Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 432, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Daniela Drtinová na rovinu o islámu

10. 7. 2015 12:34 zobrazit článek
Funguje tady autocenzura, kdy se mnozí novináři bojí psát o některých věcech, aby měli i další měsíc z čeho zaplatit byt, posteskla si známá moderátorka Daniela Drtinová v rozhovoru, který poskytla serveru Svobodné fórum. Kromě jiných otázek se ale věnovala i horkému tématu těchto dnů – zda se naše společnost nevystavuje riziku, když bude přijímat množství uprchlíků muslimského vyznání.

Filip Horký přichází do DVTV. Na stránkách Aktuálně.cz se bude objevovat jako video reportér

21. 10. 2015 22:12 zobrazit článek
Reportér Filip Horký, který donedávna pracoval v České televizi, se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému a posílí projekt internetové televize DVTV. S jeho příchodem by se měl rozšířit zpravodajský obsah kanálu DVTV, který exkluzivně nabízí Aktuálně.cz.

Reportér Filip Horký z České televize nastupuje do internetové DVTV [aktualita]

21. 10. 2015 17:25 zobrazit článek
Horký se připojí k Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému, kteří projekt spoluvytváří od května 2014. Oba bývalí moderátoři ČT připravují pro DVTV velké rozhovory s různými osobnostmi.

Daniela Drtinová, novinářka s výrazem vymačkaného citrónu. (lubomirkvapil)

5. 11. 2015 23:10 zobrazit článek
Tato sluníčkářská novinářka už v rámci své multikulti angažovanosti začala listovat i Norimberskými zákony, aby mohla své názorové oponenty co nejvíce pomazat blátem.

Drtinová zkoušela na scenáristu, zda přirovná strach z muslimů k hilsneriádě. A on...

1. 2. 2016 17:05 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV.cz Daniely Drtinové byl scenárista filmu Zločin v Polné Václav Šašek. Film pojednává o hilsneriádě, o níž byla řeč i v průběhu rozhovoru.

To ty lidi máme topit či posílat zpátky? Filozof Bělohradský o uprchlících

28. 1. 2016 15:21 zobrazit článek
Hostem pořadu Daniely Drtinové v DVTV.cz byl filozof a sociolog Václav Bělohradský. Hlavními tématy rozhovoru byla migrační krize či situace v eurozóně.

Zvládl Martin otázky dětí ze ZŠ? A čím Daniela rozdrtila IT experta? TOP videa s podporovateli DVTV!

28. 12. 2015 13:50 zobrazit článek
Podporovatelé DVTV ze Startovače měli jedinečnou možnost zažít rozhovor s Martinem Veselovským nebo Danielou Drtinovou na vlastní kůži.

Daniel Landa i vykání s Martinem. Co dalšího diváky DVTV zajímalo? Odpovídá Daniela Drtinová!

19. 12. 2015 12:08 zobrazit článek
Filip Horký vyzpovídal v živém vysílání Forum DVTV Danielu Drtinovou.

TOP videa roku Daniely Drtinové. Kteří hosté ji dostali?

26. 12. 2015 12:00 zobrazit článek
Nejoblíbenější rozhovory roku Daniely Drtinové. Podívejte se!

Václav Cílek: Muslimské děti jsou odmala živeny nenávistí vůči křesťanům

16. 12. 2015 11:51 zobrazit článek
„Není nad to, mít vlastní zkušenost z orientálního světa,“ řekl k uprchlické krizi klimatolog a popularizátor vědy Václav Cílek v pořadu Daniely Drtinové na DVTV.cz. „Když žijete v poušti nebo polopoušti, máte jiné mechanismy přežívání. Je ve vás mnohem větší tvrdost,“ dodal Cílek.

Bratr Jana Krause pohovořil o uprchlících, vzpomínkách na Francii a prasátkách. Pustí ho ještě do kavárny?

15. 12. 2015 10:28 zobrazit článek
O současné uprchlické krizi a o tom, proč je špatná politická korektnost. Nebo v čem při integraci migrantů selhala Francie; či proč se turecký prezident Erdogan podobá bývalému libyjskému vůdci Kaddáfímu, o tom všem diskutoval v internetové televizi DVTV s Danielou Drtinovou spisovatel Ivan Kraus, který několik let žil a pracoval ve Francii a který je bratrem známého herce a moderátora Jana Krause. Názory Ivana Krause se ovšem příliš neshodují s názory tzv. pražské kavárny.

DVTV kraluje Křišťálové lupě: Vyhrála Cenu popularity a Projekt roku, Veselovský je Osobnost roku

20. 11. 2015 1:55 zobrazit článek
Internetová televize DVTV získala Cenu popularity a Projekt roku v rámci ankety Křišťálová lupa - Ceny českého internetu. Martin Veselovský se pak stal Osobností roku. DVTV každý týden připravuje tým kolem Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Nově se k nim od podzimu připojil Filip Horký. "Odezva diváků je na náš vkus skvělá. Byli jsme překvapení, jakou si to, co děláme, našlo základnu lidí," řekl Veselovský.

DVTV je nejoblíbenějším projektem českého internetu. Tým získal v anketě Křišťálová lupa Cenu popularity

19. 11. 2015 21:58 zobrazit článek
Internetová televize DVTV získala Cenu popularity v rámci ankety Křišťálová lupa - Ceny českého internetu. DVTV každý týden připravuje tým kolem Martina Veselovského a Daniely Drtinové. Nově se k nim od podzimu připojil Filip Horký. "Odezva diváků je na náš vkus skvělá. Byli jsme překvapení, jakou si to, co děláme, našlo základnu lidí," řekl Veselovský.

DVTV ovládla Křišťálovou lupu. Vyhrála Cenu popularity a Projekt roku, Veselovský je Osobnost roku

19. 11. 2015 21:49 zobrazit článek
DVTV, internetová televize kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, uspěla v anketě Křišťálová lupa.

DVTV uspěla v anketě Křišťálová lupa, vyhrála Cenu popularity

19. 11. 2015 21:11 zobrazit článek
DVTV, internetová televize kolem moderátorů Daniely Drtinové a Martina Veselovského, uspěla v anketě Křišťálová lupa.

Společnost

29. 6. 2015 1:46 zobrazit článek
DVTV oslavila 1. narozeniny Internetová televize DVTV Daniely Drtinové a Martina Veselovského oslavila první narozeniny v hotelu Chateau St. Havel v.....

Toto si vyslechla Daniela Drtinová: Opevněme se proti uprchlíkům. Na Ukrajině je to úplně jinak. A Západ...

18. 8. 2015 17:12 zobrazit článek
Publicista, někdejší policejní prezident a dlouholetý ředitel České křesťanské akademie Stanislav Novotný si s moderátorkou DVTV Danielou Drtinovou povídal o dvou palčivých problémech, které zaměstnávají dnešní Evropu – rusko-ukrajinské krizi a uprchlících. V obou případech se dle něj Západ chová pokrytecky.

Toto si vyslechla Daniela Drtinová: Opevněme se proti uprchllíkům. Na Ukrajině je to úplně jinak. A Západ...

18. 8. 2015 10:24 zobrazit článek
Publicista, někdejší policejní prezident a dlouholetý ředitel České křesťanské akademie Stanislav Novotný si s moderátorkou DVTV Danielou Drtinovou povídal o dvou palčivých problémech, které zaměstnávají dnešní Evropu – rusko-ukrajinské krizi a uprchlících. V obou případech se dle něj Západ chová pokrytecky.

Ondřej Mazura: Kdo slaví narozeniny DVTV?

3. 6. 2015 9:26 zobrazit článek
Internetová televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského DVTV slaví jeden rok existence. Oslavy doprovází masivní crowdfundindová kampaň. Je DVTV ale skutečně nezávislým médiem, které si zaslouží naši finanční podporu?

DVTV přes noc vybrala přes 300 tisíc, láká na podcasty či přepisy

1. 6. 2015 10:54 zobrazit článek
Daniela Drtinová či Martin Veselovský s vámi udělají drsný rozhovor bez slitování. Když se stanete podporovateli DVTV na Startovači.

Rok DVTV: Výběr 10 nejsledovanějších rozhovorů

30. 5. 2015 20:09 zobrazit článek
DVTV oslavila první rok svého fungování. Vybrali jsme proto deset nejsledovanějších rozhovorů, které za 12 měsíců Daniela Drtinová a Martin Veselovský natočili.

Veleba se utkal s Danielou Drtinovou, která se ho snažila ,,koupat". Takto dopadl

5. 11. 2015 9:35 zobrazit článek
Situace v Německu je ohledně uprchlické krize neudržitelná, takže hrozí, že se uprchlíci začnou dříve či později přesunovat i do České republiky. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV to naznačil senátor, předseda Strany práv občanů Jan Veleba.

Asi jsme dostali málo na držku. Šup, prd, udělali tenkrát. John Bok o uprchlících i poplatcích za Václava Havla. Stojí za to

20. 8. 2015 12:16 zobrazit článek
Chartista a předseda spolku Šalamoun John Bok v rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou pro DVTV odsoudil vybírání peněz za používání jména prvního porevolučního prezidenta Václava Havla v podání nadace Vize 97. Poměrně ostře se rovněž vymezil proti negativnímu postoji Čechů k přijímání uprchlíků. „Asi jsme dostali od bolševiků málo na držku, abychom v sobě měli lidský cit,“ říká Bok.

Prodává české zámky bohatým Rusům. Ale varuje: Nepřátelte se s Putinem

4. 12. 2015 17:20 zobrazit článek
Běloruska s ruskými kořeny Natallia Makovik prodává Rusům české památky a i po prodeji s nimi zůstává v kontaktu, aby jim pomohla vyřizovat formality spojené s rekonstrukcí hradů a zámků. Zároveň Čechy varuje před ztrátou svobody. I proto, že její předci těžce doplatili na ruskou bolševickou revoluci v roce 1917. Makovik o tom všem i o mnohém dalším vyprávěla v rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou v internetové televizi DVtv.

Benjamin Kuras, spisovatel a novinář 19.11.2015 na Aktuálně.TV (olgapavlikova)

1. 12. 2015 14:23 zobrazit článek
Mnoho diváků zajisté výše uvedený pořad s Danielou Drtinovou shlédlo, nicméně detaily v něm uvedené jsou natolik závažné, že si dovoluji ho znovu připomenout.

Nejsme náhodou zpátky v totalitě? Martin Koller se nenechal drtit Danielou Drtinovou

22. 12. 2015 9:54 zobrazit článek
Lidé vědí, čeho se bojí. Islámský terorismus je objektivní realita, říká bezpečnostní analytik Martin Koller. Většina politiků vládnoucích stran však prý své voliče neposlouchá a mnohdy jde proti hlasu lidu. „Nejsme náhodou zpátky u totality, kterou jsme tu měli před pětadvaceti lety?“ táže se.

Martin Veselovský: Novinář musí být zvědavý

17. 12. 2015 1:15 zobrazit článek
Alfou a omegou novinářského charakteru je pro Martina Veselovského zvědavost. Přední redaktor je známý pro své nekompromisní rozhovory s politiky. Současně je také moderátorem internetové televize DVTV, kde působí společně s Danielou Drtinovou.

Německý exposlanec českého původu: Čeští politici jsou ufňukaní

26. 1. 2016 14:14 zobrazit článek
České politiky za jejich přístup k migrační krizi ostře kritizoval jeden ze zakladatelů německých Zelených a bývalý poslanec německého Bundestagu a také bývalý europoslanec, německý politik českého původu Milan Horáček. V rozhovoru s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV také uvedl, že německá kancléřka Angela Merkelová má stále podporu většiny německých hlavních politických stran.

Nacionalistický hnůj u Drtinové a Veselovského. Z webu Jakuba Patočky přiletěla ostrá kritika

19. 1. 2016 20:11 zobrazit článek
Způsob moderování i výběr hostů internetové televize DVTV, jejímiž hlavními postavami jsou známí moderátoři Daniela Drtinová a Martin Veselovský, podrobil ostré kritice publicista Lukáš Senft v článku, který vyšel na levicovém serveru Deník Referendum.

DVTV slaví první narozeniny. V neděli spustí crowdfundingovou kampaň

27. 5. 2015 22:52 zobrazit článek
Projekt internetové televize DVTV funguje přesně rok. V dalším roce plánují jeho tváře Daniela Drtinová a Martin Veselovský více natáčet v terénu, v regionech, nebo dokonce pořádat předvolební debaty. V neděli proto spustí crowdfundingovou kampaň na serveru Startovač.cz.

 Články 1-30 z celkových 432, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

 

| Dárek i dárky pro každého na světě | Sportovní a outdoorové oblečení a vybavení | Daně a účetnictví | Tipy na levné a levnější nákupy | Domácí solné jeskyně pro pomoc při alergiích |