Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 439, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Proč česká mainstreamová média legitimizují názory hodné nacistů?

25. 2. 2016 8:43 zobrazit článek
Je očividné, že debata o uprchlících či obecně o tzv. migrační krizi v českých poměrech ještě nenarazila na své dno. Aktuálním příkladem budiž rozhovor moderátorky Daniely Drtinové s obskurním rockerem a „komikem“ v jedné osobě – Františkem Ringo Čechem na DVTV. Jestliže byly podobné rasistické názory dříve na opovrženíhodném okraji, nyní stále více pronikají do takzvaně seriózních médií, což je v kontextu veřejné debaty skutečně na pováženou. ...

To snad ani není možné: Ringo Čech u Drtinové o uprchlících

24. 2. 2016 13:45 zobrazit článek
„Je nutné ještě přilévat do českého ohně další olej?“ ptala se moderátorka Daniela Drtinová, když představovala obraz Lekce němčiny pro uprchlíky od Františka Ringo Čecha, který je podle ní „založený na otřepaných, rasisticky laděných stereotypech“.

Daniela Drtinová, novinářka s výrazem vymačkaného citrónu. (lubomirkvapil)

5. 11. 2015 23:10 zobrazit článek
Tato sluníčkářská novinářka už v rámci své multikulti angažovanosti začala listovat i Norimberskými zákony, aby mohla své názorové oponenty co nejvíce pomazat blátem.

Veleba se utkal s Danielou Drtinovou, která se ho snažila ,,koupat". Takto dopadl

5. 11. 2015 9:35 zobrazit článek
Situace v Německu je ohledně uprchlické krize neudržitelná, takže hrozí, že se uprchlíci začnou dříve či později přesunovat i do České republiky. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV to naznačil senátor, předseda Strany práv občanů Jan Veleba.

Asi jsme dostali málo na držku. Šup, prd, udělali tenkrát. John Bok o uprchlících i poplatcích za Václava Havla. Stojí za to

20. 8. 2015 12:16 zobrazit článek
Chartista a předseda spolku Šalamoun John Bok v rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou pro DVTV odsoudil vybírání peněz za používání jména prvního porevolučního prezidenta Václava Havla v podání nadace Vize 97. Poměrně ostře se rovněž vymezil proti negativnímu postoji Čechů k přijímání uprchlíků. „Asi jsme dostali od bolševiků málo na držku, abychom v sobě měli lidský cit,“ říká Bok.

Toto si vyslechla Daniela Drtinová: Opevněme se proti uprchlíkům. Na Ukrajině je to úplně jinak. A Západ...

18. 8. 2015 17:12 zobrazit článek
Publicista, někdejší policejní prezident a dlouholetý ředitel České křesťanské akademie Stanislav Novotný si s moderátorkou DVTV Danielou Drtinovou povídal o dvou palčivých problémech, které zaměstnávají dnešní Evropu – rusko-ukrajinské krizi a uprchlících. V obou případech se dle něj Západ chová pokrytecky.

Alexandr Vondra: Jako by ten normální pracující člověk neměl zastání

14. 3. 2016 11:27 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV Daniely Drtinové byl exministr obrany a disident Alexandr Vondra.

Marek Wollner: To jsou názory Kremlu, to v ČT neuslyšíte. Já že stojím proti lidu?

8. 3. 2016 13:10 zobrazit článek
Ke každé vládní garnituře přistupujeme stejně, dušoval se v rozhovoru se svou bývalou kolegyní z České televize Danielou Drtinovou šéf pořadu Reportéři ČT Marek Wollner. Rozhovor je ke zhlédnutí na internetové televizi DVTV.

"To jsou kecy, paní redaktorko..." (josefhavranek)

25. 2. 2016 9:23 zobrazit článek
Když se u jednoho stolu sejde šaškující František Ringo Čech s humanistickou svazačkou Danielou Drtinovou, nemůže to skončit dobře...

Filip Horký přichází do DVTV. Na stránkách Aktuálně.cz se bude objevovat jako video reportér

21. 10. 2015 22:12 zobrazit článek
Reportér Filip Horký, který donedávna pracoval v České televizi, se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému a posílí projekt internetové televize DVTV. S jeho příchodem by se měl rozšířit zpravodajský obsah kanálu DVTV, který exkluzivně nabízí Aktuálně.cz.

Reportér Filip Horký z České televize nastupuje do internetové DVTV [aktualita]

21. 10. 2015 17:25 zobrazit článek
Horký se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému, kteří projekt spoluvytváří od května 2014. Oba bývalí moderátoři ČT připravují pro DVTV velké rozhovory s různými osobnostmi.

Logo projektu Drtinové a Veselovského – DVTV je inspirováno openspace prostory

22. 2. 2016 8:24 zobrazit článek
DVTV je publicistický videokanál – projekt Daniely Drtinové a Martina Veselovského, který pod hlavičkou serveru Aktuálně.cz nabízí denně rozhovory na aktuální témata. Projekt není novinkou, nicméně jeho logo jsme na Design portálu ještě nepředstavovali, proto jsem požádal autorem viuálního stylu Petra Nováka o pár ukázek a explikaci loga. Logo DVTV: Zdroj: behance.net/penograf Petr Novák: V podstatě bylo zadání jen takové, […]

Rozhovory dua Drtinová a Veselovský by se měly objevit v archivu 02 TV [aktualita]

20. 2. 2016 7:17 zobrazit článek
Podle informací ČTK se videoarchiv IPTV služby operátora O2 rozšíří o rozhovory z dílny online projektu DVTV. Ten vzniká v prostředí mediálního domu Economia. Ve videoarchivu IPTV operátora O2 TV by se podle České tiskové kanceláře měly v průběhu letošního roku objevit videorozhovory, které pod značkou DVTV natáčí se svými hosty Daniela Drtinová a Martin Veselovský. Oba moderátoři působí jako smluvní dodavatelé obsahu pro vydavatelství Economia, vzájemná spolupráce byla uzavřena na období tří let.

Drtinová zkoušela na scenáristu, zda přirovná strach z muslimů k hilsneriádě. A on...

1. 2. 2016 17:05 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV.cz Daniely Drtinové byl scenárista filmu Zločin v Polné Václav Šašek. Film pojednává o hilsneriádě, o níž byla řeč i v průběhu rozhovoru.

To ty lidi máme topit či posílat zpátky? Filozof Bělohradský o uprchlících

28. 1. 2016 15:21 zobrazit článek
Hostem pořadu Daniely Drtinové v DVTV.cz byl filozof a sociolog Václav Bělohradský. Hlavními tématy rozhovoru byla migrační krize či situace v eurozóně.

Německý exposlanec českého původu: Čeští politici jsou ufňukaní

26. 1. 2016 14:14 zobrazit článek
České politiky za jejich přístup k migrační krizi ostře kritizoval jeden ze zakladatelů německých Zelených a bývalý poslanec německého Bundestagu a také bývalý europoslanec, německý politik českého původu Milan Horáček. V rozhovoru s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV také uvedl, že německá kancléřka Angela Merkelová má stále podporu většiny německých hlavních politických stran.

Nacionalistický hnůj u Drtinové a Veselovského. Z webu Jakuba Patočky přiletěla ostrá kritika

19. 1. 2016 20:11 zobrazit článek
Způsob moderování i výběr hostů internetové televize DVTV, jejímiž hlavními postavami jsou známí moderátoři Daniela Drtinová a Martin Veselovský, podrobil ostré kritice publicista Lukáš Senft v článku, který vyšel na levicovém serveru Deník Referendum.

Zvládl Martin otázky dětí ze ZŠ? A čím Daniela rozdrtila IT experta? TOP videa s podporovateli DVTV!

28. 12. 2015 13:50 zobrazit článek
Podporovatelé DVTV ze Startovače měli jedinečnou možnost zažít rozhovor s Martinem Veselovským nebo Danielou Drtinovou na vlastní kůži.

TOP videa roku Daniely Drtinové. Kteří hosté ji dostali?

26. 12. 2015 12:00 zobrazit článek
Nejoblíbenější rozhovory roku Daniely Drtinové. Podívejte se!

Nejsme náhodou zpátky v totalitě? Martin Koller se nenechal drtit Danielou Drtinovou

22. 12. 2015 9:54 zobrazit článek
Lidé vědí, čeho se bojí. Islámský terorismus je objektivní realita, říká bezpečnostní analytik Martin Koller. Většina politiků vládnoucích stran však prý své voliče neposlouchá a mnohdy jde proti hlasu lidu. „Nejsme náhodou zpátky u totality, kterou jsme tu měli před pětadvaceti lety?“ táže se.

Daniel Landa i vykání s Martinem. Co dalšího diváky DVTV zajímalo? Odpovídá Daniela Drtinová!

19. 12. 2015 12:08 zobrazit článek
Filip Horký vyzpovídal v živém vysílání Forum DVTV Danielu Drtinovou.

Martin Veselovský: Novinář musí být zvědavý

17. 12. 2015 1:15 zobrazit článek
Alfou a omegou novinářského charakteru je pro Martina Veselovského zvědavost. Přední redaktor je známý pro své nekompromisní rozhovory s politiky. Současně je také moderátorem internetové televize DVTV, kde působí společně s Danielou Drtinovou.

Václav Cílek: Muslimské děti jsou odmala živeny nenávistí vůči křesťanům

16. 12. 2015 11:51 zobrazit článek
„Není nad to, mít vlastní zkušenost z orientálního světa,“ řekl k uprchlické krizi klimatolog a popularizátor vědy Václav Cílek v pořadu Daniely Drtinové na DVTV.cz. „Když žijete v poušti nebo polopoušti, máte jiné mechanismy přežívání. Je ve vás mnohem větší tvrdost,“ dodal Cílek.

Bratr Jana Krause pohovořil o uprchlících, vzpomínkách na Francii a prasátkách. Pustí ho ještě do kavárny?

15. 12. 2015 10:28 zobrazit článek
O současné uprchlické krizi a o tom, proč je špatná politická korektnost. Nebo v čem při integraci migrantů selhala Francie; či proč se turecký prezident Erdogan podobá bývalému libyjskému vůdci Kaddáfímu, o tom všem diskutoval v internetové televizi DVTV s Danielou Drtinovou spisovatel Ivan Kraus, který několik let žil a pracoval ve Francii a který je bratrem známého herce a moderátora Jana Krause. Názory Ivana Krause se ovšem příliš neshodují s názory tzv. pražské kavárny.

Prodává české zámky bohatým Rusům. Ale varuje: Nepřátelte se s Putinem

4. 12. 2015 17:20 zobrazit článek
Běloruska s ruskými kořeny Natallia Makovik prodává Rusům české památky a i po prodeji s nimi zůstává v kontaktu, aby jim pomohla vyřizovat formality spojené s rekonstrukcí hradů a zámků. Zároveň Čechy varuje před ztrátou svobody. I proto, že její předci těžce doplatili na ruskou bolševickou revoluci v roce 1917. Makovik o tom všem i o mnohém dalším vyprávěla v rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou v internetové televizi DVtv.

Benjamin Kuras, spisovatel a novinář 19.11.2015 na Aktuálně.TV (olgapavlikova)

1. 12. 2015 14:23 zobrazit článek
Mnoho diváků zajisté výše uvedený pořad s Danielou Drtinovou shlédlo, nicméně detaily v něm uvedené jsou natolik závažné, že si dovoluji ho znovu připomenout.

DVTV kraluje Křišťálové lupě: Vyhrála Cenu popularity a Projekt roku, Veselovský je Osobnost roku

20. 11. 2015 1:55 zobrazit článek
Internetová televize DVTV získala Cenu popularity a Projekt roku v rámci ankety Křišťálová lupa - Ceny českého internetu. Martin Veselovský se pak stal Osobností roku. DVTV každý týden připravuje tým kolem Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Nově se k nim od podzimu připojil Filip Horký. "Odezva diváků je na náš vkus skvělá. Byli jsme překvapení, jakou si to, co děláme, našlo základnu lidí," řekl Veselovský.

DVTV je nejoblíbenějším projektem českého internetu. Tým získal v anketě Křišťálová lupa Cenu popularity

19. 11. 2015 21:58 zobrazit článek
Internetová televize DVTV získala Cenu popularity v rámci ankety Křišťálová lupa - Ceny českého internetu. DVTV každý týden připravuje tým kolem Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Nově se k nim od podzimu připojil Filip Horký. "Odezva diváků je na náš vkus skvělá. Byli jsme překvapení, jakou si to, co děláme, našlo základnu lidí," řekl Veselovský.

DVTV ovládla Křišťálovou lupu. Vyhrála Cenu popularity a Projekt roku, Veselovský je Osobnost roku

19. 11. 2015 21:49 zobrazit článek
DVTV, internetová televize kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, uspěla v anketě Křišťálová lupa.

DVTV uspěla v anketě Křišťálová lupa, vyhrála Cenu popularity

19. 11. 2015 21:11 zobrazit článek
DVTV, internetová televize kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, uspěla v anketě Křišťálová lupa.

 Články 1-30 z celkových 439, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.