Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 438, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

DVTV ovládla Křišťálovou lupu. Vyhrála Cenu popularity a Projekt roku, Veselovský je Osobnost roku

19. 11. 2015 21:49 zobrazit článek
DVTV, internetová televize kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, uspěla v anketě Křišťálová lupa.

Asi jsme dostali málo na držku. Šup, prd, udělali tenkrát. John Bok o uprchlících i poplatcích za Václava Havla. Stojí za to

20. 8. 2015 12:16 zobrazit článek
Chartista a předseda spolku Šalamoun John Bok v rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou pro DVTV odsoudil vybírání peněz za používání jména prvního porevolučního prezidenta Václava Havla v podání nadace Vize 97. Poměrně ostře se rovněž vymezil proti negativnímu postoji Čechů k přijímání uprchlíků. „Asi jsme dostali od bolševiků málo na držku, abychom v sobě měli lidský cit,“ říká Bok.

Drtinová Veselovský TV 20. 5. 2015: Témata dne

20. 5. 2015 20:18 zobrazit článek
Personalistka Rostya Gordon-Smith popsala, v čem je problém českých manažerů; pražský radní pro kulturu a student historie se střetli o hudbu Daniela Landy, geocacher popsal nejbizarnejší kešky

Prezident Liberlandu Vít Jedlička: Vězení? To bylo takové navázání nových kontaktů

15. 5. 2015 18:39 zobrazit článek
Hosty pátečního rozhovoru s Danielou Drtinovou na zpravodajské stanici DVTV byli zakladatel a prezident nového státu Vít Jedlička a právník Ondřej Preuss, kteří diskutovali právě o novém Jedličkově státu.

Moje čtení

6. 3. 2015 2:31 zobrazit článek
Moderátorka Daniela Drtinová má ráda knihy Johna Irvinga, ale v letadle by si sedla vedle Umberta Eca...

Komu by se chtělo umřít, že jo? (Jan Jílek)

7. 2. 2015 18:29 zobrazit článek
Shlédl jsem debatu Jaroslava Duška s Danielou Drtinovou. Řekl toho hodně, zábavnou formou, ale vše se dá shrnout do jediné věty. Žij tady a teď a změn sám sebe. To je všechno. Podobné tomu, když se ptali rabína Hilela, jestli umí naučit Toru za dobu , co žák vydrží stát na jedné noze. Rabín Hilel odvětil: Jistě, nečiň jiným, co nechceš aby jiní činili tobě. Ostatní je jen komentář k Toře. Dušek se docela dobře baví výkladem toltecké moudrosti, která ...

ANDREA HOLOPOVÁ: Feminismus jako nadávka

26. 5. 2015 14:08 zobrazit článek
Možná na vás také na internetu vyskočila sponzorovaná vulgární reklama s názvem Feminismus není nadávka s „objektivní“ novinářkou Danielou Drtinovou. Ta se stala tváří akce „Kongres žen“ v rámci dotačního programu „Dejme ženám šanci“. V tomto programu se utrácí 158 milionů korun z kapes daňových poplatníků. A z žen dělá akorát husy...

Daniela Drtinová, novinářka s výrazem vymačkaného citrónu. (lubomirkvapil)

5. 11. 2015 23:10 zobrazit článek
Tato sluníčkářská novinářka už v rámci své multikulti angažovanosti začala listovat i Norimberskými zákony, aby mohla své názorové oponenty co nejvíce pomazat blátem.

Filip Horký přichází do DVTV. Na stránkách Aktuálně.cz se bude objevovat jako video reportér

21. 10. 2015 22:12 zobrazit článek
Reportér Filip Horký, který donedávna pracoval v České televizi, se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému a posílí projekt internetové televize DVTV. S jeho příchodem by se měl rozšířit zpravodajský obsah kanálu DVTV, který exkluzivně nabízí Aktuálně.cz.

Reportér Filip Horký z České televize nastupuje do internetové DVTV [aktualita]

21. 10. 2015 17:25 zobrazit článek
Horký se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému, kteří projekt spoluvytváří od května 2014. Oba bývalí moderátoři ČT připravují pro DVTV velké rozhovory s různými osobnostmi.

Veleba se utkal s Danielou Drtinovou, která se ho snažila ,,koupat". Takto dopadl

5. 11. 2015 9:35 zobrazit článek
Situace v Německu je ohledně uprchlické krize neudržitelná, takže hrozí, že se uprchlíci začnou dříve či později přesunovat i do České republiky. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV to naznačil senátor, předseda Strany práv občanů Jan Veleba.

DVTV uspěla v anketě Křišťálová lupa, vyhrála Cenu popularity

19. 11. 2015 21:11 zobrazit článek
DVTV, internetová televize kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, uspěla v anketě Křišťálová lupa.

DVTV kraluje Křišťálové lupě: Vyhrála Cenu popularity a Projekt roku, Veselovský je Osobnost roku

20. 11. 2015 1:55 zobrazit článek
Internetová televize DVTV získala Cenu popularity a Projekt roku v rámci ankety Křišťálová lupa - Ceny českého internetu. Martin Veselovský se pak stal Osobností roku. DVTV každý týden připravuje tým kolem Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Nově se k nim od podzimu připojil Filip Horký. "Odezva diváků je na náš vkus skvělá. Byli jsme překvapení, jakou si to, co děláme, našlo základnu lidí," řekl Veselovský.

DVTV je nejoblíbenějším projektem českého internetu. Tým získal v anketě Křišťálová lupa Cenu popularity

19. 11. 2015 21:58 zobrazit článek
Internetová televize DVTV získala Cenu popularity v rámci ankety Křišťálová lupa - Ceny českého internetu. DVTV každý týden připravuje tým kolem Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Nově se k nim od podzimu připojil Filip Horký. "Odezva diváků je na náš vkus skvělá. Byli jsme překvapení, jakou si to, co děláme, našlo základnu lidí," řekl Veselovský.

Toto si vyslechla Daniela Drtinová: Opevněme se proti uprchlíkům. Na Ukrajině je to úplně jinak. A Západ...

18. 8. 2015 17:12 zobrazit článek
Publicista, někdejší policejní prezident a dlouholetý ředitel České křesťanské akademie Stanislav Novotný si s moderátorkou DVTV Danielou Drtinovou povídal o dvou palčivých problémech, které zaměstnávají dnešní Evropu – rusko-ukrajinské krizi a uprchlících. V obou případech se dle něj Západ chová pokrytecky.

Toto si vyslechla Daniela Drtinová: Opevněme se proti uprchllíkům. Na Ukrajině je to úplně jinak. A Západ...

18. 8. 2015 10:24 zobrazit článek
Publicista, někdejší policejní prezident a dlouholetý ředitel České křesťanské akademie Stanislav Novotný si s moderátorkou DVTV Danielou Drtinovou povídal o dvou palčivých problémech, které zaměstnávají dnešní Evropu – rusko-ukrajinské krizi a uprchlících. V obou případech se dle něj Západ chová pokrytecky.

Daniela Drtinová na rovinu o islámu

10. 7. 2015 12:34 zobrazit článek
Funguje tady autocenzura, kdy se mnozí novináři bojí psát o některých věcech, aby měli i další měsíc z čeho zaplatit byt, posteskla si známá moderátorka Daniela Drtinová v rozhovoru, který poskytla serveru Svobodné fórum. Kromě jiných otázek se ale věnovala i horkému tématu těchto dnů – zda se naše společnost nevystavuje riziku, když bude přijímat množství uprchlíků muslimského vyznání.

Společnost

29. 6. 2015 1:46 zobrazit článek
DVTV oslavila 1. narozeniny Internetová televize DVTV Daniely Drtinové a Martina Veselovského oslavila první narozeniny v hotelu Chateau St. Havel v.....

Ondřej Mazura: Kdo slaví narozeniny DVTV?

3. 6. 2015 9:26 zobrazit článek
Internetová televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského DVTV slaví jeden rok existence. Oslavy doprovází masivní crowdfundindová kampaň. Je DVTV ale skutečně nezávislým médiem, které si zaslouží naši finanční podporu?

DVTV přes noc vybrala přes 300 tisíc, láká na podcasty či přepisy

1. 6. 2015 10:54 zobrazit článek
Daniela Drtinová či Martin Veselovský s vámi udělají drsný rozhovor bez slitování. Když se stanete podporovateli DVTV na Startovači.

Rok DVTV: Výběr 10 nejsledovanějších rozhovorů

30. 5. 2015 20:09 zobrazit článek
DVTV oslavila první rok svého fungování. Vybrali jsme proto deset nejsledovanějších rozhovorů, které za 12 měsíců Daniela Drtinová a Martin Veselovský natočili.

DVTV slaví první narozeniny. V neděli spustí crowdfundingovou kampaň

27. 5. 2015 22:52 zobrazit článek
Projekt internetové televize DVTV funguje přesně rok. V dalším roce plánují jeho tváře Daniela Drtinová a Martin Veselovský více natáčet v terénu, v regionech, nebo dokonce pořádat předvolební debaty. V neděli proto spustí crowdfundingovou kampaň na serveru Startovač.cz.

DVTV slaví první výročí a chystá crowdfundingovou kampaň na 750 tisíc

27. 5. 2015 22:41 zobrazit článek
Přesně rok poté, co internetová televize DVTV začala vysílat, oznámili Martin Veselovský a Daniela Drtinová plány na její další rozšíření.

DVTV 6. 2. 2015: Bez hendikepu, genetické inženýrství

6. 2. 2015 22:50 zobrazit článek
Bez integrace bych teď měl výuční list a byl pomocnou silou v kuchyni, říká hendikepovaný student Michalčák, na rizika genetického inženýrství se Daniela Drtinová ptá odborníků Payna a Fulky.

Kvalita v české žurnalistice prostě být musí!

27. 2. 2015 3:00 zobrazit článek
Máte pocit, že kvalita české žurnalistiky není kontroverzní téma? Jistě, stačí tomu řádně přizpůsobit podmínky. Fakulta sociálních věd UK uspořádala další ze série diskusí o médiích, tentokrát s názvem Kvalita v české žurnalistice. Diskuse se zúčastnili porotci a ocenění Novinářské ceny, kterou de jure pořádá Open Society Fund a de facto ji čeští žurnalisté udělují sami sobě: Lenka Svobodová (oceněná), Daniela Drtinová (oceněná), Štefan Hríb (porotce), Karel Hvížďala (porotce). ...

Jste lhář a hlásná trouba ruské propagandy, řekl Vondra Ransdorfovi u Drtinové. A toto následovalo

20. 2. 2015 11:58 zobrazit článek
Europoslanec za KSČM Miloslav Randsdorf vyvolal rozruch tvrzením, že v debalcevském kotli je obklíčeno dva tisíce dvě stě vojáků ze zemí NATO. V pořadu DVTV, který moderovala Daniela Drtinová, se nad touto tezí dostal do ostrého sporu s politikem ODS Alexandrem Vondrou. Vondra označil Ransdorfa za lháře a hlásnou troubu ruské propagandy.

Rozpravy o českých médiích budou polemizovat o kvalitě v žurnalistice

19. 2. 2015 15:30 zobrazit článek
Pravidelná série debat, tradičně pořádaných FSV UK, Rozpravy o českých médiích nabídne 26. února diskuzi o úrovni české žurnalistiky. Hosty panelové diskuze budou Daniela Drtinová, Štefan Hríb, Lenka Svobodová a Karel Hvížďala...

Drtinová Veselovský TV 12. 5. 2015: Témata dne

12. 5. 2015 19:16 zobrazit článek
Duel odborníků na Evropskou unii Radka Hokovského a Jana Daniela nejen o povinných kvótách pro uprchlíky; imunitou proti rakovině s lékařem Petrem Arenbergerem; cukr zabiják a dokument Andrey Culkové

Velice přísné hodnocení Miloše Zemana, ale i Čechů. Pronesl ho lékař Stránský

1. 5. 2015 11:29 zobrazit článek
Profesor neurologie Martin Jan Stránský promluvil v rozhovoru s Danielou Drtinovou pro DVTV o prezidentu Miloši Zemanovi. Vzhledem k jeho životnímu stylu se prý dá očekávat, že se jeho způsob chování, spojený s jeho projevy, bude zhoršovat.

Drtinová: Těšila jsem se na Eca, on se ale chtěl bavit jen o ženách a víně

9. 3. 2015 15:16 zobrazit článek
Moderátorka Daniela Drtinová má ráda knihy Johna Irvinga, ale v letadle by si sedla vedle Umberta Eca. V dětství měla ráda Z pohádky do pohádky Elišky Krásnohorské, její dceru Natalii ale vůbec nebavily. Při obědě s Raymondem Moodym se amerického vědce a spisovatele zeptala na zrcadlo, kterým údajně přivolává duchy zemřelých v rámci terapie pacientů.

 Články 1-30 z celkových 438, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |