Ben Cristovao

Ben Cristovao

Zpěvák/Zpěvačka   (Česko hledá Superstar)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto zpěvákovi/zpěvačce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 502, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Soutěž s Chupa Chups: Vyhraj koncert Bena Cristovao a super výlet pro svou třídu

20. 3. 2015 16:33 zobrazit článek
Tvůj oblíbený zpěvák Ben Cristovao se spojil se sladkou značkou Chupa Chups. Společně přichystali soutěž pro všechny základní a střední školy v České republice

FOTO: Naštvaný Ben Cristovao. Ukázal na sociální síti penis, smazali mu ho!

3. 2. 2015 22:11 zobrazit článek
Raper Ben Cristovao patří k nejúspěšnějším českým umělcům na sociálních sítích, ale některé zásahy administrátorů se mu vůbec nelíbí. Veřejně si postěžoval.

Show Jana Krause 7.1. 2015

7. 1. 2015 12:52 zobrazit článek
Oblíbená televizní Show Jana Krause s datem 7.1. 2015, bude opět plná zajímavých hostů. Herečka Aňa Geislerová, zpěvák Ben Cristovao a biolog Jaroslav Flegr se představí v Show Jana Krause s datem

To je doják! Svalovec Cristovao věnoval ploužák Bagárové. Vrací se k sobě?!

17. 12. 2014 10:59 zobrazit článek
Zpěvák Ben Cristovao nelení a vydává další videoklip. Mrkněte se na ten doják.

Fanynce Cristovaa teď závidí všechny holky z Česka: Ben jí na pódiu osahával přirození a ještě víc!

10. 11. 2014 13:57 zobrazit článek
"Ben Cristovao":http://www.extra.cz/tema/ben-cristovao (27) několik měsíců honil v "posilovně formu":http://www.extra.cz/cristovao-ma-v-novem-klipu-bicaky-jak-kulturista-z-tehle-rappujici-hory-masa-holky-zesileji, vysoustružil si dokonale břišní svaly, narostly mu "obří bicáky":http://www.extra.cz/benu-cristovaovi-strasne-narostly-svaly-proc-chce-zpevak-vypadat-jako-akcni-hrdina a nad tímhle vším teď slintaly jeho fanynky během víkendového koncertu.

Soutěž s Chuppa Chupps: Vyhraj koncert Bena Cristovao a super výlet pro svou třídu

20. 3. 2015 12:45 zobrazit článek
Tvůj oblíbený zpěvák Ben Cristovao se spojil se sladkou značkou Chupa Chups. Společně přichystali soutěž pro všechny základní a střední školy v České republice

Chyť mě, nebo sníš tkaničky, vyhecoval Ben Cristovao kámoše

17. 3. 2015 14:54 zobrazit článek
Neobvyklý pohled se naskytl lidem v centru Prahy. Skrz město sprintoval zpěvák Ben Cristovao, který závodil se svým kamarádem Rudym Sinsarsem, který ho stíhal autem. Ve hře byla sázka o oběd z tkaniček z Benových starých bot.

Kráska Bagárová: Zpěvačka má přítele z Ameriky!

2. 3. 2015 18:57 zobrazit článek
Tisíce fanynek jí záviděly, když chodila se snědým krasavcem Benem Cristovaem (27). Nyní je Monika Bagárová (20) znovu zamilovaná a ani tentokrát si nevybrala špatně. Její nová láska je sympatický podnikatel z Ameriky!

Jane. - Jane Talk #2 : Eosy,blog a Ben Cristovao ...

18. 2. 2015 15:55 zobrazit článek
Dnešní článek bude opět takový informační a kecací. Jednoduše další Jane Talk :D. Tak čím začít ? Asi blogem, předpokládám, že to Vás asi zajímá nejvíce. Nechci se tu zas vymlouvat,...

VIDEO: Ben Cristovao si v "Instagramu" sáhl na svůj dosavadní vrchol

14. 9. 2015 19:13 zobrazit článek
Ben Cristovao sice počátkem listopadu vyjede na turné, během něhož představí i novou desku, ale to mu nebrání pustit do světa videoklip ke skladbě z desky minulé. "Instagram" už na "Made ...

GALERIE: Fanynka, kterou Ben Cristovao líbal a osahával na pódiu, odhalila totožnost

9. 11. 2014 16:09 zobrazit článek
Ben Cristovao pokřtil se svou crew úspěšné album Made In Czechoslovakia a šlo o skvělou podívanou. Nejvíce však zaujalo jeho vystoupení s jednou slečnou.

Policie honila závodníky v tunelu Blanka: Řádil tam i Ben Cristovao!

8. 11. 2014 13:12 zobrazit článek
Hladký povrch, žádná auta, skvělý sešup. To láká jezdce na longboardech do zavřeného tunelu Blanka. Nelegálním sjezdem se na internetu chlubí i zpěvák Ben Cristovao. Jeho jízdu ukončila honička s policií.

V soutěži Seznamu byli nejlepší sedmáci z Hradce Králové, vyhráli multimediální učebnu

24. 11. 2014 18:54 zobrazit článek
V pořadí už devátý ročník zábavně vzdělávací soutěže Najdi, co neznáš! je definitivně u konce. Pořadatelská společnost Seznam.cz v pondělí slavnostně předala novou multimediální učebnu a další ceny dětem ze 7.B ze ZŠ Štefcova v Hradci Králové. Na akci nechyběl ani patron soutěže - zpěvák Ben Cristovao.

VIDEO: Ben Cristovao chce "U tebe bejt". Nový klip nijak nevyčnívá, přesto je celkem milý

22. 12. 2014 10:08 zobrazit článek
Ben Cristovao poslední dobou horlivě zvedá "Těžký váhy", a tak je fajn, že si občas ze světa plného siláckých hiphopových klišé odskočí a předvede se v civilnější poloze. Nový ...

Video: Jak Ben Cristovao vzpomíná na devadesátá léta?

22. 11. 2014 22:03 zobrazit článek
Zpěvák Ben Cristovao s Práskem! zavzpomínal na devadesátá léta. Ale moc toho neřekl...

Nejsledovanější české hudební videoklipy roku 2014 mají Aquababes, Xindl X i Ben Cristovao s Egem

30. 12. 2014 12:08 zobrazit článek
Nejsledovanějším oficiálním českým hudebním klipem roku 2014 na videoserveru YouTube je píseň dívčí kapely AquaBabes s názvem Neříkej mi baby, který zaznamenal téměř pět milionů zhlédnutí. Na dalších místech je Xindl X s písní V blbým věku a Ben Cristovao se skladbou Molly. Právě Ondřej Ládek alias Xindl X je autorem textu hitu AquaBabes. ČTK o tom dnes informovala Štěpánka Batíková z vydavatelství Universal Music.

„Mějte se rádi nejen o Vánocích,“ vzkazuje zpěvák Ben Cristovao

22. 12. 2014 17:56 zobrazit článek
Přináším vám exkluzivní rozhovor s úspěšným a oblíbeným zpěvákem Benem Cristovao . Nadaný exotický talent miluje zpěv, tanec, sport, krásné ženy, ale i Vánoce.

Nejsledovanější český hudební klip roku 2014 mají AquaBabes, druhý je Xindl X, třetí Cristovao

31. 12. 2014 19:41 zobrazit článek
Nejsledovanějším oficiálním českým hudebním klipem roku 2014 na videoserveru YouTube je píseň dívčí kapely AquaBabes s názvem Neříkej mi baby, který zaznamenal téměř pět milionů zhlédnutí. Na dalších místech je Xindl X s písní V blbým věku a Ben Cristovao se skladbou 12 MOLLY (#MADEINCZECHOSLOVAKIA). Právě Ondřej Ládek alias Xindl X je autorem textu hitu AquaBabes. Dnes o tom informovala Štěpánka Batíková z vydavatelství Universal Music.

Střílí Cavalier a Ben Cristovao novou skladbou do řad roztahovaček?

24. 11. 2014 11:57 zobrazit článek
Cavalier a Ben Cristovao jsou tady v pořadí s druhou kolaborací. Po motivačním songu Těžký váhy přichází se vzkazem pro všechny laciný holky, který nese název Nemůžu si dovolit .

Ben Cristovao představuje videoklip k písni Spi

18. 8. 2015 10:37 zobrazit článek
Ben Cristovao představuje videoklip k písni Spi z filmu, jehož kontroverzní téma otřáslo českou veřejností. Ben Cristovao již tři roky pravidelně navštěvuje společně se zástupci projektu Seznam se bezpečně základní školy.

Slavní na dovolené: Prachařová s kuchtíkem Slaninou, Ben Cristovao s gejšami!

23. 7. 2015 8:13 zobrazit článek
Prázdniny jsou v plném proudu a většina lidí utíká k moři. Slavní letos dávají přednost evropským letoviskům – Chorvatsko, Řecko nebo Itálie. Výjimkou je zpěvák Ben Cristovao (28), který poznává krásy a taje Japonska a okolních ostrovů.

Slavní na dovolené: Prachařová s kuchtíkem Slaninou, Ben Cristovao s gejšami!

22. 7. 2015 7:09 zobrazit článek
Prázdniny jsou v plném proudu a většina lidí utíká k moři. Slavní letos dávají přednost evropským letoviskům - Chorvatsko, Řecko nebo Itálie. Výjimkou je zpěvák Ben Cristovao (28), který poznává krásy a taje Japonska a okolních ostrovů.

GALERIE: Pěvecká hvězda Ben Cristovao hlásí návrat do televize. Dostal roli v Ulici! Kdy ho uvidíte?

18. 6. 2015 13:16 zobrazit článek
Možná si ještě vzpomenete na Benovu roli Maxe Suchého v Ordinaci v růžové zahradě 2, kde si zahrál syna Jana Čenského. Nyní se objeví v dění jiného nekonečného seriálu TV NOVA. A jakou roli pro něj scénáristé připravili?

Ben Cristovao se díky nahotě dostal do seriálu Ulice! Jakou roli pro něj scénáristé připravili?

18. 6. 2015 18:40 zobrazit článek
Před rokem zahltily internet fotografie a také video, na kterém Ben Cristovao odhaloval nejen svůj pekáč buchet, ale taky zadek jako dva kmínky. Už už to vypadalo, že zpěvák lítá v peprném skandálku, když přišel Seznam.cz s prohlášením, že ono video byl pouze virál, který měl v rámci kampaně upozornit mladistvé na nebezpečí šíření osobních informací, fotografií a videí na internetu. A právě díky projektu "Seznam se bezpečně!" se Ben objeví v nejsledovanějším seriálu české produkce, našimi čtenáři milované Ulici!

Ben Cristovao se rozhodl tvrdě bojovat! Proti komu a jak?

14. 6. 2015 21:25 zobrazit článek
Ben Cristovao se nebojí vstoupit do klece a tvrdě bojovat! Zpocená trička a tvrdá makačka jsou nyní jeho každodenním chlebem. Za co se chce rvát?

Muž dne: Ben Cristovao

8. 6. 2015 19:10 zobrazit článek
Přinášíme vám novou rubriku, kde vás každý den budeme těšit pohledem na jednoho vybraného muže. Budeme je pečlivě vybírat a začínáme dokonale vypracovaným tělem Bena Cristovaa. (63 slov)

Ben Cristovao si užívá ve stylu opravdových hvězd! Luxusem se pochlubil na svém Facebooku

21. 5. 2015 18:31 zobrazit článek
O Benu Cristovaovi (27) se dlouhodobě píše ve spojitosti s jeho posilováním, které se stalo jedním z jeho největších koníčků. Jak tráví volný čas a co dělá, když zrovna neposiluje? O to se podělil s fanoušky na Facebooku.

Proměna Bena Cristovaa: Ze střízlíka gladiátorem!

13. 2. 2015 11:36 zobrazit článek
Maká na sobě každý den. Když Ben Cristovao (27) před šesti lety soutěžil v SuperStar, působil na obrazovce jako nedochůdče. Dnes se na sociální síti chlubí »pekáčem buchet« hodným římského zápasníka!

Kráska Bagárová: Zpěvačka má přítele z Ameriky!

1. 3. 2015 13:08 zobrazit článek
Tisíce fanynek jí záviděly, když chodila se snědým krasavcem Benem Cristovaem (27). Nyní je Monika Bagárová (20) znovu zamilovaná a ani tentokrát si nevybrala špatně. Její nová láska je sympatický podnikatel z Ameriky!

Superstar 2015: Ben Cristovao zve v prvním promu nové talenty na casting! (video)

11. 3. 2015 12:02 zobrazit článek
Jak jsme již včera informovali, moderátorem nové řady Superstar se stane ostřílený Pyco. Na TV Markíza se tak vrací po dlouholeté spolupráci s TV JOJ na jejích projektech Česko Slovensko má Talent a X Factor. Jestli bude moderovat sám nebo ve dvojici zatím není jasné. Společně s oznámením o obsazení moderátorského postu legendární pěvecké soutěže, začala Markíza náborovou […]

 Články 1-30 z celkových 502, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |