Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 464, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

To snad ani není možné: Ringo Čech u Drtinové o uprchlících

24. 2. 2016 13:45 zobrazit článek
„Je nutné ještě přilévat do českého ohně další olej?“ ptala se moderátorka Daniela Drtinová, když představovala obraz Lekce němčiny pro uprchlíky od Františka Ringo Čecha, který je podle ní „založený na otřepaných, rasisticky laděných stereotypech“.

Daniela Drtinová to pořádně schytala. Nejen za rozhovor s Václavem Cílkem o uprchlících

9. 6. 2016 21:13 zobrazit článek
Historik a pedagog David František Wagner zhodnotil někdejší hvězdu ČT Danielu Drtinovou, která dnes působí v internetové televizi DVTV.cz. Dáma by si za rámeček slova pedagoga věru nedala. Podivuje se nad tím, jak vedla Drtinová rozhovor s novinářským kmetem Janem Petránkem nebo Benjaminem Kurasem či geologem Václavem Cílkem. Zve si zkrátka „alternativní hosty“ a těm nedokáže řádně oponovat, což je trestuhodné.

Umělkyně z Národního vyzvala venkov: Buďte také neklidní

7. 11. 2016 12:24 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové v internetové televizi DVTV byla herečka Národního divadla a členka petičního výboru Týdnů občanského neklidu Eva Salzmannová.

Byl jste opilý? Škromach se nedal a plísnil Danielu Drtinovou kvůli tomu, co říkala o Haškovi. Pak ji utřel za uprchlíky

12. 8. 2016 12:28 zobrazit článek
O kauze neexistující mluvčí Michala Haška, o proslulých hovorech od bazénku i o migrační krizi diskutovala v pořadu internetové televize DVTV moderátorka Daniela Drtinová s místopředsedou Senátu Zdeňkem Škromachem (ČSSD).

Antropoložka z vládní agentury žila tři měsíce v romském ghettu. Zde je její svědectví

10. 8. 2016 21:10 zobrazit článek
Žila tři měsíce v romském ghettu ve Varnsdorfu. O svém prožitku nyní přišla pohovořit do pořadu DVtv.cz Daniely Drtinové. Řeč je o antropoložce z vládní Agentury pro sociální začleňování Radce Vepřkové.

Jan Hřebejk: Zeman je ožrala a mají ho rádi hňupové

15. 6. 2016 12:24 zobrazit článek
O uprchlické krizi, ale také o svém názoru na prezidenta Miloše Zemana i o tom, jak se dívá na prezidentskou kandidaturu Michala Horáčka, diskutoval s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV filmový režisér Jan Hřebejk.

Živě: Martin Veselovský a Daniela Drtinová versus Andrej Babiš a další hosté v originální talk show

15. 6. 2016 16:09 zobrazit článek
Sledujte od 19 hodin přímý přenos z diskuzního pořadu DVTV Roadshow. Hlavními hosty jsou Andrej Babiš, Matěj Stropnický nebo Ondřej Kobza.

Jaké publikum, takoví herci

10. 6. 2016 13:10 zobrazit článek
Existuje určitá kontinuita, kterou pro mě symbolizují jména jako Ota Černý, Zuzana Bubílková, Václav Moravec a nyní tedy opět Daniela Drtinová, eventuelně Michaela Jílková. Já se na ty pořady taky kdysi koukal, než mě to přestalo bavit, respektive než jsem zjistil, jak je to prázdné a hloupé. Jenže jiní, nevím jaká většina, na to koukají pořáda a berou to za bernou minci. Zatímco já si čtu Útěk ze svobody Ericha Fromma, oni čumí na Drtinovou. Jsou uhonění, "nestíhají", nemají čas číst a tak berou vejšp ...

Antidrtinová, aneb V případě nedostatku informací personalizujme?

10. 6. 2016 2:26 zobrazit článek
David František Wagner v článku "Zoufale špatné rozhovory Daniely Drtinové: Praktická ukázka toho, jak rozhovory nedělat, když nechcete škodit veřejné debatě" kritizuje výkon moderátorky Daniely Drtinové v pořadech internetové DVTV ZDE. S mnoha dílčími Wagnerovými závěry lze souhlasit, nicméně mnohem problematičtější je jeho celkové rámcování problému. Text totiž napsal podle teze "Veselovský to dělá dobře, Drtinová špatně" a moderátorce rutinně připisuje odpovědnost za nedostatky i tam, kde pro podobný ...

Mediahub: Zoufale špatné rozhovory Daniely Drtinové

9. 6. 2016 15:54 zobrazit článek
Zdá se mi velmi zvláštní, že někdo, kdo dokáže velmi tvrdě postupovat proti politikům, dává volný průchod náhodnému bizáru a poměrně dost často si takové lidi zve: a tím utváří do velké míry dojem toho, co je v seriozním médiu vhodné a normální. Uváděním velmi hraničních názorů bez jakéhokoliv uvedení do kontextu nebo reálné konfrontace se střízlivějšími daty se ale rychle a efektivně křiví veřejný prostor. Obzvláště pokud jsou rozhovory vedeny vesměs nikoliv konfrontačně, ale velmi kooperativně a ...

Miloš Zeman opět utřel Jakuba Jandu. Vysmál se také Pavlu Šafrovi, Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému

8. 9. 2016 15:58 zobrazit článek
Z PROFILU Prezident Miloš Zeman po čase odpověděl na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Hlava státu zodpověděla desítky dotazů na téma migrační krize, hrozby teroristických útoků, ale i kvalitu zpravodajství ze strany některých novinářů. Zeman se nevyhnul ani nepříjemným a konfrontačním otázkám.

Režisér Jákl chystá historický film. Chce apelovat na hrdost Čechů k vlastnímu národu

3. 7. 2016 21:41 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové na serveru DVTV.cz byl producent a režisér Petr Jákl. Hovořil především o Janu Žižkovi, o němž se rozhodl natočit svůj nový film.

VIDEO s písní proti uprchlíkům: Mladá zpěvačka vystoupila u Drtinové a přidala další kus

9. 8. 2016 13:20 zobrazit článek
Evropo, dýchej. Tak zní název protiimigračního klipu, který představila herečka a zpěvačka Olivie Žižková. Ta nyní pohovořila v pořadu DVTV.cz moderátorky Daniely Drtinové o svém postoji vůči uprchlíkům.

Evropská propaganda? V podání bruselských úředníků velká legrace, kdyby teda nějaká byla. Daniela Drtinová se vysmála EU

14. 10. 2016 20:40 zobrazit článek
Novinářka Daniela Drtinová se pohybuje v nejvyšších patrech české politiky už 23 let. Od roku 1993 sledovala, co všechno politici dělají, a občas se opravdu nestačila divit. Nejen o tom, co si politici dovolí, promluvila v rozhovoru pro server isouvislosti.cz. Zmínila také, že do pořadu Události, komentáře v minulosti připomínal vedení televize moc nezasahovalo. Další pořady ČT prý čelily cenzuře. Pár slov padlo také o evropské propagandě.

Slavný český umělec: Lidi jsou čím dál víc vymaštění. Úplně zmatení

1. 12. 2016 10:59 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV.cz Daniely Drtinové byl herec Jaroslav Dušek. „Lidi jsou vymaštění, zmatení z reality,“ tvrdí mimo jiné.

Živě: Není důvod k zdražování. EET je zpolitizovaná, říká Andrej Babiš v DVTV

1. 12. 2016 21:14 zobrazit článek
Hosty speciálního vysílání jsou ministr financí Andrej Babiš a šéf iniciativy Radostné Česko bez EET Boleslav Buzek. Moderuje Daniela Drtinová.

Roman Šmucler šokuje: Bez korupce to v našem zdravotnictví nejde

21. 11. 2016 13:48 zobrazit článek
Zubařů je u nás hodně, a přitom je jich nedostatek. Proč tomu tak je, vysvětloval v internetové televizi DVTV v rozhovoru s Danielou Drtinovou známý zubař Roman Šmucler, který se na podzim příštího roku stane prezidentem České stomatologické komory.

DVTV slaví své dvouleté výročí. Nadělila si časopis s nejlepšími rozhovory

8. 6. 2016 9:38 zobrazit článek
Internetová televize DVTV přichází po dvou letech své existence s vlastním periodikem. Ode dneška je v distribuci magazín o sto dvaceti stránkách, který obsahuje výběr dvaceti nejlepších rozhovorů Martina Veselovského a Daniely Drtinové...

Marek Wollner: To jsou názory Kremlu, to v ČT neuslyšíte. Já že stojím proti lidu?

8. 3. 2016 13:10 zobrazit článek
Ke každé vládní garnituře přistupujeme stejně, dušoval se v rozhovoru se svou bývalou kolegyní z České televize Danielou Drtinovou šéf pořadu Reportéři ČT Marek Wollner. Rozhovor je ke zhlédnutí na internetové televizi DVTV.

"To jsou kecy, paní redaktorko..." (josefhavranek)

25. 2. 2016 9:23 zobrazit článek
Když se u jednoho stolu sejde šaškující František Ringo Čech s humanistickou svazačkou Danielou Drtinovou, nemůže to skončit dobře...

Proč česká mainstreamová média legitimizují názory hodné nacistů?

25. 2. 2016 8:43 zobrazit článek
Je očividné, že debata o uprchlících či obecně o tzv. migrační krizi v českých poměrech ještě nenarazila na své dno. Aktuálním příkladem budiž rozhovor moderátorky Daniely Drtinové s obskurním rockerem a „komikem“ v jedné osobě – Františkem Ringo Čechem na DVTV. Jestliže byly podobné rasistické názory dříve na opovrženíhodném okraji, nyní stále více pronikají do takzvaně seriózních médií, což je v kontextu veřejné debaty skutečně na pováženou. ...

DVTV se dočká vlastního tištěného magazínu

8. 6. 2016 12:02 zobrazit článek
Od dnešního dne bude na stáncích k dostání nový časopis pod názvem DVTV, který vydává mediální dům Economia. Magazín DVTV chce nabídnout to nejlepší z rozhovorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského s dvaceti vybranými osobnostmi, a to na více než stadvaceti stranách. Představí nejvýraznější osobnosti, jako jsou Zdeněk Svěrák, Leoš Mareš, Laco Déczi, Ondřej Vetchý, Milan Šteindler a další. Jsme rádi, že společně s týmem DVTV můžeme fanouškům projektu a našim čtenářům, divákům a uživatelům nabídnout při příležitosti druhých narozenin projektu DVTV další platformy pro konzumaci obsahu z dílny DVTV, komentuje vydání magazínu generální ředitel mediálního domu Economia Roman Latuske.

Alexandr Vondra: Jako by ten normální pracující člověk neměl zastání

14. 3. 2016 11:27 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV Daniely Drtinové byl exministr obrany a disident Alexandr Vondra.

Daniela Drtinová narazila na Aleše Hušáka. Ta koukala...

26. 9. 2016 17:21 zobrazit článek
Bývalý šéf Sazky Aleš Hušák kandiduje do Senátu ve volebním obvodu Praha 6. Původně se nechtěl politicky angažovat. Co se změnilo, že změnil názor? Nejen o tom diskutoval s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV.

Poslankyně, která odchází od Babiše: EU by nám taky mohla říct, že v ní nemáme co dělat

26. 7. 2016 15:33 zobrazit článek
Poslankyně Kristýna Zelienková opustila o víkendu hnutí ANO, za něž byla do Poslanecké sněmovny zvolena. Své důvody zmínila v pořadu DVTV.cz moderátorce Daniele Drtinové.

Je tady cenzura jako blázen. Daniela Drtinová velmi překvapivě promluvila

5. 7. 2016 9:45 zobrazit článek
Daniela Drtinová se ohradila proti kritice, která na ni před časem dopadla ze serveru MediaHub. Pedagog a historik David František Wagner konstatoval, že její rozhovory pro DVTV.cz jsou zoufale špatné. Škodí si prý i tím, že si vybírá alternativně smýšlející hosty. Drtinová jeho text označila za hysterickou reakci, která ji pobavila. Vypovídá to však o tom, jak se obáváme alternativních názorů. Bojíme se až tolik, že saháme k cenzuře, což Drtinovou děsí.

Chovanec, Martin Roman, mafie, policie... Jančura vypustil velice vážná obvinění

29. 6. 2016 22:19 zobrazit článek
„Budu podnikat. Do voleb určitě nepůjdu,“ řekl mimo jiné v rozhovoru s Danielou Drtinovou v DVTV.cz majitel Student Agency Radim Jančura. Ve svých slovech se vyjádřil také k aktuální politické situaci.

DVTV má mobilní aplikaci. Pro Android i iOS [aktualita]

18. 6. 2016 9:12 zobrazit článek
UVNITŘ GALERIE – Pro ty, kdo fandí rozhovorům na DVTV vznikla zcela nová aplikace, kterou si můžete už i zdarma stáhnout. A vypadá šikovně! Program od společnosti Coolpany SE má nabídnout snadný přístup k videoobsahu zpravodajsko-publicistického projektu DVTV. Sledovat můžete rozhovory, komentáře, analýzy a reportáže, které pro vás připravují Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Filip Horký.

Filozof: Zemana změnil alkohol

7. 9. 2016 10:31 zobrazit článek
Především o osobě prezidenta Miloše Zemana diskutoval s Danielou Drtinovou na internetové televizi DVTV filozof, někdejší signatář Charty 77 a bývalý politik Daniel Kroupa.

Profesor z americké univerzity varuje, co může následovat po masakru v USA

14. 6. 2016 21:55 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové v DVTV byl profesor Bostonské univerzity Igor Lukeš. Podle něj může masakr v Orlandu na Floridě inspirovat k dalším podobným útokům. Je načase celou situaci změnit. Podobné události však mohou vynést na výsluní Donalda Trumpa, který se jich rád okamžitě chopí.

 Články 1-30 z celkových 464, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.