Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 396, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Je český internet připravený na placený video obsah?

15. 5. 2014 0:09 zobrazit článek
Okolo rozpadu týmu Události, komentáře byla velká mediální aféra. Dnes Martin Veselovský a Daniela Drtinová míří do vlastního projektu webového video obsahu, který budou dodávat Ekonomii.

Eurovolby byly jen formalita, nic se nezmění, říká jasně Topolánek

27. 5. 2014 23:09 zobrazit článek
Bývalý premiér Mirek Topolánek má na volby do Evropského parlamentu podobný názor jako exprezident Václav Klaus: nic velkého se nezmění, volby byly jen formalita. Řekl to v novém pořadu na Aktuálně.cz, který připravili Martin Veselovský a Daniela Drtinová.

Pane Babiši, neurážejte nás! (Vít Ulrych)

22. 10. 2014 10:02 zobrazit článek
Naše nemocnice není špatná V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické. Jako zaměstnanec této nemocnice, ale i jako občan Pardubického kraje, si dovoluji s tímto výrokem silně nesouhlasit. Je zde řada špičkových oddělení, která dělají medicínu na vysoké úrovni nejen ve srovnání s blízkou Fakultní nemocnicí v Hradci Králové, ale i v celorepublikovém měřítku.

Ulrych (KDU-ČSL): Naše pardubická nemocnice není špatná

22. 10. 2014 23:29 zobrazit článek
V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické.

S Veselovským a Drtinovou opustila ČT i část diváků „jejich“ pořadů

19. 8. 2014 11:37 zobrazit článek
Pořady zpravodajského kanálu ČT24 Interview a Události, komentáře ztratily část diváků. Pokles sledovanosti začal po odchodu moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, kteří obdobu svých původních pořadů vytvářejí pro soukromou internetovou televizi DVtv. Další články k tématu:

NA MÍSTĚ: Lesní školka ve městě?

28. 6. 2014 22:08 zobrazit článek
Jak funguje lesní školka ve městě? Co nabízí dětem? A dokáže je připravit na vstup do školy jako běžné školky? Daniela Drtinová jednu takovou školku navštívila.

DVTV Drtinové a Veselovského hlásí po prvním týdnu 400 tisíc spuštěných videí

9. 6. 2014 9:13 zobrazit článek
Vydavatelství Economia publikovalo první čísla návštěvnosti videoprojektu novinářů kolem Daniely Drtinové a Martina Veselovského.

DVTV: Názory Zdeňka Pohlreicha na některé úřednické nápady

4. 8. 2014 17:09 zobrazit článek
Možná jste už v minulých týdnech zaznamenali počin Martina Veselovského a Daniely Drtinové, kteří pod hlavičkou vydavatelství Economia jsou tvářemi internetového videoprojektu DVTV.cz. Projektu, do nějž si zvou lidi, kteří mají co říci k aktuálním tématům. Dnes si pozvali Zdeňka Pohlreicha. Ten vyjádřil v 10 minutovém rozhovoru s Martinem Veselovským své názory k otázce zákazu […]

Daniela Drtinová: Chci si zachovat nezávislost a objektivitu

5. 9. 2014 10:36 zobrazit článek

František Kostlán: Celebritizace a likvidace veřejnoprávnosti České televize

20. 8. 2014 9:47 zobrazit článek
Česká televize dlouhodobě postrádá moderátorské špičky. Martin Veselovský a Daniela Drtinová patří podle Františka Kostlána ve své práci k lepšímu průměru, stejně jako většina dosavadních či nově přišedších moderátorů ČT.

Rania & Maha aneb Jak se dostat z obrazovky (Lubomír Stejskal)

23. 6. 2014 16:38 zobrazit článek
Možnosti jsou různé. Daniela Drtinová odešla sama, Alexandře Noskové stačilo zamilovat se do hradního kancléře. Nebyla odejita sice úplně, ale „pouze“ z prestižního postu moderátorky hlavního proudu zpravodajství ČT24.

Drtinová představila svůj nový projekt. A přitom učinila pozoruhodné přiznání

23. 5. 2014 21:47 zobrazit článek
Známá moderátorka politických diskuzí Daniela Drtinová na sebe v rozhovoru pro server Aktuálně.cz možná nevědomky prozradila, že v diskuzích nebrala v potaz argumenty zpovídaného. A že své partnery v diskuzi tlačila do odpovědí, které chtěla slyšet, aniž by brala v potaz protiargumenty svého diskuzního partnera.

Bakala dnes večer spouští novou televizi. Lákadlem mají být bývalí moderátoři ČT

27. 5. 2014 19:22 zobrazit článek
Vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly dnes ve 21 hodin spouští nový projekt – internetovou televizi. Hlavními taháky jsou bývalí moderátoři České televize Daniela Drtinová a Martin Veselovský.

Veselovský krátce před startem: Máme velkou dávku optimismu

27. 5. 2014 11:11 zobrazit článek
Rozhovor s Martinem Veselovským, který spolu s Danielou Drtinovou spouští už dnes v Česku unikátní projekt. Na Aktuálně.cz se večer objeví první rozhovory nového videokanálu Drtinová Veselovský TV.

Drtinová a Veselovský se vrátí ve webovém vysílání DV TV

27. 5. 2014 13:01 zobrazit článek
Bývalí moderátoři České televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského dnes večer spustí vysílání jejich nového internetového projektu DV TV. Na webu ve 21:00 začne umisťovat videorozhovory na politická a společenská témata.

Veselovský a Drtinová rozjíždějí televizi na webu. Prvními hosty jsou Topolánek a Babiš

27. 5. 2014 18:13 zobrazit článek
Moderátoři Daniela Drtinová a Martin Veselovský zahajují v úterý večer unikátní projekt. Na serveru Aktuálně.cz spouští videokanál s názvem Drtinová Veselovský TV. Obsahem budou hlavně rozhovory s politiky.

DV tv odstartuje zítra večer, „vysílat“ bude před Událostmi, komentáři

26. 5. 2014 21:09 zobrazit článek
Největší letošního experiment českého internetu – videoprojekt týmu kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského – je těsně před startem.

Startuje internetový projekt Drtinové a Veselovského DV TV, podívejte se na upoutávky

26. 5. 2014 11:46 zobrazit článek
První publicistický pořad, který pro vydavatelství Economia připravuje někdejší tým Událostí komentářů, bude mít premiéru v úterý večer od 21.00. Daniela Drtinová a Martin Veselovský budou vystupovat pod značkou DV TV. Oficiální video ...

Drtinová začíná s televizí na webu: Je to i pro mě revoluce

23. 5. 2014 15:52 zobrazit článek
Rozhovor s Danielou Drtinovou, která se po více než dvaceti letech rozhodla odejít z České televize a pustit se do internetového projektu. Jeho start se přiblížil.

Economia spouští internetovou televizi DV TV s moderátory Drtinovou a Veselovským

27. 5. 2014 20:14 zobrazit článek
Na české mediální scéně se dnes naostro rozjíždí nový projekt. Aktuální publicistické rozhovory na internetu nabídne denně vydavatelství Economia - na základě tříleté smlouvy se společností Diskurz TV. Interview na politická, ekonomická a společenská témata budou po nedávném odchodu z České televize moderovat Daniela Drtinová a Martin Veselovský.

Vyvadil si Tvarůžkovou namazal na chleba (Josef Havránek)

14. 5. 2014 17:38 zobrazit článek
Pořad Interview ČT 24 jsem přestal definitivně sledovat někdy v době, kdy ho sólově začala obhospodařovat Daniela Drtinová

Autor Babišova neautorizovaného životopisu: Babiš měl tvrdé dětství

16. 8. 2014 10:09 zobrazit článek
O tom, jaký Andrej Babiš vlastně je, o jeho dětství i o údajné spolupráci s StB se mluvilo v posledním rozhovoru Daniely Drtinové v internetové televizi DV tv. Jejím hostem byl autor knihy Babiš - příběh oligarchy, novinář časopisu Reflex Tomáš Pergler.

BOJ O PRAHU: Kdo bude příštím primátorem? To nejlepší z DVTV

10. 10. 2014 6:26 zobrazit článek
Martin Veselovský a Daniela Drtinová vyzpovídali nejžhavější adepty na post pražského primátora. Splní sliby z volebních programů? Podívejte se na výběr toho nejlepšího z předvolebních debat.

Ředitel ČGS Zdeněk Venera byl hostem v pořadu Daniely Drtinové

26. 9. 2014 14:18 zobrazit článek
Ve čtvrtek 25. září byl hostem v pořadu Daniely Drtinové ředitel České geologické služby Zdeněk Venera. Hovořili spolu o ...

Útočný fanatismus! Čtenářka chválí Humla a Drtinovou poslala na psychiatrii

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
Poslanec za ČSSD Stanislav Huml zastává názory, kterými jde mnohdy proti proudu, a tak není divu, že se kolem nich nezřídka rozvíří bouřlivá diskuze. Svoje kontroverzní teze obhajoval i v rozhovoru s bývalou moderátorkou ČT Danielou Drtinovou pro televizi DVtv. Ta si ovšem podle čtenářky ParlamentníchListů.cz počínala velmi neprofesionálně, ba přímo zběsile. Velkým zklamáním byl rozhovor i pro Stanislava Humla.

Tvůrci filmu o Olze Hepnarové: Nechceme oslavovat monstrum

29. 6. 2014 23:30 zobrazit článek
Čím oslovil příběh Olgy Hepnarové, která úmyslně zabila osm lidí, když do nich najela na tramvajové zastávce nákladním autem, režiséry Tomáše Weinreba a Petra Kazdu? Ptala se Daniela Drtinová.

Moderátor Veselovský a lobbista Rittig: Honička na Twitteru!

25. 6. 2014 16:08 zobrazit článek
Martin Veselovský rozjel po odchodu z ČT svůj nový projekt. Spolu s dalším moderátorským esem Danielou Drtinovou. Za hosta nového pořadu si vyhlédl lobbistu Iva Rittiga, jehož jméno padá i v souvislosti s kauzou Nagyová. Dohnat Rittiga do studia však není evidentně jen tak. A tak se na sociální síti rozhořela zajímavá debata.

Novinář Novotný vypustil slova o debilitě voličů a odborářských kreténech v ČT

31. 5. 2014 8:35 zobrazit článek
ROZHOVOR Úspěchy Okamury jsou prý ukázkou debility národa, Babiš je marketér a Sobotka slabý vůdce. I to tvrdí známý bulvární novinář Pavel Novotný, šéfredaktor eXtra.cz a syn baviče Petra Novotného. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil také, proč se moderátoři ČT Daniela Drtinová s Pavlem Veselovským budou hodně divit.

První dojmy z DV TV: kdo čekal druhé Události, komentáře, nedočkal se

28. 5. 2014 6:25 zobrazit článek
Včera večer po jednadvacáté hodině odstartoval dlouho očekávaný projekt internetové televize dvojice bývalých moderátorů Událostí, komentářů Daniely Drtinové a Martina Veselovského. Dvojice zatím přináší pouze delší rozhovory, časem přibudou i reportáže.

Babiš věří, že prosadí Teličku. Přednost by dal ale Roithové před Mertlíkem

27. 5. 2014 23:09 zobrazit článek
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš věří, že jeho hnutí ve vládní koalici prosadí jako kandidáta na eurokomisaře za ČR Pavla Teličku. Pokud by ale musel volit mezi Pavlem Mertlíkem navrhovaným ČSSD a končící lidoveckou europoslankyní Zuzanou Roithovou, podpoří Roithovou. Řekl to v novém pořadu na Aktuálně.cz, který připravili Martin Veselovský a Daniela Drtinová.

 Články 1-30 z celkových 396, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

faynmobil728x90.gif
160x600-CUNAMI