil v kabině

Faul na Milana Baroše v 85. minutě, po kterém se měla kopat penalta proti Slavii, pořádně nadzvedl fotbalisty Baníku.

2. 12. 2017 1:02 zobrazit článek

Kde je ten zk***ysyn? řval Baroš na sudího, který po jasném faulu nepískl penaltu

2. 12. 2017 15:05 zobrazit článek
Páteční duel 16. kola HET ligy mezi pražskou Slavií a Baníkem Ostrava měl velmi dramatickou koncovku. V 85. minutě za stavu 2:1 pro Slavii neodpískal sudí Jan Jílek evidentní faul Jakuba Jugase na kapitána Baníku Milana Baroše. Ten byl na Jílka tak naštvaný, že ještě při příchodu do kabin k novinářům volal: „Kde je ten zk***ysyn? Doufám, že o tom budete psát zase aspoň čtyři dny.“ Další články k tématu:

Komise rozhodčích potvrdila, že Baník měl kopat penaltu. Plzeň dala druhý gól z ofsajdu

4. 12. 2017 19:21 zobrazit článek
Za faul na Milana Baroše v pátečním utkání HET ligy mezi Baníkem a Slavií měl následovat pokutový kop. Potvrdila to komise rozhodčích.

Hrabě glosuje: Baroš nadával do zku*ysynů, Tvrdík pokutoval

4. 12. 2017 12:28 zobrazit článek
Milan Baroš si v posledním ligovém kole před zimní přestávkou otevřel pusu na rozhodčího, který neodpískal podle něj jasnou penaltu. Zvláštní, že když proti Karviné skóroval z ofsajdu, vůbec mu to nevadilo. Andrea Stramaccioni dostal letenku do rodného Říma, ale odpověděl jasnou výhrou. Vyhazov se zatím nekoná. Fotbalový týden komentuje expert Stanislav Hrabě.

4. 12. 2017 13:16 zobrazit článek

4. 12. 2017 13:10 zobrazit článek