Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 415, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Kvalita v české žurnalistice prostě být musí!

27. 2. 2015 3:00 zobrazit článek
Máte pocit, že kvalita české žurnalistiky není kontroverzní téma? Jistě, stačí tomu řádně přizpůsobit podmínky. Fakulta sociálních věd UK uspořádala další ze série diskusí o médiích, tentokrát s názvem Kvalita v české žurnalistice. Diskuse se zúčastnili porotci a ocenění Novinářské ceny, kterou de jure pořádá Open Society Fund a de facto ji čeští žurnalisté udělují sami sobě: Lenka Svobodová (oceněná), Daniela Drtinová (oceněná), Štefan Hríb (porotce), Karel Hvížďala (porotce). ...

Komu by se chtělo umřít, že jo? (Jan Jílek)

7. 2. 2015 18:29 zobrazit článek
Shlédl jsem debatu Jaroslava Duška s Danielou Drtinovou. Řekl toho hodně, zábavnou formou, ale vše se dá shrnout do jediné věty. Žij tady a teď a změn sám sebe. To je všechno. Podobné tomu, když se ptali rabína Hilela, jestli umí naučit Toru za dobu , co žák vydrží stát na jedné noze. Rabín Hilel odvětil: Jistě, nečiň jiným, co nechceš aby jiní činili tobě. Ostatní je jen komentář k Toře. Dušek se docela dobře baví výkladem toltecké moudrosti, která ...

DVTV 6. 2. 2015: Bez hendikepu, genetické inženýrství

6. 2. 2015 22:50 zobrazit článek
Bez integrace bych teď měl výuční list a byl pomocnou silou v kuchyni, říká hendikepovaný student Michalčák, na rizika genetického inženýrství se Daniela Drtinová ptá odborníků Payna a Fulky.

Senilní nesmysly zhrzeného Tomáše Ježka a zneuznaná Drtinová, zahřmělo z Klausova zámečku

3. 2. 2015 15:19 zobrazit článek
Chyba v zákoně o investičních fondech, která umožnila jejich tunelování, byla prý záměrná. V rozhovoru s Danielou Drtinovou pro projekt internetové televize DVTV to uvedl Tomáš Ježek, jeden ze spoluautorů kuponové privatizace, který si uvědomil "po těch všech Klausových amnestiích". Znovu by prý s Václavem Klausem do privatizace nešel. K věci se vyjádřil Petr Macinka z Institutu Václava Klause.

Matěj Stropnický: Strany nechtějí předat vládu vítězným aktivistům

4. 11. 2014 15:09 zobrazit článek
Matěj Stropnický byl 3. listopadu hostem Daniely Drtinové v DVTV. Hovořil o zabavení svého počítače, postupu politických stran při sestavování vlády městské části Praha 3 i o budoucnosti plánování a rozvoje celé Prahy. Video můžete zhlédnout na webu DVTV. Další mediální vystoupení Matěje Stropnického k situaci na Praze 3 a k vyjednávání koalice na magistrátu najdete ale i na webech dalších médií: www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/214411000371030 prehravac.rozhlas.cz/audio/3241131 matejstropnicky.cz/v-mediich/stropnicky-politici-dostali-strach-toho-ze-radnici-udelame-velke-zmeny The post appeared first on .

Daniela Drtinová: Ad-venio

19. 12. 2014 16:23 zobrazit článek
K Vánocům je suché a věcné žurnalistické řeči škoda. A tak si přečtěte, jak z trochu jiného úhlu a v jiném žánru vnímají vánoční období redaktoři a šéfové Hospodářských novin a DVTV...

TOP 5 Daniely Drtinové: Kteří hosté ji zaujali?

26. 12. 2014 16:30 zobrazit článek
Autor knihy o páteru Toufarovi Miloš Doležal; spisovatel Michal Viewegh; bývalý velvyslanec Luboš Dobrovský k ruské agresi; režisér Miroslav Krobot; Tomáš Šebek z Lékařů bez hranic

Daniela Drtinová: Chci si zachovat nezávislost a objektivitu

5. 9. 2014 10:36 zobrazit článek

František Kostlán: Celebritizace a likvidace veřejnoprávnosti České televize

20. 8. 2014 9:47 zobrazit článek
Česká televize dlouhodobě postrádá moderátorské špičky. Martin Veselovský a Daniela Drtinová patří podle Františka Kostlána ve své práci k lepšímu průměru, stejně jako většina dosavadních či nově přišedších moderátorů ČT.

Autor Babišova neautorizovaného životopisu: Babiš měl tvrdé dětství

16. 8. 2014 10:09 zobrazit článek
O tom, jaký Andrej Babiš vlastně je, o jeho dětství i o údajné spolupráci s StB se mluvilo v posledním rozhovoru Daniely Drtinové v internetové televizi DV tv. Jejím hostem byl autor knihy Babiš - příběh oligarchy, novinář časopisu Reflex Tomáš Pergler.

DVTV: Názory Zdeňka Pohlreicha na některé úřednické nápady

4. 8. 2014 17:09 zobrazit článek
Možná jste už v minulých týdnech zaznamenali počin Martina Veselovského a Daniely Drtinové, kteří pod hlavičkou vydavatelství Economia jsou tvářemi internetového videoprojektu DVTV.cz. Projektu, do nějž si zvou lidi, kteří mají co říci k aktuálním tématům. Dnes si pozvali Zdeňka Pohlreicha. Ten vyjádřil v 10 minutovém rozhovoru s Martinem Veselovským své názory k otázce zákazu […]

Tvůrci filmu o Olze Hepnarové: Nechceme oslavovat monstrum

29. 6. 2014 23:30 zobrazit článek
Čím oslovil příběh Olgy Hepnarové, která úmyslně zabila osm lidí, když do nich najela na tramvajové zastávce nákladním autem, režiséry Tomáše Weinreba a Petra Kazdu? Ptala se Daniela Drtinová.

S Veselovským a Drtinovou opustila ČT i část diváků „jejich“ pořadů

19. 8. 2014 11:37 zobrazit článek
Pořady zpravodajského kanálu ČT24 Interview a Události, komentáře ztratily část diváků. Pokles sledovanosti začal po odchodu moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, kteří obdobu svých původních pořadů vytvářejí pro soukromou internetovou televizi DVtv. Další články k tématu:

3 nejdivnější rozhovory DVTV

19. 12. 2014 1:54 zobrazit článek
Osobní výběr Daniely Drtinové..

Otevřený dopis Evy Michalákové řediteli ÚMPOD Kapitánovi (Soňa Svobodová)

18. 11. 2014 15:27 zobrazit článek
16. listopadu 2014 Pane řediteli, právě jsem viděla záznam Vašeho rozhovoru s Danielou Drtinovou v DVTV ( ). Vaše vystoupení mne šokuje a uráží. Ráda bych uvedla na pravou míru některá Vaše tvrzení, která nelze označit jinak než jako lži a polopravdy, a rozhodla jsem se učinit tak rovněž ...

Miroslav Žák: Není všechno zlato, co se třpytí (dokonce ani v Číně)

11. 11. 2014 17:12 zobrazit článek
Kolegům v mediích se občas podaří skutečně dobré (třebaže nikoli bezchybné) dílo. Žádné lidské dílo nemůže být přece bezchybné. Takovým skutečně dobrým a povedeným dílem je internetová video-televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského, kterou provozuje Aktuálně.cz.

Foldyna se střetl kvůli Zemanovi s Jiřinou Šiklovou. Vybalil na ni sprosťárnu a řekl vtip o zprávách ČT

6. 11. 2014 10:13 zobrazit článek
Znevažuje Miloš Zeman úřad prezidenta, nebo jen nastavuje zrcadlo našemu pokrytectví? Na otázku Daniely Drtinové na DVtv odpovídal poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna společně se socioložkou Jiřinou Šiklovou.

SPOLEČNOST: K Pavlu Wonkovi

4. 11. 2014 0:34 zobrazit článek
Film Libuše Rudinské o Pavlu Wonkovi jsem neviděla, proto se k němu nemohu a ani nechci vyjadřovat. Zato jsem viděla diskusi Daniely Drtinové s Libuší Rudinskou a k té se vyjádřit chci.

Třaskavý dokument Rudinské: Wonka (prý)vědomě spolupracoval s StB

4. 11. 2014 11:13 zobrazit článek
Portál Aktuálně.cz uveřejnil rozhovor Daniely Drtinové s autorkou dokumentu o Pavlu Wonkovi, paní Libuší Rudinskou.

Konec Miroslava Kalouska?

27. 10. 2014 21:11 zobrazit článek
POLITOLOGOVÉ Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se nedávno v rozhovoru s Danielou Drtinovou na Aktuálně.cz vyjádřil, že by neměl nic proti sloučení TOP 09 s ODS, prospělo by to, ale bylo by to velmi náročné. S politologem Janem Kubáčkem jsme se bavili o budoucnosti pravice, ODS, TOP 09 a toho, jak s kartami zamíchá hnutí ANO Andreje Babiše.

Pane Babiši, neurážejte nás! (Vít Ulrych)

22. 10. 2014 10:02 zobrazit článek
Naše nemocnice není špatná V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické. Jako zaměstnanec této nemocnice, ale i jako občan Pardubického kraje, si dovoluji s tímto výrokem silně nesouhlasit. Je zde řada špičkových oddělení, která dělají medicínu na vysoké úrovni nejen ve srovnání s blízkou Fakultní nemocnicí v Hradci Králové, ale i v celorepublikovém měřítku.

Ulrych (KDU-ČSL): Naše pardubická nemocnice není špatná

22. 10. 2014 23:29 zobrazit článek
V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické.

BOJ O PRAHU: Kdo bude příštím primátorem? To nejlepší z DVTV

10. 10. 2014 6:26 zobrazit článek
Martin Veselovský a Daniela Drtinová vyzpovídali nejžhavější adepty na post pražského primátora. Splní sliby z volebních programů? Podívejte se na výběr toho nejlepšího z předvolebních debat.

Ředitel ČGS Zdeněk Venera byl hostem v pořadu Daniely Drtinové

26. 9. 2014 14:18 zobrazit článek
Ve čtvrtek 25. září byl hostem v pořadu Daniely Drtinové ředitel České geologické služby Zdeněk Venera. Hovořili spolu o ...

Útočný fanatismus! Čtenářka chválí Humla a Drtinovou poslala na psychiatrii

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
Poslanec za ČSSD Stanislav Huml zastává názory, kterými jde mnohdy proti proudu, a tak není divu, že se kolem nich nezřídka rozvíří bouřlivá diskuze. Svoje kontroverzní teze obhajoval i v rozhovoru s bývalou moderátorkou ČT Danielou Drtinovou pro televizi DVtv. Ta si ovšem podle čtenářky ParlamentníchListů.cz počínala velmi neprofesionálně, ba přímo zběsile. Velkým zklamáním byl rozhovor i pro Stanislava Humla.

Co od DVTV čekali? Báli se? Drtinová, Veselovský odpovídají

31. 12. 2014 16:15 zobrazit článek
S čím Daniela Drtinová s Martinem Veselovským do DVTV šli? Je podle nich projekt úspěšný? Jaká měli očekávání? A čeho se naopak obávají? Martin s Danielou se tentokrát neptají, ale odpovídají.

Jste lhář a hlásná trouba ruské propagandy, řekl Vondra Ransdorfovi u Drtinové. A toto následovalo

20. 2. 2015 11:58 zobrazit článek
Europoslanec za KSČM Miloslav Randsdorf vyvolal rozruch tvrzením, že v debalcevském kotli je obklíčeno dva tisíce dvě stě vojáků ze zemí NATO. V pořadu DVTV, který moderovala Daniela Drtinová, se nad touto tezí dostal do ostrého sporu s politikem ODS Alexandrem Vondrou. Vondra označil Ransdorfa za lháře a hlásnou troubu ruské propagandy.

Rozpravy o českých médiích budou polemizovat o kvalitě v žurnalistice

19. 2. 2015 15:30 zobrazit článek
Pravidelná série debat, tradičně pořádaných FSV UK, Rozpravy o českých médiích nabídne 26. února diskuzi o úrovni české žurnalistiky. Hosty panelové diskuze budou Daniela Drtinová, Štefan Hríb, Lenka Svobodová a Karel Hvížďala...

Drtinová: Těšila jsem se na Eca, on se ale chtěl bavit jen o ženách a víně

9. 3. 2015 15:16 zobrazit článek
Moderátorka Daniela Drtinová má ráda knihy Johna Irvinga, ale v letadle by si sedla vedle Umberta Eca. V dětství měla ráda Z pohádky do pohádky Elišky Krásnohorské, její dceru Natalii ale vůbec nebavily. Při obědě s Raymondem Moodym se amerického vědce a spisovatele zeptala na zrcadlo, kterým údajně přivolává duchy zemřelých v rámci terapie pacientů.

Moje čtení

6. 3. 2015 2:31 zobrazit článek
Moderátorka Daniela Drtinová má ráda knihy Johna Irvinga, ale v letadle by si sedla vedle Umberta Eca...

 Články 1-30 z celkových 415, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |