Dan Brown

Dan Brown

Celebrita

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o této celebritě na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 783, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Fanúšikovia Dana Browna, pozor: Vychádza Inferno - Peklo v ilustrovanej verzii

15. 11. 2014 12:21 zobrazit článek
BRATISLAVA - Na pulty slovenských kníhkupectiev prichádza ilustrované vydanie románu Dana Browna Inferno - Peklo (2013). Mysteriózny triler je inšpirovaný jedným z najtajomnejších literárnych diel v histórii, Božskou komédiou - Peklom (1316) Danteho Alighieriho.

Internet má na starost 14 lidí, u kterých je schovaných 7 tajných klíčů

4. 12. 2014 6:52 zobrazit článek
Ano, zní to jako z knihy Dana Browna, ale není. Je to prostá realita. Celý internet má v rukou čtrnáct lidí, kteří u sebe mají sedm fyzických klíčů. A nedávno s nimi probíhal vysoce tajný rituál.

Na dalšího Roberta Langdona si ještě počkáte, vzkázal fanouškům Dan Brown

24. 11. 2014 16:25 zobrazit článek
Záhadu v nové knize spisovatele Dana Browna bude opět řešit populární profesor symbologie Robert Langdon. Jenže na knihu si budete muset ještě...

Inferno - ilustrovaná verze [Dan Brown / Argo]

18. 11. 2014 17:20 zobrazit článek
Harvardský symbololog Robert Langdon se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob – Dantovým Peklem.

GLOSA: Hudbu si Jagger ve filmu o kmotru funky Jamesi Brownovi ohlídal

21. 11. 2014 19:39 zobrazit článek
Filmové biografie známých osobností jsou diváckými lákadly. U nás se střídavými úspěchy danými slávou těch, o nichž vyprávějí. Další články k tématu:

GLOSA: Hudbu si Jagger ve filmu o kmotru funky Jamesi Brownovi ohlídal

21. 11. 2014 19:11 zobrazit článek
Filmové biografie známých osobností jsou diváckými lákadly. U nás se střídavými úspěchy danými slávou těch, o nichž vyprávějí. Další články k tématu:

Daniel Veselý: Ferguson je lakmusový papírek přetrvávajících problémů americké společnosti

28. 11. 2014 18:21 zobrazit článek
Spojenými státy nyní otřásá „kauza Ferguson“. Letos v srpnu policista bílé barvy pleti Darren Wilson zastřelil neozbrojeného mladíka černé barvy pleti Michaela Browna v americkém městě Ferguson.

Mawerův román o Jidášovi připomíná spíš červenou knihovnu

25. 11. 2014 14:48 zobrazit článek
V románu Evangelium podle Jidáše vypráví spisovatel Simon Mawer o knězi, jenž propadne zapovězené lásce k ženě a ztratí víru. V originále vyšla kniha před čtrnácti lety, v českém překladu se na pulty dostala nyní. Chvílemi se román podobá pozdějšímu celosvětovému hitu Šifra mistra Leonarda Američana Dana Browna...

Prežite Peklo ešte intenzívnejšie!

24. 11. 2014 2:00 zobrazit článek
Najnapínavejší román Dana Browna Inferno – Peklo, inšpirovaný slávnou epickou básňou Danteho Alighieriho, vyšiel doplnený viac než dvoma stovkami úchvatných farebných fotografií, ilustrácií a máp. Jedinečným spôsobom tak približuje miesta, ktoré inšpirovali toto slávne apokalyptické dielo literárnej klasiky.

Zygmunt Miłoszewski: Nezaplatitelný

5. 3. 2015 12:46 zobrazit článek
Polský prozaik si pro jednou odskočil od případů prokurátora Teodora Szackého – jak je známe z překladů knih Zapletení a Zrnko pravdy – a napsal nefalšovaný thriller. Můžeme říct, že jeho román v sobě kombinuje to nejlepší z Dana Browna, Artura Péreze-Reverta či Umberta Eca, stejně jako z polské tradice vyznačené třeba jménem Zbigniew Nienacki. Stejně ale můžeme říci, že Miłoszewski je svůj, originální. Předkládá nám pátrání po starém tajemství, které, jak se ukazuje, by mohlo obrátit moderní svět vzhůru nohama, ale nezapomíná na to, že napětí a tajupnost je dobré mísit s humorem a ironií.

Da Vinciho kód, Dan Brown

3. 3. 2015 12:12 zobrazit článek
Da Vinciho kód, Dan Brown / Speciální obrazové vydání / Argo / 2004

„Všetko je možné, dosiahnuť nemožné trvá len o čosi dlhšie.“ - Dan Brown (filipkral)

1. 3. 2015 21:16 zobrazit článek
Slovenská ragby rodina sa rozrastá. Tvrdenie, za ktorým stojí množstvo námahy, odmietania a tvrdej práce. Kontakty – nemáme. Hráčov – nemáme. Zázemie – nemáme. Vybavenie – nemáme. Náhodné stretnutie troch základných pilierov Terryho, Charlieho a mňa bolo rozprávkové, ale pokračovanie bolo ďaleko za očakávaniami. Tŕnistá cesta bola a v podstate aj je tzv. skúškou odhodlania a viery v spoločnú vec.

Dan Brown exkluzivně v češtině pro iDNES.cz: Jak jsem začal psát

17. 2. 2015 16:08 zobrazit článek
V následujícím textu Dana Browna, který MF DNES a iDNES.cz uvádí v češtině exkluzivně vůbec poprvé, slavný americký autor vypráví, proč ho náboženství a matematika přivedly k psaní. Další články k tématu:

Rozhodnú o osude sveta?

28. 1. 2015 9:53 zobrazit článek
„Veľa akcie, veľa intríg a nádherne nápadité. Typ knihy, ktorá vás pohltí a prečítate ju na jedno posedenie,“ povedala o novinke Veža spisovateľka Kate Mosse. Konšpiračný triler pre fanúšikov Dana Browna a ako dodáva Sunday Times: „Trilógia Sanctus patrí medzi najlepšie súčasné trilery.“

Korbička EASYWALKER - 3 500

27. 1. 2015 9:19 zobrazit článek
Odstín Sand brown, teď již není k dostání. Po jednom dítěti, z nekuřáckého prostředí. Z obchodu Daniela kupovaný mnou nový jako sourozenecký kočárek Easywalker duo plus letos na konci dubna. Používaná 5 měsíců a to ne denně. Nepoškozená, bez vad, s m ...

Ztracený symbol... a kde ho hledat, Tim Collins

10. 11. 2014 10:08 zobrazit článek
Ztracený symbol... a kde ho hledat, Tim Collins / Neautorizovaný průvodce populárním románem Dana Browna / Metarofa, Praha / 2010

Nebezpečná podoba - Sandra Brown

4. 11. 2014 7:26 zobrazit článek
Žila život jiné ženy a milovala jejího muže. Havárie letadla mířícího do Dallasu nebyla pro televizní reportérku Avery Danielsovou pouze osobní

Rustie – Attak (ft. Danny Brown)

22. 10. 2014 11:53 zobrazit článek
Jestliže v devadesátých letech platili Warp Records za experimentátory s elektronickou hudbou, v současnosti spíš experimentují sami se sebou. V Polsku nedávno rozkrojili dort k pětadvaceti letům a byl to dort sytý pro neskonalé dovádění.

Dan Brown - Inferno - 350

17. 10. 2014 11:08 zobrazit článek
Prodám knihu od Dana Browna Inferno. 2x přečtená. V naprosto skvělém stavu, jako nová. ...

Opisoval Dan Brown z Trubače?

5. 10. 2014 0:43 zobrazit článek
Identické, neobvyklé hlavní téma, identické typy postav a desítky identických detailů. Prozatím poslední román amerického spisovatele Dana Browna, Inferno (2013), je na první pohled kopií románu Trubač, který napsal český spisovatel Martin Lavay, ovšem už v roce 2011.

G. Brown: Británia splní svoje sľuby dané Škótsku pred referendom

20. 9. 2014 13:49 zobrazit článek
Bývalý britský labouristický premiér Gordon Brown dnes povedal svojim stúpencom v škótskom Fife, že sľuby, ktoré dostali od Británie pred referendom o nezávislosti budú ...

Britský expremiér Brown: Sliby dané Skotsku se začnou plnit

20. 9. 2014 17:54 zobrazit článek
Londýn/Edinburgh – Sliby, které byly Skotsku před referendem dány, se začnou plnit podle předem daného harmonogramu. Prohlásil to bývalý britský premiér Gordon Brown, který byl jednou z nejvýraznějších postav v kampani za setrvání Skotska v rámci Británie. Má jít zejména o předání dalších pravomocí skotskému parlamentu v Edinburghu. Britští zákonodárci by potřebnou legislativu měli dostat na stůl do ledna příštího roku.

Brownovy šifry z Pekla zamíří na plátna kin o rok později

27. 8. 2014 18:40 zobrazit článek
Třetí adaptaci thrillerů Dana Browna natočí Tom Hanks s Ronem Howardem. Do kin zamíří zřejmě nová "langdonovka" v roce 2016.

Bramborový salát udělal z obyčejného mladíka celebritu. A vydělal mu milión

7. 8. 2014 8:36 zobrazit článek
Žádné vzdělání ani originální nápady na zbohatnutí nepotřebujete, občas stačí lidem nabídnout všední věci nevšedním způsobem. Přesně tak přišel ke svému prvnímu miliónu Zack Danger Brown z amerického Ohia. Jednoduše slíbil lidem, že jim udělá na Vánoce bramborový salát, a peníze se začaly jen sypat.

Novinka: Na bramborový salát bylo v kickstarterovské kampani vybráno přes 55 000 dolarů

4. 8. 2014 23:08 zobrazit článek
Začalo to nenápadně. Přibližně před měsícem se člověk jménem Zack Danger Brown z Ohia rozhodl založit , ve které od lidí žádal 10 dolarů na přípravu bramborového salátu. K tomu dodal, že se ještě nerozhodl, podle jakého receptu se salát chystá připravit a

9Bach: Peter Gabriel nás slyšel v taxíku

10. 7. 2014 17:44 zobrazit článek
O velšské kapele 9Bach se píše, že pojala vliv lidové hudby keltské domoviny ze zorného úhlu takových Portishead nebo Dead Can Dance. Průzračný zvuk akustických nástrojů v čele s velšskou harfou se proplétá s temnou elektronikou, chmurně velebným baladám vévodí uhrančivý hlas Lisy Jen Brownové. Skupina vystoupí na Colours of Ostrava (17. - 20. července).

Američan vybral přes internet 35 tisíc dolarů. Aby mohl připravit bramborový salát

8. 7. 2014 23:49 zobrazit článek
Když Zack Danger Brown zveřejnil na crowdsourcingovém serveru Kickstarter svůj plán připravit bramborový salát, chtěl na jeho suroviny vybrat 10 dolarů. Jeho projekt si však díky sociálním sítím získal podporu a svůj cíl překročil 3500krát.

Padesátka Dana Browna aneb Za tajemstvím fenomenálního úspěchu

22. 6. 2014 17:43 zobrazit článek
Da Vinciho kód, se prodalo po celém světě téměř 90 milionů výtisků.

Kritici ho nenávidí, čtenáři milují. Dan Brown slaví padesátiny

22. 6. 2014 7:38 zobrazit článek
Každou novou knihu čerstvého padesátníka Dana Browna provází ohromný mediální zájem i hysterie fanoušků. Jeden z nejprodávanějších současných autorů světa se k námitkám historiků, podle kterých manipuluje s dějinami, moc nevyjadřuje. Většinou jen s úsměvem odpovídá, že ani mezi pravdu a školní dějepis také nemůžeme dát rovnítko.

Svetoznámy Dan Brown oslávi 50-ku: Svoju prvú knihu diktoval mame

21. 6. 2014 17:23 zobrazit článek
EXETER – Americký spisovateľ Dan Brown je autorom svetoznámych bestsellerov ako napríklad Da Vinciho kód, alebo Anjeli a démoni. Narodil sa 22. júna 1964 v americkom Exeteri a v nedeľu sa dožíva päťdesiatky.

 Články 1-30 z celkových 783, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |