Daniela Drtinová

Daniela Drtinová

Moderátor/Moderátorka   (ČT)

Nechte si zasílat (1x denně) na Váš email souhrn všech článků, které byly publikovány o tomto moderátorovi/moderátorce na internetu. Sledovány jsou nejen oficiální informační zdroje, ale i např. osobní web-blogy. Dozvíte se tak opravdu veškeré novinky.

 
Chci dostávat
na můj email

Novinky

 Články 1-30 z celkových 481, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Šéf Pirátů před kamerou vyjmenoval, s kým vším nepůjdou do vlády

30. 9. 2017 0:02 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové na serveru DVtv.cz byl lídr Pirátů Ivan Bartoš. „Nepůjdeme do vlády s nikým, kdo má korupční minulost, poraženecké řeči o opozici ale nevedu,“ zmínil mimo jiné Bartoš.

Zdeněk Piškula ovládl Stardance a učil tančit Danielu Drtinovou. Je to idol dívek? Víc už ráno

12. 12. 2016 21:00 zobrazit článek
Vyhrát pro mě nebylo důležité, je to třešnička na dortu, říká o Stardance Zdeněk Piškura. Jak si poradí se slávou? Rozhovor už ráno!

Živě: Není důvod k zdražování. EET je zpolitizovaná, říká Andrej Babiš v DVTV

1. 12. 2016 21:14 zobrazit článek
Hosty speciálního vysílání jsou ministr financí Andrej Babiš a šéf iniciativy Radostné Česko bez EET Boleslav Buzek. Moderuje Daniela Drtinová.

Daniela Drtinová narazila na Aleše Hušáka. Ta koukala...

26. 9. 2016 17:21 zobrazit článek
Bývalý šéf Sazky Aleš Hušák kandiduje do Senátu ve volebním obvodu Praha 6. Původně se nechtěl politicky angažovat. Co se změnilo, že změnil názor? Nejen o tom diskutoval s Danielou Drtinovou v internetové televizi DVTV.

Poslankyně, která odchází od Babiše: EU by nám taky mohla říct, že v ní nemáme co dělat

26. 7. 2016 15:33 zobrazit článek
Poslankyně Kristýna Zelienková opustila o víkendu hnutí ANO, za něž byla do Poslanecké sněmovny zvolena. Své důvody zmínila v pořadu DVTV.cz moderátorce Daniele Drtinové.

Je tady cenzura jako blázen. Daniela Drtinová velmi překvapivě promluvila

5. 7. 2016 9:45 zobrazit článek
Daniela Drtinová se ohradila proti kritice, která na ni před časem dopadla ze serveru MediaHub. Pedagog a historik David František Wagner konstatoval, že její rozhovory pro DVTV.cz jsou zoufale špatné. Škodí si prý i tím, že si vybírá alternativně smýšlející hosty. Drtinová jeho text označila za hysterickou reakci, která ji pobavila. Vypovídá to však o tom, jak se obáváme alternativních názorů. Bojíme se až tolik, že saháme k cenzuře, což Drtinovou děsí.

Byl jste opilý? Škromach se nedal a plísnil Danielu Drtinovou kvůli tomu, co říkala o Haškovi. Pak ji utřel za uprchlíky

12. 8. 2016 12:28 zobrazit článek
O kauze neexistující mluvčí Michala Haška, o proslulých hovorech od bazénku i o migrační krizi diskutovala v pořadu internetové televize DVTV moderátorka Daniela Drtinová s místopředsedou Senátu Zdeňkem Škromachem (ČSSD).

Antropoložka z vládní agentury žila tři měsíce v romském ghettu. Zde je její svědectví

10. 8. 2016 21:10 zobrazit článek
Žila tři měsíce v romském ghettu ve Varnsdorfu. O svém prožitku nyní přišla pohovořit do pořadu DVtv.cz Daniely Drtinové. Řeč je o antropoložce z vládní Agentury pro sociální začleňování Radce Vepřkové.

Neodpovídáte mi na otázku, sekla Drtinová. Ale lídr hnutí za referendum o EU Matějka si řekl své

4. 10. 2017 9:30 zobrazit článek
Hostem pořadu DVtv.cz s moderátorkou Danielou Drtinovou byl František Matějka ze strany Referendum o Evropské unii. Podle jeho slov je mimo jiné představa, že je Evropská unie bezpečná, zcestná.

Evropská propaganda? V podání bruselských úředníků velká legrace, kdyby teda nějaká byla. Daniela Drtinová se vysmála EU

14. 10. 2016 20:40 zobrazit článek
Novinářka Daniela Drtinová se pohybuje v nejvyšších patrech české politiky už 23 let. Od roku 1993 sledovala, co všechno politici dělají, a občas se opravdu nestačila divit. Nejen o tom, co si politici dovolí, promluvila v rozhovoru pro server isouvislosti.cz. Zmínila také, že do pořadu Události, komentáře v minulosti připomínal vedení televize moc nezasahovalo. Další pořady ČT prý čelily cenzuře. Pár slov padlo také o evropské propagandě.

Roman Šmucler šokuje: Bez korupce to v našem zdravotnictví nejde

21. 11. 2016 13:48 zobrazit článek
Zubařů je u nás hodně, a přitom je jich nedostatek. Proč tomu tak je, vysvětloval v internetové televizi DVTV v rozhovoru s Danielou Drtinovou známý zubař Roman Šmucler, který se na podzim příštího roku stane prezidentem České stomatologické komory.

Slavný český umělec: Lidi jsou čím dál víc vymaštění. Úplně zmatení

1. 12. 2016 10:59 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV.cz Daniely Drtinové byl herec Jaroslav Dušek. „Lidi jsou vymaštění, zmatení z reality,“ tvrdí mimo jiné.

Daniela Drtinová: Zpovídala Hitlera!

24. 2. 2017 13:34 zobrazit článek
Novinářka Daniela Drtinová (46) zpovídala před kamerami Adolfa Hitlera (†56)!

Drtinová točila rozhovor s Hitlerem. Pro komedii Už je tady zas!

23. 2. 2017 15:58 zobrazit článek
Fiktivní Adolf Hitler točil interview se skutečnými českými novinářkami Danielou Drtinovou a Leou Surovcovou. Video bude využito pro divadelní adaptaci slavné knihy Už je tady zas! v pražském Divadle Na Jezerce, kde se chystá 16. března premiéra.

Chystala se Charta, rodiče nám nic neřekli. Pak první výslech... Pikatní vyprávění syna disidentů

23. 2. 2017 16:01 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové v diskusi na internetové televizi DVTV byl fotograf Ondřej Němec, syn disidentů Dany a Jiřího Němcových.

Nemoc z pořadu Prostřeno má Miloš Zeman, řekl v ČT známý umělec. A mělo to dohru

23. 5. 2017 13:31 zobrazit článek
Lékaři Ondřeji Fialovi se nelíbilo, když umělec David Černý v nadsázce v pořadu Události, komentáře ČT uvedl, že prezident Miloš Zeman trpí Tourettovým syndromem, konkrétně koprolálií. Své pak k této nemoci, kdy postižený trpí nadávkami a tiky, řekl v pořadu DVtv.cz Daniele Drtinové. A právě se hovořilo i o české hlavě státu.

Libor Michálek překvapivě o Babišovi a šizení na daních. Zmíněn i Jaromír Jágr

15. 3. 2017 9:10 zobrazit článek
Hostem pořadu DVTV.cz moderátorky Daniely Drtinové byl senátor Libor Michálek. Někdejší protikorupční aktivista hovořil mimo jiné o ministru financí a předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi.

Přípravy očekávané novinky Už je tady zas! na Jezerce v plném proudu

28. 2. 2017 0:03 zobrazit článek
Divadelní Adolf Hitler před televizními kamerami. A k tomu se známými novinářkami Danielou Drtinovou či Leou Surovcovou. I taková situace...

Daniela Drtinová: Zpovídala Hitlera!

27. 2. 2017 18:01 zobrazit článek
Novinářka Daniela Drtinová (46) zpovídala před kamerami Adolfa Hitlera (†56)!

Tabery: Babiš bude chtít být šéf a bude očekávat stoprocentní loajalitu

22. 10. 2017 1:43 zobrazit článek
Co říkají na volební úspěch Andreje Babiše, Pirátů a Tomia Okamury? Povolební debata na DVTV. Moderovala Daniela Drtinová, diskutovali šéfredaktor webu A2Larm Jaroslav Fiala, šéfkomentátor Hospodářský novin Petr Honzejk, šéfredaktor týdeníku Respekt Erik Tabery a šéfkomentátor Lidových novin Petr

Babiš? Okamura? Zaorálek? Kdo vyhraje? Vše podstatné z voleb sledujte v živém vysílání DVTV

21. 10. 2017 15:56 zobrazit článek
DVTV živě z volebních štábů. Rozhovory Daniely Drtinové, Martina Veselovského a Emmy Smetana.

A sakra. Daniela Drtinová předložila Ringo Čechovi něco, na co koukal jak blázen

12. 10. 2017 9:51 zobrazit článek
Superlídr SPO František Ringo Čech se v rozhovoru s moderátorkou Danielou Drtinovou na DVtv.cz mimo jiné zastal prezidenta Miloše Zemana. Ten je podle něj bojovníkem, jenž se dočkal jen urážek a zesměšňování.

Kazma si vystřelil z tvůrců, účastníků i diváků Prostřeno. Před časem s ním mluvila Daniela Drtinová

17. 5. 2017 16:37 zobrazit článek
Kamil "Kazma" Bartošek si vystřeliil z tvůrců, účastníků i diváků pořadu TV Prima Prostřeno. Před časem jsme s ním mluvili o tom, jak ke své práci přistupuje. Co všechno je pravda? Kde je hranice fikce? Podívejte se na rozhovor Daniely Drtinové

Zemanovo okolí bere peníze z Ruska, naznačuje novinářka spolupracující s americkým tiskem

9. 5. 2017 12:15 zobrazit článek
Hostem pořadu Daniely Drtinové v DVTV.cz byla novinářka Hana De Goeij, která se podílela na sérii reportáží New York Times oceněných Pulitzerovou cenou. Týkaly se ruského vlivu, mimo jiné také vazeb Pražského hradu na Kreml.

Novinársku cenu verejnosti má Veselovský. Za rozhovor so Zemanovým hovorcom

3. 5. 2017 22:47 zobrazit článek
Držiteľom novinárskej Česko-slovenskej ceny verejnosti sa stal Martin Veselovský z DVTV, kde spolu najmä s kolegyňou Danielou Drtinovou vedú videorozhovory s verejne činnými osobami a známymi ľuďmi. Najviac hlasov od internetových používateľov dostal za rozhovor s Jiřím Ovčáčkom, hovorcom prezidenta Miloša Zemana.

Radek Banga vs. Ortel i Jan Kačer o Zemanovi. Výběr rozhovorů Daniely Drtinové

24. 12. 2016 12:55 zobrazit článek
Radek Banga o tom, proč pískal na skupinu Ortel; Jan Kačer o svém vyznamenání a následných reakcích; psychiatr Radkin Honzák o tom, proč se musí mít člověk rád; bojovnice proti čínskému režimu Anastasia Lin; profesor Tomáš Radil o nenávisti v české společnosti.

Umělkyně z Národního vyzvala venkov: Buďte také neklidní

7. 11. 2016 12:24 zobrazit článek
Hostem Daniely Drtinové v internetové televizi DVTV byla herečka Národního divadla a členka petičního výboru Týdnů občanského neklidu Eva Salzmannová.

Miloš Zeman opět utřel Jakuba Jandu. Vysmál se také Pavlu Šafrovi, Daniele Drtinové a Martinu Veselovskému

8. 9. 2016 15:58 zobrazit článek
Z PROFILU Prezident Miloš Zeman po čase odpověděl na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Hlava státu zodpověděla desítky dotazů na téma migrační krize, hrozby teroristických útoků, ale i kvalitu zpravodajství ze strany některých novinářů. Zeman se nevyhnul ani nepříjemným a konfrontačním otázkám.

Filozof: Zemana změnil alkohol

7. 9. 2016 10:31 zobrazit článek
Především o osobě prezidenta Miloše Zemana diskutoval s Danielou Drtinovou na internetové televizi DVTV filozof, někdejší signatář Charty 77 a bývalý politik Daniel Kroupa.

VIDEO s písní proti uprchlíkům: Mladá zpěvačka vystoupila u Drtinové a přidala další kus

9. 8. 2016 13:20 zobrazit článek
Evropo, dýchej. Tak zní název protiimigračního klipu, který představila herečka a zpěvačka Olivie Žižková. Ta nyní pohovořila v pořadu DVTV.cz moderátorky Daniely Drtinové o svém postoji vůči uprchlíkům.

 Články 1-30 z celkových 481, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.