Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 420, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Kvalita v české žurnalistice prostě být musí!

27. 2. 2015 3:00 zobrazit článek
Máte pocit, že kvalita české žurnalistiky není kontroverzní téma? Jistě, stačí tomu řádně přizpůsobit podmínky. Fakulta sociálních věd UK uspořádala další ze série diskusí o médiích, tentokrát s názvem Kvalita v české žurnalistice. Diskuse se zúčastnili porotci a ocenění Novinářské ceny, kterou de jure pořádá Open Society Fund a de facto ji čeští žurnalisté udělují sami sobě: Lenka Svobodová (oceněná), Daniela Drtinová (oceněná), Štefan Hríb (porotce), Karel Hvížďala (porotce). ...

Komu by se chtělo umřít, že jo? (Jan Jílek)

7. 2. 2015 18:29 zobrazit článek
Shlédl jsem debatu Jaroslava Duška s Danielou Drtinovou. Řekl toho hodně, zábavnou formou, ale vše se dá shrnout do jediné věty. Žij tady a teď a změn sám sebe. To je všechno. Podobné tomu, když se ptali rabína Hilela, jestli umí naučit Toru za dobu , co žák vydrží stát na jedné noze. Rabín Hilel odvětil: Jistě, nečiň jiným, co nechceš aby jiní činili tobě. Ostatní je jen komentář k Toře. Dušek se docela dobře baví výkladem toltecké moudrosti, která ...

TOP 5 Daniely Drtinové: Kteří hosté ji zaujali?

26. 12. 2014 16:30 zobrazit článek
Autor knihy o páteru Toufarovi Miloš Doležal; spisovatel Michal Viewegh; bývalý velvyslanec Luboš Dobrovský k ruské agresi; režisér Miroslav Krobot; Tomáš Šebek z Lékařů bez hranic

Drtinová Veselovský TV 20. 5. 2015: Témata dne

20. 5. 2015 20:18 zobrazit článek
Personalistka Rostya Gordon-Smith popsala, v čem je problém českých manažerů; pražský radní pro kulturu a student historie se střetli o hudbu Daniela Landy, geocacher popsal nejbizarnejší kešky

Prezident Liberlandu Vít Jedlička: Vězení? To bylo takové navázání nových kontaktů

15. 5. 2015 18:39 zobrazit článek
Hosty pátečního rozhovoru s Danielou Drtinovou na zpravodajské stanici DVTV byli zakladatel a prezident nového státu Vít Jedlička a právník Ondřej Preuss, kteří diskutovali právě o novém Jedličkově státu.

Jste lhář a hlásná trouba ruské propagandy, řekl Vondra Ransdorfovi u Drtinové. A toto následovalo

20. 2. 2015 11:58 zobrazit článek
Europoslanec za KSČM Miloslav Randsdorf vyvolal rozruch tvrzením, že v debalcevském kotli je obklíčeno dva tisíce dvě stě vojáků ze zemí NATO. V pořadu DVTV, který moderovala Daniela Drtinová, se nad touto tezí dostal do ostrého sporu s politikem ODS Alexandrem Vondrou. Vondra označil Ransdorfa za lháře a hlásnou troubu ruské propagandy.

Rozpravy o českých médiích budou polemizovat o kvalitě v žurnalistice

19. 2. 2015 15:30 zobrazit článek
Pravidelná série debat, tradičně pořádaných FSV UK, Rozpravy o českých médiích nabídne 26. února diskuzi o úrovni české žurnalistiky. Hosty panelové diskuze budou Daniela Drtinová, Štefan Hríb, Lenka Svobodová a Karel Hvížďala...

ANDREA HOLOPOVÁ: Feminismus jako nadávka

26. 5. 2015 14:08 zobrazit článek
Možná na vás také na internetu vyskočila sponzorovaná vulgární reklama s názvem Feminismus není nadávka s „objektivní“ novinářkou Danielou Drtinovou. Ta se stala tváří akce „Kongres žen“ v rámci dotačního programu „Dejme ženám šanci“. V tomto programu se utrácí 158 milionů korun z kapes daňových poplatníků. A z žen dělá akorát husy...

Moje čtení

6. 3. 2015 2:31 zobrazit článek
Moderátorka Daniela Drtinová má ráda knihy Johna Irvinga, ale v letadle by si sedla vedle Umberta Eca...

3 nejdivnější rozhovory DVTV

19. 12. 2014 1:54 zobrazit článek
Osobní výběr Daniely Drtinové..

DVTV 6. 2. 2015: Bez hendikepu, genetické inženýrství

6. 2. 2015 22:50 zobrazit článek
Bez integrace bych teď měl výuční list a byl pomocnou silou v kuchyni, říká hendikepovaný student Michalčák, na rizika genetického inženýrství se Daniela Drtinová ptá odborníků Payna a Fulky.

Otevřený dopis Evy Michalákové řediteli ÚMPOD Kapitánovi (Soňa Svobodová)

18. 11. 2014 15:27 zobrazit článek
16. listopadu 2014 Pane řediteli, právě jsem viděla záznam Vašeho rozhovoru s Danielou Drtinovou v DVTV ( ). Vaše vystoupení mne šokuje a uráží. Ráda bych uvedla na pravou míru některá Vaše tvrzení, která nelze označit jinak než jako lži a polopravdy, a rozhodla jsem se učinit tak rovněž ...

Konec Miroslava Kalouska?

27. 10. 2014 21:11 zobrazit článek
POLITOLOGOVÉ Předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg se nedávno v rozhovoru s Danielou Drtinovou na Aktuálně.cz vyjádřil, že by neměl nic proti sloučení TOP 09 s ODS, prospělo by to, ale bylo by to velmi náročné. S politologem Janem Kubáčkem jsme se bavili o budoucnosti pravice, ODS, TOP 09 a toho, jak s kartami zamíchá hnutí ANO Andreje Babiše.

Ředitel ČGS Zdeněk Venera byl hostem v pořadu Daniely Drtinové

26. 9. 2014 14:18 zobrazit článek
Ve čtvrtek 25. září byl hostem v pořadu Daniely Drtinové ředitel České geologické služby Zdeněk Venera. Hovořili spolu o ...

Co od DVTV čekali? Báli se? Drtinová, Veselovský odpovídají

31. 12. 2014 16:15 zobrazit článek
S čím Daniela Drtinová s Martinem Veselovským do DVTV šli? Je podle nich projekt úspěšný? Jaká měli očekávání? A čeho se naopak obávají? Martin s Danielou se tentokrát neptají, ale odpovídají.

Daniela Drtinová: Chci si zachovat nezávislost a objektivitu

5. 9. 2014 10:36 zobrazit článek

Útočný fanatismus! Čtenářka chválí Humla a Drtinovou poslala na psychiatrii

5. 9. 2014 10:14 zobrazit článek
Poslanec za ČSSD Stanislav Huml zastává názory, kterými jde mnohdy proti proudu, a tak není divu, že se kolem nich nezřídka rozvíří bouřlivá diskuze. Svoje kontroverzní teze obhajoval i v rozhovoru s bývalou moderátorkou ČT Danielou Drtinovou pro televizi DVtv. Ta si ovšem podle čtenářky ParlamentníchListů.cz počínala velmi neprofesionálně, ba přímo zběsile. Velkým zklamáním byl rozhovor i pro Stanislava Humla.

Pane Babiši, neurážejte nás! (Vít Ulrych)

22. 10. 2014 10:02 zobrazit článek
Naše nemocnice není špatná V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické. Jako zaměstnanec této nemocnice, ale i jako občan Pardubického kraje, si dovoluji s tímto výrokem silně nesouhlasit. Je zde řada špičkových oddělení, která dělají medicínu na vysoké úrovni nejen ve srovnání s blízkou Fakultní nemocnicí v Hradci Králové, ale i v celorepublikovém měřítku.

Ulrych (KDU-ČSL): Naše pardubická nemocnice není špatná

22. 10. 2014 23:29 zobrazit článek
V minulém týdnu Andrej Babiš v rozhovoru s Danielou Drtinovou jen tak mimochodem konstatoval, že nemocnice v Pardubicích má špatnou pověst, protože mu to někdo řekl na Velké pardubické.

BOJ O PRAHU: Kdo bude příštím primátorem? To nejlepší z DVTV

10. 10. 2014 6:26 zobrazit článek
Martin Veselovský a Daniela Drtinová vyzpovídali nejžhavější adepty na post pražského primátora. Splní sliby z volebních programů? Podívejte se na výběr toho nejlepšího z předvolebních debat.

Miroslav Žák: Není všechno zlato, co se třpytí (dokonce ani v Číně)

11. 11. 2014 17:12 zobrazit článek
Kolegům v mediích se občas podaří skutečně dobré (třebaže nikoli bezchybné) dílo. Žádné lidské dílo nemůže být přece bezchybné. Takovým skutečně dobrým a povedeným dílem je internetová video-televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského, kterou provozuje Aktuálně.cz.

Foldyna se střetl kvůli Zemanovi s Jiřinou Šiklovou. Vybalil na ni sprosťárnu a řekl vtip o zprávách ČT

6. 11. 2014 10:13 zobrazit článek
Znevažuje Miloš Zeman úřad prezidenta, nebo jen nastavuje zrcadlo našemu pokrytectví? Na otázku Daniely Drtinové na DVtv odpovídal poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna společně se socioložkou Jiřinou Šiklovou.

Matěj Stropnický: Strany nechtějí předat vládu vítězným aktivistům

4. 11. 2014 15:09 zobrazit článek
Matěj Stropnický byl 3. listopadu hostem Daniely Drtinové v DVTV. Hovořil o zabavení svého počítače, postupu politických stran při sestavování vlády městské části Praha 3 i o budoucnosti plánování a rozvoje celé Prahy. Video můžete zhlédnout na webu DVTV. Další mediální vystoupení Matěje Stropnického k situaci na Praze 3 a k vyjednávání koalice na magistrátu najdete ale i na webech dalších médií: www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/214411000371030 prehravac.rozhlas.cz/audio/3241131 matejstropnicky.cz/v-mediich/stropnicky-politici-dostali-strach-toho-ze-radnici-udelame-velke-zmeny The post appeared first on .

SPOLEČNOST: K Pavlu Wonkovi

4. 11. 2014 0:34 zobrazit článek
Film Libuše Rudinské o Pavlu Wonkovi jsem neviděla, proto se k němu nemohu a ani nechci vyjadřovat. Zato jsem viděla diskusi Daniely Drtinové s Libuší Rudinskou a k té se vyjádřit chci.

Třaskavý dokument Rudinské: Wonka (prý)vědomě spolupracoval s StB

4. 11. 2014 11:13 zobrazit článek
Portál Aktuálně.cz uveřejnil rozhovor Daniely Drtinové s autorkou dokumentu o Pavlu Wonkovi, paní Libuší Rudinskou.

Senilní nesmysly zhrzeného Tomáše Ježka a zneuznaná Drtinová, zahřmělo z Klausova zámečku

3. 2. 2015 15:19 zobrazit článek
Chyba v zákoně o investičních fondech, která umožnila jejich tunelování, byla prý záměrná. V rozhovoru s Danielou Drtinovou pro projekt internetové televize DVTV to uvedl Tomáš Ježek, jeden ze spoluautorů kuponové privatizace, který si uvědomil "po těch všech Klausových amnestiích". Znovu by prý s Václavem Klausem do privatizace nešel. K věci se vyjádřil Petr Macinka z Institutu Václava Klause.

Daniela Drtinová: Ad-venio

19. 12. 2014 16:23 zobrazit článek
K Vánocům je suché a věcné žurnalistické řeči škoda. A tak si přečtěte, jak z trochu jiného úhlu a v jiném žánru vnímají vánoční období redaktoři a šéfové Hospodářských novin a DVTV...

Drtinová Veselovský TV 12. 5. 2015: Témata dne

12. 5. 2015 19:16 zobrazit článek
Duel odborníků na Evropskou unii Radka Hokovského a Jana Daniela nejen o povinných kvótách pro uprchlíky; imunitou proti rakovině s lékařem Petrem Arenbergerem; cukr zabiják a dokument Andrey Culkové

Velice přísné hodnocení Miloše Zemana, ale i Čechů. Pronesl ho lékař Stránský

1. 5. 2015 11:29 zobrazit článek
Profesor neurologie Martin Jan Stránský promluvil v rozhovoru s Danielou Drtinovou pro DVTV o prezidentu Miloši Zemanovi. Vzhledem k jeho životnímu stylu se prý dá očekávat, že se jeho způsob chování, spojený s jeho projevy, bude zhoršovat.

Drtinová: Těšila jsem se na Eca, on se ale chtěl bavit jen o ženách a víně

9. 3. 2015 15:16 zobrazit článek
Moderátorka Daniela Drtinová má ráda knihy Johna Irvinga, ale v letadle by si sedla vedle Umberta Eca. V dětství měla ráda Z pohádky do pohádky Elišky Krásnohorské, její dceru Natalii ale vůbec nebavily. Při obědě s Raymondem Moodym se amerického vědce a spisovatele zeptala na zrcadlo, kterým údajně přivolává duchy zemřelých v rámci terapie pacientů.

 Články 1-30 z celkových 420, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |