Milan Baroš je český fotbalista, který v součastnosti hraje za českou reprezentaci a anglický klub Aston Villa. Je to odchovanec Baníku Ostrava, který jako velký talent přestoupil do anglického Liverpoolu. Pod bývalým, ani součastným trenérem však nedostával tolik příležitostí, a tak v létě 2005 přestoupil do birminghamské Aston Villy, kde se ..

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto sportovci/sportovkyni na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

Chci dostávat
na můj email

Novinky

Články 1-30 z celkových 1779, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Ostrava - Zlín 2:2, hosté ztratili dvoubrankový náskok, vyrovnal Baroš

1. 10. 2017 19:46 zobrazit článek
Po návratu z utkání Evropské ligy v Moskvě prostřídali sestavu, přesto už po dvaceti minutách vedli o dva góly. Zlínští fotbalisté ovšem na hřišti nováčka náskok neudrželi, na konečných 2:2 vyrovnal z penalty Milan Baroš. Další články k tématu:

1. 10. 2017 19:36 zobrazit článek

1. 10. 2017 21:00 zobrazit článek
Fotbalisté Baníku Ostrava po dvou prohrách bodovali, když uhráli doma remízu se Zlínem. ševci během 21 minut vedli 2:0 díky Džafičovi s Mehanovičem, Azevedo ale ještě do poločasu snížil. Dělbu bodů zařídila penalta kapitána Milana Baroše.

Na každém kroku někdo, culil se Baroš po návratu na Valašsko

29. 9. 2017 10:46 zobrazit článek
Vše klaplo. Baník postoupil, zastřílel si a udržel čisté konto. Ostravští ve 3. kole MOL Cupu, českého poháru, vyhráli ve Valašském Meziříčí 6:0. Výhru svým gólem završil Milan Baroš, který odehrál závěrečnou půlhodinu. Další články k tématu:

Baník v MOL Cupu rozstřílel Valašské Meziříčí. Trefil se i uzdravený Baroš

27. 9. 2017 19:27 zobrazit článek
Fotbalisté Ostravy v dohrávce 3. kola domácího poháru MOL Cupu zvítězili na půdě třetiligového Valašského Meziříčí vysoko 6:0 a aspoň částečně si zvedli náladu při současném tápání v nejvyšší soutěži. Baník rozhodl o hladkém vítězství čtyřmi góly už v prvním poločasem a po změně stran přidal ještě dvě branky. Trefil se i útočník Milan Baroš.

Emoce s Barošem si Šimko užil a těší se na sparťana Lafatu

18. 8. 2017 9:04 zobrazit článek
Stoperem se stal teprve letos v létě z nouze, ale přeškolení z levého beka mu vůbec nevadí. Naopak, v posledním utkání proti Ostravě (5:2) bylo na obránci fotbalového Slovácka Patriku Šimkovi vidět, jak dobře si na novou roli zvykl. Ustrážit dokázal Milana Baroše. Další články k tématu:

Kouč Baníku Kučera před Slavií: Chceme, aby nejméně bod zůstal doma

6. 8. 2017 10:54 zobrazit článek
Trenérská premiéra na prvoligové lavičce mu vyšla. Baník pod vedením Radima Kučery vyhrál v prvním kole v Brně 3:1 a překvapil i herním projevem. Teď čeká nejen Kučeru mnohem těžší duel. S nadupadnou Slavií. Co předvede Baník tentokrát? A objeví se Milan Baroš v základní sestavě?

PŘÍMÝ PŘENOS: Baník - Slavia 0:0. Chybí Hušbauer, Škoda na lavičce

6. 8. 2017 19:00 zobrazit článek
Vyprodaný souboj mezi Baníkem Ostrava a pražskou Slavií patří mezi šlágry 2. kola HET ligy. Ostravský tým, který se vrátil mezi českou elitu, zvládl v prvním kole porazit Brno 3:1 i díky brance Milana Baroše. Teď přivítá na domácím stadionu Slavii, úřadujícího mistra, který si v prvním kole poradil s Teplicemi. V sestavě Slavie chybí Josef Hušbauer, jen na lavičce začne Milan Škoda. V základu se objeví hvězdné trio posil Danny, Ruslan Rotaň, Halil Altintop, na hrotu bude operovat Muris Mešanovič. Zápas sledujte ŽIVĚ na iSport.cz.

Ruce na Baníku: Proč neplatil Barošův gól a měla Slavia kopat penaltu?

6. 8. 2017 22:20 zobrazit článek
Dvě ruce, dva sporné momenty a pokaždé na jiné straně. V nedělním utkání mezi Baníkem a Slavií (0:0) musel sudí Radek Příhoda řešit hned dvě akce, při kterých zahráli domácí hráči rukou v pokutovém území. Poprvé tomu bylo před neuznaným gólem Milana Baroše a podruhé při obranném odkopu Denise Granečného, který trefil svého spoluhráče. Zatímco Barošovi byla ruka odpískána, penalta pro Slavii nikoliv. Rozhodl Příhoda správně? Podívejte se, co říkají pravidla.

Pulkrab o Spartě: Nejsem zapšklý, vrátím se tam, až budu zase lepší

8. 7. 2017 19:19 zobrazit článek
Vrací se tam, kde do první ligy vlétl. Útočník Sparty Matěj Pulkrab bude v příští sezoně znovu hostovat v Liberci, kde místo uvolnil Milan Baroš. „Jsem připravený zaujmout - v uvozovkách - místo útočníka číslo jedna,“ hlásí dvacetiletý kanonýr. Z Letné ho vytlačilo mohutné posilování. „Ale nejsem vůbec zapšklý. Odešel jsem, abych hrál a zlepšoval se,“ říká.

18. 8. 2017 10:00 zobrazit článek

1. 10. 2017 19:52 zobrazit článek

18. 8. 2017 9:55 zobrazit článek

Poznar: V Plzni se to vyvrbilo, že bych nehrál. Baroš je mimořádný

6. 7. 2017 7:13 zobrazit článek
Útočník Tomáš Poznar bude pro sezonu 2017/18 členem kádru Baníku Ostrava, kam přišel na hostování z Viktorie Plzeň. S novým prostředím se sžívá dobře, jak platný může znovu prvoligovému týmu být, ukázal v přípravném utkání se Slováckem. Baník zvítězil jasně 6:1 a Poznar vstřelil jeden gól, výborně mu navíc seděla spolupráce s Milanem Barošem, od kterého se může fotbalově hodně naučit.

Třetí návrat. Bývalý reprezentant Baroš podepsal roční smlouvu s Ostravou

21. 6. 2017 15:27 zobrazit článek
Fotbalový útočník Milan Baroš bude znovu nastupovat za Baník Ostrava. Pětatřicetiletý bývalý reprezentant se rozhodl neprodloužit smlouvu v Liberci a na tiskové konferenci podepsal s vedením nováčka nejvyšší soutěže kontrakt na jeden rok. Další články k tématu:

Návrat číslo tři. Útočník Baroš bude znovu hrát za Baník

21. 6. 2017 15:00 zobrazit článek
Před dvěma lety se v Baníku nedohodl na prodloužení smlouvy, teď se do své milované Ostravy znovu vrací. Milan Baroš, který odehrál minulou sezonu v Liberci, bude nyní důležitou postavou ligového nováčka. S klubem podepsal roční smlouvu. Další články k tématu:

Baroš o ruce: Záleží na rozhodčím, škoda. Nohavica uvolnil kabinu

7. 8. 2017 9:55 zobrazit článek
Bod s mistrovskou Slavií Praha (0:0) ostravský útočník Milan Baroš nakonec bere. Sám se sice ve 22. minutě trefil, ale sudí mu gól po nastřelené ruce neznal. A když v 87. minutě odcházel ze hřiště, přes 13 tisíc fanoušků mu bouřlivě aplaudovalo.

Baroš o ruce: Záleží na rozhodčím, písknul, škoda. Nohavica uvolnil kabinu

7. 8. 2017 6:18 zobrazit článek

Baroše přivedli na hřiště synové. Budil emoce, smekl před ním i soupeř

7. 8. 2017 13:54 zobrazit článek
Domácí fanoušci se na něj těšili možná více než na samotné utkání. Útočník a kapitán Baníku Ostrava Milan Baroš je nezklamal. Po ceý zápas se Slavií (0:0) budil emoce, přimotal se k nejdůležitějším momentům a nakonec si při střídání užil bouřlivý aplaus. „Jsem rád, že ještě neskončil,“ uznal po zápase brankář soupeře Jan Laštůvka.

Baník si spravil chuť alespoň v poháru. K postupu přes Valašské Meziříčí pomohl gólem i Baroš

27. 9. 2017 18:09 zobrazit článek
Baník rozhodl o hladkém vítězství čtyřmi góly už v prvním poločasem a po změně stran přidal ještě dvě branky. Trefil se i útočník Milan Baroš.

Trápení Baníku pokračuje. Euforie z postupu se vytratila, mrzí Pokorného

16. 9. 2017 12:15 zobrazit článek
Krize se prohloubila. Ostravský Baník v HET lize nevyhrál už pošesté za sebou, včera večer bez maroda Milana Baroše padl na Dukle 0:2. Zato tým z Julisky si hýčká zajímavou domácí sérii: doma zvítězil i v třetím zápase sezony – a potřetí s nulou! Rozhodly dva góly Jana Holendy.

29. 9. 2017 10:43 zobrazit článek

29. 9. 2017 12:14 zobrazit článek

Bohemians otočili duel s Ostravou. O výhře 2:1 rozhodl prvním ligovým gólem Reiter

14. 10. 2017 0:25 zobrazit článek
Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v předehrávce 10. kola první ligy doma porazili Baník Ostrava 2:1 a teprve podruhé v sezoně dali v jednom utkání více než jeden gól. Baník vedl brankou Milana Baroše, ale nejprve hezkou trefou srovnal Jevgenij Kabajev a utkání rozhodl svým premiérovým zásahem v nejvyšší soutěži Rudolf Reiter. Ostrava popáté za sebou venku prohrála a na výhru čeká už devět utkání.

Je ostudné, že jsme to zase nedotáhli, láteřil po prohře na Bohemians ostravský trenér Kučera

14. 10. 2017 9:02 zobrazit článek
Baník sice v Ďolíčku vedl zásluhou Milana Baroše, domácí však dvěma šťastnými góly utkání otočili.

CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Baník 2:1. Domácí otočili po Barošově trefě

14. 10. 2017 0:05 zobrazit článek
tbalisté Bohemians Praha 1905 v předehrávce 10. kola Het ligy doma porazili Baník Ostrava 2:1 a teprve podruhé v sezoně dali v jednom utkání více než jeden gól. Baník vedl brankou Milana Baroše, ale nejprve hezkou trefou srovnal Jevgenij Kabajev a utkání rozhodl svým premiérovým zásahem v nejvyšší soutěži Rudolf Reiter. Ostrava popáté za sebou venku prohrála a na výhru čeká už devět utkání.

Bohemka porazila Baník, rozhodl gól z odmávaného ofsajdu

13. 10. 2017 22:41 zobrazit článek

CELÝ SESTŘIH: Baník Ostrava - Zlín 2:2. Domácí stáhli dvoubrankové manko

2. 10. 2017 0:28 zobrazit článek
Fotbalisté Ostravy se v 9. ligovém kole rozešli se Zlínem smírně 2:2. Baník na svém stadionu potřetí za sebou dorovnal dvougólovou ztrátu, ale stačilo to jen na čtvrtou domácí remízu. Nováček čeká na tříbodový zisk už osm kol a figuruje na třináctém místě tabulky. Alespoň remízu Baníku zajistil v 57. minutě svým třetím gólem v sezoně z penalty Milan Baroš. Zlín uhrál první venkovní bod v sezoně a je osmý.

Ty góly nejsou jen chyby obránců, soudí ostravský vůdce Baroš

2. 10. 2017 13:17 zobrazit článek
Se zakrváceným dresem a s rozbitou hlavou dohrával ostravský fotbalista Milan Baroš nedělní utkání se Zlínem. V závěru ligového utkání dostal loktem. A byl to on, kdo zařídil remízu 2:2, když sudí po faulu gólmana Dostála na něj odpískal penaltu. A Baroš ji sám proměnil. Další články k tématu:

2. 10. 2017 12:45 zobrazit článek