Ben Cristovao

Ben Cristovao

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 457, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Ben Cristovao ukázal neskutečné bicáky. Sáhly byste si?

17. 7. 2014 12:14 zobrazit článek
Ben Cristovao je opět v jednom kole. Kvůli blížícím se termínům hraní na festivalu tráví spoustu času ve zkušebně a piluje písně, které si pro festivalové hraní z desky Made In Czechoslovakia vybral.

Kašpárkohraní je největší rodinný festival svého druhu

11. 6. 2014 3:41 zobrazit článek
Šestý ročník největšího rodinného festivalu Kašpárkohraní otevře své pomyslné brány v pražských Letenských sadech v neděli 15. června ve 12 hodin. Na letošním dětském mejdanu Kašpárkohraní se letos poprvé představí kapela Mandrage, skupina Pískomil se vrací zde pokřtí nové album nazvané Buďte první, komu se to líbí! a zpěvák Ben Cristovao vystoupí s dětským gospelovým sborem.

Ben Cristovao dělá reklamu na kondomy! A používá ten největší!

21. 4. 2014 14:31 zobrazit článek
Zpěvák ze SuperStar Ben Cristovao často zpívá o sexu, a tak se není čemu divit, že mu dělá i reklamu. Teda kondomům.

Ben Cristovao na Rozhodni se sám nadchl žďárské fanynky

30. 8. 2014 17:19 zobrazit článek
Již sedmý ročník akce Rozhodni se sám, letos s podtitulem Bezpečně na síti, proběhl na Farských humnech ve Žďáře nad Sázavou v pátek 22. 8. 2014.

Cristovao v tom má jasno: Někdy je lepší si večer vyhonit, než ráno řešit co dál

10. 4. 2014 14:27 zobrazit článek
Zpěvák Ben Cristovao před dvěma lety vyplodil tohle moudro a směje se mu ještě dnes. Souhlasíte s ním?

Ben Cristovao v novém klipu: Vydal ho tajně!

26. 3. 2014 15:08 zobrazit článek
Zpěvák Ben Cristovao je pěkný tajnůstkář! Nový klip vydal, aniž by o něm dal vědět. Tady ho máte!

Ben Cristovao: Při nahrávání Mostu jsem brečel

25. 3. 2014 17:21 zobrazit článek
Ben a jeho sex po netu. Ben a stahování hudby. Ben s postavou Gladiátora. O zpěvákovi Benovi Cristovao, klukovi, který má americké producenty a velkolepé klipy, se mluví v mnoha souvislostech. My jsme s ním kromě nové desky Made In Czechoslovakia probrali i to, k čemu ho vedly maminka s babičkou.

Ben Cristovao: Chci makat. Vztah nebudu mít ještě aspoň dva roky

2. 4. 2014 23:08 zobrazit článek
Zpěvák Ben Cristovao (26) se naplno věnuje hlavně svým projektům a práci. Jak sám tvrdí, momentálně je pro něj důležitější posun v hudbě než soukromí a budování nějakého vážného vztahu. Další články k tématu:

GLOSA: Ewa Farna, Ben Cristovao a OSA fňukají, a tak dostali na holou

8. 4. 2014 12:59 zobrazit článek
Parodické video Nebuď toho součástí, ve kterém si tuzemští nezávislí muzikanti kolem vydavatelství Silver Rocket berou na paškál osvětovou kampaň velkých hudebních společností a Ochranného svazu autorského, začíná těmito slovy: "Ben Cristovao nebo Ewa Farna našli odvahu veřejně označit problém, o jehož existenci se dlouho jen šeptá. Hudebníci v Česku trpí." Další články k tématu:

Benu Cristovaovi strašně narostly svaly. Proč chce zpěvák vypadat jako akční hrdina?

18. 7. 2014 7:53 zobrazit článek
Zpěvák "Ben Cristovao":http://www.extra.cz/tema/ben-cristovao (27) si vždycky pěstoval svoje tělo, z něhož fanynky šílí. V poslední době ale posiluje natolik, že jeho "muskulatura začíná připomínat římského gladiátora":http://www.extra.cz/maslikova-posiluje-jako-o-zivot-pri-tomhle-tempu-bude-brzy-vypadat-jako-babochlap-se-silikony-libi-se-vam-to, kterého si zahraje v klipu k singlu Město. Ten svěří Ben opět režisérovi Tomáši Kasalovi, který má na kontě už úspěšné klipy k písním Bomby, Úžasná a Tělo.

Ben Cristovao konečně vydává "Made In Czechoslovakia" fyzicky. Ke koupi nabízí osobní setkání

23. 5. 2014 14:25 zobrazit článek
Nejnovější deska Bena Cristovao, která vyšla pod názvem "Made In Czechoslovakia" digitálně už v březnu, je nyní konečně k dostání i ve fyzické podobě. S její koupí to ovšem ...

Benu Cristovaovi zemřeli dva kamarádi během měsíce! Přečtěte si, jak si zpěvák nadává a proč

21. 5. 2014 17:24 zobrazit článek
Zpěvák Ben Cristovao pochoval dva své kamarády během jednoho měsíce. Co se stalo?

Zrádnost D1 se nevyhnula Benovi Cristovao. Dojel jen do poloviny

19. 6. 2014 10:21 zobrazit článek
Zpěvák a raper Ben Cristovao měl v plánu setkání s fanoušky v Jihlavě, což je z Prahy, kde žije, přibližně 140 kilometrů. To úplně nevypadá jako nepřekonatelný problém. Ale asi jak pro koho...

„Hudba je jeden z největších snů,“ přiznává v exkluzivním rozhovoru AnnBloggerKid

19. 9. 2014 12:19 zobrazit článek
Aktivně bloguje, fotí outfity, inspiruje, baví a natočila cover s Benem Cristovaem! Co prozradila v exkluzivním rozhovoru AnnBloggerKid o dalších plánech a cílech? Neváhej a čti!

NOVÉ DUO SHOWBYZNYSU: Jaromír Jágr a Ben Cristovao porovnávali svaly

11. 9. 2014 8:09 zobrazit článek
Co dalo toto nesourodé duo dohromady? Asi se budete divit, ale pro podpis si Jaromír Jágr k Benu Cristovaovi nepřišel. Zajímalo ho něco úplně jiného...

ROZHOVORY: Ben Cristovao - muzika se dnes nekupuje, ale podporuje

17. 7. 2014 20:38 zobrazit článek
Ben Cristovao má před sebou nezvyklé letní turné Hrady.cz, velký rozdíl oproti shows na diskotékách. Popovídali jsme si s ním také o jeho úspěšné, již třetí nahrávce "Made in Czechoslovakia", která není v běžné distribuci, zeptali jsme se na zajímavé hosty a nesměli jsme opomenout jeho "nahatý skandál".

GLOSA: Ewa Farna, Ben Cristovao a OSA fňukají, a tak dostali na holou

8. 4. 2014 11:44 zobrazit článek
Parodické video Nebuď toho součástí, ve kterém si tuzemští nezávislí muzikanti kolem vydavatelství Silver Rocket berou na paškál osvětovou kampaň velkých hudebních společností a Ochranného svazu autorského, začíná těmito slovy: "Ben Cristovao nebo Ewa Farna našli odvahu veřejně označit problém, o jehož existenci se dlouho jen šeptá. Hudebníci v Česku trpí." Další články k tématu:

Ben Cristovao: Když mi někdo říká negře, nemám s tím problém

4. 4. 2014 0:39 zobrazit článek
Rozhovor se zpěvákem Benem Cristovaem o nahé kampani, nové desce, rasismu v Česku i tom, proč ještě nemá holku.

Ben Cristovao je pracovitá SuperStar. A na novince je to slyšet

10. 4. 2014 13:27 zobrazit článek
S češtinou mu to sice moc nejde, ale jako vzor pracovitosti a zodpovědného přístupu je Ben Cristovao ideální. Od dob SuperStar, kde se proslavil, na sobě po všech stránkách maká a na třetí desce Made In Czechoslovakia se to výrazně odrazilo. Svým fanouškům posílá výborně šlapající desku s tradičně dobrým zvukem.

RECENZE: Ben Cristovao je na "Made In Czechoslovakia" úplně jinde než zbytek Česka

25. 3. 2014 14:47 zobrazit článek
Hudba Bena Cristovao není pro každého. Určitě není pro česká rádia, která ho v podstatě ignorují, zatímco jeho klipy mají na YouTube až milionové počty zhlédnutí. Jeho třetí deska "Made In Czechoslovakia" ukazuje, že hudebně zraje, ale stále chce sebe i ostatní hlavně bavit.

Fond ohrožených muzikantů si bere Buď toho součástí na paškál

8. 4. 2014 16:24 zobrazit článek
Fond ohrožených muzikantů je možná tím, čím se prezentuje, mnohem jistěji však půjde o parodii namířenou vůči majoritní hudební kultuře a její prezentací přes video Buď toho součástí. Zde vystupují postavy jako Ewa Farná, Paulie Garand či Ben Cristovao. V reakci na to hovoří lidé okolo SRR.

Krásná, chytrá, bohatá? Všechny mají smůlu! Ben Cristovao holku nechce, má to hozené jinak

3. 4. 2014 14:19 zobrazit článek
Je mu dvacet šest let a fanynky po něm šílí. Ben Cristovao může mít na vizitce herec, zpěvák, tanečník, moderátor nebo snowboardista, a všechno to bude pravda. Dámy, to je partie! Jenže ouha, on už žádnou holku nechce

FOTO Ben Cristovao: Když mi bylo osmnáct, málem mě zabili

3. 4. 2014 17:56 zobrazit článek
Rozhovor se zpěvákem Benem Cristovaem o nahé kampani, nové desce, rasismu v Česku a tom, proč ještě nemá holku.

ROZHOVORY: EzyWay - Spojení Ezyho a Bena ocenily už tisíce fanoušků

10. 7. 2014 8:09 zobrazit článek
EzyWay jsou nováčci na poli českého showbusinessu, které můžete znát ze soundtracku k druhému dílu filmu "Bony a klid" či z duetu s Benem Cristovaem. Jaké ambice mají v hudebním světě, kdo je objevil a kde je můžete slyšet, si přečtěte v rozhovoru se zpěvákem Ezym a kytaristou Johnnym.

MAKRORECENZE: Makrorecenze "Made in Czechoslovakia" Bena Cristovao

16. 9. 2014 13:26 zobrazit článek
Do spárů našich makrorecenzí padl i Ben Cristovao se svou deskou "Made in Czechoslovakia". Na "Bomby" se pařilo už loni, samotné album však rozhodně nezní stále stejně, naopak nabízí mnohé hudební tváře. Jak se s nahrávkou popralo našich pět redaktorů?

Hokejová rodina je v rozpacích: Přidal se k ní první Afroameričan! Ano, Ben Cristovao je vydřený z Jágra!

11. 9. 2014 3:54 zobrazit článek
Hokejová rodina "Jaromíra Jágra":http://www.extra.cz/tema/jaromir-jagr (42) má "prvního člena černé pleti":http://www.extra.cz/medialni-podvod-desetileti-cristovao-cvici-fans-i-media-holym-zadkem-bene-zahravas-si-bulvar-vi-co-roky-zbesile-tajis, ač černoušci povětšinou hokeji příliš neholdují.

Gladiátor Ben Cristovao na sobě maká: Bicáky má větší než Rambo!

18. 7. 2014 22:12 zobrazit článek
V českém šoubyzu nemá nikdo vymakanější tělo než má Ben Cristovao (27). Finalista soutěže Česko Slovenské SuperStar denně dře v posilovně, takže jeho muskulatura připomíná římského gladiátora.

Ku*va budu žít, vole. Ben Cristovao to ve skvělém českém rapovém songu parádně rozjel

11. 6. 2014 10:55 zobrazit článek
Pod hladinou je hitovka z alba Ze tmy, který kapela vydala loni na podzim a pokřtila před několika dny. Aktuání verze siglu prošla úpravou, kterou refrény podpořil Ben Cristovao.

VIDEO: Nový projekt Bena Cristovaa. Už jste slyšeli Ezy Hýbla?

18. 4. 2014 13:02 zobrazit článek
O tomhle zpěvákovi ještě hodně uslyšíte. Vlastní hlas světového formátu a je to Čech! Podívejte se na videoklip, kde hostoval Ben Cristovao.

Sexy Cristovao běžel bos Prahou. Víme proč

5. 5. 2014 12:48 zobrazit článek
Zpěvák Ben Cristovao ze SuperStar podpořil dobrou věc. A stačilo mu zout si boty.

 Články 1-30 z celkových 457, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

 

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!