MůjZpravodaj.cz - Top články

Každý si rád hraje, navíc když objevíte prostředí casino online, už se ho je těžko budete chtít vzdát.
 Články 1- 30z 781, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.

Google podal žalobu na Uber pre krádež technológií autonómnych áut

25. 2. 2017 22:5711x zobrazit článek

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP


Chcete s nadrženou Míšou Ochotskou do sauny? Musíte mít peníze a nesmíte být Rosolem!

25. 2. 2017 21:0410x zobrazit článek

Rozchodová situace mezi Michaelou Ochotskou a jejím zatím stále manželem Lukášem Rosolem nabrala nový spád. Tenista přestal smutnit a začal se soustředit na to, v čem je skutečně vynikající. Maká na kurtu a vydělává peníze. A co dělá jeho manželka Míša? Také se nenudí, nebo spíše asi hodně nudí - když vesele provokuje na Facebooku a dává na odiv své sexy křivky...


Celebrity na síti: Zorka Hejdová a Karolína Kurková jako tmavovlásky

25. 2. 2017 6:158x zobrazit článek

Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl. Co se za poslední dobu událo u celebrit?


„Naprosto zdrcující zpráva, další z řady na téma ministerstvo pravdy.“ Petr Žantovský odhaluje, co v ČT přešli

25. 2. 2017 22:257x zobrazit článek

TÝDEN V MÉDIÍCH Naprostým amatérismem moderátora České televize začíná Petr Žantovský svůj pravidelný přehled zajímavostí, které se týkají sdělovacích prostředků. Veřejnoprávní televize už ho ani nepřekvapila, že se zdrcující a nejdůležitější zprávě čtvrtka o podpisu dohody mezi ministerstvem vnitra a Facebookem věnovala jen okrajově. Je znechucen tím, že se ODS přidala v zájmu ČT do koalice s ČSSD a KSČM, což se dá vysvětlit jen tím, že dostala slíbenu podporu před podzimními volbami.


To musíte vidět! TOP 5 kalhotkových trapasů Andrey Verešové!

25. 2. 2017 13:297x zobrazit článek

Je krásná, úspěšná a hlídá se na každém kroku! Jsou ale dny, kdy se ani ta nejzkušenější ženská showbyznysu neuhlídá!


Šéf krkonošského parku: Senátní novela zákona by nás poškodila, je zmatená

25. 2. 2017 18:557x zobrazit článek

Původní verze novely zákona o ochraně přírody a krajiny je postavená dobře a neupírá práva obcím v národních parcích. Naopak senátní návrh by znamenal období nejistoty a mohl by parkům uškodit. V rozhovoru pro iDNES.cz to řekl ředitel Krkonošského národního parku (KRNAP) Jan Hřebačka. „Ten návrh zkrátka není dobrý,“ dodal ke kritizované senátní verzi novely, kterou naopak prosazuje prezident Miloš Zeman. Další články k tématu:


Lidé vyjadřují Petře Paroubkové podporu! Ale proč ji zavrhla vlastní máma?

25. 2. 2017 21:046x zobrazit článek

Krach manželství Petry Paroubkové a jejího muže Jiřího byl pro mnohé velkým šokem. Nikdo si ani ve snu nedokázal představit, že by navenek jeden z nejstabilnějších párů začal nemilosrdnou válku o dítě, ke které vše směřuje. Navíc část veřejnosti se přiklání na stranu krásné Petry a lidé jí vyjadřují soudržnost.


Akční John Wick se překonal a baví víc než James Bond

25. 2. 2017 7:146x zobrazit článek

Druhý John Wick filmovým fanouškům zase ukázal, že žánr akčních stříleček není mrtvý a pořád má co nabídnout. Keanu Reeves v hlavní roli pokračování filmu z roku 2014 se umí prát lépe než James Bond, střílí a mluví úsporně, ale nekompromisně a všechna klišé stylově přiznává. Lepší film tohoto žánru už v kinech letos uvidíme jen těžko.


Muzikál tajemství od Daniela Landy - 1 400

25. 2. 2017 6:306x zobrazit článek

Prodám dva lístky na muzikál Tajemství v Praze v divadle Kalich na představení 25.2.2017 od 19:00 .. 9 řada, sedadlo 16, 17 ...


Forejt započal práci u Klause. A hned se pustil do uprchlíků

25. 2. 2017 22:256x zobrazit článek

„Dánům přerostli přistěhovalci přes hlavu,“ uvedl ve svém analytickém komentáři člen Institutu Václava Klause a bývalý hradní ceremoniář Jindřich Forejt.


Tisíc lidí protestovalo v Praze proti EET a vládě. Na demonstraci mluvil i Václav Klaus mladší

25. 2. 2017 13:436x zobrazit článek

Na Václavském náměstí v Praze v sobotu odpoledne protestovalo podle police zhruba tisíc lidí proti elektronické evidenci tržeb a proti vládnutí politiků. Ve středu startuje druhá vlna EET, která se týká hlavně maloobchodních a velkoobchodních firem.


Krach manželství Jiřího Paroubka: Bitva o majetek! Co vše je ve hře?!

25. 2. 2017 6:156x zobrazit článek

Když se rozváděl s první ženou, vysvětloval své majetkové poměry a ptal se »Kdo z vás to má?«. Jestli nynější dramatická situace se současnou manželkou Petrou (43) neskončí smírem, nýbrž rozvodem, bude toho však mít expremiér Jiří Paroubek (64) podstatně méně.


Hašek (ČSSD): Noví představitelé převzali kraj v dobrém stavu a také to veřejně říkají

25. 2. 2017 0:006x zobrazit článek

Pomyslných 100 dnů ve funkci bude nové vedení Jihomoravského kraje v čele s mým nástupcem panem Bohumilem Šimkem. Odpověděl jsem při té příležitosti na dotazy deníku Rovnost, zde jsou kompletní otázky redaktora Michala Rapca a moje odpovědi.


U sázkařů je Zeman favoritem prezidentské volby, Horáček se propadá

26. 2. 2017 10:206x zobrazit článek

Sázkové agentury vypsaly kurzy na prezidentské volby. Jasným favoritem je podle nich současná hlava státu Miloš Zeman. Šance jeho protivníka Michala Horáčka podle nich pomalu klesají. Černým koněm voleb je podle agentur předseda Akademie věd Jiří Drahoš. Vsadit lze však i na Karla Gotta nebo Luďka Sobotu.


Harrison Ford se vrací jako Blade Runner

26. 2. 2017 6:456x zobrazit článek

Harrison Ford se vrátí na plátna kin v jedné ze svých nejslavnějších rolí, sice jako detektiv Rick Deckard v pokračování kultovního science fiction Blade Runner. Film bude mít v České republice premiéru 5. října 2017.


Lev za hlavní roli může připadnout Balzerové, Vlasákové i Mauréry

26. 2. 2017 15:016x zobrazit článek

První březnovou sobotu proběhne vyhlášení filmových cen Český lev. Šanci získat jej za ztvárnění hlavních rolí mají Michalina Olszańska (Já, Olga Hepnarová), Lenka Vlasáková (Nikdy nejsme sami), Vanda Hybnerová (Rodinný film), Eliška Balzerová (Teorie tygra) a Zuzana Mauréry (Učitelka).


Šéf krkonošského parku: Senátní novela zákona by nás poškodila, je zmatená

25. 2. 2017 18:325x zobrazit článek

Původní verze novely zákona o ochraně přírody a krajiny je postavená dobře a neupírá práva obcím v národních parcích. Naopak senátní návrh by znamenal období nejistoty a mohl by parkům uškodit. V rozhovoru pro iDNES.cz to řekl ředitel Krkonošského národního parku (KRNAP) Jan Hřebačka. „Ten návrh zkrátka není dobrý,“ dodal ke kritizované senátní verzi novely, kterou naopak prosazuje prezident Miloš Zeman. Další články k tématu:


Ladovská zima

25. 2. 2017 15:044x zobrazit článek

To mokré bílé svinstvo padá mi za límec, už čtvrtý měsíc v jednym kuse furt prosinec. Večer to odhážu, namažu záda, ráno se vzbudím a zas kurva padá! Děcka majů zmrzlé kosti, sáňkujú už jenom z povinnosti. Mrzne jak sviňa, třicet pod nulu, auto ani neškytne, hrudky se dělaju v Mogulu. Kolony aut krok-sun-krok, bo silničáři, tak jak každý rok, sú překvapení velice, že sníh zasypal jim silnice. Pendolíno stojí kdesi u Polomy, zamrzly mu všecky CD-ROMy. A policajti? Ti to jistí z dálky zalezlí do Aralky. Ladovská zima za okny je a srdce jímá bílá nostalgie! Ladovská zima, děti a sáně a já jdu s nima do chrámu Páně. Bim bam bim bam bim bam bim bam bim bam bim bam bim bam. [Jaromír Nohavica: Ladovská zima]


Vaše Věc: Zeman názory občanů na prezidentskou funkci nemění

25. 2. 2017 10:524x zobrazit článek

Agentura CVVM se ve svém nejnovějším průzkumu věnovala postoji občanů k prezidentskému úřadu. V té souvislosti se dotazovala občanů, kdo by měl volit prezidenta i na to, čím se má prezident zabývat a v jaké vzájemné pozici má být prezident s vládou.


Nenasyta Čunek! Má tři funkce i Českou Miss

25. 2. 2017 13:004x zobrazit článek

Jiří Čunek (58) je nejen hetman Zlínského kraje, ale i senátor a starosta Vsetína. K tomu všemu vlastní i Českou Miss.


Žebříčku 50 nejinovativnějších firem roku dominuje Apple. Zaslouženě?

25. 2. 2017 16:024x zobrazit článek

Společnosti Apple, Google, Tesla a Microsoft si udržely přední místa v každoročním přehledu nejinovativnějších firem, který vydává společnost The Boston Consulting Group . Amazon si polepšil o čtyři příčky a uzavírá první pětici. Netflix a Facebook se poprvé umístily v první desítce, polepšily si ...


VIDEO: Nejnovější kousek 3v1? Holky se totálně vysmály Agátě Prachařové! Za co si Nikol Štíbrová vezme 3 tisíce?

26. 2. 2017 19:004x zobrazit článek

Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová si udělaly parádní legraci z toho, jaká je Agáta Prachařová mamonářka. Už jste nové video 3v1 viděli?


Turecké peklo! Adéla Gondíková si Tarkana dokonale užila!

26. 2. 2017 22:583x zobrazit článek


Za vedlejší roli mají šanci na Českého lva Polívka, Kaiser i Dornan

25. 2. 2017 13:023x zobrazit článek

Blíží se vyhlášení výsledků a rozdání filmových cen Český lev. Vítězství v kategorii nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli mohou slavit Bolek Polívka, Jamie Dornan, Oldřich Kaiser, Hanns Zischler nebo Miroslav Hanuš.


Paroubek obviňuje ženu z únosu: Válka o vymodlenou dceru!

25. 2. 2017 19:303x zobrazit článek

„Unesla mi dítě!“ tvrdí expremiér Jiří Paroubek (64), který dceru Margaritu neviděl takřka dva týdny. Druhá strana, tedy jeho manželka Petra Paroubková (43), zatím navenek mlčí a komunikuje jen přes právníky. Rodinné drama se tak zřejmě nejvíce dotkne právě sedmileté holčičky


Zemanovo duo Nejedlý a Mynář na tajné cestě do Číny. Platíme ji z daní

25. 2. 2017 6:153x zobrazit článek

Těžko najít českého politika, který má ke komunistické velmoci Číně blíž než prezident Miloš Zeman (72). A jak zjistil Blesk, jeho nejbližší podřízení – kancléř Vratislav Mynář (49) a ekonomický poradce Martin Nejedlý (50), jsou právě tento týden v »říši středu«. Na státní útratu, tedy za peníze daňových poplatníků.


Pět týmů, 384 tisíc kilometrů a jeden společný sen

26. 2. 2017 22:063x zobrazit článek

Začátek roku 2017 je z pohledu kosmonautiky bezesporu v režii SpaceX a tak některé další zajímavé informace zůstávají bohužel trochu ve stínu a bez většího zájmu. O naši pozornost si ale také říká soutěž Google Lunar X Prize, která se pomalu blíží do svého finále.


Žerty stranou aneb .. A místo toho, aby je ti dřevorubci přeřízli

25. 2. 2017 9:542x zobrazit článek

Občas zaznějí v médiích od známých osobností při besedách s novináři žertovné příběhy, vzpomínky, humor, vtipy i kruté žerty, které glosují a komentují aktuální dění. Jeden žert zařadil do svého projevu nedávno ve Sněmovně i prezident Miloš Zeman.


Můj rozvod? Usmál jsem se a ukončil jednu životní etapu, řekl Zvěřina z VyVolených. Podívejte se, o jakou přišel krásku!

25. 2. 2017 0:002x zobrazit článek

Petr Zvěřina včera ukončil jednu životní etapu, když se rozvedl se svou manželkou Nikolou. Účastník první řady reality show VyVolení nám popsal, jak řízení prožíval. A možná se budete divit, ale na slzičky nedošlo...


Francouzského Césara pro nejlepší film získalo drama Elle, Clooney kritizoval Trumpa

25. 2. 2017 6:001x zobrazit článek

V pátek večer se ve Francii udílely nejdůležitější tamní filmové ceny. Tu hlavní obdrželo drama Elle nizozemského tvůrce Paula Verhoevena. Americký herec George Clooney během ceremoniálu kritizoval prezidenta Donalda Trumpa.


 Články 1- 30z 781, jdi na   První  Předchozí 1  2  3  4  5  Další  Poslední   stránku.