Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 407, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

3 nejdivnější rozhovory DVTV

19. 12. 2014 1:54 zobrazit článek
Osobní výběr Daniely Drtinové..

Daniela Drtinová: Ad-venio

19. 12. 2014 16:23 zobrazit článek
K Vánocům je suché a věcné žurnalistické řeči škoda. A tak si přečtěte, jak z trochu jiného úhlu a v jiném žánru vnímají vánoční období redaktoři a šéfové Hospodářských novin a DVTV...

Ulrych (KDU-ČSL): Naše pardubická nemocnice není špatná

22. 10. 2014 23:29 zobrazit článek
V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické.

BOJ O PRAHU: Kdo bude příštím primátorem? To nejlepší z DVTV

10. 10. 2014 6:26 zobrazit článek
Martin Veselovský a Daniela Drtinová vyzpovídali nejžhavější adepty na post pražského primátora. Splní sliby z volebních programů? Podívejte se na výběr toho nejlepšího z předvolebních debat.

První dojmy z DV TV: kdo čekal druhé Události, komentáře, nedočkal se

28. 5. 2014 6:25 zobrazit článek
Včera večer po jednadvacáté hodině odstartoval dlouho očekávaný projekt internetové televize dvojice bývalých moderátorů Událostí, komentářů Daniely Drtinové a Martina Veselovského. Dvojice zatím přináší pouze delší rozhovory, časem přibudou i reportáže.

Novinář Novotný vypustil slova o debilitě voličů a odborářských kreténech v ČT

31. 5. 2014 8:35 zobrazit článek
ROZHOVOR Úspěchy Okamury jsou prý ukázkou debility národa, Babiš je marketér a Sobotka slabý vůdce. I to tvrdí známý bulvární novinář Pavel Novotný, šéfredaktor eXtra.cz a syn baviče Petra Novotného. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil také, proč se moderátoři ČT Daniela Drtinová s Pavlem Veselovským budou hodně divit.

Moderátor Veselovský a lobbista Rittig: Honička na Twitteru!

25. 6. 2014 16:08 zobrazit článek
Martin Veselovský rozjel po odchodu z ČT svůj nový projekt. Spolu s dalším moderátorským esem Danielou Drtinovou. Za hosta nového pořadu si vyhlédl lobbistu Iva Rittiga, jehož jméno padá i v souvislosti s kauzou Nagyová. Dohnat Rittiga do studia však není evidentně jen tak. A tak se na sociální síti rozhořela zajímavá debata.

František Kostlán: Celebritizace a likvidace veřejnoprávnosti České televize

20. 8. 2014 9:47 zobrazit článek
Česká televize dlouhodobě postrádá moderátorské špičky. Martin Veselovský a Daniela Drtinová patří podle Františka Kostlána ve své práci k lepšímu průměru, stejně jako většina dosavadních či nově přišedších moderátorů ČT.

S Veselovským a Drtinovou opustila ČT i část diváků „jejich“ pořadů

19. 8. 2014 11:37 zobrazit článek
Pořady zpravodajského kanálu ČT24 Interview a Události, komentáře ztratily část diváků. Pokles sledovanosti začal po odchodu moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, kteří obdobu svých původních pořadů vytvářejí pro soukromou internetovou televizi DVtv. Další články k tématu:

Otevřený dopis Evy Michalákové řediteli ÚMPOD Kapitánovi (Soňa Svobodová)

18. 11. 2014 15:27 zobrazit článek
16. listopadu 2014 Pane řediteli, právě jsem viděla záznam Vašeho rozhovoru s Danielou Drtinovou v DVTV ( ). Vaše vystoupení mne šokuje a uráží. Ráda bych uvedla na pravou míru některá Vaše tvrzení, která nelze označit jinak než jako lži a polopravdy, a rozhodla jsem se učinit tak rovněž ...

SPOLEČNOST: K Pavlu Wonkovi

4. 11. 2014 0:34 zobrazit článek
Film Libuše Rudinské o Pavlu Wonkovi jsem neviděla, proto se k němu nemohu a ani nechci vyjadřovat. Zato jsem viděla diskusi Daniely Drtinové s Libuší Rudinskou a k té se vyjádřit chci.

Třaskavý dokument Rudinské: Wonka (prý)vědomě spolupracoval s StB

4. 11. 2014 11:13 zobrazit článek
Portál Aktuálně.cz uveřejnil rozhovor Daniely Drtinové s autorkou dokumentu o Pavlu Wonkovi, paní Libuší Rudinskou.

Konec Miroslava Kalouska?

27. 10. 2014 21:11 zobrazit článek
POLITOLOGOVÉ Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se nedávno v rozhovoru s Danielou Drtinovou na Aktuálně.cz vyjádřil, že by neměl nic proti sloučení TOP 09 s ODS, prospělo by to, ale bylo by to velmi náročné. S politologem Janem Kubáčkem jsme se bavili o budoucnosti pravice, ODS, TOP 09 a toho, jak s kartami zamíchá hnutí ANO Andreje Babiše.

Pane Babiši, neurážejte nás! (Vít Ulrych)

22. 10. 2014 10:02 zobrazit článek
Naše nemocnice není špatná V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické. Jako zaměstnanec této nemocnice, ale i jako občan Pardubického kraje, si dovoluji s tímto výrokem silně nesouhlasit. Je zde řada špičkových oddělení, která dělají medicínu na vysoké úrovni nejen ve srovnání s blízkou Fakultní nemocnicí v Hradci Králové, ale i v celorepublikovém měřítku.

Miroslav Žák: Není všechno zlato, co se třpytí (dokonce ani v Číně)

11. 11. 2014 17:12 zobrazit článek
Kolegům v mediích se občas podaří skutečně dobré (třebaže nikoli bezchybné) dílo. Žádné lidské dílo nemůže být přece bezchybné. Takovým skutečně dobrým a povedeným dílem je internetová video-televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského, kterou provozuje Aktuálně.cz.

Foldyna se střetl kvůli Zemanovi s Jiřinou Šiklovou. Vybalil na ni sprosťárnu a řekl vtip o zprávách ČT

6. 11. 2014 10:13 zobrazit článek
Znevažuje Miloš Zeman úřad prezidenta, nebo jen nastavuje zrcadlo našemu pokrytectví? Na otázku Daniely Drtinové na DVtv odpovídal poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna společně se socioložkou Jiřinou Šiklovou.

Matěj Stropnický: Strany nechtějí předat vládu vítězným aktivistům

4. 11. 2014 15:09 zobrazit článek
Matěj Stropnický byl 3. listopadu hostem Daniely Drtinové v DVTV. Hovořil o zabavení svého počítače, postupu politických stran při sestavování vlády městské části Praha 3 i o budoucnosti plánování a rozvoje celé Prahy. Video můžete zhlédnout na webu DVTV. Další mediální vystoupení Matěje Stropnického k situaci na Praze 3 a k vyjednávání koalice na magistrátu najdete ale i na webech dalších médií: www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/214411000371030 prehravac.rozhlas.cz/audio/3241131 matejstropnicky.cz/v-mediich/stropnicky-politici-dostali-strach-toho-ze-radnici-udelame-velke-zmeny The post appeared first on .

Autor Babišova neautorizovaného životopisu: Babiš měl tvrdé dětství

16. 8. 2014 10:09 zobrazit článek
O tom, jaký Andrej Babiš vlastně je, o jeho dětství i o údajné spolupráci s StB se mluvilo v posledním rozhovoru Daniely Drtinové v internetové televizi DV tv. Jejím hostem byl autor knihy Babiš - příběh oligarchy, novinář časopisu Reflex Tomáš Pergler.

DVTV: Názory Zdeňka Pohlreicha na některé úřednické nápady

4. 8. 2014 17:09 zobrazit článek
Možná jste už v minulých týdnech zaznamenali počin Martina Veselovského a Daniely Drtinové, kteří pod hlavičkou vydavatelství Economia jsou tvářemi internetového videoprojektu DVTV.cz. Projektu, do nějž si zvou lidi, kteří mají co říci k aktuálním tématům. Dnes si pozvali Zdeňka Pohlreicha. Ten vyjádřil v 10 minutovém rozhovoru s Martinem Veselovským své názory k otázce zákazu […]

Tvůrci filmu o Olze Hepnarové: Nechceme oslavovat monstrum

29. 6. 2014 23:30 zobrazit článek
Čím oslovil příběh Olgy Hepnarové, která úmyslně zabila osm lidí, když do nich najela na tramvajové zastávce nákladním autem, režiséry Tomáše Weinreba a Petra Kazdu? Ptala se Daniela Drtinová.

NA MÍSTĚ: Lesní školka ve městě?

28. 6. 2014 22:08 zobrazit článek
Jak funguje lesní školka ve městě? Co nabízí dětem? A dokáže je připravit na vstup do školy jako běžné školky? Daniela Drtinová jednu takovou školku navštívila.

Ředitel ČGS Zdeněk Venera byl hostem v pořadu Daniely Drtinové

26. 9. 2014 14:18 zobrazit článek
Ve čtvrtek 25. září byl hostem v pořadu Daniely Drtinové ředitel České geologické služby Zdeněk Venera. Hovořili spolu o ...

Útočný fanatismus! Čtenářka chválí Humla a Drtinovou poslala na psychiatrii

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
Poslanec za ČSSD Stanislav Huml zastává názory, kterými jde mnohdy proti proudu, a tak není divu, že se kolem nich nezřídka rozvíří bouřlivá diskuze. Svoje kontroverzní teze obhajoval i v rozhovoru s bývalou moderátorkou ČT Danielou Drtinovou pro televizi DVtv. Ta si ovšem podle čtenářky ParlamentníchListů.cz počínala velmi neprofesionálně, ba přímo zběsile. Velkým zklamáním byl rozhovor i pro Stanislava Humla.

Daniela Drtinová: Chci si zachovat nezávislost a objektivitu

5. 9. 2014 10:36 zobrazit článek

Rania & Maha aneb Jak se dostat z obrazovky (Lubomír Stejskal)

23. 6. 2014 16:38 zobrazit článek
Možnosti jsou různé. Daniela Drtinová odešla sama, Alexandře Noskové stačilo zamilovat se do hradního kancléře. Nebyla odejita sice úplně, ale „pouze“ z prestižního postu moderátorky hlavního proudu zpravodajství ČT24.

DVTV Drtinové a Veselovského hlásí po prvním týdnu 400 tisíc spuštěných videí

9. 6. 2014 9:13 zobrazit článek
Vydavatelství Economia publikovalo první čísla návštěvnosti videoprojektu novinářů kolem Daniely Drtinové a Martina Veselovského.

Co od DVTV čekali? Báli se? Drtinová, Veselovský odpovídají

31. 12. 2014 16:15 zobrazit článek
S čím Daniela Drtinová s Martinem Veselovským do DVTV šli? Je podle nich projekt úspěšný? Jaká měli očekávání? A čeho se naopak obávají? Martin s Danielou se tentokrát neptají, ale odpovídají.

TOP 5 Daniely Drtinové: Kteří hosté ji zaujali?

26. 12. 2014 16:30 zobrazit článek
Autor knihy o páteru Toufarovi Miloš Doležal; spisovatel Michal Viewegh; bývalý velvyslanec Luboš Dobrovský k ruské agresi; režisér Miroslav Krobot; Tomáš Šebek z Lékařů bez hranic

Babiš věří, že prosadí Teličku. Přednost by dal ale Roithové před Mertlíkem

27. 5. 2014 23:09 zobrazit článek
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš věří, že jeho hnutí ve vládní koalici prosadí jako kandidáta na eurokomisaře za ČR Pavla Teličku. Pokud by ale musel volit mezi Pavlem Mertlíkem navrhovaným ČSSD a končící lidoveckou europoslankyní Zuzanou Roithovou, podpoří Roithovou. Řekl to v novém pořadu na Aktuálně.cz, který připravili Martin Veselovský a Daniela Drtinová.

Eurovolby byly jen formalita, nic se nezmění, říká jasně Topolánek

27. 5. 2014 23:09 zobrazit článek
Bývalý premiér Mirek Topolánek má na volby do Evropského parlamentu podobný názor jako exprezident Václav Klaus: nic velkého se nezmění, volby byly jen formalita. Řekl to v novém pořadu na Aktuálně.cz, který připravili Martin Veselovský a Daniela Drtinová.

 Články 1-30 z celkových 407, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |

 

 

120x600-1415920558.gif