Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 476, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Kazma si vystřelil z tvůrců, účastníků i diváků Prostřeno. Před časem s ním mluvila Daniela Drtinová

17. 5. 2017 16:37 zobrazit článek
Kamil "Kazma" Bartošek si vystřeliil z tvůrců, účastníků i diváků pořadu TV Prima Prostřeno. Před časem jsme s ním mluvili o tom, jak ke své práci přistupuje. Co všechno je pravda? Kde je hranice fikce? Podívejte se na rozhovor Daniely Drtinové

Filozof: Zemana změnil alkohol

7. 9. 2016 10:31 zobrazit článek
Především o osobě prezidenta Miloše Zemana diskutoval s Danielou Drtinovou na internetové televizi DVTV filozof, někdejší signatář Charty 77 a bývalý politik Daniel Kroupa.

Režisér Jákl chystá historický film. Chce apelovat na hrdost Čechů k vlastnímu národu

3. 7. 2016 21:41 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové na serveru DVTV.cz byl producent a režisér Petr Jákl. Hovořil především o Janu Žižkovi, o němž se rozhodl natočit svůj nový film.

Živě: Martin Veselovský a Daniela Drtinová versus Andrej Babiš a další hosté v originální talk show

15. 6. 2016 16:09 zobrazit článek
Sledujte od 19 hodin přímý přenos z diskuzního pořadu DVTV Roadshow. Hlavními hosty jsou Andrej Babiš, Matěj Stropnický nebo Ondřej Kobza.

Nemoc z pořadu Prostřeno má Miloš Zeman, řekl v ČT známý umělec. A mělo to dohru

23. 5. 2017 13:31 zobrazit článek
Lékaři Ondřeji Fialovi se nelíbilo, když umělec David Černý v nadsázce v pořadu Události, komentáře ČT uvedl, že prezident Miloš Zeman trpí Tourettovým syndromem, konkrétně koprolálií. Své pak k této nemoci, kdy postižený trpí nadávkami a tiky, řekl v pořadu DVtv.cz Daniele Drtinové. A právě se hovořilo i o české hlavě státu.

Jan Hřebejk: Zeman je ožrala a mají ho rádi hňupové

15. 6. 2016 12:24 zobrazit článek
O uprchlické krizi, ale také o svém názoru na prezidenta Miloše Zemana i o tom, jak se dívá na prezidentskou kandidaturu Michala Horáčka, diskutoval s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV filmový režisér Jan Hřebejk.

Chovanec, Martin Roman, mafie, policie... Jančura vypustil velice vážná obvinění

29. 6. 2016 22:19 zobrazit článek
„Budu podnikat. Do voleb určitě nepůjdu,“ řekl mimo jiné v rozhovoru s Danielou Drtinovou v DVTV.cz majitel Student Agency Radim Jančura. Ve svých slovech se vyjádřil také k aktuální politické situaci.

Poslankyně, která odchází od Babiše: EU by nám taky mohla říct, že v ní nemáme co dělat

26. 7. 2016 15:33 zobrazit článek
Poslankyně Kristýna Zelienková opustila o víkendu hnutí ANO, za něž byla do Poslanecké sněmovny zvolena. Své důvody zmínila v pořadu DVTV.cz moderátorce Daniele Drtinové.

Byl jste opilý? Škromach se nedal a plísnil Danielu Drtinovou kvůli tomu, co říkala o Haškovi. Pak ji utřel za uprchlíky

12. 8. 2016 12:28 zobrazit článek
O kauze neexistující mluvčí Michala Haška, o proslulých hovorech od bazénku i o migrační krizi diskutovala v pořadu internetové televize DVTV moderátorka Daniela Drtinová s místopředsedou Senátu Zdeňkem Škromachem (ČSSD).

Daniela Drtinová: Zpovídala Hitlera!

24. 2. 2017 13:34 zobrazit článek
Novinářka Daniela Drtinová (46) zpovídala před kamerami Adolfa Hitlera (†56)!

Drtinová točila rozhovor s Hitlerem. Pro komedii Už je tady zas!

23. 2. 2017 15:58 zobrazit článek
Fiktivní Adolf Hitler točil interview se skutečnými českými novinářkami Danielou Drtinovou a Leou Surovcovou. Video bude využito pro divadelní adaptaci slavné knihy Už je tady zas! v pražském Divadle Na Jezerce, kde se chystá 16. března premiéra.

Novinársku cenu verejnosti má Veselovský. Za rozhovor so Zemanovým hovorcom

3. 5. 2017 22:47 zobrazit článek
Držiteľom novinárskej Česko-slovenskej ceny verejnosti sa stal Martin Veselovský z DVTV, kde spolu najmä s kolegyňou Danielou Drtinovou vedú videorozhovory s verejne činnými osobami a známymi ľuďmi. Najviac hlasov od internetových používateľov dostal za rozhovor s Jiřím Ovčáčkom, hovorcom prezidenta Miloša Zemana.

Libor Michálek překvapivě o Babišovi a šizení na daních. Zmíněn i Jaromír Jágr

15. 3. 2017 9:10 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV.cz moderátorky Daniely Drtinové byl senátor Libor Michálek. Někdejší protikorupční aktivista hovořil mimo jiné o ministru financí a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi.

Přípravy očekávané novinky Už je tady zas! na Jezerce v plném proudu

28. 2. 2017 0:03 zobrazit článek
Divadelní Adolf Hitler před televizními kamerami. A k tomu se známými novinářkami Danielou Drtinovou či Leou Surovcovou. I taková situace...

Radek Banga vs. Ortel i Jan Kačer o Zemanovi. Výběr rozhovorů Daniely Drtinové

24. 12. 2016 12:55 zobrazit článek
Radek Banga o tom, proč pískal na skupinu Ortel; Jan Kačer o svém vyznamenání a následných reakcích; psychiatr Radkin Honzák o tom, proč se musí mít člověk rád; bojovnice proti čínskému režimu Anastasia Lin; profesor Tomáš Radil o nenávisti v české společnosti.

Umělkyně z Národního vyzvala venkov: Buďte také neklidní

7. 11. 2016 12:24 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové v internetové televizi DVTV byla herečka Národního divadla a členka petičního výboru Týdnů občanského neklidu Eva Salzmannová.

Evropská propaganda? V podání bruselských úředníků velká legrace, kdyby teda nějaká byla. Daniela Drtinová se vysmála EU

14. 10. 2016 20:40 zobrazit článek
Novinářka Daniela Drtinová se pohybuje v nejvyšších patrech české politiky už 23 let. Od roku 1993 sledovala, co všechno politici dělají, a občas se opravdu nestačila divit. Nejen o tom, co si politici dovolí, promluvila v rozhovoru pro server isouvislosti.cz. Zmínila také, že do pořadu Události, komentáře v minulosti připomínal vedení televize moc nezasahovalo. Další pořady ČT prý čelily cenzuře. Pár slov padlo také o evropské propagandě.

Daniela Drtinová narazila na Aleše Hušáka. Ta koukala...

26. 9. 2016 17:21 zobrazit článek
Bývalý šéf Sazky Aleš Hušák kandiduje do Senátu ve volebním obvodu Praha 6. Původně se nechtěl politicky angažovat. Co se změnilo, že změnil názor? Nejen o tom diskutoval s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV.

Miloš Zeman opět utřel Jakuba Jandu. Vysmál se také Pavlu Šafrovi, Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému

8. 9. 2016 15:58 zobrazit článek
Z PROFILU Prezident Miloš Zeman po čase odpověděl na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Hlava státu zodpověděla desítky dotazů na téma migrační krize, hrozby teroristických útoků, ale i kvalitu zpravodajství ze strany některých novinářů. Zeman se nevyhnul ani nepříjemným a konfrontačním otázkám.

Zdeněk Piškula ovládl Stardance a učil tančit Danielu Drtinovou. Je to idol dívek? Víc už ráno

12. 12. 2016 21:00 zobrazit článek
Vyhrát pro mě nebylo důležité, je to třešnička na dortu, říká o Stardance Zdeněk Piškura. Jak si poradí se slávou? Rozhovor už ráno!

Slavný český umělec: Lidi jsou čím dál víc vymaštění. Úplně zmatení

1. 12. 2016 10:59 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV.cz Daniely Drtinové byl herec Jaroslav Dušek. „Lidi jsou vymaštění, zmatení z reality,“ tvrdí mimo jiné.

Živě: Není důvod k zdražování. EET je zpolitizovaná, říká Andrej Babiš v DVTV

1. 12. 2016 21:14 zobrazit článek
Hosty speciálního vysílání jsou ministr financí Andrej Babiš a šéf iniciativy Radostné Česko bez EET Boleslav Buzek. Moderuje Daniela Drtinová.

Roman Šmucler šokuje: Bez korupce to v našem zdravotnictví nejde

21. 11. 2016 13:48 zobrazit článek
Zubařů je u nás hodně, a přitom je jich nedostatek. Proč tomu tak je, vysvětloval v internetové televizi DVTV v rozhovoru s Danielou Drtinovou známý zubař Roman Šmucler, který se na podzim příštího roku stane prezidentem České stomatologické komory.

Daniela Drtinová: Zpovídala Hitlera!

27. 2. 2017 18:01 zobrazit článek
Novinářka Daniela Drtinová (46) zpovídala před kamerami Adolfa Hitlera (†56)!

Chystala se Charta, rodiče nám nic neřekli. Pak první výslech... Pikatní vyprávění syna disidentů

23. 2. 2017 16:01 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové v diskusi na internetové televizi DVTV byl fotograf Ondřej Němec, syn disidentů Dany a Jiřího Němcových.

Zemanovo okolí bere peníze z Ruska, naznačuje novinářka spolupracující s americkým tiskem

9. 5. 2017 12:15 zobrazit článek
Hostem pořadu Daniely Drtinové v DVTV.cz byla novinářka Hana De Goeij, která se podílela na sérii reportáží New York Times oceněných Pulitzerovou cenou. Týkaly se ruského vlivu, mimo jiné také vazeb Pražského hradu na Kreml.

Antropoložka z vládní agentury žila tři měsíce v romském ghettu. Zde je její svědectví

10. 8. 2016 21:10 zobrazit článek
Žila tři měsíce v romském ghettu ve Varnsdorfu. O svém prožitku nyní přišla pohovořit do pořadu DVtv.cz Daniely Drtinové. Řeč je o antropoložce z vládní Agentury pro sociální začleňování Radce Vepřkové.

VIDEO s písní proti uprchlíkům: Mladá zpěvačka vystoupila u Drtinové a přidala další kus

9. 8. 2016 13:20 zobrazit článek
Evropo, dýchej. Tak zní název protiimigračního klipu, který představila herečka a zpěvačka Olivie Žižková. Ta nyní pohovořila v pořadu DVTV.cz moderátorky Daniely Drtinové o svém postoji vůči uprchlíkům.

Je tady cenzura jako blázen. Daniela Drtinová velmi překvapivě promluvila

5. 7. 2016 9:45 zobrazit článek
Daniela Drtinová se ohradila proti kritice, která na ni před časem dopadla ze serveru MediaHub. Pedagog a historik David František Wagner konstatoval, že její rozhovory pro DVTV.cz jsou zoufale špatné. Škodí si prý i tím, že si vybírá alternativně smýšlející hosty. Drtinová jeho text označila za hysterickou reakci, která ji pobavila. Vypovídá to však o tom, jak se obáváme alternativních názorů. Bojíme se až tolik, že saháme k cenzuře, což Drtinovou děsí.

DVTV má mobilní aplikaci. Pro Android i iOS [aktualita]

18. 6. 2016 9:12 zobrazit článek
UVNITŘ GALERIE – Pro ty, kdo fandí rozhovorům na DVTV vznikla zcela nová aplikace, kterou si můžete už i zdarma stáhnout. A vypadá šikovně! Program od společnosti Coolpany SE má nabídnout snadný přístup k videoobsahu zpravodajsko-publicistického projektu DVTV. Sledovat můžete rozhovory, komentáře, analýzy a reportáže, které pro vás připravují Daniela Drtinová, Martin Veselovský a Filip Horký.

 Články 1-30 z celkových 476, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.