Daniel Casey

Daniel Casey

Herec/Herečka   (Vraždy v Midsomeru)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto herci/herečce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-1 z celkových 1, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

COUNTRY-FEST III.

26. 6. 2010 2:40 zobrazit článek
Hudba - Účinkují: ČECHOMOR ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA GARCIA - HONZA HRUBÝ PAUL CASEY INDIÁNSKÉ DUO EV DRUHEJ DECH JEWELCI HANDLÍŘI Taneční country skupina ZUZANA Znojmo Moderátor: DANIEL RUBEŠ WESTERN A INDIAN SHOW: celodenní bohatý program - westernové městečko, indiánská týpí, tábor osadníků, vyjížďky v dostavníku Wells Fargo, výuka country tanců, rýžování zlata, hod lasem na cíl, pistolnická show, indiánské tance, koutek pro děti - střelba z luku, hod tomahavkem, malování válečnými barvami, výroba čelenek a řada dalších atrakcí. Po celý den zajištěna široká nabídka občerstvení, různých specialit a ochutnávek. Využijte zvýhodněné vstupné v předprodeji !!! Vstupenky za poloviční cenu !!! Více info na: www.mkstrebic.cz Více informací na 26. 06. 2010 11.00 (Nádvoří zámku, Třebíč)

 Články 1-1 z celkových 1, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

Související..

Laura Howard Barry Jackson Jane Wymark John Nettles